نحوه اشتراک گذاری پست های وردپرس به طور خودکار با بافر

پست های وردپرس را بصورت خودکار با Buffer به اشتراک بگذارید

با میلیاردها کاربر فعال درگیر سیستم عامل ها ، رسانه های اجتماعی به یک انتخاب آشکار برای شرکت ها و شرکت های نوپا بدنبال ارتقاء تجارت آنلاین خود تبدیل شده اند..


در حالی که رسانه های اجتماعی دستیابی به نام تجاری ، محصولات ، خدمات یا اطلاعات خود را در مقابل مخاطبان قابل استفاده برای شما آسان تر می کند ، در نهایت این به شما مربوط می شود که چگونه می توانید از مزایای برنامه های موجود استفاده کنید. یکی از موثرترین و مطمئن ترین برنامه های رسانه های اجتماعی ، بافر است. در ادامه بخوانید تا همه چیزهایی را که باید در مورد استفاده از بافر برای مدیریت رسانه های اجتماعی بدانید ، نحوه رفتار آن به عنوان یک تقویت کننده قدرتمند رسانه های اجتماعی و چگونگی ادغام آن با WordPress بدانید..

چرا بافر?

بافر یک برنامه به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی قدرتمند است. این توانایی شما در برقراری ارتباط مستقیم در رسانه های اجتماعی بدون بمباران کردن طرفداران شما با بروزرسانی ها در یکباره را تکمیل می کند! ما قبلاً در مورد برنامه ریزی پست برای وبلاگ شما صحبت کرده ایم ، و بافر در اصل برنامه ریزی ارسال برای رسانه های اجتماعی است.

اگر نمی خواهید پیروان خود را با پست های همزمان در توییتر ، فیس بوک ، لینکدین یا سایر صفحات رسانه های اجتماعی سیلاب کنید ، پس از آن برنامه Buffer سیستم کاملی برای کمک به شما خواهد بود. این برنامه به شما امکان می دهد تا به روزرسانی های فیس بوک را به راحتی برنامه ریزی و علامت گذاری کنید ، پین های Pinterest را از قبل به خوبی آماده کنید ، توییت های مربوط به هر رایانه ای در جهان (به شرط داشتن یک اتصال اینترنتی کارگر) برنامه ریزی کنید و موارد دیگر. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به روزرسانی ها را از پیش تنظیم کرده و آنها را در بافر اضافه کنید. برنامه بقیه کارها را انجام می دهد.

نه تنها محتوای شما به موقع به روز می شود بلکه این باعث می شود مشتریان در طول روز درگیر بستر شما شوند. علاوه بر این ، می توانید از آمار بافر استفاده کنید تا تعداد افرادی که روی محتوای شما کلیک کرده اند ، ارسال مجدد پست ها و غیره.

نحوه تنظیم Buffer

برای شروع کار بافر آماده هستید؟ به راحتی 1 ، 2،3 است. ما به شما قدم به قدم نحوه تنظیم این برنامه برنامه جذاب رسانه های اجتماعی را به شما نشان خواهیم داد.

1. ایجاد یک حساب کاربری بافر

ثبت نام برای بافر

اولین ثبت نام در یک حساب بافر با استفاده از حساب های Facebook ، Twitter ، Linkedin یا می توانید از گزینه Buffer برای عضویت در ایمیل خود استفاده کنید.

بافر رسانه های اجتماعی مجوز

در مرحله بعد از شما خواسته می شود تا شبکه های اجتماعی شما را پیوند دهند. می توانید یکی از این موارد را انتخاب کنید: حساب توییتر ، صفحه فیس بوک یا نمایه یا گروه ، نمایه یا صفحه LinkedIn ، صفحه Google+ ، Pinterest و Instagram. بسته به شبکه ای که به شما متصل شده اید ، بافر از شما اجازه دسترسی به برخی جنبه های حساب های رسانه های اجتماعی خود را می خواهد – برای برنامه نویسی و ارسال مطالب از طریق بافر لازم است.

