نحوه ایجاد سایت آماده موبایل با استفاده از وردپرس

شما ، دوست من و من خوش شانس هستم که در زمان و عصر طراحی وب پاسخگو زندگی می کنیم. حتی بدون نگاه سخت ، می توانید تکثیر گسترده – در بازار – برنامه های وب را ببینید که با اندازه دستگاه های مختلف ما سازگار هستند.


همان برنامه وب در اندازه های مختلف صفحه نمایش کاملاً متفاوت به نظر می رسد ، که راههای جدید و پویا برای دستیابی به مشتری را بدون توجه به دستگاه آنها هموار کرده است..

امروز ، می توانید تجربه خوبی در سایت وردپرس خود به کاربران خود بدهید ، خواه در حال مشاهده آن در تلفن های هوشمند ، تبلت ، فبلت ، دسک تاپ یا هر وسیله دیگری باشند که در اختیار آنها است..

مدتی برگشت ، کارآفرینان آنلاین مجبور شدند برای جلب وب سایت های ماموت در صفحه های کوچک دستگاه های تلفن همراه تلاش کنند. وقتی کسی ایده ایجاد نسخه های جداگانه موبایل و دوستانه سایتهای دسک تاپ را معرفی کرد ، این مشکل تقریباً حل شد.

مدتی این مشکل نبود تا اینکه مشکلات پیش آمد. اولا ، موتورهای جستجو نمی دانند با محتوای تکراری چه باید بکنند و دوم اینکه ، وب مسترها تمایلی به ایجاد و مدیریت دو سایت جداگانه ندارند. اگر این کافی نبود ، نسخه های تلفن همراه به اندازه همتایان رومیزی آنها به همان اندازه مؤثر نبودند. این یک معضل بود.

اما راه حل واقعی به شکل و نام طراحی وب پاسخگو یا به طور خلاصه RWD آمد. نمی توانست در زمان بهتری پیش بیاید. سرانجام کارآفرینان آنلاین می توانند آزار تسکین دهند ، زیرا RWD کاربران تلفن همراه را مستقیماً به دست مشتاق خود تحویل داد.

حتی اگر کامرون آدامز تظاهرات کند ، در سال 2004, طرح وابسته به وضوح, تا ماه مه 2010 نیست که اتان مارکوت اصطلاح “طراحی وب پاسخگو” خیلی زود پس از آن ، طراحی وب پاسخگو محبوبیت پیدا کرد.

درس تاریخ را کنار بگذارید ، چرا باید زحمت کشیدن سایت آماده موبایل را ایجاد کنید؟ مگر اینکه در زیر صخره زندگی کنید ، کاملاً واضح است. هر روز تعداد بیشتری از افراد از دستگاه های تلفن همراه برای مرور سایت شما استفاده می کنند.

چشم انداز خرید محصولات درست از دستگاه های تلفن همراه خود را انجام می دهید ، و اگر سایت شما به نظر نمی رسد خوب و عملکرد خوبی در صفحه نمایش های کوچکتر داشته باشد ، می توانید پول زیادی را روی میز بگذارید.

مت کاتز از چند ماه پیش چیزی تعجب آور را ذکر کرد. او گفت جستجوی تلفن همراه ممکن است از جستجوی دسک تاپ پیشی بگیرد بیا 2015 ، و فراتر از آن سپس Google جلوتر رفت و برچسب های “دوستانه موبایل” را به نتایج جستجوی تلفن همراه خود پیوست ، این بدان معناست که چشم انداز شما می داند که سایت شما مدت ها قبل از کلیک کردن از طریق تلفن همراه دوستانه نیست..

این بدان معناست که اگر وب سایت مستقل با عرض ثابت باشد ، می توانید با نرخ تبدیل بالای موبایل خداحافظی کنید. هیچ کس برای تجربه کاربر ضعیف به دنبال این نیست که به خصوص اگر رقیب شما یک وب سایت دارد که بسیار عالی به نظر می رسد و عملکرد فوق العاده خوبی در دستگاه های تلفن همراه دارد.

با این کار به عنوان یک آغازگر ، چگونه می توانید یک سایت دوستانه برای موبایل با استفاده از وردپرس ایجاد کنید?

