آیا باید در رویداد محلی محلی وردپرس شرکت کنید؟

به اختصار؟ آره. اما این یک پست بسیار هیجان انگیز نیست ، اکنون این کار را می کند؟ با این وجود ، این حقیقت است و اگر به وردپرس جدی هستید ، می توانید از حضور در رویدادهای محلی سود زیادی ببرید. امروز میخوام امروز مدتی را صرف کنم تا از مزایای حضور در آن لذت ببرم و آنچه را که انتظار دارید از تجربه به طور کلی خارج شود.


مزایای عمومی

مت مولنویگ در WordCamp سان فرانسیسکو

در ابتدا ، ممکن است شما از این که چند حرکت کننده و لرزاننده در کنفرانسهایی مانند اینها ملاقات خواهید کرد شگفت زده شوید. همانطور که WordCamp لاف می زند, “ملاقات با … سخنرانانی که در کنفرانس های گران قیمت صنعت وب مانند South توسط Southwest در جنوب برگزار می شوند ، غیر معمول نیست.”

و در حالی که بسیاری از کنفرانس ها نام های بزرگی را به خود جلب نمی کنند ، گاهی اوقات آنچه انجام می دهید حتی بهتر است. شما می توانید با انواع طراحان وب و توسعه دهندگان مشغول به کار در انواع پروژه ها ، که بسیاری از آنها درست در شهر شما زندگی می کنند ، ملاقات کنید.

و حتی در رویدادهای بدون قدرت ستاره ، ارزش این را دارد که جامعه محلی وردپرس خود را در “واقعی ترین” و پرشورترین شکل خود تجربه کنید. این رویدادها در درجه اول توسط افراد محلی اجرا می شود و در آن حضور دارند که واقعاً به وردپرس اهمیت می دهند و به هیچ وجه نمی توان فایده غوطه وری را در یک محیط مملو از افرادی که همه برای هدفی که مورد علاقه شماست جمع کنید..

اگر به اندازه کافی تجربه نکردید ، نترسید. بسیاری از این رویدادها برای استقبال از افراد در تمام سطوح مهارت از کار خود خارج نمی شوند. در حقیقت ، اگر تازه وارد وردپرس هستید ، شرکت در اجتماعات با افرادی که زندگی خود را از این امر دور می کنند ممکن است فقط انگیزه ای باشد که شما نیاز دارید تا کار خود را به سطح بعدی برسانید.

و اینها را با یکی از رویدادهای معمولی تجاری غیرقابل اعتماد خود اشتباه نکنید. اکثر کنفرانس ها حتی دارای مجالس بعد از ظهور و رویدادهای شبکه هستند که به شما امکان می دهد با سایر هموطنان خود در یک محیط حتی غیر رسمی آشنا شوید. به دلایل بیشتری نیاز دارید؟ فهمیدی!

شبکه سازی

نه تنها از افراد دیگر اطلاعات کسب خواهید کرد ، بلکه خودتان نیز آنرا به دست می آورید. اگر شما یک سازنده وب سایت یا وب سایت هستید ، چه راهی بهتر برای تبلیغ خدماتتان از تعامل یک به یک با افرادی که می شناسید علاقه مند هستند؟ این یک روش مطمئن برای جلب مشاغل است.

اگر قصد برنامه ریزی در شبکه را دارید ، ابتدا اردک های خود را به صورت متوالی تهیه کنید. این بدان معناست که داشتن نمونه کارهای خود با بهترین آثار از قبل مرتب شده و در جایی با یک URL آسان برای به یاد آوردن ارسال می شود که می توانید در مورد آنها به مردم بگویید این بدان معناست که کارتهای ویزیت چاپ کنید اگر قبلاً این کار را نکرده اید. و همچنین این بدان معناست که از قبل در زمینه معرفی و آسانسور خود کار کنید تا زمانی که زمان فروش خدمات شما است ، از سخنان خود خسته نشوید.

پیدا کردن کار

این به شبکه پیوند می خورد اما همان بخش را از آن خود می کند. بیشتر فرصتهای کاری که در کنوانسیون ها پیدا می کنید از طریق مکالمات یک به یک با افرادی که در پروژه های خود به کمک نیاز دارند می باشد. از طریق این تعامل واقعی و چهره به چهره ، این شانس را دارید که واقعاً از مشتری های آینده نگر باشید و از شخصیت خود برای پیروزی در آنها استفاده کنید.

اما حتی اگر این نوع تعامل مورد نظر شما نباشد ، بسیاری از کنفرانس ها تابلوهای شغلی را ارسال می کنند ، به مرور بهتر از توسعه وردپرس و فرصت های طراحی وب در منطقه خود می پردازید تا آنچه که حتی می توانید با مرور انواع آنلاین همین کار کنید. این افراد ویژه ، متمرکز و متناسب با شرکت کنندگان است.

سخنرانی

سخنرانی های WordCamp

همایش ها ، مانند اکثر نمایشگاه های تجاری ، متخصصان متذکره را در زمینه توسعه و استفاده از WordPress ارائه می دهند. این متخصصان سخنرانی می کنند که در مورد نحوه ایجاد مشاغل و نحوه انجام کارهایی که انجام می دهند سخنرانی می کنند. توانایی دیدن چگونگی استقامت آنها در برخی از چالش ها یا چگونگی طی کردن روند کارشان ، بسیار ارزشمند است.