گزینه های برنامه ریزی بافر

پس از انجام گزینه های بافر در حساب اجتماعی خود ، از شما سؤال می کند که آیا می خواهید زمان ارسال را به صورت دستی تنظیم کنید یا اینکه آیا می خواهید بافر آنها را برای شما محاسبه کند یا خیر..

زمانبندی ارسال بهینه شده بافر

اگر انتخاب کنید اجازه دهید بافر برنامه ریزی را برای شما انجام دهد (که ما بسیار توصیه می کنیم) به سادگی تعداد پست هایی را که می خواهید در روز اضافه کنید و محاسبه می کند که چه زمانی باید ارسال کنید و بر اساس بالاترین زمان ترافیک خود ثبت کنید. با این کار شما تنظیم حساب خود را تمام کردید!

2. برنامه ریزی پست های رسانه های اجتماعی با بافر

زمانبندی ارسال رسانه های اجتماعی بافر

قدم بعدی شروع به برنامه ریزی پست ها و به روز رسانی ها برای حساب های رسانه های اجتماعی است. وارد بافر شوید. از تب “محتوا” می توانید پست ها ، مقاله ها ، نقل قول ها یا نکات دلخواه خود (حتی تصاویر و فیلم ها) را اضافه کنید. اگر از Buffer برای ایجاد برنامه مطلوب ارسال خود استفاده کرده اید ، دکمه “افزودن به صف” را کلیک کنید و ارسال شده است که قرار است در زمان ارسال بعدی ارسال شود. همچنین می توانید “تنظیم زمان ارسال” یا “برنامه زمانبندی” خود را انتخاب کنید تا زمان ارسال کتابچه راهنمای کاربر سفارشی را تعیین کنید.

صف ارسال بافر

هنگامی که پست ها و به روزرسانی های خود را برنامه ریزی کرده اید ، آنها به طور خودکار در ساعت های از پیش تعیین شده روزانه به حساب های رسانه های اجتماعی شما می روند. بنابراین می توانید بقیه روز خود را صرف کار خود کنید و نه حساب های رسانه های اجتماعی خود.

۳ Word وردپرس را با بافر برای اشتراک گذاری ساده تر ادغام کنید

وردپرس به افزونه رایگان بافر

بافر یک ابزار عالی برای خود است ، اما وقتی با وردپرس ترکیب شد ، راهی مطمئن برای تقویت ترافیک و تعامل خواننده شما با رسانه های اجتماعی است. برای افزودن بافر به سایت وردپرس خود ، توصیه می کنیم از افزونه ای استفاده کنید ، مانند وردپرس به بافر. از آنجا که در مخزن افزونه WordPress.org قرار دارد ، می توانید آن را مستقیماً از داشبورد خود در زیر افزونه ها نصب کنید> افزودن جدید.

وردپرس به تأیید اعتبار بافر

پس از نصب و فعال سازی ، باید یک باکس دسترسی در Buffer ایجاد کنید تا افزونه بتواند به آن دسترسی پیدا کند. برای انجام این کار بروید صفحه برنامه بافر و وب سایت خود را با استفاده از URL پاسخ به تماس که در صفحه تنظیمات افزونه ارائه شده است ثبت کنید (به بالا مراجعه کنید).

نشانه دسترسی به بافر

هنگامی که وب سایت خود را ثبت کردید “Access Token” را کپی کرده و آن را در صفحه تنظیمات افزونه خود قرار دهید. اکنون می توانید با تنظیمات اشتراک محتوای خود شروع کنید!

برنامه ارسال پست وردپرس و اشتراک گذاری صفحه

WordPress to Buffer شامل گزینه هایی برای شماست تا بتوانید پست ها و صفحات خود را برای انتشار در هنگام انتشار و به روزرسانی ها برنامه ریزی کنید. کادر (یا هر دو) را علامت بزنید و سپس قالب جدید ارسال را با استفاده از برچسب های افزونه از جمله نام وبلاگ ، پست یا عنوان صفحه ، گزیده ای ، دسته بندی پست ، تاریخ منتشر شده ، URL و نویسنده ویرایش کنید. سپس جعبه ای را انتخاب کنید که بافر حسابهای اجتماعی را که می خواهید محتوای خود را به طور خودکار به اشتراک بگذارید ، مرتبط کنید.