ایجاد وب سایت دوستانه همراه با استفاده از وردپرس

برنامه وردپرس به موبایل

WordPress ، به عنوان یک بستر فرخنده برای آن ، توسعه وب را نه تنها ساده تر ، بلکه بسیار سر راست کرده است. در عرض چند دقیقه ، می توانید یک وب سایت زیبا با 100٪ پاسخگو را شلاق بزنید که همه کاربران شما را به هیجان می آورد. کاربران دستگاه تلفن همراه شما به اندازه کاربران دسک تاپ شما تجربه فوق العاده ای خواهند داشت ، که این تنها می تواند به معنای چیزهای عالی برای تجارت مبتنی بر وردپرس شما باشد.

جدا از هم ، شما می توانید یک سایت وردپرس دوستانه با موبایل به دو روش اصلی ایجاد کنید. تو می توانی:

  • یک تم وردپرس پاسخگو را بساز / خریداری کنید
  • از افزونه های موبایل استفاده کنید

در مورد هر یک از آنها توضیح خواهیم داد و سپس نمونه هایی از مضامین پاسخگو وردپرس و همچنین افزونه های صفحه نمایش تلفن همراه را لیست می کنیم تا شما را یک قدم از در طی کند.

ساخت / خرید یک تم وردپرس پاسخگو

این ساده ترین و ظریف ترین راه برای ایجاد یک وب سایت مناسب برای موبایل با استفاده از وردپرس است. با پشت سر گذاشتن بازار تم وردپرس درزهای با مضامین پاسخگو عالی ، باید یکی از سلیقه ها و ترجیحات خود را کاملاً خوب پیدا کنید.

اگرچه برخی از توسعه دهندگان وجود دارند که هنوز تم های وردپرس را با عرض ثابت (یا سفت و سخت) منتشر می کنند ، اکثریت قریب به اتفاق مضامین منتشر شده پس از سال 2010 تا حدی یا کاملاً پاسخگو هستند. البته می خواهید از ابتدا یا هنگام طراحی مجدد سایت خود با یک موضوع وردپرس کاملاً پاسخگو (100٪) بروید.

زودهنگام در مورد ویژگی های موردنیاز خود تصمیم بگیرید و سپس بدون اینکه ویژگی های گفته شده را ببندید ، از طرح زمینه خود متناسب با عرضهای مختلف بازدید اطمینان حاصل کنید. یک روش سریع برای تعیین اینکه آیا یک موضوع وردپرس پاسخگو است یا خیر وجود دارد.

قبل از خرید موضوع مورد علاقه وردپرس ، توسعه دهندگان معمولاً به شما اجازه می دهند آن را با نسخه ی نمایشی تست کنید. پس از بارگیری نسخه ی نمایشی ، مرورگر خود را تغییر اندازه دهید و با کلیک بر روی دکمه minimize و کشیدن لبه ها ، و سپس رفتار موضوع خود را مشاهده کنید.

آیا با کاهش عرض مرورگر خود ، آن را به طرز دلپذیری تخریب می کند ، یا یک نوار پیمایش در پایین مرورگر ظاهر می شود؟ اگر موضوع با کمال میل تخریب شود ، به jackpot ضربه زده اید. اگر یک نوار پیمایش در پایین مرورگر خود ظاهر شد ، روش دیگر را اجرا کنید.

یک موضوع پاسخگو طراحی شده حرفه ای باید کمتر از 70 دلار در وب سایت های قابل اعتماد مانند موضوعات زیبا (آنها اشتراک سالانه ارائه می دهند) ، Array و Themeforest را در میان دیگران هزینه کنند. همچنین می توانید سایتهای پاسخگو خود را با استفاده از چارچوب های تم پاسخگو مانند Genesis توسعه دهید, زیرین, پایان نامه و موارد دیگر.

بدون تردید ، اگر شما چند مولا دارید که چلپ چلوپ کنید ، یک توسعه دهنده وردپرس را استخدام کنید تا یک موضوع پاسخگو سفارشی از ابتدا را برای شما ایجاد کند. حتی می توانید برای جلوگیری از استفاده از افزونه ها ، برخی از ویژگی های مورد نیاز خود را به آنها سخت کد کنید ، برخی از آنها ممکن است پاسخگو نباشند.

اما اگر بودجه خود را شروع می کنید یا با بودجه شروع می کنید ، در اینجا چند موضوع وردپرس با بودجه مناسب ارائه شده است که به همان زیبایی پاسخگو هستند.