شما حتی ممکن است در مورد یادگیری در مورد جنبه های طراحی وب که قبلاً هرگز فکرش را نمی کردید مطالعه کنید. کسی که در تمام مراحل متخصص است ، ممکن است در پایان فاش کند که کلید مشکلی که شما داشته اید در مکانی است که هرگز فکرش را نمی کنید به آن نگاه کنید. به عنوان مثال ، اگر همیشه بیشتر به سمت فنی توسعه وب توجه داشته باشید ، ممکن است به حضور در سخنرانی در مورد چگونگی استفاده از روشهای سنتی طراحی گرافیک در وردپرس کمک کند. و این فقط یک نمونه است تعداد بسیاری دیگر وجود دارد!

فروشگاه گفتگو

اما فکر نکنید که این فقط نمایش های برجسته ای است که می خواهید – فقط با صحبت کردن با سایر همنوعان خود می توانید در مورد تجارت خود چیزهای زیادی بیاموزید. ممکن است بسیاری از آنها به اندازه افراد پشت تریبون آگاه باشند و اگر خوش شانس باشید ، ممکن است یک مربی یا همکار جدید پیدا کنید.

هیچ راه بهتری برای یادگیری مهارت دیگری از تعامل یک به یک وجود ندارد. کار در انزوا می تواند بسیار سخت تر از زمانی باشد که شخصی در دست داشته باشید تا بتواند به شما کمک کند. رویدادهایی از این دست اغلب به شما کمک می کند تا دوستانی پیدا کنید که بعداً بتوانند منبع پشتیبانی باشند.

اطلاعات در مورد ویژگی های جدید

همچنین می توانید در رویدادهای محلی تظاهرات زنده جدیدترین نسخه های وردپرس و افزونه های آن را دریافت کنید. همچنین خود را در معرض جنبه های WordPress و ویژگی هایی قرار می دهید که شاید هرگز تصور نکنید از آنها استفاده کنید یا چارچوب های شخص ثالثی که هرگز ندیده اید آنها را توضیح داده باشید.

چگونه این رویدادها را پیدا کنم?

WordCamp ، بزرگترین نام وقتی به کنوانسیون های وردپرس می آید ، ده ها رویداد را در سرتاسر جهان برگزار می کند ، و نیازی به توجیه صرف هزینه صدها مسافرت به طرف دیگر کشور برای حضور در یکی را رد نمی کند. برنامه کامل WordCamp در وب سایت آنها یافت می شود.

یکی از جالب ترین ویژگی های رویدادهای WordCamp نوار Genius است – بله درست مثل مورد موجود در فروشگاه اپل – که برای مدت زمان کنفرانس فعالیت می کند و یک فروشگاه یک مرحله ای برای همه سؤالات مربوط به WP شما فراهم می کند..

رویدادهای WordCamp به طور کلی بسیار مقرون به صرفه هستند – معمولاً در کل هفته های 40 تا 60 دلار – و با این قیمت ، تقریباً می توانم تضمین کنم که بازده گسترده سرمایه گذاری خود را مشاهده خواهید کرد.

اگر مایل به شروع کوچکتر شدن هستید ، می توانید به جای کنفرانس در یک جلسه محلی شرکت کنید. به هر حال آنها بسیار بیشتر و مرتباً اتفاق می افتند ، بنابراین ممکن است بخواهید تنها با یک دلیل شروع کنید. همچنین ، آنها معمولاً رایگان هستند – بنیاد وردپرس به سازمان دهنده مبلغی را برای آنها پرداخت می کند ، به این معنی که آنها مجبور نیستند هزینه های خود را به شما تحویل دهند. بنابراین اگر پیش نمایش صحنه محلی وردپرس خود را می خواهید بدون اینکه بخواهید خمیر را برای آن خاموش کنید ، می توانید یکی از آنها را بررسی کنید.

WP با مونترال ملاقات کنید

بیش از 1500 نفر وجود دارد گروه های دیدار با وردپرس در سراسر جهان نیز احتمال وجود دارد که یکی از نزدیکترین مرکز جمعیت به خانه شما وجود داشته باشد. گذشته از این ، یکی از جالب ترین ویژگی های Meetup این است که می توان آنها را مضمون کرد. به عنوان مثال ، بسیاری از گروه های Meetup به طور خاص برای پیش نمایش ویژگی های جدید جالب توجه و یا برای توسعه انواع خاصی از برنامه ها ، رویدادهایی دارند. بنابراین ، اگر موضوعی خاص مورد علاقه شما وجود دارد ، حتماً برنامه های ملاقات را رصد کنید تا ببینید که به زودی ارائه می شود یا خیر..


واقعاً ، اگر به WordPress فراتر از مرحله سرگرمی علاقه ای دارید ، دلیلی برای حضور در جلسه ملاقات وجود ندارد. و واقعاً ، شما باید در رویدادهای WordCamp نیز شرکت کنید. من نمی توانم آنها را به اندازه کافی توصیه کنم.

آیا اطلاعات دیدار یا وردپرس یا مربوط به کنوانسیون را که می خواهید به اشتراک بگذارید ، دارید؟ چیزی از دست دادم؟ یا شاید شما یک خاطره سرگرم کننده WordCamp داشته باشید یا توصیه ای برای شما داشته باشید ؛ دوست دارید به اشتراک بگذارید؟ اجازه دهید در نظرات بدانید!

تصاویر WordCamp: مورتن رند-هندریکسن, اوا آبی, جاش هالت

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map