راهنمای بهینه سازی نرخ تبدیل در وردپرس

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) یک تکنیک مهم بهینه سازی وب سایت است که با نحوه بازدید بازدید کنندگان با وب سایت شما سروکار دارد. این در واقع راهی است برای رسیدن به مسیر و بهینه سازی کنید تعداد بازدیدکنندگان در واقع محصول خود را خریداری می کنید یا انجام عمل مورد نظر خود را انجام دهید.


یک واقعیت جالب در اینجا وجود دارد: یک وب سایت با ترافیک بالا اما نرخ تبدیل پایین ، درآمد کمتری را برای وب سایت با ترافیک نسبتاً کمتر ، اما نرخ تبدیل بالاتر ایجاد می کند. به عبارت دیگر:

نرخ تبدیل بالاتر درآمد بهتری ایجاد می کند.

واژه نامه

موارد زیر چند اصطلاح است که باید قبل از شروع راهنمایی آنها را بفهمیم. بیایید این کار را بشکنیم تا فراموش نکنیم:

 • تبدیل: هنگامی که یک بازدید کننده خاص را انجام می دهد عمل در وب سایت شما ، آن را به عنوان تبدیل تبدیل می کند.
 • عمل: یک عمل می تواند هر فعالیت یا معامله ای باشد که بازدید کننده شما می خواهد انجام دهد. این می تواند برای عضویت در خبرنامه شما ، خرید خدمات (یا تبلیغی) شما ، عضویت در کانال اجتماعی و غیره باشد..
 • نرخ تبدیل: نگاهی تعداد افرادی که تبدیل می شوند و آنها را با تقسیم کنید تعداد کل بازدید کنندگان به سایت شما به عنوان مثال ، اگر سایت شما دارای 1000 بازدید کننده است ، که از این تعداد 50 نفر تبدیل می شوند ، بنابراین نرخ تبدیل 5٪ دارید

فرمول نرخ تبدیل

 • قیف تبدیل: توالی اقدامات انجام شده توسط یک بازدید کننده برای تبدیل به مشتری. (مشتری در این زمینه شخصی است که عمل مورد نظر شما را انجام می دهد)

قیف تبدیل ساده

 • فراخوان برای اقدام (CTA): این دکمه بازدید کنندگان است باید برای انجام عملکرد مورد نظر کلیک کنید. این می تواند از “Buy Now” ، “ثبت نام در یک جلسه آزمایشی رایگان” یا موارد خلاق مانند “ببینید که چرا پول خود را گم می کنید” باشد.

صرافی گزاف گویی

Bounce Exchange یکی از مرزهای فناوری خارج از کشور است. دکمه هایی که می بینید CTA هستند. 

نشانگرهای کلیدی

در ادامه ، در اینجا چند دستورالعمل اساسی برای CRO ، وام گرفته شده از نیل پاتل (یک کارشناس تحلیلگر مشهور).

 • تلاشهای CRO شما باید به سمت به ثمر رساندن تبدیل های بیشتر – یعنی افزایش نرخ تبدیل هدایت شود.
 • CRO براساس آنچه می خواهید نیست. در مورد خود را در کفش بازدید کنندگان خود قرار دهید و از منظر آنها فکر می کنند این روند انجام اقدامات مورد نظر برای بازدید کننده شما تا حد امکان آسان و قابل اعتماد است.
 • CRO به دو روش قابل دستیابی است – شواهد پشتیبان و تکنیک های عمومی. مورد اول نیاز به تلاش بیشتری دارد و معمولاً ROI بهتری دارد.
 • تکنیک های عمومی ممکن است همیشه کار نکند. آنچه برای یک وب سایت کار می کند ، ممکن است برای دیگری کار نکند.