Total – پاسخگو به چند منظوره موضوع کشیدن و رها کردن وردپرس

قالب کل وردپرس

موضوع مورد علاقه در Themeforest (با بیش از 9 کیلو فروش) در زمان نوشتن توسط یک نویسنده نخبه و معتبر ، موضوع Total WordPress سهولت و سرگرمی را به طراحی وب می افزاید. این یک موضوع چند منظوره است ، به این معنی که شما می توانید هر طرحی را تصور کنید و صددرصد پاسخگو باشید تا اطمینان حاصل شود که تمام طرح های شکوهمند شما در تمام صفحه های دستگاه جا دارند.

با پشتیبانی عالی و تمام ویژگی هایی که همیشه از آنها خواسته اید ، از جمله ویژوال کامپوزر برای پشتیبانی از ساختمان صفحه جلویی ، موضوع Total WordPress به شما امکان می دهد مانند یک رئیس یک سایت وردپرس سازگار با موبایل بسازید. حرف من را برای آن به کار نبرید ، خودتان به نسخه های نمایشی زیبا بروید. و فقط با 58 دلار ، موضوع Total WordPress یک گزینه قابل قبول برای پنهان کردن سایت وردپرس شما است.

Divi – تم وردپرس پاسخگو چند منظوره

تم وردپرس پاسخگو Divi

محبوب ترین موضوع از تم های زیبا ، Divi در یک کلاس خاص خود است. آیا کاملاً پاسخگو است؟ شرط می بندید در مورد چند منظوره چطور؟ بیا ، لطفا یک سوال دیگر بپرسید. PLus بخشی از بسته های Elegant themes است ، بنابراین اگر فکر خود را تغییر دهید ، تم های دیگری نیز در دسترس شماست.

و دقیقاً مانند تم محبوب ترین ما ، موضوع وردپرس Total ، شما می توانید با استفاده از Divi طراحی های نامحدودی را ایجاد کنید بدون اینکه هرگز به یک خط کد دست بزنید. این موضوع 69 دلار را به شما برگرداند ، یا 89 دلار است. آیا می خواهید تمام پرونده های فتوشاپ و افزونه های حق بیمه.

موضوع وردپرس فوق العاده – انعطاف پذیر و پاسخگو

موضوع وردپرس بسیار انعطاف پذیر

Ultra جدیدترین موضوع از Themify است ، و موضوع بسیار خوبی است. بسیار قدرتمند و بسیار پاسخگو است (آه ، و برای مدت بسیار محدود) رایگان. انعطاف پذیر ترین موضوع از Themify ، Ultra دارای طرح بندی عالی و گزینه های ایجاد صفحه است.

به علاوه ، اگر به عضویت عضویت در یک استاد کلوپ بهار می روید ، تمام تم های دوست داشتنی Themify و همه افزونه های حق بیمه شگفت انگیز آنها – مانند Themify Builder ، نوار اعلامیه ها ، منوهای مشروط و موارد دیگر را نیز دریافت خواهید کرد.!

Vertoh – رویدادهای پاسخگو موضوع وردپرس

موضوع پاسخگویی به Vertoh موضوع وردپرس

برنامه ریزی یک رویداد بزرگ؟ یا شاید یک WordCamp باشد؟ پرداخت ورته. زیبا و ساختاری زیبا و در عین حال قدرتمند درست همانطور که می خواهید. به علاوه با تمام ویژگی های رویدادهای اضافه شده مانند پشتیبانی WooCommerce ، ویجت شمارش معکوس ، ادغام اجتماعی ، بلندگوها ، برنامه ریزی و موارد دیگر.

Vertoh که توسط SHOWthemes ساخته شده است ، رویدادهای هنری پاسخگو با موضوع وردپرس است که در دستگاه های تلفن همراه بسیار زیبا به نظر می رسد. با شروع فقط 79 دلار برای یک موضوع مدیریت رویدادهای پیشرفته ، ورته قطعاً برنده است.

uDesign – تم پاسخگو وردپرس

udesign-پاسخگو-وردپرس-تم

فوق العاده سریع ، قدرتمند ، زیبا و موبایل آماده است. این مملو از ویژگی های شما برای ساختن وب سایت های وردپرس از رویاهای شماست ، از جمله آهنگساز ویژوال آهنگساز ، طراحی آماده SEO ، پشتیبانی WPML و WooCommerce.

