قیمت بالای افزونه های رایگان وردپرس

قیمت بالای پلاگین های رایگان وردپرس

در مورد WordPress ، دو مورد مورد علاقه من وبلاگ نویسی است – بدیهی است – و گسترش برنامه اصلی با استفاده از افزونه ها.


بله ، من کار با مضامین انجام داده ام و حتی چند برنامه وب را در بالای سکو ایجاد کرده ام ، اما من اغلب به کار روی افزونه ها باز می گردم. آنها نوع برنامه هایی مانند WordPress هستند ، درست است?

و در حال حاضر ، ایجاد یک برنامه دیوانه وار برای ساخت برنامه های مختلف برای سیستم عامل های مختلف: iOS ، Android ، Mac ، Windows و هر سیستم عامل اصلی دیگری که تصور می کنید وجود دارد – وردپرس گنجانده شده است.

اما دقیقاً مانند ساخت و ساز هر چیزی, ساختمان برای وردپرس مجموعه چالش های خود را ارائه می دهد. اگر علاقه دارید وارد افزونه های ساختمانی شوید بخصوص برای سرگرمی ، آنچه در آن انتظار دارید را اینجا آورده اید.

چه انتظاری برای ساخت افزونه های رایگان WordPress دارید

فرایند توسعه بسیار متفاوت از ساختن نرم افزار برای هر چارچوب یا بستر دیگر است:

 • شما لایه اصلی برنامه – یعنی WordPress – و مجموعه API های آن را دارید
 • شما وابستگی هایی دارید – یعنی JavaScript ، شیوه نامه ها و کتابخانه های شخص ثالث
 • و مجموعه ای از آن را دارید استانداردهای کدگذاری
 • …و بیشتر

اما نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید اینست که اگر تازه با این کار شروع کرده اید ، یا اگر از سیستم عامل ، زبان و یا جامعه دیگری آمده اید ، فقط به این دلیل که قصد دارید افزونه خود را به صورت رایگان ارائه دهید لزوماً این کار را انجام نمی دهد. منظور شما این است که مانند غرب وحشی آن را توسعه دهید.

به طور خاص ، هر زمان که افزونه ای را به مخزن افزونه WordPress Plugin ارسال می کنید ، پیش از تأیید آن ، کد پستی شما حسابرسی می شود.

این یک روش خارق العاده برای اطمینان از سطح مشخصی از کیفیت برای آنچه در دسترس است از طریق مخزن وردپرس درست است?

اما یک استثنا وجود دارد!

من گفتم که شما نمی توانید به عنوان غرب وحشی توسعه دهید ، اما حقیقت این است که اگر قصد دارید آن را در وبلاگ خود ، در سایت خود یا هر چیز دیگری که ممکن است در اختیار دارید منتشر کنید. عملاً برای ساختن آن چنانکه می بینید مناسب است.

نکته این است که با گذشت زمان ، مردم نسبت به استفاده از مضامین وردپرس رایگان و افزونه های وردپرس که به دلیل عدم کیفیت آنها میزبان یک منبع معتبر نیستند و یا این حق بیمه نیستند ، کمی محتاط شده اند..

لزوماً این مجموعه ویژگیها بد نیستند ، بلکه این است که سطح کیفیت کد ضعیف است و اغلب منجر به هک های زیاد ، مشکلات سازگاری یا مشکلات کلی تجربه کاربر می شود. گرچه ممکن است کار شما باشد نه نتیجه این ، به احتمال زیاد به دلیل شهرت این نوع کار به عنوان پیشرفت ، این شهرت را توسعه می دهد.

بنابراین به خودتان لطف کنید و از تیم بررسی افزونه WordPress.org یک ممیزی رایگان بگیرید. شما چیزی جز کیفیت برای این کار ندارید.

ابزارهای در دسترس

علاوه بر این ، اگر به دنبال انتشار یک افزونه رایگان هستید و متعهد به رعایت دستورالعمل های کار با بهترین شیوه ها هستید ، آنگاه مخزن افزونه وردپرس انواع مختلفی از ابزارهای رایگان را برای پشتیبانی از افزونه خود ارائه می دهد..

مخزن وردپرس

گذشته از کنترل منبع ، شما همچنین دریافت می کنید:

 • صفحه اصلی این افزونه
 • این افزونه از درون داشبورد وردپرس ایندکس شده و قابل جستجو است
 • صفحه اصلی مخزن شامل یک انجمن پشتیبانی رایگان است تا بتوانید از کاربران خود پشتیبانی کنید
 • یک سیستم رتبه بندی برای دیگران که گزارش دهند چقدر کار شما را دوست دارند (یا دوست ندارند)
 • دستورالعمل نصب و راه اندازی
 • روشی برای مدیریت سؤالات متداول
 • آماری که چند نفر در حال اجرا هستند کدام نسخه کار شما است
 • …و بیشتر

شیرین ، درست است?

