تبدیل شدن به یک وردپرس: آنچه باید بدانید

وردپرس نه تنها ، نه دو ، بلکه درهای بسیاری را برای میلیون ها نفر در سراسر جهان باز کرده است. آیا این کارآفرینان ، توسعه دهندگان ، آژانسها ، رسانه های خبری ، فریلنسرها و غیره هستند ، وردپرس برای ابراز اندیشه ، دستیابی به کار و تجارت به جهانیان راه یافته است. من خطر می کنم که مثل یک رکورد شکسته به نظر بیایم اما این بیشتر به این دلیل است که وردپرس زیبا ، زیبا و یادگیری و استفاده آسان است. درگیر شدن با پروژه وردپرس نیز بسیار آسان است.


امروز ، ما به شما اطلاعات و نكات مربوط به خود را براي اينكه يك عضو ارزشمند جامعه وردپرس نياز داشته باشيد ، خواهيد داد. با پایان پست ، می دانید که چگونه می توانید در پروژه فرخنده وردپرس محبوب شرکت کنید. به عبارت دیگر ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه درگیر شوید ، خصوصیات و ابزارهایی را که برای کمک به یک وردپرس عالی می خواهید درگیر شوید. ما همچنین برخی از شایستگی های کمک به وردپرس را بررسی خواهیم کرد. آماده؟ بیایید این توپ را نورد کنیم.

مزایای کمک به وردپرس

به عنوان یک کاربر WordPress ، چرا نمی خواهید به وردپرس کمک کنید؟ منظورم این است که ، آیا این سیستم عامل به خودی خود الهام بخش نیست؟ شاید غذا را روی میز خود بگذارید؟ چگونه می توان در حمایت از روحیه رفاقت و پس دادن به مشارکت سهیم شد?

مگر اینکه یک متولد درجه یک باشید ، می توانید با تمایل به بازگشت به جامعه ای که به شما کمک کرده یا الهام بخش باشد ، شناسایی شوید. از این گذشته ، سهم جمعی همان چیزی است که جامعه وردپرس را بسیار موفق می کند. ما نمی توانیم همیشه وقت گیر باشیم. – کری دیلس

اگر این به شما کمک نمی کند تا در WordPress مشارکت کنید ، اینجا عید فوایدی است که انگیزه لازم برای شیرجه رفتن را در این دقیقه به شما ارائه می دهد.

مشارکت باعث افزایش وضعیت شما در جامعه می شود

شما می خواهید یک طرفدار محترم WordPress شوید ، اینطور نیست؟ شما به آنچه می گویید و انجام می دهید برای حساب کردن چیزی نیاز دارید ، درست است؟ به دنبال استفاده از سیمان در طاقچه وردپرس خود هستید?

خوب ، حدس بزنید که ، قدرت فنی عالی است ، اما مگر اینکه شما آماده یاریرسانی به دیگران باشید – به ویژه هنگامی که آنها به شما سدی نمی پردازند – شما و مقامات به خطوط موازی سفر خواهید کرد. پس از همه ، همه چیز در مورد احساسات است ، اینکه شما چگونه شخص بعدی را احساس می کنید. انسان بودن به این صورت است که شما احساسات را برمی انگیزید ، نه در جلال قدرت فنی خود قرار می گیرید.

کمک به وردپرس ، هر چقدر اندک ، می تواند تأثیر بسزایی در وضعیت شما در جامعه داشته باشد. چه کسی از WordPress ، افراد محترم و محبوب ما همه می دانیم ، یک چیز مشترک دارند؛ آنها بطور فعال در هر دو سکو و جامعه اطراف آن مشارکت می کنند.

سؤال سریع: اگر به دنبال یک توسعه دهنده وردپرس هستید ، به من بگویید ، آیا فردی را که در بخش های دیگر در انجمن ها شرکت می کند ، استخدام می کنید یا آن مردی که در پشت نمونه کارهای آنلاین به راحتی مشک می زند؟ شما به احتمال زیاد به دنبال این هستید که مرد عکسهای غیرقانونی خود را در تالارها به تصویر بکشد ، که ما را به نقطه بعدی ما سوق می دهد.

