چگونه می توان پیوندهای شکسته وردپرس را در وب سایت خود برطرف کرد

چگونه می توان پیوندهای شکسته وردپرس را در سایت خود برطرف کرد

خانمها و نجیب زاده ها بگذارید آن لیوان ها را پر کنیم و در مورد لینک های شکسته وردپرس صحبت کنیم. خارهایی که دقیقاً به اندازه هرزنامه WordPress است. اما به اینجا منتقل نشوید ، امروز ما به طور کامل به چگونگی پیدا کردن و رفع لینکهای خراب در سایت وردپرس خود می پردازیم.


همچنین به عنوان پیوندهای مرده شناخته می شود (هرکسی که این اصطلاحات را پیدا کند) ، پیوندهای شکسته WordPress به همان اندازه که از نظر صدا بد هستند. برای مبتدیان ، لینک های مرده به لطف تعدادی یا دلایل از بین می روند ، بنابراین هیچ راه قطعی برای مشخص کردن علت وجود ندارد. ثانیا و مهمتر از همه ، لینک های شکسته وردپرس تأثیرات منفی در سایت وردپرس شما دارند.

اما واقعاً پیوند شکسته چیست؟ پیوند شکسته شده 1) هر پیوندی است که به یک منبع غیر وجود منجر می شود و 2) پیوند نادرست درج شده که منجر به صفحه خطای 404 می شود ، یا هر صفحه دیگری به جز صفحه مورد نظر. به عبارت دیگر ، پیوند شکسته شما و خوانندگان شما را به هیچ وجه سوق نمی دهد.

علل لینک های شکسته وردپرس

اگر ویجت آمار شما به کاربران نشان می دهد که وقتی روی پیوندی در سایت شما کلیک می کنند ، در صفحه خطای 404 قرار می گیرند ، پیوندهای شکسته مشاغل شما را از داخل به بیرون می خورند. با این حال شما به یاد نمی آورید منابع خود را کم کنید (پرونده های صوتی ، فایل های ویدئویی ، تصاویر ، اسناد ، پست ها ، صفحات و غیره) یا کارهای دیگری را انجام دهید که منجر به خطای 404 شود. بنابراین ، چگونه می توانید لینکهای مرده وجود داشته باشند که چیزهایی را برای شما به وجود آورند?

آرام بمانید ، پیوندهای شکسته وردپرس آن را در تمام طول روز به کارآفرینان چپ ، راست و مرکز می دهد. درست است که شما تنها نیستید ، اما همه چیز در یک دقیقه روشن می شود. پیوندهای شکسته وردپرس به دلایل مختلفی چون:

 • اقدام اخیر به میزبان جدید همانطور که تصور می کرد موفقیت آمیز نبود
 • شما به یک منبع شخص ثالث پیوند داده اید ، و گفتید شخص ثالث آن را حذف کرده یا آدرس اینترنتی خود را تغییر داده است
 • شاید شما URL یک پست قدیمی را تغییر داده اید اما فراموش کرده اید که تمام صفحات و پست های مرتبط با پست را به روز کنید
 • بعضی از افراد بد شما را محروم کردند
 • استراتژی جدید تجارت شامل تغییر نام دامنه شما است
 • از آنجا که خطا بودن انسانی است ، شما پیوندی را به عنوان مثال اشتباه نکردید. نامه یا http: // بخشی از یک لینک را کنار گذاشتید
 • مفسران پیوندهایی را به جایی نمی رسانند
 • میزبان شما دارای تنظیمات غیر معمول فایروال است زیرا … خوب … برخی میزبان ها خشن بازی می کنند
 • آیا از Blogger به WordPress مهاجرت کرده اید و پیوندهای ارتباطی شما تغییر کرده است؟ این اتفاق خیلی اتفاق می افتد
 • اگر پس از تبدیل سایت خود از HTML به وردپرس ، فراموش کردید پیوندها را برطرف کنید ، پیوندهای شکسته دارید
 • یک وب سایت شخص ثالثی که شما با آنها ارتباط برقرار می کنید آفلاین است زیرا مالک هزینه ای برای میزبانی پرداخت نکرده است یا درهای بسته را ندارد

پسر ، چه لیستی ، و حتی اگر تصور نادرست باشد ، تصور می کنم تعداد بیشتری نیز وجود دارد. نگران نباشید اگر مورد شما یک مورد جدا از پیوندهای شکسته WordPress باشد. راه حل های ارائه شده در یک ثانیه باید یک بار و برای همیشه از مشکلات شما مراقبت کند. اما اول ، اجازه دهید سلفی بگیر به قسمت تأثیرات پیوندهای مرده در سایت وردپرس خود بروید.

