چگونه ترافیک بیشتری را به سایت وردپرس خود هدایت کنید

بگذارید بدانم که آیا این به نظر مبهم آشنا است یا خیر. شما با یک میل شروع کردید – قطعه ای از ایده که شب ها شما را بیدار می کند. بعد از پیچیدن مغز ، تصمیم گرفتید که این ایده را در یک نقشه بریزید ، شاید بعد از خواندن متن انگیزشی مانند بیاندیشید و ثروتمند شوید توسط ناپلئون هیل.


با برنامه در دست ، شما جلوتر رفتید و تلاش كردید تا رویا را به واقعیت تبدیل كنید. شما به محل کار رفتید ، میزبانی وب را خریداری کردید ، نام دامنه ، یک موضوع عالی وردپرس را ایجاد کردید و اولین سایت وردپرس خود را راه اندازی کنید.

شما قصد ساخت آن را داشتید ، می توانستید آن را در روده خود احساس کنید. چشمان شما سبز بود. سرانجام می توانید قتل کنید و رویاهای خود را زندگی کنید. اما این طرح تا حدودی ناقص بود ، زیرا تولید ترافیک را به حساب نمی آورد ، تنها شیری که امروز مانع موفقیت شما می شود.

هنگامی که حماقت خود را کشف کردید ، تقریباً وحشت زده می شوید ، اما هنوز هم در آن کار می کنید و با اطلاعات جدیدی درباره تولید ترافیک تحقیق و مسلح می کنید. هنوز شماره ها فقط در آنجا نبودند. شما همچنان سؤال می كردید كه به اسم سانتا چه اتفاقی افتاده كه “آن را بسازد و آنها بیایند”. چه اشتباهی می توانستید انجام دهید?

شما شروع به تردید كردید كه آیا می توانید وبلاگ جوان خود را به یك وب سایت موفق تبدیل كنید بدون عنصر quentessential كه ترافیك وب است. شما به سرعت می فهمید که این غیرممکن است و آن فکر را رها می کنید.

با این حال شما احمق نیستید ، بنابراین نمی توانید تصور کنید وسایل را خاموش کرده و مغازه را ببندید. شاید شما گزینه دیگری نداشته باشید ، بنابراین تعطیل کردن در واقع گزینه ای نیست. خوب ، اصلاً نگران نباشید اگر این طور به نظر شما نرسد ، زیرا بخش اعظم آن داستان بسیار شخصی من است.

شاید شما فقط اینجا هستید زیرا دوست دارید چند نکته درباره نحوه رانندگی بیشتر به سایت وردپرس خود بیاموزید. شاید شما اینجا باشید زیرا معدود بازدیدهایی که می کنید برنده نمی شوید بلکه فقط آن را کاهش نمی دهید. شما می خواهید بیشتر ، و اکنون آن را می خواهید. شاید – دقیقاً مثل شما واقعاً – شما با یک نقشه ناقص شروع کرده اید ، و چند ماه با خط پایین آمده اید – خود را در اینجا پیدا کردید. شاید ، شما حتی شروع نکرده اید. می توانید نحوه شروع یک وبلاگ را در چند دقیقه یاد بگیرید.

به هر دلیلی که شما در اینجا هستید ، امروز روز خوش شانس شما است که یاد خواهید گرفت تقریبا همه چیز برای ترافیک بیشتر به سایت / وبلاگ مبتنی بر وردپرس خود نیاز دارید. در پایان این پست ، ما چند وسیله ای را که می توانید برای ایجاد ترافیک بیشتر برای وب سایت خود استفاده کنید ، به اشتراک می گذاریم ، بنابراین در این امر نیز مواظب باشید..

تا انتها لذت ببرید و فراموش نکنید که افکار خود را در نظرات با ما در میان بگذارید! ما همیشه از ورودی شما قدردانی می کنیم �� بدون از بین رفتن ثانویه دیگر در چیزهای بی اهمیت ، اجازه دهید این کار را تمام کنیم و با آن کار کنیم.

بهینه سازی موتور جستجو

Hipster نوشتن مفاهیم SEO در یادداشت خود

SEO این است که چگونه من وارد دنیای بازاریابی دیجیتال شدم. مدتها قبل از اینکه وردپرس را کشف کردم ، نویسنده سئو بودم. این بدان معناست که برای یافتن محتوا مجبور بودم چیزهای زیادی راجع به هنر تحریک موتورهای جستجو بیاموزم.

وقتی که برای کار خودم شروع به کار کردم ، این یادگیری بعداً پرداخت شد. با استفاده از تکنیک های SEO که آموخته ام ، مطالبی را ایجاد کردم که در گوگل رتبه بالایی دارند و به نوبه خود باعث ایجاد ترافیک زیادی در وبلاگ وردپرس من می شوند..

و برای مدت طولانی ، گوگل حتی بعد از اینکه وبلاگ نویسی مهمان را کشف کردم ، تعداد شماره های من را بدون منبع ترافیک و حتی تعداد ارسال در وبلاگ خود کاهش داد. این به نتیجه گیری من منجر شد که SEO بهترین راه برای جذب ترافیک وب است. این کار آسان است هرچند وقت لازم است ، و هر کس با کمی آگاهی و علاقه خاصی می تواند آن را هک کند.