فرآیند CRO

CRO یک فرایند تکاملی است

 • شواهد پشتیبان تلاشهای CRO باید باشد کاربر محور و داده محور است. این تنها نباید مبتنی بر تاکتیک های کتاب درسی باشد. شما باید کاربران خود را مطالعه کنید ، بینش به دست آورید و فرضیه های خود را شکل دهید ، آنها را آزمایش کنید و این روند را تکرار کنید تا به هدف تبدیل خود برسید.
 • پژوهش نشان می دهد که انتخاب های بیش از حد بر روند تصمیم گیری ما تأثیر می گذارد. بنابراین هر اقدام مورد نظر باید در صفحه فرود خود قرار گیرد. بهتر نیست که یک صفحه واحد با گزینه های زیاد یا CTA زیاد به هم ریخته نشوید.
 • در ادامه به نکته فوق ، تلاشهای CRO شما نیز باید هدف را هدف قرار دهند بالاترین تجربه کاربر. کاربر را حدس نکنید که آیا او می خواهد فقط کتاب الکترونیکی را بارگیری کند یا به طور جداگانه برای خبرنامه شما ثبت نام کند. در عوض ، یک فرم ثبت نام خبرنامه را در اختیار آنها قرار دهید تا نسخه رایگان کتاب الکترونیکی شما را دریافت کنند.
 • یاد آوردن, گزینه های کمتر = زمان کمتر برای تصمیم گیری = تبدیل سریعتر.
 • تصاویر به ارزش 1000 کلمه هستند و تصاویر خاص بسته به مخاطب هدف شما بهتر کار می کنند. بعضی اوقات تصاویر واقعی بهتر از تصاویر سهام.

چه چیزی CRO را جدا می کند – چرا آنقدر مهم است?

CRO یکی از تکنیک هایی است که در نظر دارد کیفیت بیش از کمیت. همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، وب سایتی با ترافیک بالا اما بدون تبدیل هزینه ای برای شما هزینه دارد. بنابراین به جای تمرکز تلاش های بازاریابی خود برای دستیابی به ترافیک بیشتر ، باید روی آن کار کنید تبدیل ترافیکی که قبلاً دارید. بدون نیاز به پرداخت ترافیک بیشتر ، سود شما را به حداکثر می رساند (البته ، شما باید هزینه فرآیند CRO را نیز متحمل شوید).

تلاشهای CRO به سرمایه گذاری قابل توجهی (و به طور بالقوه مالی) نیاز دارد. تقسیم بودجه بازاریابی شما به همان اندازه در ترافیک و SEO و CRO ایده خوبی است. با جستجوی ترافیک ، CRO به شما کمک می کند تا نوع مناسب بازدید کنندگان را برای تجارت خود تفکیک کنید. با داده هدایت می شود رویکرد تحقیق ، شما می توانید نوع مشتری خود را درک کنید. می توانید از این یافته ها استفاده کنید سئوی خود را مرتباً تنظیم کنید و تلاش برای دستیابی به ترافیک برای دستیابی به ترافیک هدف. این بازدید کنندگان هستند به احتمال زیاد تبدیل می شود.

cro پیشرفت ترافیک را بهبود می بخشد

CRO فرآیند دستیابی به ترافیک را بهبود می بخشد

فرآیند CRO

1. صفحه مورد نیاز برای بهینه سازی را مشخص کنید

مقدمات را بگذارید – بدانید که چه کاری باید انجام دهید. شناسایی کنید عنصر سایت شما به بهینه سازی نیاز دارد. به این سادگی که به نظر می رسد نیست. همانطور که قبلاً دیده ایم ، CRO به وب سایت شما و مهمتر از همه به مخاطبان شما بستگی دارد. یک تاکتیک که درخشان در یک سایت کار کند ، ممکن است روی شما نباشد.

این یک مثال است. شرایطی را در نظر بگیرید که در خدمات مشاوره ای با وردپرس تخصص دارید و مشاوره رایگان ارائه می دهید. هدف شما باید بهینه سازی صفحه و CTA باشد که مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار می دهد. در صورت وجود افراد احتمالاً تبدیل می شوند پسندیدن پیشنهاد اولیه رایگان.

2. یک پایه را ایجاد کنید

قبل از شروع بهینه سازی ، باید بدانید که عملکرد قبلی به چه صورت بوده است. اینجا است که پایه شروع می شود. آمار تبدیل را جستجو کنید و آن را به عنوان پایه خود تعیین کنید. حتماً یک مورد را انتخاب کنید مدت زمان قابل استفاده (روزها ، هفته ها یا ماه ها) بسته به ترافیک خود بستگی داشته و برای روند فعلی CRO به آن بچسبید.

چگونه در مورد وردپرس به این موضوع بپردازیم:
آزمایش های Google Content, که بخشی از Google Analytics است ، راهی عالی برای تقسیم صفحات تست وردپرس است. این امکان را برای ایجاد اهداف و ثبت انواع صفحه برای ردیابی فراهم می کند. این کمک خواهد کرد که وب مسترها یک صفحه “برنده” را شناسایی کنند. وجود دارد افزونه برای یکپارچه سازی آزمایش های محتوای Google با وب سایت وردپرس خود ، یک رابط کاربری فراهم کنید تا بتوانید به راحتی قطعه کد را به صفحات خود اضافه کنید. ما در مقاله ای آینده در این لیست ، لیست کاملی از ابزارهای بهینه سازی نرخ تبدیل در وردپرس را مورد بحث قرار خواهیم داد.

