چگونه می توان سایت وردپرس خود را نام تجاری کرد

چگونه می توان سایت وردپرس خود را نام تجاری کرد

هنگام ساخت وب سایت خود ، بسیار مهم است که مارک تجاری چشم نواز و مطالب قانع کننده را شامل شود. از این گذشته ، وقتی مشتری از سایت شما بازدید می کند ، شما می خواهید که آنها تصور مثبتی از شرکت شما ایجاد کنند و بعداً آن را به خاطر بسپارید. با این حال ، این ساده تر از انجام گفته می شود.


خبر خوب این است وردپرس ابزارهای بسیار خوبی برای ساخت یک وب سایت با مارک قوی دارد. تنها کاری که انجام می شود چند مرحله ساده مانند انتخاب موضوع مناسب ، پیاده سازی یک آرم سفارشی و ترکیب کانال های مخاطب روشن است..

در این پست ما می خواهیم روند ساختن یک سایت وردپرس را که به طور موثر نمایانگر برند شما است ، طی کنیم. بیایید به آن برسیم!

چرا ایجاد یک برند قوی برای وب سایت شما مهم است

یک مارک قوی به مخاطبان شما کمک می کند تا شرکت شما را به خاطر بسپارند. اگر مارک تجاری شما سازگار و واضح است ، به شما این امکان را می دهد تا مشتریان جدید بدانند که چه چیزی را باید انتظار داشته باشند و به مشتریان قبلی کمک می کند تا محتوای و محصولات شما را در سایر نقاط تشخیص دهند.

علاوه بر این ، وب سایت شما یک بخش مهم از مارک شما است. به همین ترتیب ، باید شامل تمام عناصر مارک تجاری یکسان باشد که در سایر شکل های رسانه ای و حتی روی مواد فیزیکی استفاده می کنید. به عنوان مثال ، فیس بوک هویت خود را نه تنها با یک آرم بلکه با استفاده از سایه ای خاص از آبی تعریف می کند.

منابع برند فیس بوک

وقتی شخصی این لوگو و ترکیب رنگ را مشاهده کرد ، احتمالاً فیس بوک را فکر خواهد کرد. این تنها یک نمونه است. همچنین می توانید وب سایت اپل را در نظر بگیرید.

برندینگ اپل

اپل به دلیل برندهای واضح و ساده ، معروف است. این وب سایت دارای تصاویر شگفت انگیزی است که توسط فضای منفی زیادی جبران می شود. علاوه بر این ، محتوای آن به راحتی با توجه به طیف گسترده ای از محصولات ، به راحتی امکان پذیر است.

حفظ یک مارک قوی مانند این در تمام سیستم عامل ها ، از جمله وب سایت شما, می تواند 23 درصد درآمد را افزایش دهد. دیگه چی, 71 درصد از مصرف کنندگان انتظار تجربه مشابه با برند خود را در هر زمان که با آن روبرو شوید ، بدین معنی است که شما به آنچه می خواهید می دهید.

به عبارت دیگر ، نماینده برند شما برای وب سایت شما بسیار مهم است. با اجرای صحیح ، این نه تنها شما را از رقابت جدا می کند بلکه به شما کمک می کند تا با مشتریان خود در ارتباط باشید و روابط پایدار برقرار کنید.

نحوه ساخت وب سایت وردپرس مارک دار (در 5 مرحله)

خوشبختانه وقتی نوبت به وب سایت شما می رسد ، وردپرس کار را از آنچه انتظار دارید آسانتر می کند. قبل از شروع ، ابتدا باید وب سایت WordPress را راه اندازی کنید ، اگر قبلاً این کار را نکرده اید. پس از انجام این کار ، می توانید برخی از عناصر مهم مارک تجاری را با شروع طرح خود اضافه کنید.

مرحله 1: انتخاب یک موضوع با گزینه های برندینگ فراوان

هنگام انتخاب یک موضوع برای وب سایت خود ، مهم است که یکی از گزینه های مناسب مارک تجاری را انتخاب کنید. با طرح مناسب درستی ، شما قادر خواهید بود عناصر مارک تجاری مورد نظر خود را آسان تر وارد کنید.