چگونه?

اول از همه ، به خاطر مبتدیان مطلق ، ذکر این نکته ضروری است که SEO شامل بهینه سازی محتوای شما (و همچنین کل سایت شما) است تا بتوانید به راحتی در موتورهای جستجو مانند Google کشف کنید. این همه چیز در آنجاست.

هدف این است که در ده (10) موقعیت اول در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) ظاهر شود. بهترین ، البته ، برای اولین بار است.

ثانیاً ، SEO به دو دسته یعنی SEO در صفحه و خارج از صفحه تقسیم می شود. حالت اول شامل هر فعالیت SEO ای است که شما در سایت خود انجام می دهید و دومی شامل فعالیت های SEO است که شامل وب سایت های شخص ثالث است ، از این رو این شرایط در صفحه و خارج از صفحه به ترتیب.

برای رانندگی بیشتر به سایت وردپرس خود ، باید به کلیت SEO خود نزدیک شوید. شما باید در هر دو سئو درون صفحه ای و خارج از صفحه شرکت کنید. اما ، چه کاری را باید انجام دهید که از نظر فنی صحبت کنید?

تحقیقات کلید واژه

تحقیقات کلید واژه

تحقیقات کلمات کلیدی Astute پایه و اساس سئو عالی است. هنگامی که کاربران مشکل فشرده ای داشته باشند (آن را ضروری بنامید) با امید به دست آوردن راه حل ، به موتور جستجوی مورد علاقه خود سوار می شوند..

آنها کلمات یا عبارات را در موتورهای جستجو وارد می کنند ، وارد Enter می شوند و اگر محتوای شما با این شرایط بهینه شده باشد ، به شما ترجیح داده می شود. منظور من این است که اگر کار خود را واقعاً خوب انجام داده باشید ، Google و سایر موتورهای جستجو محتوای شما را ابتدا نمایش داده و از شما ترافیک کسب می کنند.

اگر به آن انتقادی نگاه کنید ، فوراً متوجه می شوید که باید کلمات کلیدی یا اصطلاحات کلیدی را که مردم برای یافتن مشاغل شما و همچنین محصولات استفاده می کنند ، بدانید. اینجاست که تحقیقات کلمات کلیدی شروع می شود.

هنگامی که این کلمات کلیدی / عبارات را تعیین می کنید ، می توانید آنها را به محتوای خود اضافه کنید تا شانس حضور در اولین بار در موتورهای جستجو بهبود یابد. اگر کارت های خود را درست بازی کردید (این به معنای پیروی از این موارد است دستورالعمل های SEO) ، همیشه در SERP ها رتبه های برتر را کسب خواهید کرد ، و خودتان ترافیک بیشتری کسب می کنید.

اگر این امر را حفظ کنید – به طور مداوم محتوای وبلاگ آماده SEO و پیاده سازی سایر روشهای پیشنهادی SEO را اجرا کنید – برای روزها ، ماهها و سالهای بعدی همچنان از رتبه های برتر و ترافیک بیشتر بهره مند خواهید شد. به عنوان مثال ، من به لطف پستی که من دو سال پیش منتشر کردم ، هنوز هم برای عبارت “آخرین تکنیک ها و روند سئو” رتبه خوبی کسب کرده ام. چه پلاگین بی شرمانه. هاها.

اما چگونه می توانید با این حیوان به نام تحقیقات کلید واژه مقابله کنید؟ از کجا شروع می کنید؟ شما می توانید سفر خود را با ابزاری مانند. آغاز کنید برنامه ریز کلمات کلیدی Google AdWords. با توجه به یک کلمه کلیدی اصلی ، می توانید در Google AdWords Keyword Planner برنامه ریزی کنید تا حجم جستجو را تعیین کنید و ایده های کلیدی بیشتری را ایجاد کنید.

ایده های وبلاگ می تواند به شما برسد و همچنین شما تحقیق کلمات کلیدی خود را انجام می دهید ، بنابراین جوایز بسیار زیادی است. ابزارهای دیگر شامل Google Webmaster Tools, ابزار کلید واژه بینگ, WordTracker و SEMRush درمیان دیگران.

مسلح با کلمات کلیدی خود ، شما در اولویت قرار دادن محتوای عالی هستید که در موتورهای جستجو نمایان می شوند. تراکم کلیدی کلیدی ایده آل برای هدف گذاری 2.5٪ است ، به این معنی که اگر پست وبلاگ شما 1000 کلمه باشد ، کلمه کلیدی شما باید به طور طبیعی 25 برابر ظاهر شود. از 4.0٪ فراتر نروید ، زیرا Google فکر می کند شما فقط اسپم می زنید.

علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی خود را به عنوان صفحه خود ، ترجیحاً در ابتدا ، اضافه کنید. کلمات کلیدی در زیر عناوین شما نیز حساب می شود ، بنابراین آن را فراموش نکنید. کلمات کلیدی خود را به آدرسهای اینترنتی خود اضافه کنید تا موتورهای جستجو بتوانند آنها را به راحتی انتخاب کنند. این پایان آن نیست. چند کلمه کلیدی را به نام پرونده های تصویر خود پرتاب کنید ، و ویژگی ALT را در آن قرار دهید ، و در صورت امکان ، کلمه کلیدی خود را در ALT نیز قرار دهید..

هر پست یا صفحه ای که منتشر می کنید باید دارای عنوان ها ، برچسب ها و توضیحات متا باشد زیرا موتورهای جستجو از این اطلاعات برای رتبه بندی محتوای شما استفاده می کنند. حتی اگر قبلاً یک پست وردپرس ایجاد نکرده باشید ، افزودن عناوین (h1 ، h2 ، h3… h6) نباید یک چالش باشد – همه در ویرایشگر تصویری هستند.

اضافه کردن عناوین و توضیحات متا (از جمله دیگر داده های متا) از طرف دیگر دقیقاً آسان نیست. اما نگران نباشید ، می توانید به راحتی وردپرس و صفحات خود را با استفاده از افزونه های SEO WordPress مانند بهینه سازی کنید وردپرس سئو توسط Yoast و همه در یک بسته SEO.

اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما با پیمایش به موتورهای جستجو قابل مشاهده است تنظیمات -> خواندن در قسمت سرور مدیریت وردپرس خود ، و “انتخاب موتورهای جستجو از ایندکس کردن این سایت خودداری کنید” را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، تمام تلاشهای شما برای جستجوگرها بیهوده خواهد بود.

من آن را ترک خواهم کرد زیرا ما در پست اخیر ما این تکنیک ها و سایر تکنیک های سئو را به طور مفصل پوشانده ایم: بهترین شیوه های WordPress SEO برای 2015 و فراتر از آن. لطفاً اگر می خواهید با استفاده از SEO ، ترافیک بیشتری به سایت وردپرس خود وارد کنید ، آن پست را بررسی کنید. در حال حرکت …

استراتژی درهم تنیدگی شما

استراتژی درهم تنیده

ببینید چگونه من فقط در بخش فوق با پست دیگر خود پیوند داده ام؟ این همان چیزی است که ما به آن وصل می کنیم. اما چگونه این باعث افزایش ترافیک شما می شود؟ این مکانیک ساده است با پیوند دادن به سایر پست های خود ، به خوانندگان خود این فرصت را می دهید تا بیشتر از مطالب خود را پیدا کنند.

اگر آنها فقط پست ورودی شما را بخوانند (مانند این مورد) و سمت چپ ، شما نرخ گزاف گویی بالاتر را ثبت می کنید ، و امتیاز سئو را از دست می دهید ، و از این رو ترافیک وب. درست استدلال می کنید که موتورهای جستجو عاشق پیوند طبیعی داخلی هستند.

در عین حال ، با پیوند دادن به سایر پست های خود ، شانس کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشف ، خواندن و به اشتراک گذاری خود را بهبود می بخشید. وقتی کاربران محتوای شما را به اشتراک می گذارند ، شما ترافیک بیشتری را به خود جذب می کنید و اگر این تکرار ادامه یابد ، ترافیک شما فقط در حال رشد است.

شما می توانید به مطالب خود به سایر پست های خود پیوند دهید (مانند ما چند لحظه پیش این کار را انجام دادیم) یا از افزونه های پست مرتبط مانند زمانتا یا هر یک از این موارد پلاگین های پست مرتبط. این افزونه ها در انتهای پست شما (یا در نوار کناری) یک بخش “پست های مرتبط” ایجاد می کنند که باعث افزایش تعامل ، نمای صفحه و در نهایت ، ترافیک می شود.

بازاریابی ایمیلی

wordpress-blog-post-via-email

نیل پاتل, او از QuickSprout فاش کرد که یکی از او بزرگترین منبع ترافیک لیست ایمیل است. و هنگامی که ما به جزئیات می رویم ، می فهمید که چرا.

اول از همه ، او یک لیست ایمیل عظیمی دارد که در طول سالها ساخته است. ثانیا ، به نظر نمی رسد وی در جمع آوری ایمیل مشکلی داشته باشد ، زیرا یکی ، او یک رهبر فکر است و دو ، وی ابزارهایی را در اختیار دارد که ایمیل را می سازد برداشت (برای فقدان یک کلمه بهتر) نسیم. سوم ، او مطالب بسیار خوبی را در خبرنامه های ایمیل خود به اشتراک می گذارد ، و من می دانم که من یکی از مشترکین او هستم.

کلیک بر روی پیوندهای موجود در ایمیل ها و پایان دادن به QuickSprout زیاد نیست ، جایی که به لطف درهم آمیختگی ، شما در نهایت عمیق تر به سایت می روید و حتی در Crazy Egg ، یکی دیگر از شرکت های دیگر خود ثبت نام می کنید. با این حال ، او باعث می شود که همه این موارد بی نتیجه و نتایج به نظر برسد؟ بیشتر ترافیک به همه وب سایت های وی ، نه فقط QuickSprout. بخش اعظم آن تکرار ترافیک است و می دانید چه می گویند؛ تکرار ترافیک جایی است که پول واقعی است.