3. موانع را مشخص کنید

اکنون که در صفحه خاصی قرار دارید که می خواهید بهینه سازی کنید ، با جدا کردن قیف تبدیل به قسمت های منطقی شروع کنید. اگر نرخ گزاف گویی بالایی دارید ، بخشی را که کاربران تمایل به ترک آن دارند مشخص کنید. این بخشی است که می خواهید تغییر دهید. نسخه های مختلف آن قسمت را آماده کنید و A / B هر یک از آنها را تست کنید.

همیشه اینگونه نیست که کاربران بخواهند سایت شما را ترک کنند. بعضی اوقات ممکن است بخواهید تغییرات کلی (یا بزرگ) در صفحه فرود خود را به طور کلی اعمال کنید و ببینید که آنها در رابطه با قدیمی چگونه عملکرد می کنند.

به عنوان مثال ، شما ممکن است CTA خود را در یک چرخ فلک قرار دهید – که این واقعا ایده بد است. در یک کشویی اتوماتیک سه اسلاید ، CTA دو سوم زمان پنهان می شود! خیلی بهتر است که یک صفحه فرود استاتیک با اطلاعاتی که به راحتی قابل مشاهده است. همین مورد در مورد صفحات چلپ چلوپ Flash و HTML5 نیز صدق می کند. آنها فارغ از سبک ظاهری زیبا و جالب برای SEO و CRO وحشتناک هستند.

4- موانع را مختل کنید

اگر میزان گزاف گویی شما زیاد است ، از خود بپرسید – چرا بازدید کنندگان در این صفحه خاص می روند?

در اینجا چند سوال برای کمک به شما در تشخیص مقصر وجود دارد:

 • آیا CTA به درستی قابل مشاهده است یا یافتن آن دشوار است?
 • اگر CTA قابل کلیک است؟ آیا افراد روی CTA کلیک می کنند?
 • در هر دو مورد برای دستیابی به یکسان از نرم افزار آنالیز گرما استفاده کنید.
 • هست نوار خطر خیلی بالا؟ به عنوان مثال ، درخواست اطلاعات کارت اعتباری برای مشاوره رایگان ایده خوبی نیست. از طرف طرف ، نمایش “هیچ کارت اعتباری لازم نیست” شانس بهتری برای تبدیل به حساب می آورد.

وقتی می خواهید تغییرات جزئی در صفحه فرود خود داشته باشید ، می توانید آزمایش با موارد زیر:

صفحه اصلی envato

صفحه اصلی Envato از یک روش توصیفی + CTA استفاده می کند

 • میکروسکوپ را در CTA تغییر دهید
 • طرح CTA را تغییر دهید (دکمه های بزرگتر ، اندازه متن ، سبک قلم و غیره)
 • مجموعه ای از رنگ های مختلف را برای کل صفحه فرود امتحان کنید. تحقیقات نشان می دهد که رنگ بر روحیه و رفتار کاربر تأثیر می گذارد.
 • تغییر مقدار داده در صفحه فرود – کاربران برای رسیدن به CTA بیش از حد پیمایش می کنند?
 • چند بار CTA را نمایش می دهم؟ نمایش CTA چند بار بر نرخ تبدیل چه تاثیری دارد?
 • عناوین من هستند به اندازه کافی مغناطیسی?
 • تغییر موقعیت توصیفات مشتری ، نمونه کارها و مشتریان.
 • من هستم زیاد بپرسم اطلاعات مربوط به فرم ثبت نام؟ به عنوان مثال ، این ایده خوبی است که وقتی سرویس پردازش کارت اعتباری به آن نیاز ندارد از آدرس مشتری نپرسید.

5- آبکشی و تکرار کنید

ما باید این را درک کنیم CRO فرآیندی است که به طور مداوم در حال تحول است. پس از آزمایش با مجموعه ای از تکنیک ها برای مجموعه خاصی از عناصر ، به نرخ تبدیل خاصی دست می یابید. تغییر در روند صنعت بر توده ها تأثیر می گذارد. به رونق تلفن های هوشمند و اینترنت اشیاء فکر کنید. این منجر به تغییر علاقه مردم می شود.

دیروز صحبت از داشتن یک جفت هدفون مناسب بود. امروز همه چیز در مورد Boombox های بی سیم است – قرص ضربان.