تأثیر لینک های شکسته وردپرس

تأثیر لینک های شکسته

روشهای زیادی وجود دارد که پیوندهای شکسته می توانند روی وب سایت شما تأثیر منفی بگذارند ، اما در اینجا چند مورد از مهمترین مواردی که مورد توجه شما قرار می گیرد آمده است.

تجربه کاربری بد

هیچ کس خیالی در صفحه خطای وحشتناک 404 فرود نمی آید. اگر نمی دانید ، اکثر کاربران مایل نیستند اگر نتوانند این موردی را پیدا کنند که در وب سایت شما بگردند. یک صفحه خطای هوشمند 404 مشکل را کاهش می دهد ، اما تا حدی.

بهتر اینست که پیوندهای شکسته را برطرف کنید تا اطمینان حاصل شود که خوانندگان در صفحه خطای 404 شما شروع نمی شوند. از این گذشته ، تجربه بد کاربر ، از جمله موارد دیگر ، باعث ایجاد شهرت بد می شود.

ترافیک گمشده

برای تجارت آنلاین ، ترافیک مانند خونی است که در رگهای شما جاری است. این کالای گرانبهایی است که بدون آن وب سایت شما کوچک می شود و می میرد. بدون ترافیک ، وب سایت شما به اندازه نوک سینه های موجود در سینه بند بی فایده است (سلام ، طرفداران GOT). گفته می شود ، شما باید ظرافت ترافیکی را کنترل کنید و یا چاه شما خشک شود.

یک نمایه اتصال سالم دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید تا بتوانید ترافیک را از کسب به تبدیل تبدیل کنید. اگر پیوندهای شکسته بین شما و خوانندگان شما برقرار شود ، دومی را گم می کنید و عقل شما از پنجره پرواز می کند. شما اعداد را از دست خواهید داد و به شدت آسیب خواهد دید.

داشتن یک باند پیوند شکسته در وسط قیف فروش شما جریان ترافیک را مختل می کند ، که ما را به نکته بعدی ما معرفی می کند.

درآمد از دست رفته

در اینجا یک وضعیت فرضی برای ترساندن وجود دارد. وب سایت شما خیلی خوب پیش می رود تاکتیک های بازاریابی وردپرس شما در حال پرداخت نیستند و از طریق تجزیه و تحلیل ، شماره ها را از منابع صحیح می کشید. به عبارت دیگر ، شما در حال کشیدن ترافیک هدفمند هستید؛ نوع افرادی که می خرند.

یک مشکل وجود دارد نرخ تبدیل شما زمان زیادی را می خورد. چیزی درحال تخلیه دلار و تلاش شما است. شما عملکرد A-1 را تا آنجا که ترافیک رانندگی پیش می رود قرار می دهید ، اما پاداش پولی در حال مکیدن زندگی از شماست. افسرده کننده است.

به همین ترتیب ، شما حسابرسی وب سایت را انجام داده اید و با ناراحتی خود ، لینک هایی را که به محصولات خود نشان می دهد ، خراب کرده اید ، به این معنی که مشتریان شما مدت ها قبل از ورود به سیستم پول خود را رها می کنند. دوباره در یک خنجر مالی گیر کرده اید.

شاید اینگونه نباشد. شما پیوندهای برون مرزی دارید که به برنامه های وابسته شما اشاره می کنند و همه چیز پیش می رود تا اینکه شرکت تأمین کننده تاکتیک ها را تغییر دهد ، یا در مورد بازار ، تأمین کننده محصول از بازار خارج شود. اما شما این را نمی دانید ، بنابراین می توانید پول زیادی را از دست بدهید.

