راهنمایی برای تبدیل شدن به یک حرفه ای قابل احترام در وردپرس

افراد حرفه ای بیشترین درآمد را کسب می کنند ، بیشترین تأثیر را دارند و به طور کلی آن را خوب می کنند. آنها همچنین در مواجهه با چالش ها از آنجا که مهارت دارند و از این رو در توانایی های خود اطمینان بیشتری دارند ، به خوبی رفتار می کنند. آنها کرم د لا کرم هستند و همه (مشتریانی که بخوانند) تکه ای از جذابیت خود را می خواهند. جوانب مثبت این کار بزرگ است و در نتیجه حسادت میلیونها نفری است که این تصمیم را نمی گیرند. با وجود همه این چیزهای خوب آماده برای گرفتن ، چرا کسی نمی خواهد در حوزه تخصص خود تبدیل به فردی شود که?


وردپرس راه های بسیاری را برای جامعه رو به رشد خود باز کرده است. با دموکراتیک کردن انتشار وب ، این پلتفرم فرصتی را برای شما فراهم می کند که یک نویسنده محترم (یا وبلاگ نویس) ، مشاور ، نماینده پشتیبانی ، طراح یا توسعه دهنده باشید ، فقط یک نفر را بخواهید تبدیل کنید..

مشروط بر اینکه شما تلاش خود را بکار بگیرید و یاد بگیرید ، تبدیل شدن به یک حرفه ای قابل احترام وردپرس دست یافتنی است و به احتمال فراوان نتیجه نخواهد گرفت y-e-e-ars به نظر شما تمرین و تکرار است. خوب ، ما نمی توانیم مکان تمرین و تکرار در جمع و جور کردن یا ادغام دانش کسب شده را فراموش کنیم ، اما اگر فکر خود را به این کار بسپارید ، تبدیل شدن به یک حرفه ای قابل احترام وردپرس تمام این مدت را نمی گذارید.

لازم نیست شما هم آلبرت انیشتین باشید. اگر بتوانید این راهنما را بفهمید و اشتیاق اشتیاقی به وردپرس داشته باشید ، خوب است که بروید. مدارک تحصیلی و مواردی از این دست را برای یک دقیقه فراموش کنید. همه اینها و موارد دیگر را در پست امروز کشف خواهیم کرد. تا پایان لذت ببرید و بگذارید یک حرفه ای قابل احترام وردپرس از شما خارج شود! معرفی طولانی؟ خوب ، انحراف یکبار از هنجار مجاز است ، چیزی که ممکن است بخاطر اینکه سخت کار کنید برای تبدیل شدن به یک متخصص برتر در وردپرس ، بخاطر بسپارید.

اول ، یک درس مختصر تاریخ …

دانشجو

… این نشان می دهد که شما سالهای لازم برای کسب نوارهای خود و تبدیل شدن به یک متخصص وردپرس ندارید. من می توانید با سنین پیش با WordPress آشنا شوم و عاشق آن شدم اگر می توانستید از سنین 2008 تماس بگیرید :). بعد از ظهر پرتوهای خورشید از یک آسمان واضح نایروبی پراکنده و روشن بود. او (WordPress) زیبا بود و حتی در آن زمان با گزینه هایی به ظاهر نامحدود همراه بود.

من آن را امتحان کردم (زیرا “او” در این زمینه قربانی به نظر می رسد) در مورد .wordpress.com زیر دامنه و بلافاصله پس از نصب یک موضوع و انتشار اولین پست من قلاب شد. همیشه. من رویاهای غیر قابل توضیح درباره توسعه وب و انتشار را تجربه نکردم و نتوانستم WordPress را در زمان بهتری پیدا کنم. اوه ، دلتنگی.

شش (6) سال سریع به جلو …

وردپرس به تعدادی از سایت های میزبان وردپرس من از جمله تعداد معدودی در دامنه های فرعی زندگی می کند. علاوه بر این ، من وردپرس را به صورت محلی (بر روی رایانه شخصی خود) نصب کردم تا هر وقت بتوانم با آن بازی کنم. من با مضامین وردپرس ، افزونه ها ، مواد افزودنی و موارد دیگر ، سرهم بندی می کنم و آنچه را یاد می گیرم به اشتراک می گذارم. مهم نیست که چه می گویم یا چقدر اعتراض می کنم ، یک زن و شوهر از افراد خوب وجود دارند که هنوز هم اصرار دارند که من را به عنوان یک وردپرس فراخوانی کنند. من همیشه فکر می کنم که آنها خیلی خیلی مهربان هستند که من فقط یک کار در حال پیشرفت هستم.