راه های عمومی برای بهبود CRO

تاکنون در مورد تکنیک های خاص بازاریابی صحبت کرده ایم – شناسایی موانع, بهینه سازی CTA, میکروسکوپ, و غیره. اجازه دهید اکنون به بعضی از موارد نگاهی بیندازیم دیگر راه هایی که می توانید نرخ تبدیل خود را بهبود بخشید. این روشها عمومی هستند و برای کلیه وب سایتهایی که هدف آنها تجربه کاربر خوبی است (UX) هستند.

هیچ کس ، از جمله گوگل ، وب سایت کندی را دوست ندارد.

روش های زیادی برای بهبود سرعت وب سایت شما وجود دارد – ما آنها را قبلاً در وبلاگ قرار داده ایم ، امیدوارم که اینها کمی آشنا به نظر برسند.

تکنیک های Geeky و / یا زمان مصرف (هر چقدر هم که کوچک باشد):

رضایت فوری می خواهید؟ می توانید حافظه پنهان بهتر یا CDN را برای کمک به بهبود سرعت سایت خود پیاده کنید. در اینجا گزینه های مورد علاقه ما وجود دارد.

1. Caching WordPress را پیاده سازی کنید

2. از یک شبکه تحویل محتوا استفاده کنید

تکنیک های بدون دردسر:

آنها معمولاً هزینه بیشتری دارند اما به شما می دهند آرامش خاطر. در اینجا لیستی از تکنیک های مختلف میزبانی ، مرتب سازی بر اساس کاهش هزینه:

1. میزبانی وردپرس مدیریت شده

wpengine

سایت وردپرس خود را به یک معروف منتقل کنید میزبانی وردپرس را مدیریت کرد شرکت – آنها هستند فوق العاده سریع و لازم نیست نگران مشکلات میزبانی / سرعت / امنیت / بروزرسانی باشید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که صورتحساب ماهانه را پرداخت کنید و مجانی باشید روی محتوای خود تمرکز کنید.

 • مثال: ما در WPExplorer استفاده می کنیم و WPEngine را توصیه می کنیم
 • هزینه: 30-250 دلار آمریکا / ماه

2. میزبانی وب وردپرس مشترک

محل سایت

مورد استفاده میزبانی وردپرس مشترک سرویس. این یک فرم میزبانی مشترک است که برای آن تخصصی است وردپرس و اخیراً توسط شرکتهای بزرگ میزبان معرفی شده است.

 • مثال: SiteGround ، معبد رسانه ای
 • هزینه: 15-80 دلار آمریکا / ماه

3. سرویس میزبانی ابر

ابرهای ابری

استفاده از سرویس میزبانی ابر مانند Cloudways – آنها سایت وردپرس شما را در ارائه دهندگان میزبانی ابری مانند Microsoft Azure ، DigitalOcean و Google Cloud میزبانی و مدیریت می کنند.

 • هزینه: 5-300 دلار در ماه

4. خدمات میزبانی ابر

وردپرس دیجیتال

شرکت هایی مانند DigitalOcean میزبان ابر هستند آسان و مقرون به صرفه آنها همچنین یکبار نصب وردپرس را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید در کمتر از یک دقیقه وب سایت آماده WordPress را مستقر کنید.

 • نزولی: شما باید از نظر فنی صحیح باشید و عیب یابی یک درد واقعی است.
 • طرفداران: از طرف دیگر ، با یک دقیقه افزایش در هزینه هاست ، در مقایسه با میزبانی مشترک ، قدرت و کنترل بیشتری را روی سرور خود بدست می آورید.
 • هزینه: 5-300 دلار در ماه

5. میزبانی مشترک

bluehost

میزبانی مشترک به هیچ عنوان نیازی به معرفی ندارد. این یک قدم اول مقرون به صرفه برای CRO است ، و با نصب 1 کلیک روی WordPress می توانید در سایت خود نسبتاً سریع شروع کنید.

 • مثال: BlueHost
 • طرفداران: یکی از ساده ترین و مطمئن ترین راه های استقرار سایت وردپرس برای مبتدیان.
 • منفی: ممکن است منجر به خرابی و تعلیق حساب در زمان خوشه های ترافیکی شود.
 • هزینه: 4-8 دلار در ماه

نتیجه

بنابراین ، سازمان شما تلاش های CRO یک چیز یک بار نیست. مشابه SEO ، آن را باید ادامه یابد با آخرین علاقه ها بازدید کننده شما.

پژوهش. مختل کردن تکرار.

در مقاله بعدی ، ما به برخی از افزونه های شگفت انگیز وردپرس نگاهی می اندازیم که به شما کمک می کنند تا روی فرآیند بهینه سازی نرخ تبدیل خود با حداقل سربار فنی تمرکز کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map