این می تواند برای شما اتفاق بیفتد ، درست مثل اتفاقی که برای دوست ری رخ داده است:

{برخی از ارائه دهندگان وابسته are کمی بدگویی هستند به این دلیل که وقتی تأمین کننده محصول از بین می رود و دیگر از آنها استفاده نمی کند ، آنها all این ترافیک را به صفحه اصلی خود هدایت می کنند. بنابراین ، من گزارشی دریافتم که یک “لینک مرده” که با کلیک بر روی یک محصول به صفحه اصلی ارائه دهنده شرکت های وابسته (اکنون نامربوط) می پیوندد – بنابراین over هزینه من بیش از 2830 کلیک را نشان می دهد!} این فروش برای من از دست رفته است. بگویید نرخ تبدیل {فروش 1٪ بود ، یعنی 20 تا 30 از دست رفته فروش. – ری ، همانطور که در آن دیده می شود Broken Link Checker Link WordPress: پیوندها و تغییر مسیرهای خراب را برطرف کنید – ShoutMeLoud

توجه: ویرایش در بریس های ساخته شده توسط نویسنده.

باید بیشتر بگویم؟ پیوندهای خراب را برطرف کنید.

پروفایل SEO ضعیف

رتبه بندی بسیار زیاد در موتورهای جستجو به شرط انجام همه کارها آسان است. این بدان معناست ، انجام هر کاری که گوگل توصیه می کند و این کار را با کتاب انجام می دهد. بدون حیله.

در حالی که Google حدود 404 صفحه خطا را فاش نمی کند ، آنها هنوز هم در نظر می گیرند کاربر متریک رتبه بندی را تجربه می کند. اگر تجربه کاربر خارق العاده ای را ارائه می دهید ، “… به شما اطمینان می دهد که بازدید کنندگان سایت شما آن را درک مثبت می کنند ، تشویق به اشتراک گذاری ، نشانک گذاری ، بازدیدهای برگشتی و پیوندهای ورودی. همه سیگنال هایی که به موتورهای جستجو می روند و به رتبه های بالا کمک می کنند.”

پیوندهای شکسته ، پسران و دختران ، برای تجربه کاربری بد نیستند ، این بدان معنی است که آنها به همان اندازه برای پروفایل SEO شما بد هستند.

در مرحله دوم ، عنکبوت های Google سایت شما را خزیده و پیوندها را برای فهرست بندی بیشتر مطالب شما دنبال می کنند. اگر محتوای شما عالی است (یک معیار رتبه بندی دیگر جستجوگرها) ، Google با رتبه بهتر به شما پاداش می دهد. اگر Google نمی تواند محتوای شما را فهرست بندی کند زیرا پیوندهای مرده عنکبوتها را در آهنگهای خود مرده می کند ، حدس بزنید که در رتبه شما چه اتفاقی می افتد?

لینک های خراب رتبه بندی سئوی شما را مخزن می کنند ، این امر به دلیل کم بودن میزان ترافیک منجر به از دست رفتن درآمد می شود ، که در نهایت منجر به میگرن می شود و شما رانش من را می گیرید.

اکنون که می توانید بگویید پیوندهای شکسته وردپرس برای تجارت بی ضرر است ، آیا شما برای اصلاح آنها انگیزه دارید؟ خوب ، اجازه دهید حفاری کنیم.

چگونه می توان پیوندهای شکسته وردپرس را برطرف کرد

در دسترس شما تعدادی راه برای پیدا کردن و رفع لینک های شکسته وردپرس به راحتی و به سرعت است. ما این روش ها را به این ترتیب طبقه بندی می کنیم:

 • افزونه های جستجوگر لینک شکسته
 • خدمات جستجوگر پیوند
 • سایر ابزارهای جستجوگر پیوند

ما در هر یک از این دسته بندی ها چند گزینه را پوشش خواهیم داد ، زیرا تنها آنچه شما نیاز دارید می باشد افزونه Broken Link Checker. این استاندارد 100٪ و کاملاً چشمگیر است.

بیایید با افزونه های لینک های شکسته WordPress شروع کنیم.

افزونه های پیوند شکسته وردپرس

سلب مسئولیت: درمورد افزونه های خراب شده که منابع سرور را تخلیه می کنند ، صحبت های زیادی شده است. در نتیجه برخی میزبان برخی از افزونه ها را مسدود می کنند. اگر هنگام استفاده از هر یک از این افزونه ها افت عملکرد قابل توجهی را مشاهده کردید ، افزونه را غیرفعال کنید بعد از پیوندهای شکسته خود را برطرف کنید. در حقیقت ، افزونه را فقط در صورت نیاز به بررسی سایت وردپرس خود برای لینک های خراب ، فعال کنید.

با وجود نامطبوع بودن ، در اینجا برخی از بهترین افزونه های لینک شکسته وردپرس آورده شده است تا به وب سایت ها لطف کنند.