شش (6) سال و هنوز اثری در دست اقدام است؟ چه چیزی را به ما نمی گویید? خوب … من خودم را در دوازده (12) ماه گذشته بیشتر از پنج سال گذشته با وردپرس درگیر کرده ام. بین من و شما ، فکر می کنم درگیری من با وردپرس در یک سال گذشته دقیقاً همان چیزی است که افراد به افتخار من در سراسر خیابان های نایروبی و فراتر از آن شعار “کارشناس وردپرس” را می دهند. بدیهی است ، من فقط در مورد شعار خواندن گول می زنم ، اما شما باید چهره من را ببینید و دوست دارم این اتفاق بیفتد ��

غرور ظاهری در بیانیه قبلی تکان دهنده است ، اما درسی که باید بیاموزید این است که می توانید نوارهای خود را کسب کنید و به بالاترین آرزوی وضعیت WordPress PRO در کمتر از دو (2) سال برسید. تمرین من را از تازه وارد به “سلام ، شما به من می گویید ، شما متخصص WordPress هستید” در مدت زمان پانزده (15) ماه طول کشید. من هنوز در آن هستم.

هنگامی که برای تبدیل شدن به یک حرفه ای محترم در وردپرس سفر می کنید ، به یاد داشته باشید که وردپرس توسط یک فلسفه هدایت می شود ، یا به عبارت دیگر روح همکاری و نه رقابت است. این امر ممکن است متناقض به نظر برسد اگر می خواهید به یک حرفه ای محترم وردپرس تبدیل شوید تا جداول موجود در بازار کار باشد. خوب ، رقابت در هر جنبه ای از زندگی همیشه وجود خواهد داشت – به هیچ کجا نمی رود. منظور من این است که دقیقاً صفر (0) استخوان در بدن شما شکسته خواهد شد تا به جامعه وردپرس بازگردید. فقط به دنبال غنی سازی خود در طول مماس پولی نباشید ، در نهایت خمیر به وجود می آید. برای کمک به دیگران در وردپرس ، ابتدا به یک حرفه ای محترم وردپرس تبدیل شوید. چت چت کافی ، بیایید ببینیم چگونه می توانید یک حرفه ای محترم در وردپرس شوید!

نحوه تبدیل شدن به یک حرفه ای قابل احترام در وردپرس

تاجر هندی با لپ تاپ

نمی توانید صبر کنید تا یک حرفه ای وردپرس شوید؟ این بخش به شما اختصاص داده شده است. من لیست عظیمی از بهترین نکاتی را که می توانم پیدا کنم برای کمک به شما در پرش از مسیر جدید از جدید به حرفه ای جمع کرده ام.

به یک کاربر وردپرس مشتاق تبدیل شوید

مگر دیدی که آمدن ، ها؟ چگونه می توانید در کاری که قبلاً از آن استفاده نکرده اید طرفدار شوید؟ آیا می دانید چقدر می توانید در مورد محصولی که آن را امتحان می کند بیاموزید؟ متأسفیم که حباب خود را پشت سر گذاشتید ، اما شما نمی توانید فقط با خواندن یک طرفدار وردپرس (یک محترم) باشید. شما باید درگیر شوید – باید از این سکو استفاده کنید و امکانات گسترده آن را کشف کنید.

ساده ترین مسیر برای کارشناسی ارشد WordPress ، شیرجه رفتن مستقیم است. از حاشیه تماشا نکنید ، درگیری با آن بسیار سرگرم کننده است. وردپرس را نصب کنید و در یادگیری نحوه کار بستر زمانی سرمایه گذاری کنید. چند مضمون و افزونه وردپرس را امتحان کنید و ادامه دهید.

وبلاگ خود را اجرا کنید (در هر چیزی که واقعاً باشد) و از دید یک کاربر وردپرس را تجربه کنید. استفاده از آن بسیار آسان است ، وردپرس ، از سرعت یادگیری طناب ها شگفت زده خواهید شد. از نظر نوشتن ، طراحی ، توسعه یا کمک به دیگران ، راهی برای استفاده از WordPress پیدا کنید. وقتی می توانید به شخص بعدی کمک کنید تا وردپرس را پیدا کند ، وقت آن است که تلاش های خود را روی یک تخصص متمرکز کنید.

تخصص

مهم نیست که چه کاری انجام می دهید یا به چه کسی دعا می کنید ، هرگز نمی توانید در همه چیز بهترین باشید. این غیرممکن است که “تجارت همه تجارتها” شود. این شما را با یک گزینه سودآور دیگر ترک می کند: تخصص. اگر کار نوشتن را دارید اما نمی توانید برای نجات جان خود رمزگذاری کنید ، به خوبی به عنوان یک وبلاگ نویس حرفه ای وردپرس دامن می زنید. بسیاری از وبلاگ نویسان حرفه ای (به عنوان مثال Tom Ewer) مشاغل مربوط به وبلاگ نویسی و وردپرس را ایجاد کرده اند. آیا تام وردپرس حرفه ای محترمی است؟ شرط می بندید که او است. بخش بزرگی از کارهای وبلاگ نویسی من از پروژه های مرتبط با وردپرس ساخته شده است. آیا من آن را دوست دارم؟ شرط می بندم برای همه پشتیبانی عالی از آجی کلارک ، کیلا و همه شما فریاد بزنید.