در اصل ، شما یک نوع از نوع وردپرس را به دست می آورید که به شما امکان می دهد بدون ایجاد عرق ، وب سایت های آماده موبایل بسازید. اوه من ذکر کردم که شما پشتیبانی عالی 24/7 و به روزرسانی نامحدود را دریافت می کنید؟ uDesign سالها با قیمت 58 دلار یک هدف اصلی Themeforest بوده است.

دایرکتوری – یک تم وردپرس پاسخگو

موضوع پاسخگو وردپرس دایرکتوری

در جستجوی الهام برای تجارت بعدی مبتنی بر وردپرس شما؟ خوب ، شما ممکن است آن را پیدا کرده باشید. شما نمی خواهید بیشتر از دایرکتوری ، یک موضوع پاسخگو دست ساز تمیز ، حرفه ای و غنی از ویژگی های Templatic نگاه کنید.

دایرکتوری یک موضوع مفید وردپرس مناسب برای هر مشاغلی است که می خواهید لیست ، بررسی یا هر نوع فهرست دیگری (از این رو نام) را به اشتراک بگذارید. و با همه تم های کودک برتر که Templatic ایجاد کرده است ، کار ساده ای است. و درست مانند تمام مضامین موجود در اینجا ، پشتیبانی و به روزرسانی ها گنجانده شده اند ، به این معنی که از این موضوع بیشترین استفاده را می کنید.

The Retailer – تم پاسخگو وردپرس

موضوع خرده فروشی-پاسخگو-وردپرس

با استفاده از The Retailer می توانید وب سایت وردپرس آماده ای برای تلفن همراه ایجاد کنید که می توانید به آن فکر کنید. از وبلاگ ها ، وب سایت های شخصی ، پرتال های شرکتی ، اوراق بهادار و حتی فروشگاه های آنلاین ، Retailer همراه با ویژگی های کافی برای رسیدگی به هر چیزی که در آن پرتاب کنید همراه است..

100٪ پاسخگو است ، با افزونه های پریمیوم و پشتیبانی قابل اعتماد مشتری و همچنین پیاده روی های ویدئویی همراه است تا شما را در هر زمان عملی و کار کند. Retailer دارای امتیاز خریدار 4.64 / 5.00 است و برای 58 دلار می رود.

اینکه یک لیست کوتاه از برخی از مضامین پاسخگو وردپرس موجود در سراسر وب وجود دارد. به هر وسیله ، و در صورت نیاز به گزینه های بیشتر ، احساس رایگان کنید تا از Themeforest بازدید کرده و “مضامین پاسخگو وردپرس” را جستجو کنید ، و گزینه های بیشتری را از آنچه که نیاز دارید دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این ، می توانید از تم های برتر وردپرس ما یا تم های وردپرس رایگان برای برخی از تم های پاسخگو وردپرس عالی استفاده کنید. و اگر بودجه تان محدود است ، این موارد را بررسی کنید تم های پاسخگو وردپرس رایگان در WordPress.org.

در حال حرکت …

ایجاد یک سایت وردپرس آماده موبایل با افزونه های موبایل

اگر موضوع وردپرس ارجح شما پاسخگو نیست ، یا به دلایل خود نمی خواهید از تم فعلی با عرض ثابت خود رها شوید ، می توانید از افزونه های وردپرس با نمایشگر موبایل برای ارائه تجربیات دوستانه برای موبایل به تلفن همراه خود استفاده کنید. کاربران.

این روند معمولاً ساده است. فقط افزونه خود را نصب کنید ، چند گزینه را پیکربندی کنید و کار شما انجام می شود. اکثر این افزونه ها دارای یک ویژگی محرک هستند که به افزونه دستور می دهد یک تم موبایل را به کاربران تلفن همراه نمایش دهد. موضوع تلفن همراه برای کاربران دسک تاپ راه اندازی نشده است.