منجر به پیوند به مشاغل بیشتر می شود

روابط تجاری و معنادار

اگر این چندان آشکار نباشد ، وردپرس یک جامعه گره خورده است و این به معنی یک و فقط یک چیز است. اگر کارت های خود را به درستی بازی کردید ، می توانید کارهای ارجاعی زیادی را انجام دهید. همانطور که قبلاً تأسیس کردیم ، مشارکت باعث افزایش وضعیت شما می شود و وضعیت افزایش یافته با پیوندهای تجاری بیشتر ارتباط دارد. این یک واقعیت ساده است.

به عنوان یک حرفه ای وردپرس یا کاربری که می توان آن را به صورت گسترده بیان کرد ، بیشتر چشم اندازها و شرکای احتمالی شما از درون جامعه به دست می آیند. کمک و ماندن در این جامعه محکم دقیقاً چگونگی زنده نگه داشتن این ارتباطات تجاری (و حتی شخصی) است.

می خواهید شغل های بیشتری در راه شما باشد? عضو شوید, یک راه یا دیگری وردپرس همواره به دنبال افراد بزرگ برای کمک به کد ، طراحی ، ترجمه ، اسناد و موارد دیگر است. راه های بسیاری برای مشارکت وجود دارد ، همانطور که در بخش دوم این پست خواهیم دید.

محیط یادگیری غنی شده

نه تنها کمک می کند و نه به ایجاد صدا در جامعه کمک می کند بلکه محیطی غنی از یادگیری است. در سه ماه اول مشارکت من در سه سال قبلی توسعه وب اطلاعات بیشتری کسب کردم. – اندرو نسین, سرب توسعه دهنده وردپرس

بله درست است ، شما با بازی کردن بازی می آموزید ، نه در حاشیه ایستادن. من در یک دوره بسیار کوتاه در مورد WordPress چیزهای زیادی آموخته ام و در بعضی مواقع نگران اضافه اطلاعات هستم. اما من مجبور شدم ابتدا در وردپرس غوطه ور شوم و از همان کوچکی که در مورد این سیستم عامل می دانستم شوکه شدم. من هنوز در حال یادگیری ، مشارکت های کوچک در اینجا و آنجا هستم ، و سرگرم کننده هستم!

گذشته از این ، یادگیری از انجمن وردپرس برای شما چه می کند؟ شما به یک مشاور ، توسعه دهنده ، طراح ، وبلاگ نویس و غیره تبدیل می شوید و همه دوست دارند یک بازیکن باهوش در تیم خود داشته باشند. دانش و ارزش شما وقتی به WordPress کمک می کنید ، ده برابر افزایش می یابد و سپس برخی از آنها.

هرچه بیشتر درگیر شوم ، جالب تر می شد و کارهایی دشوارتر که می توانستم بفهمم. اکنون ، وقتی به عقب نگاه می کنم و می بینم که فقط با مشارکت چه چیزی یاد گرفته ام ، شگفت زده می شوم. این چیزی بیش از چیزی است که من در دانشگاه آموخته ام. – آندره رننیک

و سپس وجود دارد …

من هرگز در طول زندگی ام به اندازه 5 سال از ورود به انجمن وردپرس یاد نگرفتم و مشارکت در هسته را شروع کردم. – کنستانتین اوبنلند, مشارکت هسته اصلی WordPress

باید بیشتر بگویم?

مشارکت در WordPress شما را شادتر می کند

اگر آن فیلم را تماشا کردید ، دست بگیرید  دنبال خوشبختی ویل اسمیت بازیگر اگر خیلی خوش شانس نبودید ، برجسته فیلم مقاومت و مقاومت در برابر کریستوفر گاردنر در زمانی بود که عمرش در حال از هم پاشیدن بود. من می توانم ادامه دهم ، اما اجازه دهید دوباره به WordPress برگردیم ، و اینکه چگونه مشارکت شما را خوشحال تر می کند.