البته با انتخاب های زیادی که وجود دارد ، می توان تصمیم گیری در مورد یکی را سخت کرد. با این حال ، یک مکان عالی برای شروع با موضوع Total ما خواهد بود. تقریباً همه موارد مورد نیاز شما ، از جمله قرار دادن آرم و پیش ساخته را ارائه می دهد تیم و درباره ما صفحات.

قالب پاسخگو چند منظوره وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

علاوه بر این ، این موضوع گزینه های سفارشی سازی مورد نیاز برای ایجاد مارک منحصر به فرد را دارد. به عنوان مثال ، می توانید از صفحه کشویی در صفحه اصلی برای نمایش تصاویر اعضای تیم ، محصولات یا محل کار خود استفاده کنید. همچنین در مورد رنگ ها ، فونت ها ، چیدمان ها و غیره گزینه های طراحی زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید.

پس از انتخاب موضوع ، می توانید آن را در سایت وردپرس خود نصب کنید. با رفتن به ظاهر> مضامین, و سپس انتخاب جدید اضافه کن در بالای صفحه.

مضامین وردپرس

در صفحه بعد می توانید یک موضوع رایگان جستجو کنید ، یا می توانید روی آن کلیک کنید طرح بارگذاری دکمه بارگذاری یک فایل فشرده برای یک موضوع باکیفی که خریداری کرده اید (مانند Total). سپس فقط نصب و فعال کردن آن را دنبال کنید روی گزینه های روی صفحه نمایش. پس از آن ، می توانید برای برآوردن نیازهای خود به سمت سفارشی سازی موضوع وردپرس خود پرش کنید!

مرحله 2: یک آرم سفارشی ایجاد و پیاده سازی کنید

شاید مهمترین عنصر مارک تجاری آرم شما باشد. برای یک رسانه بصری مانند وب سایت ، این امر به ویژه صادق است. نشان شما اولین چیزهایی است که بازدید کنندگان جدید مشاهده می کنند ، و عنصری که به احتمال زیاد حتی پس از ترک سایت شما از یاد می برند.

وقتی نوبت به ایجاد آن می رسد ، می توانید یک حرفه ای استخدام کنید یا خودتان یک آرم طراحی کنید. در حقیقت ، بسیاری از شرکت ها از آرم متن یا سایر عناصر بسیار ساده از جمله خود WordPress استفاده می کنند.

آرم وردپرس

اگر تصمیم دارید مسیر DIY را طی کنید ، ابزار رایگان زیادی وجود دارد که می توانید امتحان کنید. به عنوان مثال ، می توانید استفاده کنید قلمهای وب رایگان و یک برنامه گرافیکی ، مانند اینكسكیپ یا GIMP. البته این روش می تواند دشوار و وقت گیر باشد ، و برای همه اینگونه نیست.

یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه ها برای ساختن آرم ، ارائه خدمات آرم ساز مانند است نگاه کن.

Logo Logo Maker

با استفاده از این ابزار ، شما به سادگی نام شرکت خود را وارد می کنید و تنظیمات برگزیده سبک خود را انتخاب می کنید ، و گزینه های آرم سفارشی را برای شما ایجاد می کند. از آنجا ، می توانید موارد دلخواه خود را تنظیم کنید و آن را سفارشی کنید تا اینکه درست باشد. این نسبت به استخدام یک طراح مقرون به صرفه تر است و هنوز هم شما را قادر می سازد تغییرات دلخواه خود را تغییر دهید.

پس از تهیه لوگوی خود ، باید آن را در وب سایت خود قرار دهید. برای این کار ، به بروید ظاهر> سفارشی سازی در داشبورد وردپرس خود قرار دهید. این شما را به Customizer WordPress سوق می دهد. از آنجا ، حرکت به هدر> آرم (توجه داشته باشید که گزینه های شما در اینجا ممکن است بسته به موضوعی که استفاده می کنید متفاوت باشد).