اگر مایل به ترافیک بیشتر به سایت وردپرس خود هستید ، می خواهید یک برگ از کتاب نیل پاتل قرض بگیرید. سبک او را تقلید کنید ، و شما باید قادر به بازاریابی ایمیل مانند جوانب مثبت باشید. این بدان معناست که باید ابتدا تلاش کنید یک وبلاگ عالی ایجاد کنید.

سپس باید Peeps را برای ثبت نام در خبرنامه خود ترغیب کنید. راهنماهای رایگان ، کتابهای الکترونیکی ، عضویت رایگان را به آنها پیشنهاد دهید – هرچه لازم باشد در لیست ایمیل شما وجود دارد. در اینجا متوقف نشوید ، آنها را با محتوای عالی از طریق ایمیل به طور مداوم تغذیه کنید و از وبلاگ خود غافل نشوید. با گذشت زمان ، لیست ایمیل شما منبع خوبی برای ترافیک ، مراجعه و مراجعه به مولا خواهد بود.

هنگامی که ابزار و شرکای مناسبی در کنار خود دارید ، بازاریابی ایمیل آسانتر و سرگرم کننده تر می شود. وردپرس به عنوان پلت فرم مهربان موجود ، چندین افزونه در اختیار شما قرار می دهد تا تلاش های بازاریابی ایمیل شما را به صورت رایگان انجام دهند. چند نمونه خوب شامل دو مورد رایگان است افزونه MailPoet, یا افزونه MyMail برتر.

خدمات بازاریابی ایمیل شخص ثالث را شامل می شود AWeber, MailChimp, تماس مداوم و دیوانه میمی درمیان دیگران. همه این خدمات به خوبی با WordPress ادغام می شوند و به شما امکان می دهند تا روی موارد مهم متمرکز شوید – ایجاد محتوای عالی و کسب درآمد.

اگر بازاریابی نامه الکترونیکی مانند فنجان چای شما به نظر نمی رسد ، حداقل اشتراک را از طریق خوراک و ایمیل فعال کنید. لازم نیست فرایند را عرق کنید. پس از همه ، زن و شوهر عالی هستند افزونه های وردپرس برای کمک به این.

اهرم رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی

اینترنت تعداد زیادی از سایت های شبکه های اجتماعی را در خود جای داده و هر روز تعداد بیشتری از آنها متولد می شوند. این سایت های شبکه های اجتماعی حجم عظیمی از ترافیک ، ترافیکی را جذب می کنند که می توانید قطعه ای از آن را داشته باشید. این آماده برای گرفتن است ، و تمام کاری که باید انجام دهید این است که انگشتان خود را در ظرف کوکی فرو کنید و هیچ کار در نظر گرفته شده.

چطور؟ می توانید با ایجاد حساب شخصی و نام تجاری در چند شبکه اجتماعی از جمله Facebook ، Twitter ، Google+ ، LinkedIn ، Reddit و StumbleUpon محدود شوید..

هدف شما این است که تمام پست ها و صفحات خود را در این سیستم عامل ها به اشتراک بگذارید. اگر در این سایتها می توانید چند نفر را پیدا کنید که مایلند قهرمان آرمان شما باشند ، در این صورت نیمی از نبرد پیروز خواهید شد. اگر به فشار آوردن نیاز دارید ، ویکی پدیا متناسب و مطلوبی را انتخاب می کند لیست سایت های شبکه های اجتماعی اینجا.

هرچه نبرد را به سایت های رسانه های اجتماعی می کشید ، تلاش های شما باید با یک قانون کلی هدایت شود. سعی کنید ارزش واقعی خود را در همه زمان ها ارائه دهید ، به عنوان مثال مخالفت با هرزنامه کردن مردم از جهنم. هیچ کس آن شخص را دوست ندارد ، یا به همین صورت رند فیشکین قرار می دهد:

نگران نباشید ، هرزنامه نویسی را رها کنید یا پیوند خود را رها نکنید ، خیلی دور از دسترس شما نخواهند شد ، و حتی می تواند باعث بروز واکنش جدی شود. درعوض ، طناب ها را بیاموزید ، به صورت معتبر مشغول شوید و متوجه خواهید شد که طرفداران ، پیوندها و ترافیک می توانند پیشرفت کنند.

گذشته از این ، وردپرس با افزونه جذاب Jetpack همراه با یک ماژول تبلیغاتی همراه است. پس از فعال سازی ، Publicize به طور خودکار پست های شما را با خوانندگان خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد.

در حالی که این یک چیز خوب است ، با فعال کردن تمام ویژگی های Jetpack شناخته شده است که سرعت صفحه شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و این منجر به افزایش گزاف گویی ، تجربه کاربر ضعیف تر (UX) و در نهایت ترافیک کمتری می شود. احتیاط کنید و فقط ویژگی های مورد نیاز خود را فعال کنید.