در اینجا یک آماری وجود دارد که به دور زیادی می چرخد ​​، اما اکثر مردم زیبایی را بالاتر از علامت درصد (٪) نمی بینند. در زمان نوشتن ، WordPress حدود 25٪ از کل وب سایت های اینترنتی را تحت اختیار قرار می دهد. این بدان معناست که شما به یک انجمن و بستر ارتباط خواهید داد که به زودی بیش از یک چهارم اینترنت تسلط خواهد یافت.

احساس خوب دانستن سهم شما ، هرچند اندک ، به حدود 25٪ از اینترنت کمک می کند. این تعداد زیادی از مردم هستند! و می دانید چه می گویند ، راز خوشبختی ایجاد شادی برای دیگران است. کمک به دیگران با مشارکت این است که چگونه می توانید فقط این کار را انجام دهید.

خیلی وقت ها نیست که کاری که بعد از ظهر انجام می دهید ، می تواند افراد زیادی را لمس کند ، اما وردپرس یکی از مکانهایی است که می توانید در آن کار کنید. و برای افرادی که به آن اهمیت می دهند ، هیچ چیز بهتر نیست. – مت مولنویگ

بخشی از تاریخ شوید (یا آینده)

حدود 12 سال پیش ، وردپرس به سختی از مرحله ایده پردازی خارج بود. قبل از اینکه پرواز کنیم ، پرواز مانند یک میخچه است. خوب ، همه چیز محدود به تاریخ است. امروز ، وردپرس دیگر جمع نیست. با لگد زدن و فشار یک عقاب توانا کاملاً بزرگ شده است.

با سرعت فعلی ، وردپرس در طی ده سال کاملا جانور خواهد بود. این پلت فرم نوع تاریخی را که می خواهید بخشی از آن باشید ، ترسیم می کند. نوع تاریخی که می دانم می خواهم بخشی از آن باشم. اگر برای تاریخ خیلی زیاد نیستید ، آینده وردپرس امیدوار کننده است.

با مشارکت ، می توانید وردپرس آینده را درست به شکلی که پیش بینی می کنید طراحی کنید. شما می توانید در این پروژه مشارکت کنید و به ساختن یک وردپرس بهتر برای همه ما کمک کنید. شما می توانید بخشی از تاریخ و همچنین بخشی از آینده باشید. شما با WordPress می توانید هر چیزی باشید؛ این آزادی را نشان می دهد زیرا گزینه ها و قدرت لازم برای رسیدن به رویاهای آنلاین خود را به شما ارائه می دهد. بدون تردید ، همکاران محترم وردپرس رکوردی را در کتابهای تاریخ به جا می گذارند. چه نوع میراثی پشت سر خواهید گذاشت?

پرک ها خیلی هستند

مشارکت در وردپرس بسیار خوب است ، حتی اگر در ازای هرج و مرج ، لذت بیشتری ببرید. شما وضعیت خود را در جامعه وردپرس بالا می برید ، کسب و کار ایجاد می کنید ، یاد می گیرید و بستر بیشتری برای جهان ایجاد می کنید. مشارکت بسیار سرگرم کننده است. اما چگونه می توانید این همه سرگرم کننده را درگیر کنید؟ چگونه می توانید به وردپرس کمک کنید؟ این آب است.

چگونه به وردپرس کمک کنیم

کافه فضای مجازی

چندین راه در دسترس شما و همه کسانی است که مایل به مشارکت در وردپرس هستند. این زیبایی همه چیز است؛ هر شخصی و همه می تواند هر زمان و از هر کجا هم بستر را کمک و غنی سازد. بیایید با بدیهی ترین مسیر شروع کنیم:

توسعه دهنده وردپرس هسته

WordPress در درجه اول در بین دیگر فن آوری های وب بر روی PHP و MySQL ساخته شده است. اگر در هر یک از این زمینه ها کاملاً آگاه هستید ، می توانید تخصص خود را در زمینه ظرفیت کمک کنید توسعه دهنده اصلی WordPress. وردپرس ، سیستم عامل ، همیشه تشنه ویژگی ها و پیشرفت های جدید است. شما می توانید به عنوان یک توسعه دهنده سهم خود را ایجاد کنید ، متعهد شوید و به وردپرس کمک کنید تا از راه های عالی و منحصر به فردی رشد کند. به عنوان یک همکاری کننده اصلی وردپرس ، وظایف شما شامل توسعه ویژگی های جدید ، آزمایش ، باغبانی با اشکال و انتشار به روزرسانی ها خواهد بود.

نگران نباشید اگر اولین چیزی را که در مورد توسعه وب یا PHP به معنای چیست ، نمی دانید ، اگر اشتیاق دارید ، می توانید به روش دیگری مشارکت در وردپرس را شروع کرده و در حالی که در آن هستید یاد بگیرید. چه کسی می داند ، شما ممکن است یک توسعه دهنده اصلی در دو ماه باشید. سایر زمینه هایی که می توانید خود را به عنوان یک توسعه دهنده درگیر کنید شامل موضوع وردپرس و توسعه افزونه ها ، فناوری موبایل و مستندات در بین دیگران است.

طراح وب / UXer

پیش از این ، ما به بررسی چگونگی تکامل UI مدیر وردپرس در طی سالها پرداختیم. این سیستم عامل از یک سکوی پرپیچ و خم به یک سیستم مدیریت محتوا زیبا و قدرتمند تبدیل شده است. رابط کاربری زیبا و زیبا کار طراحان وب و UX ها درست مثل شماست.

وردپرس یک پروژه منبع باز است که به عنوان کار ترکیبی هزاران نفر از مشارکت کنندگان انجام می شود ، بنابراین به کسی برای پرداختن این طرح مبلغی پرداخت نمی شود. طراحی توسط طراحان مشارکت کننده و UXers طراحی و ترسیم شده است. مشارکت آنها از لحاظ طراحی باعث شده است تا وردپرس همان چیزی باشد که امروز است. البته ، ما هنوز زیبایی و نبوغ سهم شما را ندیده ایم و تجربه کرده ایم ، بنابراین ما را در انتظار نگه ندارید.

شاید این سهم شما باشد که منجر به تعمیرات اساسی کل منطقه سرپرست به یک طراحی دلپذیرتر می شود. شاید این سهم شما باشد که به تجربه کاربری ساده تری منجر می شود.

به عنوان یک طراح وب یا یک متخصص تجربه کاربر ، می توانید در این زمینه نیز مشارکت کنید پروژه تلفن همراه وردپرس, زیرا همه ما می دانیم موبایل آینده است و تیم بررسی تم برای اطمینان از رسیدن به بهترین موضوعات طراحی شده به کاربر نهایی. به طور کلی ، وظیفه اصلی شما به عنوان یک طراح کمک کننده زیبا سازی WordPress است. درست به نظر می رسد?

نویسنده وردپرس

اگر حرفی برای کلمات دارید ، فضای شما نیز وجود دارد. به عنوان یک پروژه در حال رشد ، وردپرس نیاز مبرم به مستندات به روز شده دارد. اینجاست که ورودی خود را انجام می دهید. جایی که شما به عنوان یک نویسنده می درخشید.

به تیم مستندات بپیوندید و مسئولیت اسناد همه چیز را بر عهده داشته باشید. ما در مورد کتاب های درسی ، Codex ، اسناد درون خطی ، راهنمایی سرپرست و developer.wordpress.org در میان دیگران صحبت می کنیم. هیچ وقت کمبود وظایف وجود ندارد ، بنابراین در بررسی این موارد دریغ نکنید وبلاگ رسمی برای تیم اسناد وردپرس. این تیم هر هفته پنجشنبه از ساعت 18:00 – 19:00 UTC به صورت آنلاین ملاقات می کند.