بارگذاری آرم در کل قالب

در اینجا می توانید پرونده آرم خود را انتخاب کرده و یا بارگذاری کنید (همچنین در صورت ترجیح شما یک آرم متنی را سفارشی کنید) تا در قسمت عنوان سایت شما ظاهر شود. البته ، می توانید آرم خود را به سایر مکان های کلیدی ، از جمله مناطق ویجت مانند پاورقی سایت و نوار کناری سایت خود اضافه کنید.

مرحله 3: ایجاد صفحات مهم برای افزایش اعتبار برند

اگرچه نام شرکت و آرم شما از اهمیت بالایی برخوردار است ، اما برند شما بسیار بیشتر از این موارد است. این همچنین داستان شما و محتوای شماست.

به همین دلیل است که بسیاری از مارک ها به دلایل خاصی می پردازند ، یا تمرکز خود را برای حل مشکلات خاص معطوف می کنند. مشتریان اگر بتوانند به نوعی با آن یا به بنیانگذاران آن ارتباط برقرار کنند احساس نزدیکی بیشتری با یک برند دارند. به عنوان مثال ، اگر شرکت خود را در یک گاراژ راه اندازی کرده اید و یا ابتدا حقارت داشته اید ، می خواهید در مورد آن به مشتریان بگویید. همه عاشق یک داستان موفقیت هستند.

به همین دلیل ، شما درباره ما صفحه یکی دیگر از مهمترین مواردی است که می تواند ارزش خود را به برند شما اضافه کند. این کمک می کند تا اعتبار تجاری خود را بسازید. به عنوان مثال درباره ما صفحه در وب سایت مربوط به تراشه های سیب زمینی کتری توضیح می دهد که چگونه این شرکت در یک وانت راه اندازی شد.

نام تجاری کتری درباره ما

صفحات مهم دیگر برای درج در وب سایت شما عبارتند از: صفحه تماس ، یک وبلاگ و یک نمونه کار از کار شما (یا لیستی از محصولات). برای هر صفحه کلیدی ، با دقت فکر کنید که چگونه محتوای آن با مارک شما هماهنگ است. به طرح رنگی خود بپیوندید و فقط محتوا را متناسب با پیام و ارزشهای مارک تجاری خود وارد کنید.

هنگامی که باید صفحه جدیدی در وردپرس ایجاد کنید ، به این قسمت بروید صفحات> افزودن جدید. از آنجا ، شما می توانید آن را به اندازه دلخواه خود تنظیم کنید.

صفحه جدید اضافه کنید

حتماً عنوان صفحه ای را که ایجاد می کنید ، مانند آن را درج کنید درباره ما. سپس شما می توانید داستان برند خود را در زیر بگویید ، و تصاویر و تصاویر دیگری را به آن اضافه کنید.

مرحله چهارم: راه های زیادی را برای بازدیدکنندگان برای ارتباط برقرار کنید

برای بازدید کنندگان سایت شما بسیار مهم است که همیشه روش روشنی برای برقراری ارتباط با شما داشته باشند. ممکن است این یک وب سایت شغلی کاملاً واضح به نظر برسد ، اما ممکن است تعجب کنید که چگونه بسیاری از وب سایت ها به درستی این کار را انجام نمی دهند. به علاوه ، این بخش مهمی از استراتژی کلی برندسازی شما است.

البته بیشتر وب سایتها دارای صفحه تماس با منوی اصلی یا اصلی هستند. با این حال ، صرف بیش از این فقط یک عنصر می تواند یک روش مؤثر باشد. به عنوان مثال ، نیل پاتل راه های مختلفی برای رسیدن به او ارائه می دهد ، مانند دکمه های Call to Action (CTA) در وسط صفحه های مهم.

نیل پاتل

این کمک می کند تا روند ممکن تا حد امکان برای بازدید کنندگان شما آسانتر شود. می توانید چندین راه برای برقراری ارتباط ، مانند آدرس ایمیل ، شماره تلفن و گزینه های گفتگوی زنده را درج کنید. علاوه بر این ، می توانید ویژگی های اشتراک گذاری اجتماعی ، فرم های تماس و حتی بازاریابی از طریق ایمیل را در نظر بگیرید.