اما این چیزی است که کمتر کسی هنگام ورود به این بازی درباره آن بحث می کند یا حتی می داند: اگر افزونه خاصی دارید که محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، پشتیبانی می تواند فوق العاده چالش برانگیز باشد.

شما یک نفر هستید که یک پروژه نصب شده در ده ها هزار وبلاگ را حفظ کرده اید ، و این افراد توانایی به اشتراک گذاشتن موضوعات مربوط به کار شما را دارند.

اکنون این که آیا شما وظیفه کمک به این افراد را دارید یا خیر ، یک منطقه خاکستری برای بسیاری از افراد است. بعضی ها می گویند چون رایگان است ، هیچ تعهدی وجود ندارد؛ دیگران می گویند از آنجا که شما آن را منتشر کرده اید ، بنابراین شما باید آماده پشتیبانی آن باشید.

این پستی برای آن بحث نیست.

هر کجا که می روید ، مقدار زمانی که حمایت می تواند دست کم نگیرید. برای این منظور ، من از شما بچه ها نیز می خواهم که یک پست عالی را بخوانید کریس لما بر تمایز بین مشتریان و کاربران.

کلمه ای درباره پشتیبانی

اگر مطمئن نبودم كه به اندازه كافي بر جنبه حمايت تأكيد كردم ، معذرت خواهم بود. به اندازه مخزن افزونه وردپرس بسیار عالی است ، می تواند احساسات منفی زیادی را نسبت به پروژه ای که قبلاً دوست داشتنی داشتید ایجاد کنید زیرا به دلیل تعداد زیاد درخواست هایی که برای پشتیبانی در نظر گرفته شده است (از جمله ویژگی های آن ، درخواست ها یا اشکالات اصلی). ).

من نمی گویم این درخواست ها را نادیده بگیرم – از این گذشته ، برخی از مردم وقت می گیرند تا درمورد مواردی که فقط کار شما را بهتر می کنند گزارش دهند. با این حال ، اگر افراد به طور معمول برای وقت خود جبران می شوند ، و شما وقت زیادی را برای پرداختن به سؤالات پشتیبانی می گذرانید ، ممکن است وقت آن باشد که یک نوع مدل تجاری را به افزونه خود معرفی کنید..

اگرچه این پست برای این پست خارج نیست ، اما فکر می کنم که ارائه نسخه رایگان پلاگین حق بیمه راهی برای پیشبرد آن است. اگر مردم از افزونه شما لذت ببرند و ارزش آن را پیدا کنند ، آنها اغلب حاضر به پرداخت پشتیبانی برای آن هستند.

“پلاگین شما می کشد!”

یکی از بزرگترین چالش های مدیریت یک محصول ، رسیدگی به میزان شکایاتی است که ممکن است دریافت کنید.

حقیقت این است ، مردم به ندرت تماس با مراکز پشتیبانی مشتری برای گفتن “تشکر” یا گفتن “کار عالی” ، درست است؟ منظورم اینه که چند وقته واقعاً به شرکت تلفن همراه خود اطلاع دهید که خوشحال هستید که با آخرین تماس تلفنی خود تماس تلفنی نگرفتید?

دقیقا.

برای این منظور ، ارسال یک محصول با هر ظرفیتی – از جمله افزونه وردپرس – مشمول این امر است ، بنابراین اگر هنوز افزونه ایجاد نکرده اید یا در آستانه انتشار یک نسخه هستید ، برای شکایت آماده شوید..

این کاربران نیستند نکن افزونه هایی را که از آنها استفاده می کنند ستایش می کنند. دروغ می گویم اگر می گویم چنین اتفاقی نیفتاده است ، اما تعداد شکایت ها اغلب از تعداد ستایش ها بیشتر خواهد بود.

این فقط ماهیت چگونگی کار مردم و در نتیجه بازار است.

من فکر می کنم همه ما متفاوت از هم ساخته ایم چون مربوط به دریافت انتقاد است. بعضی از افراد پوست ضخیمی دارند و می توانند آن را بگیرند ، بگذارند پشت خود را بپیچاند و برود. دیگران ، نه زیاد اما این چیزی است که می توان با گذشت زمان آموخته و توسعه می یابد.

بنابراین اگر در گروه دوم هستید و تازه وارد بازار می شوید: آماده شوید اما شخصاً آن را مصرف نکنید. این برای همه ما اتفاق می افتد و با خطر ایجاد یک مشت ، کلمات همچنان تحت فشار قرار می گیرند :).

اکنون برو به ساخت یک افزونه

در اصل ، این پست “اگر می دانستم آنچه را که اکنون می دانم” در مورد وردپرس است ، می خواهم اشتباهات زیادی را انجام دهم ، اشتباهات و یادگیری برخی از درسها به سختی.

من فکر می کنم همه از یادگیری دیگران چنین قدردانی می کنند خوشبختانه این پست به میانبر برخی از مواردی که به طور معمول با انتشار یک افزونه ارائه می شود ، کمک کرده است.

به هر حال ، بحث ارزان است. برو چیزی بساز :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map