مترجم

آیا شما چند زبانه هستید؟ آیا می توانید با آن آسان اسپانول روسی ، فرانسوی یا سواحیلی روبرو شوید؟ آیا دوست دارید از WordPress به زبان خود استفاده کنید؟ البته شما می خواهید چه کسی نیست?

این شانس شماست با کمک به ترجمه این پلتفرم به هر زبانی که دوست دارید به WordPress کمک کنید. این پایان آن نیست ، انجمن چند زبانه WordPress از شما می خواهد که در ایجاد ابزارهایی که ترجمه وردپرس را آسان تر کرده اند ، به شما کمک کنید. به WPML و غیره فکر کنید.

ترجمه وردپرس به زبان (یا هر) زبان شما یک تجربه سرگرم کننده است ، و شما می توانید در هیچ زمان و بیدار شوید. بنابراین ، چه جهنمی برای سرباز منتظر هستید؟ شروع به ترجمه کنید! به هر حال ، چت هفتگی در Slack در #polyglots هر چهارشنبه ساعت 10:00 UTC اتفاق می افتد. از دست ندهید ، اجازه دهید صدا زبان باشد شنیده شناخته شده. دوبار اعتصاب از طریق حق مانند یک رئیس وجود دارد. این زبان من است ، شما مرا احساس می کنید؟ هاها حرکت کردن.

پشتیبانی از سواره نظام

یکی از ساده ترین و در عین حال موثرترین راههای کمک به وردپرس ، ارائه کمک در انجمن های پشتیبانی از سایر مناطق می تواند فقط نحوه شما باشد که در انجمن وردپرس علامت گذاری می کنید. مانترا در اینجا “همه از جواب چیزی می دانند” ، خجالتی نباشید, شیرجه بزنید و به یک دوست عاشق WordPress کمک کنید.

تالارهای پشتیبانی ، میدان جنگ شما خواهند بود و به این عکس ها زنگ می زنید و برنده جنگ می شوید. همانطور که مشهود است ، بازی های جنگی زیادی را انجام داده اید ، اما بهترین راه برای شروع پاسخ دادن به یک سؤال در انجمن های پشتیبانی. درست در این دقیقه. در مورد چگونگی مشارکت در وردپرس با پشتیبانی از کاربران در وبلاگ پشتیبانی دفتر بیشتر بیاموزید.

برگزار کننده رویداد

تنظیم کننده

عشق پرتاب احزاب؟ جمع دوستان؟ اگر رویدادها می توانند به راحتی برای نام دوم شما بگذرند ، وردپرس به شما احتیاج دارد. شما به تیمی نخبه دیگر مشارکت کنندگان از سراسر دنیا خواهید پیوست که “… بر رویدادهای رسمی ، برنامه های مربیگری ، ابتکارات تنوع ، مشارکت در مشارکت کنندگان و سایر راه های رشد نظارت داشته باشید”. جامعه WordPress.

سازماندهی رویدادها به نظر سرگرم کننده است ، و هنگامی که شما کاری را انجام می دهید که عاشق یک سکوی عاشق آن هستید ، درست یک رویا به وجود می آید ، این بدان معنی است که سرگرمی به راحتی چهار برابر خواهد شد. شما وردپرس و جلساتی را برای انجمن محلی وردپرس خود ترتیب داده و در رویدادهای جهانی وردپرس اشتراک می کنید. چقدر شیرین وجود دارد وبلاگ دسترسی و ساعات اداری هفتگی (خواندن جلسات آنلاین) در سه شنبه و پنجشنبه.

سنسی

اگر عاشق گذراندن اطلاعات هستید ، می توانید سفر مشارکتان را در بازوی آموزش WordPress شروع کنید درست در این دقیقه معلم یا مربی بودن در انجمن وردپرس چیست؟ شما مسئولیت ایجاد مطالب آموزشی قابل بارگیری را خواهید داشت که مربیان در کارگاههای زنده از آنها استفاده می کنند.