برای افزودن عناصری مانند اینها به وب سایت وردپرس خود ، به یافتن یک افزونه اختصاصی کمک می کند. فرم تماس با شماره 7, به عنوان مثال ، می تواند یک راه ساده و در عین حال براق ایجاد کند تا بازدید کنندگان بتوانند از آن استفاده کنند. پس از نصب و فعال سازی افزونه ، جدید خواهید داشت مخاطب گزینه در نوار کناری مدیر وردپرس خود را.

یک فرم تماس ایجاد کنید

برای افزودن یک عنصر به فرم تماس خود ، مکان نما را در مکان مورد نظر قرار دهید و سپس موارد مورد نظر خود را از قسمت های بالا انتخاب کنید.

فرم محتوای برچسب را وارد کنید

در این صفحه همچنین می توانید ویژگی های فیلد مورد نظر را به فرم تماس خود پیکربندی کنید. وقتی کارتان تمام شد ، روی آن کلیک کنید برچسب را وارد کنید. سپس را انتخاب کنید صرفه جویی, و یک کد کوتاه ایجاد می شود که می توانید هر کجا که دوست دارید در وب سایت خود کپی و جایگذاری کنید.

مرحله 5: نام تجاری خود را با محتوا ، محتوا ، محتوا وارد کنید

محتوا نیروی محرکه بسیاری از مارک ها است. وقتی نوبت به اجرای یک وب سایت موفق می رسد ، می توانید از مطالب شما برای جذب مشتریان بالقوه و همچنین بهبود سئو استفاده کنید.

به همین دلیل است که بسیاری از وب سایت ها یک وبلاگ را به عنوان بخشی از تلاش های تجاری خود درج می کنند. وبلاگ یک روش عالی برای تولید محتوای تازه و ایجاد ترافیک به سایت شماست. می توانید با ایجاد صفحه وبلاگ در وب سایت خود شروع کنید ، اگر از WordPress استفاده می کنید ساده است.

در حقیقت ، بسیاری از مضامین (مانند Total) دارای صفحه پیش ساخته برای وبلاگ شما هستند. برای سفارشی کردن آن ، به بروید ظاهر> سفارشی سازی از داشبورد وردپرس. سپس بر روی کلیک کنید وبلاگ برای شروع کار شخصی سازی.

با Total تعداد تنو از گزینه های داخلی برای سفارشی کردن بایگانی وبلاگ اصلی و ورودی های شما (در هنگام مراجعه به آن وجود دارد) yourite.com/blog یا وقتی با استفاده از سازنده صفحه موضوع ، یک شبکه پست و یا چرخ فلک ارسال می کنید ، و همچنین طرح های صفحه تک پست شخصی شما.

تنظیمات تنظیم کننده بلاگ تم کل

درمورد محتوا ، سعی کنید پست هایی بنویسید که مطابق با برند تجاری کلی شما باشد. شما می توانید این کار را با ایجاد محتوای با کیفیت که مخاطب هدف شما دوست دارد آن را بخواند ، انجام دهید. راه های دیگر برای بهبود محتوای شما شامل اجرای یک استراتژی کلیدی کلیدی و استفاده از آن است برنامه ریز کلمات کلیدی Google برای پیدا کردن اصطلاحاتی که هم از نظر رقابتی و هم برای برند شما مرتبط هستند.


برندسازی وب سایت شما یکی از راه های موثر برای برقراری ارتباط با مشتریان است. از این گذشته ، نام تجاری شما همان چیزی است که آنها به یاد خواهند آورد و چه چیزی باعث می شود در صورت نیاز به انواع محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید ، به شغل شما بازگردند..

آیا در مورد نحوه ساخت یک وب سایت وردپرس کاملاً مارک سؤال دارید؟ در بخش نظرات زیر سوال کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map