نحوه اضافه کردن پست های مرتبط به وبلاگ وردپرس خود

نحوه اضافه کردن پست های مرتبط به وبلاگ وردپرس خود

اضافه کردن پست های مرتبط به وبلاگ شما می تواند به بهبود تعامل با محتوا ، نگه داشتن بازدید کنندگان در سایت شما و تقویت سئوی شما کمک کند. شما با معرفی خوانندگان خود با سایر مطالب مرتبط در سایت خود ، یک تجربه کاربری چشمگیر را ارائه می دهید که در نهایت به سایت شما کمک می کند تا به اهداف خود برسد. تنها سوالی که باقی مانده این است که چگونه می توانید پست های مرتبط را به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید?


در این مقاله ، ما به طور مفصل در مورد مزایای استفاده از یک افزونه پست های مرتبط بحث می کنیم. سپس خواهیم دید که چگونه Jetpack را در وب سایت وردپرس خود نصب کنیم و ماژول های مربوط به آن را تنظیم کنیم. ما با در نظر گرفتن چند افزونه دیگر وردپرس که می توانند بخش ارسال های مرتبط با چشمگیر را نیز به وبلاگ شما اضافه کنند ، به پایان خواهیم رسید.

چرا باید از افزونه پست های مرتبط استفاده کنید?

مثال های مرتبطاستفاده از افزونه ارسال های مرتبط در وب سایت وردپرس شما می تواند مزایای بی شماری داشته باشد. بگذارید چند مورد از آنها را بررسی کنیم …

بازدید کنندگان را در سایت خود نگه دارید

وقتی یک بازدید کننده جدید به سایت شما می رسد ، آنها نمی دانند چه کاری انجام دهند یا به کجا نگاه کنند. این وظیفه شماست که بتوانید سفر مخاطبان خود را در سایت خود تا حد امکان یکپارچه و آسان انجام دهید. اگر بازدید کنندگان شما باید در مورد مکان بعدی فکر کنند ، وب سایت شما باید ناوبری خود را بهبود ببخشد.

بسیاری از بازدید کنندگان سایت شما سایت شما را از طریق موتور جستجو می یابند و با ارسال یک صفحه یا صفحه خاص که مربوط به جستجوی اولیه آنها است ، می یابند. مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که وقتی افراد خواندن مقاله را که در وهله اول آنها را به سمت سایت شما جلب کرده اند به پایان رساند ، مگر اینکه به طور دیگری گفته شود ، بلافاصله آنها را ترک می کنند. اینجاست که یک افزونه ارسال های مرتبط می تواند بسیار مفید باشد.

با نمایش پست های مرتبط در زیر مقاله ، به بازدید کنندگان می گویید که در آینده چه کار کنند. نمایش مطالب در یک مکان مشابه با پستی که اخیراً خوانده اند باعث می شود آنها علاقه مند به آنچه سایت شما ارائه کرده است ، علاقه مند کنند. و هرچه تعداد صفحات آنها بیشتر مشاهده شود و مدت زمان بیشتری برای سایت شما هزینه شود ، احتمال تبدیل آنها در مقابل اهداف سایت شما بیشتر است.

یک دنباله وفادار ایجاد کنید

ایجاد یک زیر وفادار باید مورد توجه همه وب سایتهای وردپرس باشد. افزونه ارسال های مرتبط به بازدید کنندگان شما کمک می کند تا به راحتی به طیف وسیعی از مقالات دسترسی داشته باشند ، و زمان مشاهده محتوای شما احتمالاً در غیر این صورت دریافت نمی کند. هرچه مخاطبان شما بیشتر بخوانند ، احتمالاً طرفداران مطالب نوشتاری و وب سایت شما خواهند شد ، احتمال اینکه آنها از شما پیروی کنند و مقالات شما را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند ، بیشتر شده و مرتباً به سایت خود باز می گردند..

سئو خود را بهبود بخشید

افزونه ارسال های مرتبط راهی موثر برای بهبود سئوی وب سایت وردپرس شما است. با ترغیب بازدید کنندگان خود برای خواندن بیشتر و بیشتر پست های وبلاگ ، تعداد بازدید صفحه و زمان صرف شده در سایت افزایش می یابد. در عین حال نرخ گزاف گویی کاهش می یابد. این معیارها همه توسط موتورهای جستجو مثبت مشاهده می شوند و به رتبه بندی مطالب شما کمک می کنند.

دوباره از محتوای قدیمی استفاده کنید

ناامید کردن مداوم مطالب جدیدی که به سرعت در عمق صفحات دفن شده اند ، می تواند ناامید کننده باشد استفاده از افزونه پست های مرتبط یک راه عالی برای قدیمی تر شدن محتوای شما اما با کیفیت بالا است که توسط مخاطبان شما مشاهده می شود.