با این حال ، تبلیغات و اشتراک گذاری پست های شما در سایت های شبکه های اجتماعی کافی نیست. شما باید یک قدم جلوتر بروید و مطالب خود را برای خوانندگان بسیار آسان کنید. آیا تاکنون در یک وبلاگ وردپرس با دکمه های مطالب بسیار عالی و دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی صفر بوده اید که مجبور شدید لینک را کپی کنید تا با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید?

من ناامیدکننده هستم ، و ناامید کننده است – مجبور به کپی کردن و چسباندن پیوند هستید ، در حالی که وبلاگ نویس مورد نظر می توانست یک افزونه رسانه اجتماعی را نصب کند. تعداد بسیاری از آنها ، افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی ، رایگان و حق بیمه وجود دارد که هیچ ناشر WordPress نباید وب سایت را بدون اشتراک دکمه ها اجرا کند.

وردپرس با دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی خود به نام اشتراک گذاری Jetpack همراه است ، بنابراین هیچ بهانه ای ندارید. در عین حال ، اگر مایل هستید بازی اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی خود را به سطح بعدی برسانید ، در صورت تمایل مجموعه فوق العاده زیر را ببینید:

 • 25+ بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس
 • افزونه های افزونه وردپرس رسانه های اجتماعی برای افزایش ترافیک

اگر مطالب عالی بنویسید ، و یکی از سفیر برند شما آن را در رسانه های اجتماعی و سپس دیگری و دیگری بخواند ، پست شما ویروسی می شود و ترافیک زیادی به همراه خواهد داشت. قدرت رسانه های اجتماعی چنین است. بخشی خود را انجام دهید؛ محتوای عالی ایجاد کنید و اشتراک گذاری آن را آسان کنید.

سرعت سایت خود را بهبود بخشید

سایت خود را سرعت بخشید

اگر ترافیک بیشتری را به وب سایت خود ندهید ، به معنای چیزی نخواهد بود ، اگر نتوانید بازدید کننده ای را که می توانید حفظ کنید. اگر بازدید کنندگان تجربه وحشتناکی در سایت شما داشته باشند زیرا این حلزون است ، آنها هرگز برنخواهند گشت ، این بدان معنی است که تعداد شما کاهش می یابد ، حتی اگر تعداد زیادی بازدید کننده جدید را جذب کنید.

به عنوان یک استاد وب ، باید خود را با دو معیار نگران کنید – بازدیدهای جدید و بازدیدهای برگشتی. اگر بخش بزرگی از ترافیک شما به سایت شما باز می گردد ، شما به درستی کار می کنید.

اگر تعداد بازدیدهای جدید زیادی دارید اما میزان گزاف گویی شما زیاد است ، باید در مورد استراتژی خود تجدید نظر کنید – زیرا داشتن یک میلیون بازدید کننده که هرگز روی CTA شما کلیک نمی کنند ، چه فایده ای دارد. منظور من این است که اگر آنها هیچ وقت زحمت کشیدن را ترک نکنند ، چه چیزی جذب همه دنیا می شود?

بهبود سرعت سایت شما ارتباطی قوی با UX دارد. اگر سایت شما خیلی سریع بارگیری شود ، بازدید کنندگان از تلاشهای شما قدردانی می کنند ، و از آنجا که خرید همه چیز در مورد احساسات است ، یک پا را در داخل درب خواهید داشت. شما ترافیک را از دست نخواهید داد ، و تعداد بیشتری از مردم مایل خواهند بود به اندازه کافی بچرخند تا طعمه های شما را بخورند

با استفاده از ابزارهایی مانند موارد زیر می توانید نحوه عملکرد وب سایت وردپرس خود را در بخش سرعت بررسی کنید GTMetrix, ابزارهای Pingdom و Google PageSpeed ​​Insights درمیان دیگران. هر یک از ابزارهای مرتبط امتیاز و پیشنهادی در مورد چگونگی بهبود سرعت سایت شما به شما می دهد.

اگر وب سایت شما تنبل است (بیش از 5 ثانیه برای بارگیری بیشتر طول می کشد) ، لطفاً یک لحظه و پرداخت کنید چگونه زمان بارگذاری صفحه وردپرس را کاهش دهید. Google همچنین برای رتبه بندی بهتر وب سایت سریعتر به شما پاداش می دهد ، بنابراین ، بله ، برای شما برنده است!

به طور منظم محتوای بلاگ عالی بنویسید

مطالب عالی بنویسید

نوشتن مطالب عالی وبلاگ به طور مرتب شما را به موتورهای جستجو و همچنین خوانندگان انسانی سوق می دهد. به هر معنی ، آنچه باعث می شود یک نوشته “عالی” درگیر یا حرکت شود ، یک موضوع عقیده است.

آنچه که مورد نظر نیست ، دستور زبان بد ، خطاهای املایی و سایر اشتباهات بی دقتی است که می توانید با کمی ویرایش جزئی از آنها مراقبت کنید. برای ایجاد محتوای عالی ، شما باید اطمینان حاصل کنید که حداقل قابل خواندن و بدون خطا است – به خاطر وضوح. محتوای نوشتاری ضعیف که با خطا درآمده ، فقط خوانندگان شما را راهنمایی می کند و ترافیک را دور می کند.