جستجوگر پیوند شکسته

جستجوگر پیوند شکسته

این افزونه با بیش از 400k نصب فعال و دارای رتبه بندی ستاره ای 4.10 / 5.00 ، مسلماً یکی از پیشروترین لینک های چک شده برای وردپرس است..

ولادیمیر پرلوواک و جانیس الستز Broken Link Cheker را ساختند ، که بررسی می کند “… پست ها ، نظرات و سایر مطالب شما برای پیوندهای شکسته و تصاویر از دست رفته ، بررسی می شود و در صورت وجود به شما اطلاع می دهد.” بله ، خیلی ساده است.

این افزونه پست ها ، صفحات ، بلاگرول ، نظرات و زمینه های سفارشی شما را برای پیوندهای خراب همراه می کند و از طریق داشبورد یا ایمیل WP Admin شما را مطلع می کند. می توانید موتورهای جستجو را از پیوندهای شکسته متوقف کنید و پیوندهای مرده را به طور متفاوتی در پست های خود به نمایش بگذارید تا خوانندگان را گیج نکنید.

Broken Link Checker بسیار قابل تنظیم است ، به این معنی که می توانید لینک ها را با URL ، متن لنگر و غیره فیلتر کنید. اگر این افزونه پیوندهای خراب را تشخیص می دهد ، می توانید آنها را مستقیماً از صفحه افزونه برطرف کنید. ما فقط در اینجا سطح را خراش می دهیم ، زیرا این افزونه دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است.

جستجوگر وضعیت پیوند شکسته WP

جستجوگر وضعیت پیوند شکسته

Numero dos با SeedPlugins در رابطه با Pau Iglesias به WP Broken Link Status Checker می رود. تا آنجا که شناسایی پیوندهای شکسته می رود ، وزن بیشتری می کشد ، اما تا آنجا که ثابت می شود پوسیدگی پیوند می خورد.

این را می گویم زیرا شما فقط باید ویرایش یا حذف لینک مرده به پست / صفحه آسیب دیده مراجعه کنید. این یا می توانید پیوند را که به نوعی ذهنی است حذف کنید. به غیر از این ، این افزونه وردپرس با لینک خراب نصب ، پیکربندی و نمرات خوبی در بخش رتبه بندی آسان است.

سرپرست دارای گزینه هایی برای شخصی سازی هر اسکن است و می توانید نتایج را در صفحه افزونه یا از طریق ایمیل مشاهده کنید. بدیهی است که می توانید با نسخه WP Link Status Pro Pro (20 دلار) ویژگی های بیشتری کسب کنید.

جستجوگر پیوند

جستجوگر پیوند

برای مبتدیان ، شما نمی توانید از این افزونه در یک محیط محلی برای توسعه استفاده کنید. این بدان معنی است که توسعه دهنده از یک سرور خارجی برای بررسی لینک های خراب در سایت شما استفاده می کند. وی می گوید هیچ اطلاعات حساسی روی سرور بارگذاری نشده است ، اما فکر شما در این باره چیست?

نسخه رایگان به شما امکان می دهد 500 پیوند اول را بررسی کنید ، زیرا محدودیت هایی دارد که ما گزینه های رایگان و بدون محدودیت داریم. برای بررسی بیش از 500 لینک به نسخه حرفه ای شما نیاز دارید.

از طرف دیگر ، بار سرور کمی وجود دارد ، که این یک چیز خوب است. تنظیم ساده است ، خارج از جعبه کار می کند ، اما من یک درگیری جزئی با Broken Link Checker مشاهده کردم. با این حال ، این به همراه سایر افزونه ها پخش می شود. نسخه حرفه ای به شما امکان می دهد تا برنامه ها را از بین چیزهای دیگر تنظیم کنید. دارای بالاترین امتیاز از 3.70 / 5.00 و بیش از 2k نصب فعال است.

به طور کلی ، جستجوگر پیوند شکسته افزونه این کار را برای من انجام می دهد.

خدمات جستجوگر پیوند

در حالی که افزونه های لینک شکسته WordPress به شما کمک می کند تا پیوندهای خراب را شناسایی و برطرف کنید ، خدمات جستجوگر پیوند فقط به موارد قبلی کمک می کند. این بهتر از هیچ چیز است ، درست است؟ تنها نکته منفی این است که شما باید پیوندهای شکسته WordPress را بصورت دستی (دردناک) یا با استفاده از افزونه ها برطرف کنید.