بنابراین اکنون شما برخی از مزایای چشمگیر را مشاهده کرده اید که استفاده از افزونه ارسال های مرتبط می تواند به همراه داشته باشد. بیایید نگاهی بیاندازیم که چگونه می توان عملکرد پست های مرتبط را به وب سایت وردپرس خود اضافه کرد.

نحوه اضافه کردن پست های مرتبط با وردپرس با JetPack

نحوه اضافه کردن پست های مرتبط با Jetpack

در یک لحظه ، ما قصد داریم نحوه استفاده از Jetpack را برای اضافه کردن بخش ارسال های مرتبط به وبلاگ شما بررسی کنیم. با این حال ، تعدادی افزونه ارسال رایگان و پریمیوم مرتبط با WordPress وجود دارد که همه گزینه های قابل استفاده هستند. نکته مهم این است که برخی از مضامین مانند Total (توسط ما در اینجا در WPExplorer ایجاد شده است) در واقع ابزار ارسال پست های مربوط به خود را دارند. بنابراین همیشه بررسی کنید که موضوع شما قبل از نصب افزونه پستهای مرتبط دارای این ویژگی نیست.

جت پک یک راه حل غنی از ویژگی است که می تواند عملکرد چشمگیر به وب سایت وردپرس شما اضافه کند. خلق شده توسط خودکار, Jetpack از مجموعه گسترده ای از ماژول ها ساخته شده است ، همه متعهد به بهبود عملکرد سایت شما هستند. با این حال ، برای این مقاله ، ما به ماژول پست های مرتبط تمرکز خواهیم کرد.

مثال پلاگین ارسال های مرتبط با Jetpack

پست های مرتبط شما را قادر می سازد در زیر هر مقاله در سایت خود ، یک بخش پست های جذاب مرتبط (همانطور که در بالا مشاهده می شود) اضافه کنید. این ابزار ، هر پست را تجزیه و تحلیل می کند و سپس مقالات متنی متنوع دیگر را به بازدید کنندگان شما نمایش می دهد ، تا شاید علاقه مند به خواندن آن باشند.

Jetpack گزینه های سفارشی سازی سریع را ارائه می دهد ، اما می توانید موارد بیشتری را نیز ارائه دهید بخش پست های مرتبط خود را با استفاده از کد پیکربندی کنید. پست های مرتبط با توجه به محتوای آنها و همچنین برچسب ها یا دسته بندی های تعیین شده تولید می شوند. Jetpack همچنین کلیه مراحل پردازش و سرویس را از ابر خود انجام می دهد. این بدان معنی است که هیچ بار اضافی روی سرور وب سایت شما وجود ندارد ، بدون اطمینان از اینکه سرعت سایت شما تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

نصب و راه اندازی Jetpack بسیار آسان است و پست های مرتبط با آن می توانند به سادگی با کلیک یک دکمه فعال شوند. بنابراین اگر به دنبال اضافه کردن سریع بخش های مرتبط با شیک به سایت خود هستید ، ممکن است این افزونه برای شما باشد. بیایید نگاهی به نحوه تنظیم آن بیندازیم …

مرحله 1: Jetpack را نصب کنید

داشبورد وردپرس خود را باز کنید و افزونه ها> افزودن جدید را از فهرست انتخاب کنید.

افزونه جدید اضافه کنید

“Jetpack” را در عملکرد جستجو تایپ کنید. از وقتی که افزونه Jetpack روی نصب> فعال سازی کلیک کرده است.

Jetpack Active

اکنون می توانید یک منوی Jetpack به منوی وردپرس خود اضافه کنید.

مرحله 2: پست های مرتبط را فعال کنید

برای فعال کردن ماژول Posts Posts ، از منوی وردپرس ، Jetpack> Settings را انتخاب کنید. سپس برگه Traffic را انتخاب کرده و به قسمت های مرتبط بروید.

فعال کردن پست های مرتبط

دکمه کنار نمایش محتوای مرتبط پس از ارسال پیام ها را فعال کنید تا ویژگی پست های مرتبط را روشن کنید. سپس می توانید از بین چندین گزینه سفارشی سازی ساده ، گزینه استفاده از یک طرح چشمگیر را انتخاب کنید و عنوان دیگری را به بخش اضافه کنید.

مرحله 3: با استفاده از Customizer ، بخش پست های مرتبط خود را تغییر دهید

توسعه اخیر Jetpack اکنون به شما امکان می دهد بخش پست های مرتبط خود را با استفاده از Customizer طرح مورد نظر خود تغییر دهید. با کلیک روی گزینه Jetpack ، سعی کنید تماس با برنامه Jetpack را باز کنید ، یا از طریق منوی وردپرس ظاهر خود> ظاهر سازی> سفارشی سازی را انجام دهید. سایت شما سپس در سمت زنده باز می شود و Customizer WordPress خود را نمایش می دهد.