هنگام نوشتن به طور منظم ، وبلاگی که مطالب تازه منتشر می کند به طور مرتب از موتورهای جستجو به شکلی عالی استفاده می کند ، به این معنی که خوانندگان بیشتری وب سایت شما را پیدا می کنند. در عین حال ، ثبات شما با ارسال مرتب از طریق ارسال به طور مرتب باعث ایجاد وفاداری در بین خوانندگان شما می شود که این امر تأثیر زیادی در ترافیک وب شما دارد.

بنابراین قبل از انتشار پست های خود را دوباره اصلاح کنید و تقویم سرمقاله خود را دنبال کنید. تقویم تحریریه ندارید؟ این افزونه تقویم سرمقاله به شما کمک خواهد کرد

هزینه ترافیک را بپردازید

اگر هزینه ترافیک وب را پرداخت کرده اید و آنچه را برای آن چانه زنی کرده اید ، نمی خواهید در حال خواندن این پست باشید ، اکنون می خواهید؟ اما فهمیدم باید ذکر کنم که می توانید رانندگی کنید بیشتر ترافیک با تعریف خود رایگان استراتژی تولید ترافیک با برخی از ترافیک پرداخت شده.

من وقت شما را در این مورد تلف نمی کنم؛ چندین راه برای شما باز است:

 • PPC – تبلیغات تبلیغاتی در هر کلیک ، که شامل پرداخت هر شرکتی مانند Google مقداری از پیش تعیین شده هر زمان که بازدید کننده روی تبلیغ شما کلیک کند ، کوتاه است. شما برای هر کلیک هزینه پرداخت می کنید ، و دلارها به سرعت می توانند از آن استفاده کنند. کافی است بگوییم ، برای تحقق نتایج ملموس به بودجه قابل توجهی احتیاج دارید.
 • تبلیغات رسانه های اجتماعی – می توانید در میان سایر سایت ها تبلیغات خود را در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر انتخاب کنید. این یک روش عالی برای گسترش حضور در رسانه های اجتماعی است. برای حدود 50 دلار ، فیس بوک حدود 1200 – 1.500 لایک به شما می دهد. توییتر یک معامله مشابه را ارائه می دهد ، اما من نمی دانم چه تعداد پیروان 50 دلار شما را دریافت می کنند. سرنخ داری؟ لطفا در نظرات با ما در میان بگذارید. شما همچنین می توانید وب سایت وردپرس خود را مستقیماً در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید و نه مخالف فقط کسب لایک یا دنبال کننده.
 • در وب سایت های دیگر تبلیغ کنید  – بهترین مکان برای به دست آوردن حجم عظیمی از ترافیک وب هدفمند کجاست؟ 10،000 اجرای معبد اگر پاسخ شما “وب سایت های دیگر در طاقچه شما” است ، برای شما سکه می شود. بیا ، این اجرای معبد, سکه ها باید چیزی ارزش داشته باشند. جوکها کنار ، بهترین مکان برای گرفتن ترافیک وب هدفمند ، سایر وب سایتهای معروف در طاقچه شما هستند. بنابراین اگر بتوانید با ناشران در طاقچه خود ، به صورت دلخواه رابطه برقرار کرده و آنها را با هزینه ناچیز تبلیغات خود را اجرا کنید ، بازدیدکنندگان زیادی خواهید داشت که ممکن است به پیشنهاد شما علاقه مند باشند..

اما اگر مبلغی برای هزینه کردن در تبلیغات نداشته باشید ، چه می کنید؟ چگونه دیگر می توانید در وب سایت های دیگر ظاهر شوید و مارک و نام خود را در آنجا کسب کنید?

وبلاگ مهمان

وبلاگ مهمان

دو سال پیش اولین وبلاگ مهمانم را نوشتم و حدس بزنم که این پست در مورد وبلاگ نویسی مهمان چیست. من به دلیل نداشتن عنوان بهتر ، به راحتی عنوان را عنوان کردم: نکات مربوط به وبلاگ نویسی مهمان: آیا شما یک بلاگر مهمان یا Blojjer مهمان هستید? به همان اندازه که انتظار داشتم کشیده نمی شود اما سلام ، من هنوز طناب ها را یاد می گرفتم.

اما از آن زمان ، من در تعدادی از سیستم عاملها وبلاگ نویسی را میهمان کردم و برای گوگل صرفه جویی می کنم ، این تکنیک ترافیک بزرگی را برای من به ارمغان آورده است و درهای بسیاری را برای شما واقعاً باز کرده.

وبلاگ نویسی مهمان برای من مشتری ایجاد کرده ، دوستان خوبی برای من کسب کرده است و تصویر برند من را ده برابر بهبود داده است. اگر من 100٪ در وب سایت خود متمرکز شده بودم ، هرگز به این گام هایی که امروز به آن افتخار می کنم ، دست نیاوردم. اما به اندازه کافی در مورد من.