سپس به سادگی تنظیمات خود را ذخیره کنید. اکنون با ایجاد محتوا در سایت خود به طور خودکار از طریق بافر با همه پیروان خود به اشتراک گذاشته می شود! وجود دارد حرفه ای نسخه در دسترس است که شامل ویژگی هایی از قبیل امکان خودکار پین کردن محتوا به Pinterest ، برچسب های سفارشی برای به اشتراک گذاری مطالب خود ، پشتیبانی از تصاویر برجسته ، تنظیمات ارسال فردی و غیره است بنابراین اگر می خواهید گزینه های بیشتری داشته باشید می توانید با کلیک یک دکمه آن را ارتقا دهید..

نکاتی برای استفاده بیشتر از بافر برای وردپرس

علاوه بر استفاده از بافر برای ارتقاء سایت وردپرس خود ، در اینجا چند نکته برای کمک به شما در بهینه سازی مطالبی که به اشتراک می گذارید برای به دست آوردن بهترین نتایج مطلوب به شما کمک می کند:

1) اولین قانون بازاریابی خوب اجتماعی است واقعی باشید با مشتریان خود سعی کنید تعداد پست های زیادی را در روز تنظیم نکنید – اتوماسیون خوب است اما بیش از حد باعث می شود حساب های شما کمتر انسانی و بیشتر به نظر برسند ، خوب ، خودکار.

2) محتوای خود را ایجاد کنید به منبع از طریق بافر اگر محتوای خود را از منابع دیگر جستجو می کنید ، اطمینان حاصل کنید که گزیده سفارشی خود را برای به اشتراک گذاشتن آن برای ایجاد تازه برای خوانندگان خود ایجاد کنید..

3) سعی کنید از ارسال مکرر در فیس بوک خودداری کنید. آنها موارد استفاده شده را با استفاده از برنامه ها یا سرویس های شخص ثالث جریمه می کنند تا محتوای شما به مشتریان شما نرسد (هرچند نگران نباشید – تمام حساب های رسانه های اجتماعی دیگر که Buffer از آن پشتیبانی می کند مشکلی در اشتراک گذاری خودکار ندارد).

4) اجتماعی باش آنلاین با خوانندگان خود دوباره صدای جیر جیر و پاسخ به نظرات. این باعث افزایش جذابیت خواننده شما خواهد شد و داشتن نظرات جدید در وب سایت شما محتوای جدیدی را ایجاد می کند که برای SEO مفید است.

5) بسیاری از افراد از بافر استفاده می کنند ، بنابراین چرا آن را اضافه نمی کنیم دکمه “اضافه کردن به بافر” در بالای وب سایت خود قرار دهید. به این ترتیب طرفداران شما می توانند محتوای اشتراکی شما را به حساب Buffer خود اضافه کنند.

6) از مزایای استفاده از بافر استفاده کنید زمانبندی بهینه گزینه. این اطمینان حاصل خواهد کرد که سهام شما به بیشترین تعداد دنبال کننده برسد.

7) استفاده کنید پسوند مرورگر بافر برای به اشتراک گذاشتن به روزرسانی ها و محتوای سرپرستی حتی ساده تر است. با این کار می توانید URL را نیز کوتاه کنید ، عکس اضافه کنید و موارد دیگر.

بسته بندی کردن

گزینه های برنامه ریزی رسانه های اجتماعی دیگری نیز وجود دارد اما بافر و کارآمد بودن بافر را بسیار دور از دسترس می کند. با استفاده از ویژگی های آسان مانند برنامه ریزی سفارشی ، مدیریت چند حساب و ردیابی بافر مناسب ترین روش برای به روزرسانی منظم مطالب برای کاربران شما است. اگر در مورد بافر سؤالی دارید ، سؤال کنید. و اگر قبلاً از بافر استفاده می کنید ، ما دوست داریم که تجربه خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map