شما از ابتدا درسهایی را می نویسید و ایجاد می کنید ، درسهای موجود را ویرایش می کنید ، نگاه به درس ها را طراحی می کنید و زنده بودن دروس را آزمایش می کنید. این می تواند یک تجربه یادگیری عالی برای شما mi amigo باشد. گفتگوی هفتگی وردپرس آموزش هر سه شنبه ساعت 17:00 UTC برگزار می شود ، بنابراین مورد بعدی را از دست ندهید.

داوری ویدیو

ما WordPress.org ، WordPress.com و به نظر من کمی شناخته شده WordPress.tv داریم. البته ، BuddyPress.org و bbPress.org در میان دیگران وجود دارد ، اما ما امروز به آنجا نخواهیم رفت. همه ما درمورد WordPress.tv هستیم ، جایی که شما یک محتوای ویدیوی محور وردپرس را پیدا خواهید کرد.

اگر در بخش تولید ویدئو خوب فعالیت دارید ، چگونگی مشارکت در WordPress آورده شده است. خوش آمدید به تیم بررسی تلویزیون وردپرس, و برای مرور ، ویرایش ، تصویب و انتشار همه فیلم ها در WordPress.tv آماده شوید. شما همچنین می توانید پس از تولید در فیلم های WordCamp کم کنید ، بله ، محدودیتی برای سرگرمی که می توانید داوطلبانه در تلاش ها و مهارت های خود داشته باشید ، وجود ندارد. وبلاگ رسمی تیم بررسی تلویزیون را ببینید.

هرکس دیگری

ممکن است احساس کنید کانالهای فوق درگیری شما را قفل می کند اما اجازه ندهید که چنین باشد. تکرار می کنم ، هر کسی می تواند بدون توجه به سطح نژاد ، جنسیت و / یا مهارت ، در پروژه وردپرس مشارکت کند. تنها چیزی که مورد نیاز است این است که میل به سوزش شما است.

اجازه ندهید که چیزی شما را عقب نگه دارد, دنیا از آن توست, و وردپرس به شما احتیاج دارد. بله تو ، تو ، تو و تو. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید وردپرس درست کنید و شیرجه رفتن را. در مورد هر چیزی نگران نباشید ، این روند را فرا خواهید گرفت ، مگر اینکه قطعاً هیچ یک از خصوصیات زیر را ندارید.

ویژگی های یک وردپرس عالی

بازرگان با لپ تاپ در دفتر

خوب ، برای این که عضو خوبی باشید ، فقط باید مشارکت کنید. بدون انتظار در اطراف ، فقط به آن برسید. به هر معنی ، شما باید محترم و دوستانه باشید. در بعضی مواقع ، ممکن است سهم شما بعداً چندین نسخه دست نخورده باقی بماند ، و اگر در مورد چنین موارد جزیی بالستیستی دارید ، موفق نخواهید شد.

در موارد دیگر ، ممکن است شخصی با پیشنهادات شما مخالف باشد ، و من می دانم که صدمه دیده است ، اما شما نمی توانید تمام دنیا را انتخاب کنید و به کسی بگویید فقط برای اثبات یک نکته است. ببینید من کجا می روم با این؟ بدون توجه به سطح مشارکت خود ، باید به جزئیات توجه کنید. همانطور که قبلاً نیز گفتیم ، وردپرس 25٪ از اینترنت را تأمین می کند ، بنابراین هر کاری که انجام دهید این توانایی را دارد که تأثیر مثبت یا منفی بر تعداد زیادی از افراد بگذارد. آیا می خواهید به عنوان مرتکب متکبرانی که وردپرس را شکست ، در تاریخ به پایین بروید?

فروتنی یک ویژگی خوب در همه زمینه های زندگی است. به یاد داشته باشید که با هزاران نفر دیگر کار خواهید کرد ، هرکدام جاه طلبی های منحصر به فرد و دید متفاوت از زندگی دارند. متکبر بودن فقط ضرر بیشتری خواهد داشت تا خیر. این خود یک مانع است.