وبلاگ نویسی مهمان می تواند به چندین روش به شما کمک کند:

 • این به شما کمک می کند تا ترافیک بیشتری را به سایت خود هدایت کنید
 • این شما را به عنوان یک متخصص تعیین می کند
 • اگر وبلاگ خود را در طاقچه خود مهمان کنید ، شما را در معرض مخاطبان گسترده تری قرار می دهد
 • اگر به وبلاگ مهمان بپردازید ، می توانید درآمد کسب کنید
 • شما روابط حرفه ای ایجاد می کنید
 • شما خیلی یاد می گیرید
 • شما معاملات عالی دریافت می کنید به عنوان مثال میزبانی مجانی ، عضویت رایگان ، هدایا و موارد دیگر
 • شما این شانس را دارید که خود را اثبات کنید و عالی باشید
 • Et cetera ، et cetera

فقط وبلاگ مهمان برای ارائه ارزش واقعی ، نه برای به دست آوردن بک لینک. همانطور که بسیاری از کارشناسان پیش از این گفته اند ، هنگامی که نوبت به وبلاگ مهمان می رسد ، بک لینک به صرفه برای همه کارهایی که در ساخت پست انجام می شود پاداش است..

وقتی درست انجام شود ، وبلاگ نویسی مهمان برای سالهای بعد از شما ترافیک کسب می کند. تضمین.

شبکه سازی

اینترنت شبکه را بسیار آسان تر کرده است. می توانید به Google Hangouts متکی باشید تا با ناشران طرف دیگر جهان به شبکه بپیوندید. در عین حال ، این عنصر انسانی را از بین برده است ، و باعث می شود شبکه سریعتر و فاقد صمیمیت باشد ، مطلبی که روابط تجاری قوی را تعریف می کند.

تا آنجا که به ترافیک سایت سایت وردپرس خود هدایت می شوید ، تعامل انسان به انسان (یا چهره به چهره) تعامل زیادی به شما کمک می کند. در آن برنامه WordCamp بعدی با رویدادها شرکت کنید و با خوانندگان خود به صورت حضوری ملاقات کنید. شما می توانید یک قدم جلوتر بروید و حتی رویدادهایی را نیز سازماندهی کنید و مطمئناً می توانید انتظار افزایش ترافیک را داشته باشید.

اگر پوشش رسانه ای وجود دارد ، می توانید بازدیدهای بیشتری را انتظار داشته باشید – فقط حتماً وب سایت خود را در جایی در آنجا ذکر کنید.

ترافیک خود را همانطور که هست پیگیری کنید

پیگیری ترافیک شما

مگر اینکه وب سایت شما وجود نداشته باشد ، حتی اگر تنها ده پست وبلاگ شما وجود داشته باشد ، شما مجبور به جذب خواننده خواهید شد. من به هیچ وجه ترجیح نمی دهم که از ایجاد محتوای متن استفاده کنید ، اما هر وب سایتی با محتوای مناسب و معقول باعث ایجاد ترافیک خواهد شد.

با توجه به اینکه احتمالاً یک تن پست دارید (یا قصد انتشار یک تن را دارید) ، باید برخی از ترافیک ها را رعایت کنید. اگر احتیاط خود را انجام دهید و ترافیکی را که می کشید مطالعه کنید ، می توانید مناطقی را که نیاز به تقویت دارند و مناطقی که نیاز به ارسال به مشعل پشتی دارند شناسایی کنید.

شاید یک نوع خاص از پست عملکردی بهتر از بقیه داشته باشد. شاید ، ترافیک شما از یک کشور خاص باشد و شما مکان دیگری را به طور کامل هدف قرار دهید. شاید شما از کلمات کلیدی درست استفاده نمی کنید. شاید این ، شاید همین؛ شما نکته را می گیرید.

شما فقط می توانید با بازی کردن روی نقاط قوت و / یا از بین بردن نقاط ضعف خود ، ترافیک بیشتری را هدایت کنید ، نه اینکه مجبور شوید راه خود را انجام دهید. ترافیک خود را مطالعه کرده و اصلاحات لازم را انجام دهید. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، صفحه آمار وردپرس شما یک نقطه شروع ایده آل است. همچنین می توانید از ابزارهایی مانند موارد زیر استفاده کنید تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل. سپس بنا به نیاز تغییراتی ایجاد کنید.

طراحی وبلاگ عالی

می توانید از یک مایل دورتر یک وب سایت غیر جذاب را مشاهده کنید. طرحی که درد به چشم بخورد چشم اندازهای شما را دور می کند ، زیرا ، خوب ، چه کسی زشت را دوست دارد؟ اگر هیچ کس نمی خواهد به این دلیل که طراحی وب سایت شما بهم پیوسته است به من بگویید دوست من ، چگونه می خواهید ترافیک بیشتری ایجاد کنید?

یک طراحی زیبا ، منحصر به فرد و حرفه ای ایجاد کنید که توجه شما را جلب کند و دیگر لازم نیست برای جلب ترافیک تلاش کنید. به همین سادگی است و همه چیز به آن نکته UX که قبلاً به آن اشاره کردیم باز می گردد.