مشتری ساز

Customizer را به پایین حرکت دهید و بر روی Posts های مربوطه کلیک کنید. در اینجا سفارشی ساز گزینه های سفارشی سازی اضافی از جمله تغییر طرح ، نمایش تصاویر کوچک و اضافه کردن تاریخ انتشار هر مقاله را به شما می دهد. شما می توانید به صورت زنده تغییرات خود را در سایت مشاهده کنید ، و هنگامی که از بخش پست های مرتبط خود راضی هستید ، ذخیره و انتشار را انتخاب کنید..

همانطور که مشاهده می کنید ، تنظیم ویژگی ارسال های مرتبط در وب سایت وردپرس شما یک فرآیند سریع و آسان است. اما اگر متقاعد نشده اید که این افزونه برای شماست ، در اینجا چند گزینه دیگر نیز وجود دارد …

گزینه های مرتبط با Jetpack

اگر نمی خواهید از JetPack استفاده کنید ، پلاگین های دیگری برای انتخاب وجود دارند. شما می توانید مقاله خود را در مورد بهترین افزونه های پست مرتبط با لیست کامل بررسی کنید ، اما در اینجا دو مورد از گزینه های Jetpack مورد علاقه ما وجود دارد..

یک پلاگین ارسال دیگر مرتبط (YARPP)

نحوه اضافه کردن پست های مرتبط با YARPP

افزونه پست های مرتبط دیگر (YARPP) گزینه ای محبوب برای کسانی است که به دنبال اضافه کردن پست های مرتبط در وب سایت وردپرس خود هستند. YARPP برخی از ویژگی های چشمگیر را ارائه می دهد و کنترل بیشتری بر ظاهر و موقعیت بخش پست های مرتبط با شما نسبت به Jetpack می دهد.

YARPP به شما امکان می دهد که آیا می خواهید پست ها ، صفحات و یا انواع ارسال های سفارشی را با استفاده از تصاویر کوچک یا نمای لیست نمایش دهید. همچنین می توانید یک بخش پست های مرتبط را در زیر هر پست وبلاگ ، در یک نوار کناری یا در یک فید RSS اضافه کنید. YARPP با استفاده از الگوریتم پیشرفته خود ، محتوا ، عناوین ارسال شده ، برچسب ها ، دسته ها و طبقه بندی های سفارشی را برای نمایش محتوای مناسب در اختیار خوانندگان شما قرار می دهد.

نکته منفی در استفاده از YARPP در وب سایت شما این است که می تواند بسیار پایگاه داده باشد. به همین دلیل ، توسط تعدادی از خدمات میزبانی وردپرس از جمله ممنوع شده است WPEngine.

پست های مرتبط طرفدار

نحوه اضافه کردن پست های مرتبط با پست های مرتبط طرفدار

Related Posts Pro یک افزونه برتر وردپرس است که می تواند از CodeCanyon خریداری شود. این افزونه قدرتمند بسیار قابل تنظیم است و شامل سه طرح بندی مختلف و همچنین 65 قالب از پیش تعریف شده است. این تضمین می کند که بخش ارسال های مرتبط با مشخصات شما مطابق با نام تجاری شما ایجاد می شود. اگر مطمئن نیستید که چگونه پست های مرتبط را اضافه کنید ، این راهی آسان برای انجام آن است ، همه بدون نیاز به لمس یک خط کد.

پست های مرتبط Pro همچنین از طیف وسیعی از محتوا ، از جمله انواع ارسال های سفارشی ، محتوای سفارشی ، دسته ها ، پست ها ، صفحات و موارد دیگر پشتیبانی می کند. و با ادغام با bbPress و WooCommerce و سایر افزونه های تجارت الکترونیکی ، می توانید محصولات مرتبط یا موضوعات انجمن را نمایش دهید.

علیرغم ویژگی های پیشرفته ، پیام های مرتبط Pro دارای یک برنامه درونی است. و با داشتن یک تیم پشتیبانی مفید ، می توانید مطالب مرتبط مناسب را به سرعت در وب سایت وردپرس خود نمایش دهید.

افکار نهایی در مورد پلاگین های پست های مرتبط

همانطور که مشاهده می کنید ، افزودن افزونه پست های مرتبط به وبلاگ وردپرس خود یک روش مؤثر برای ارائه یک تجربه کاربری چشمگیر است. با نشان دادن محتوای مخاطبان خود که مربوط به مقاله ای است که می خوانید ، بازدید کنندگان احتمالاً روی سایت شما کلیک می کنند و به مرور سایت خود ادامه می دهند. این امر به کاهش نرخ گزاف گویی ، بهبود زمانی که مردم در سایت شما می پردازند ، کمک می کند و به ایجاد جامعه پیروان وفادار برای وبلاگ شما کمک می کند.

آیا نکته بیشتری برای نحوه اضافه کردن پست های مرتبط به وردپرس دارید؟ یا از افزونه ارسال های مرتبط در وب سایت وردپرس خود استفاده کرده اید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map