صداقت نیز کیفیت عالی برای داشتن به عنوان مشارکت کننده دارد. به عنوان مثال ، وقتی مطمئن نیستید که از تعهد و مشارکت خود اطمینان نداشته باشید ، صادق باشید. انجمن وردپرس در حال پشت سر گذاشتن درزها با افرادی است (متخصصان را بخوانید) که آماده کمک به شما هستند.

شما مشارکت می کنید و یاد می گیرید ، این بدان معنی است که باید کنجکاو باشید و چیزی برای یادگیری دارید. ممکن است اشتباه کنم ، اما فکر نمی کنم که هر فرد تنها دانش کافی برای درک وردپرس در کل خود داشته باشد. به عنوان کار جمعی هزاران مشارکت کننده ، به کنجکاوی و توانایی کنجکاوی نیاز دارید تا بتوانید هرچه بیشتر در مورد این سیستم عامل یاد بگیرید. فقط یک قدم آن را یک بار انجام دهید و حال شما خوب خواهد بود.

در پایان روز ، همه اینها به یک کیفیت کاهش می یابد: صبر. هر مشارکت کننده بزرگ باید هنر صبر و شکیبایی را بیاموزد ، کیفیتی که بدون آن شما در مواجهه با نسل بشر بطور کلی ، نه فقط همکاران ، دشوار خواهید بود. به اندازه کافی صبور باشید ، و از این ماجراجویی لذت خواهید برد. از همه گذشته ، صبر یک فضیلت است – در بسیاری از زمینه های دیگر زندگی شما به شما کمک می کند.

ابزارهای کمک کننده

میز کار

بدون ابزار مناسب می توانید به موفقیتهای اندکی دست پیدا کنید ، به همین دلیل است که من به عنوان یک همکاری WordPress ، دو ابزار برای شما جمع کردم. با سفر به سطح مشارکت کننده PRO ، ابزارهای زیر بسیار ارزشمند خواهند بود:

وردپرس Slack

برنامه ارتباطی de facto برای وردپرس ، Slack به شما امکان می دهد تا با اعضای تیمی که در نهایت تصمیم به پیوستن دارید ، در تماس باشید. به عنوان مثال ، اگر تیم توسعه هسته WordPress را انتخاب می کنید ، می توانید برای ارتباط در زمان واقعی در کانال #core در Slack با سایر همکاران شرکت کنید..

Slack یک برنامه پیام رسان سطح بالا برای تیم هایی است که روی یک پروژه مشترک کار می کنند. برای تنظیم آن ، فقط به حرکت کنید چت وردپرس را انجام دهید, و برای دریافت دعوت نامه از وردپرس ، پیام ها را دنبال کنید. بقیه چیزهای ساده طلسم هستند ، ما انتظار نداریم که شما دچار مشکل شوید. بیش از 5 دقیقه به شما قول می دهم. من قصد ندارم غافلگیر کردن را خراب کنم ، بنابراین فقط دعوت کنید ، بروید و به شما و سایر مشارکت کنندگان در اتاق های گفت و گو کانالها.

وردپرس درست کنید

این را می توانیم به عنوان Contributors Central (مرکزی) یاد کنیم. وردپرس درست کنید جایی است که شما برای شروع ماجراجویی مشارکتی با WordPress خود می روید. این که آیا شما یک توسعه دهنده ، طراح ، نویسنده ، مترجم ، نماینده پشتیبانی ، سازمان دهنده یا تازه کار مبتدی هستید که به تازگی WordPress را کشف کرده اید ، باید راه خود را برای ساخت وردپرس انجام دهید. همه کارهایی را که می خواهید انجام دهید ، کنار بگذارید و درست در همین دقیقه به WordPress بپیوندید. منظور ما این است صبر نکنید.

Devhub

بدون پوشش هر چیزی, Devhub به سادگی “… نام پروژه برای developer.wordpress.org است.” در devhub ، منابع و مستنداتی را برای برنامه نویسان WordPress ، طراحان و UXers پیدا خواهید کرد. پس از اتمام ، آن کتابچه راهنما و منابع کد را حمل می کند.