اطمینان حاصل کنید که تبلیغات شما به ترتیب بوده و از طراحی پاسخگو استفاده می کنید تا وب سایت شما برای کاربران دستگاه همراه آماده شود. اگر نمی دانستید, ترافیک تلفن همراه از ترافیک دسک تاپ در سال 2015 پیشی خواهد گرفت پیش رفتن.

درمورد وبلاگهای دیگر پیوند دهید و نظر دهید

لایک و نظر

وقتی به پیوند دادن و اظهارنظر در مورد سایر وبلاگ های وردپرس فکر می کنید ، به این گفته فکر کنید “هیچ کس جزیره ای نیست”. این است بین شبکه ای – همه چیز حول مفهوم و فلسفه پیوند منابع برای ایجاد یک وب ساخته شده است که به نفع همه ماست.

با بازی گرگ تنها ، به خودتان این فرصت را می دهید که قلمروهای غیرقابل کنترل و رشد را کشف کنید. وقتی Peeps درباره وبلاگ شما نظر می دهد ، آیا این احساس فوق العاده خوبی نیست؟ آرزو نمی کنید فقط یک نفر دیگر پست وبلاگ شما را پیدا کند و نظر عالی بگذارد?

خوب ، اگر می خواهید افراد بیشتری وبلاگ خود را پیدا کرده و نظر خود را ترک کنند ، باید در وبلاگهای خود ظاهر شوید و یک نظر نیز بگذارید. این ممکن است ترافیک زیادی برای شما ایجاد نکند اما کارما خوب است و شما این فرصت را پیدا می کنید که با افراد دیگری که به همان چیزهایی علاقه مند هستند ملاقات کنید. تمام تلاش خود را کنید تا ارزش واقعی به گفتگو اضافه کنید – هرزنامه نمانید.

هنگام ایجاد محتوای وبلاگ ، به منابع مربوطه در وبلاگ های شخص ثالث پیوند دهید ، و از آنجایی که این کارما خوب است ، در نهایت پیوندهایی به وبلاگ خود خواهید یافت ، به خصوص اگر محتوای عالی ایجاد کنید. که رفت و آمد بیشتری برای شما دوستان وجود دارد.

در هر صورت ، شما به ایجاد پیوندهای ورودی و خروجی می پردازید که برای سئو و در نهایت ایجاد ترافیک بسیار عالی است. این یک پیروزی ، پیروزی ، پیروزی است!

مسابقات را برگزار کنید

مسابقات و هدایا راهی عالی برای هدایت ترافیک بیشتر به وبلاگ شما هستند. اگر یک پیشنهاد ویژه برای مضامین وردپرس برای هدیه دادن دارید ، می توانید افرادی را با تمایل به ارائه فیس بوک و یا صدای جیر جیر آن برای دوستان در این رقابت وارد کنید. شما حتی می توانید از خوانندگان بخواهید که به هر روشی که دوست داشته باشید ، در این رقابت مشترک شوند و به اشتراک بگذارند.

هرچه این کلمه گسترش یابد ، بیشتر می توانید به وبلاگ خود بازگردید. شما مشاهده کرده اید که چگونه ما در این وبلاگ نمایش های خوبی ارائه می دهیم. پیش بروید و همین موارد را در وبلاگ خود تکرار کنید و از ترافیک بیشتر و درگیری بهتر کاربر لذت ببرید. باید بیشتر بگویم?

جایزه

این پست می تواند برای ابدیت ادامه یابد ، بنابراین به من اجازه دهید موارد باقی مانده را لیست کنم (همه آنها کاملاً توضیح دهنده هستند):

 • از خرده نان استفاده کنید – آنها در موتورهای جستجو بسیار عالی به نظر می رسند و می توانند میزان کلیک شما را از طریق نرخها بهبود دهند. وردپرس سئو توسط Yoast این ویژگی را دارد ، بنابراین باید در دستان خوبی باشید.
 • برای جلوگیری از سردرگمی خوانندگان ، به طاقچه خود بچسبید
 • پست های قدیمی اما همیشه سبز را با استفاده از افزونه ای مانند به اشتراک بگذارید همیشه سبز ارسال توییتر
 • در اجتماعات و انجمن هایی که مخاطبان شما رشد می کنند شرکت کنید
 • به نظرات وبلاگ پاسخ دهید زیرا خوانندگان آن را دوست دارند
 • به دلایل روشن مباحث مناسب را انتخاب کنید
 • دسته ها و برچسب های مناسب را به پست های خود بچسبانید تا احتمال کشف در موتورهای جستجو را بهبود ببخشید
 • و در آخر ، ادامه دهید؛ تسلیم نشوید ، ایجاد ترافیک روند آهسته ای است که زمان می برد

ابزارها و منابع بیشتری برای ترافیک بیشتر

اکنون که ما مناطقی را که باید برای افزایش ترافیک در وبلاگ وردپرس شما استفاده کنیم ، پوشش داده ایم ، چگونه می توانیم برخی از افزونه ها را برای کمک به همه موارد لیست کنیم.

پلاگین ها

حالا تو…

چگونه ترافیک بیشتری را به وب سایت وردپرس خود هدایت می کنید؟ لطفا در نظرات با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map