با دیدن اینکه شما هنوز به افزونه ای مانند ، دوباره Broken Link Checker نیاز دارید ، در صورت تمایل به بررسی برخی از این خدمات ، بخش بعدی را خلاصه می کنم. معامله؟ خوب.

خدمات جستجوگر پیوند شخص ثالث شامل موارد زیر است:

 • جستجوگر پیوند W3C – این جستجوگر پیوند تمام لینک های مرده ، کد وضعیت آنها (مثلاً 404 ، 403 ، 301 و غیره) و دوره پیشنهادی اقدام را به شما نشان می دهد.
 • Google Webmaster Tools – این یک ابزار عالی برای بررسی نه تنها لینک های خراب بلکه خطاهای سایت دیگر است. شما باید آن را به Google تحویل دهید ، زیرا این افراد اطلاعات زیادی در مورد پیوندهای شکسته شده خود را در بین سایر خطاها به شما ارائه می دهند. آنها حتی خطاها را طبقه بندی می کنند و جزئیات آبدار مانند شما وقتی اولین بار پیوندهای خراب کشف شد ، به شما پیشنهاد می دهند.
 • بررسی لینک شکسته آنلاین – این یک ابزار اساسی آنلاین است که در صورت نیاز به اسکن یک وب سایت بزرگ ، مفید واقع می شود. زمان لازم است و نسخه رایگان به شما امکان اسکن حداکثر 3000 صفحه را می دهد. علاوه بر این ، برای بررسی لینک ها در اسناد (PDF ، DOC ، XLS و غیره) و تصاویر به نسخه پرداخت شده نیاز خواهید داشت که نوعی ضربه گیر است..

رفع لینک های شکسته وردپرس

با تمام ابزارهای موجود در بخش قبلی ، شما باید لینکهای مرده را مدتها قبل از ویرانی در سایت وردپرس خود ضبط کنید. تنها کاری که باید انجام دهید بازنویسی ، جایگزینی یا حذف لینک های مرده است.

با این حال ، سه اقدام فوق می تواند منجر به ضرر و زیان قابل توجهی در ترافیک شود ، به ویژه اگر پیوندهایی را که به پست ها و صفحات داخلی اشاره می کنید ، ثابت کنید. به عنوان مثال ، اگر سایت خود را از ابتدا بازسازی کنید ، دامنه جدید بخرید یا زبانه پست / صفحه را تغییر دهید ، الگوی پیوند خود را مختل خواهید کرد. یک جایگزین بهتر تغییر مسیر پیوندهای قدیمی به موارد جدید است. با این روش می توانید میزان ترافیک و آب SEO را حفظ کنید.

هنوز هم در موضوع رفع پیوندها ، وب سایت دیگری ممکن است به اشتباه به دامنه شما پیوند پیدا کند ، این بدان معنی است که بازدید کنندگان دنبال کننده آن پیوند شما را پیدا نمی کنند. برای حل این مشکل کافی است با ناشر مورد نظر تماس بگیرید. می توانید پیوند نادرست را به صفحه دیگری تغییر مسیر دهید ، اما این موضوع برای یک روز دیگر است.

اگر از طرف دیگر ، آنها به اشتباه یا به یک صفحه یا صفحه پیوند دهند (اما قسمت دامنه را خراب نکنید) ، خوانندگانی که آن پیوند را دنبال می کنند ، در صفحه خطای 404 شما فرود می آیند. شما در اینجا دو گزینه دارید: می توانید یک صفحه خطای 404 چشمگیر بسازید تا خوانندگان را ضبط کنید یا این ترافیک را در جای دیگر هدایت کنید.

همانطور که ما قسمتها …

رفع پیوندهای خراب شده با وردپرس منجر به تجربه و ترافیک بهتر کاربر می شود ، که هر دو ترجمه ها را به تبدیل های بهتر تبدیل می کنند.

با استفاده از هر روش و ابزار پیشنهادی در این پست می توانید لینک های مرده را پیدا کرده و برطرف کنید. اگر به من افراط کنید ، من به آن ریشه می دهم جستجوگر پیوند شکسته هر ساعت از روز.

امیدواریم این پست به شما کمک کند پیوندهای خراب را در سایت وردپرس خود برطرف کنید. اگر از روش ها و ابزارهای دیگر محرمانه هستید ، لطفاً در بخش نظرات زیر آزادانه به اشتراک بگذارید. اینجا به یک سایت سالم تر است. به سلامتی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map