می توانید با پیوستن به # متا-دهبوب کانال در Slack ، حل بلیط در developer.wordpress.org trac, خواندن در مورد Devhub, و / یا ارسال درخواست کشیدن به WP-Parser on Github.

به هر حال ، در زمان نوشتن ، Devhub به شما احتیاج دارد اگر شما یک برنامه نویس PHP ، توسعه دهنده جلویی ، طراح ، UXer یا داوطلب باشید که به دنبال ارائه بازخورد هستید.

آموزش آنلاین

می توانید اطلاعات زیادی در مورد این پروژه را از وب سایت رسمی WordPress.org بیاموزید. با بررسی سایر منابع و وبلاگ های مرتبط با وردپرس در آنجا می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. منتشر شده توسط دوستداران وردپرس (مشارکت کنندگان را بخوانید) ، شما موظفید چیزهای جدیدی را در هر وبلاگ وردپرسی که بازدید می کنید بیاموزید.

متواضع نباشید از طریق هر آموزش ، وردپرس یا پست های وبلاگی دریافت کنید ، پاره شوید و آن ثروت از دانش را جذب کنید. شما هرگز نمی دانید چه موقع مفید خواهد بود. من نمی دانم چرا این جمله آخر من را یادآوری می کند آخرین ما, بازی.

برنامه ریزی WordCamp

اگر علاقه مند به سازماندهی WordCamps هستید ، باید این راهنمای نفیس را که در ذهن شما ساخته شده است را بررسی کنید. شما باید نحوه انتخاب مکان های مناسب را بفهمید (می دانید سالن هایی با WiFi عالی است تا شرکت کنندگان بتوانند به جای گوش دادن به بلندگوها ، نیمی از زمان صدای جیر جیر در مورد این رویداد را صرف کنند) ، از خوردن غذا و نوشیدنی ، جمع آوری کمک های مالی و غیره استفاده کنند. . شما حتی می توانید به عنوان یک سازمان دهنده در آن ثبت نام کنید سایت برنامه ریزی WordCamp, خیلی خوب!

و حالا یک کلمه از همکاران ما در برنامه ریزی WordCamp وینی پیف …

سازماندهی کاری است که شما قبل از انجام کاری انجام می دهید ، به گونه ای که وقتی این کار را انجام دهید ، همه آن مخلوط نمی شود. – وینی پیف

در حال حرکت …

وردپرس Trac

به عنوان یک وردپرس ، مطمئناً می خواهید همراه با توسعه این پلتفرم دنبال کنید. وردپرس Trac جایی است که شما برای ردیابی تغییرات در CMS مورد علاقه خود ، وردپرس می روید. چه چیزی در Trac موجود است؟ وجود دارد بخش زمان بندی با آخرین بلیط ها, یک خوراک RSS, لیست پستی, و فرم به اشکالات ارسال کنید. شما برای انتخاب واقعاً فاسد هستید.

کتاب راهنمای مشارکت کنندگان

اگر می خواهید در توسعه هسته وردپرس مشارکت کنید ، فقط کافی است این مقاله را بخوانید کتاب مشارکت کننده. این به معنای واقعی کلمه همه چیز را که شما باید بدانید برای مشارکت دادن ، از ابتدا تا انتها پوشش می دهد. نه چیز زیادی می توانیم به آن اضافه کنیم.

در پایان روز…

مشارکت در پروژه وردپرس به شما این امکان را می دهد که به سکوی و جامعه ای که بسیار به شما هدیه می دهند ، بازگردید. مشارکت کارما خوب است ، به علاوه کمک می کند تا وردپرس به سطح بعدی برای من و شما برسد.

آیا چیزی را ترک کردیم؟ شاید یک ابزار مورد علاقه شما باشد؟ برای ایجاد یک سوال یا مشارکت (بازدید کنندگان) دارید؟ در بخش نظرات یک ورزش خوب باشید. شما را در اطراف می بینید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map