افزونه های موبایل زیر به شما کمک می کند تا یک سایت وردپرس آماده موبایل را به راحتی و به سرعت ایجاد کنید:

افزونه WPtouch موبایل وردپرس رایگان

wptouch-mobile-plugin-wordpress

این احتمالاً محبوب ترین افزونه موبایل برای وردپرس است ، با بیش از 400k نصب فعال. فقط با چند کلیک ، می توانید از WPtouch استفاده کنید تا یک موضوع…… تلفن همراه ساده و زیبا را برای بازدید کنندگان موبایل وب سایت وردپرس خود فعال کنید.

WPtouch با یک پنل مدیریت بصری ارائه می شود که شما را قادر می سازد که چگونه سایت شما در دستگاه های تلفن همراه ظاهر شود. این روند بسیار ساده است و هرگز به یک خط کد دسترسی نخواهید داشت.

بازدید کنندگان شما همچنین می توانند با یک کلیک بین نسخه های موبایل و دسک تاپ انتخاب کنند. توسعه دهندگان ، BraveNewCode ، Inc و Dave Storey در میان دیگران نیز نسخه ای حرفه ای را ارائه می دهند که با مضامین و ویژگی های پیشرفته حمل می شود. این افزونه دارای میانگین بالاتر از 3.7 / 5.0 است.

افزونه رایگان WordPress Detector Detector Mobile Detector

wp-mobile-detector-plugin-wordpress

آیا به دنبال راه آسان وب سایت وردپرس خود هستید؟ اگر این یک بله جالب است ، پاسخ شما WP Mobile Detector است. با تشکر از نبوغ موجود در ساخت این افزونه ، WP Mobile Dectector می تواند در صورت تشخیص بازدید کننده در یک تلفن هوشمند یا یک تلفن همراه معمولی ، به طور خودکار یک موضوع سازگار با تلفن را بارگیری کند..

از ویژگی های ویژه می توان به شناسایی 5000 دستگاه تلفن همراه ++ ، تغییر اندازه تصویر ، آمارهای تلفن همراه و محتوای قالب بندی شده به صورت خودکار اشاره کرد. علاوه بر این ، افزونه به راحتی قابل نصب ، تنظیم و استفاده است. این برنامه با هفت تم موبایل همراه است و می توانید با استفاده از ویرایشگر تم تلفن همراه تعاملی ، تم دلخواه خود را بسازید. شما حتی می توانید آرم خود را بارگذاری کرده و تبلیغات موبایل را اضافه کنید!

این گزینه ها با ردیاب موبایل WP تقریبا نامحدود هستند. این افزونه دارای امتیاز 3.7 / 5.0 است و دارای نسخه حرفه ای است که از قابلیت های پیشرفته ای برخوردار است.

افزونه رایگان WordPress Mobile Pack

wordpress-mobile-pack-plugin-wordpress

WordPress Mobile Pack یک قدم فراتر از پاسخگویی می گذارد و این امکان را برای شما فراهم می کند که کل سایت وردپرس خود را در یک برنامه تلفن همراه متقاطع فشار دهید.

این افزونه در ویندوز فون 8 ، آیفون ها ، تلفن های اندرویدی و سیستم عامل فایرفاکس پشتیبانی می شود. علاوه بر این ، با همه مرورگرهای اصلی سازگار است. از یک داشبورد با کاربرد آسان ، می توانید ظاهر برنامه را شخصی سازی کنید ، پست ها ، صفحات و نظرات را در دسته بندی ها ترتیب دهید و همچنین استفاده از موبایل را از طریق Google Analytics ردیابی کنید..

سایر ویژگی ها شامل پشتیبانی از فبلت ها و تبلت ها ، منابع محتوای نامحدود ، برنامه های نامحدود ، حالت آفلاین ، کسب درآمد و حالت تمام صفحه در بین دیگران است. همانطور که اتفاق افتاد ، وردپرس موبایل پک بسیار پاسخگو است.

کلمه نهایی …

تا این مرحله ، باید بتوانید با استفاده از وردپرس ، یک سایت آماده موبایل برای موبایل ایجاد کنید. بهترین و بهترین گزینه البته استفاده از یک موضوع پاسخگو وردپرس از word go است. اگر گزینه ای برای شما نیست ، همیشه می توانید روی افزونه های موبایل حساب کنید.

من هر روز با یک موضوع پاسخگو وردپرس می روم. تو چطور؟ گذشته از این ، از چه نکاتی برای آماده سازی سایت وردپرس برای دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنید؟ با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map