اگر یک توسعه دهنده جلویی هستید ، می توانید آنها را با وردپرس انتخاب کنید ، این شامل توسعه همه چیز بین مضامین و چارچوب ها است. اگر شما یک ناخواسته کد هستید ، می توانید بک گراند ، مات و مضمون در تم ها و افزونه ها را توسعه داده و به زیر کلاه وردپرس نگاه کنید. امتحان کردن بسیاری از تخصصها در همان زمان غیرممکن است و فقط به معنای تسلط بر هیچ است ، که منجر به ناامیدی در خط می شود. این بدان معنا نیست که شما باید احساسات خود را فراموش کنید تا به یک حرفه ای محترم در وردپرس تبدیل شوید. خیر. همیشه می توانید یک تخصص را اول از آن خود کنید و به مرحله بعدی بروید.

من گلخانه ای هستم ، مهارت طراحی و توسعه ندارم و با مهارت های بلاگ نگاری خود نمی توانم شغلی را شروع کنم؟ آیا این بدان معنی است که من محکوم شده ام؟ آیا امید وجود دارد که بتوانم یک حرفه ای محترم در وردپرس شوم? جواب سؤال خودکامگی بالا فوق العاده جنجالی است آره! بدیهی است ، اگر دوست دارید طراحی و توسعه حرفه ای را برای وردپرس ایجاد کنید ، باید زبان های برنامه نویسی مانند HTML ، CSS ، JavaScript و PHP را یاد بگیرید. همچنین می خواهید چند مورد در مورد پایگاه داده های MySQL بیاموزید. برای ایجاد شغل به عنوان یک وبلاگ نویس برتر وردپرس ، باید هنر بلاگ نویسی و سئو را از دیگر مباحث مربوط به بازاریابی آنلاین بیاموزید. پس از همه ، هیچ کس متولد نمی شود همه می داند. همه ما در طول راه زندگی می کنیم و یاد می گیریم. در کل ، شما باید تخصص داشته باشید زیرا:

 • شما با تمرکز تلاش های خود بر روی یک تخصص خاص ، سریعتر به یک حرفه ای محترم وردپرس تبدیل خواهید شد
 • این سیم های سخت مهارت های مغز شما را آموخته اند
 • جک از کلیه معاملات از نظر بهره وری کاهش یافته و تراز بانکی باریک تر باعث آسیب بیشتر از خوب خواهد شد
 • شما می توانید یک توسعه دهنده برتر WordPress شوید و در مورد چیزهایی که یاد می گیرید وبلاگ کنید
 • شما می توانید یک وبلاگ نویس برتر WordPress شوید و همچنان در انجمن های پشتیبانی به دیگران کمک کنید
 • و به همین ترتیب، و غیره

به بهترین وجهی تبدیل شوید که می توانید در یک تخصص و مهتاب در سایر تخصص ها به دلخواه خود باشید. من از طریق سایت نمونه کارها وبلاگ نویسی با مشتری درمورد توسعه وردپرس با من تماس گرفته اند. من می توانستم کمک کنم اما مهارت های توسعه وردپرس من در آن زمان نوزادی بود. در هنگام تخصص ، احساسات خود را دنبال کنید زیرا مطمئناً نمی خواهید در یک حرفه شغلی که دوست ندارید گیر کنید ، به خصوص با WordPress که فرصتهای بسیاری را تحقق می بخشد ، دوست ندارید. تخصص نیز به شما کمک می کند تا زمان زیادی صرفه جویی کنید ، که ما را به نقطه بعدی خود سوق می دهد.

مدیریت زمان

مدیریت زمان

این که آیا 9 یا 5 را به صورت آزاد نگه دارید ، باید وقت خود را محکم ببندید. این یک منبع نادر است و هرچه شما بهتر آن را مدیریت کنید ، به عنوان یک متخصص حرفه ای تر می شوید. متخصصان برتر وردپرس (و سایر متخصصان محترم در کل) مسئولیت وقت خود را بر عهده دارند. زمان پول است ، هر روز به رسم و رسوم خود می روید و اگر ثانیه های زندگی خود را هدر می دهید ، باید به بانک نیز دستور دهید تا خانه خود را مجدداً پس انداز کند..

تبدیل شدن به یک حرفه ای قابل احترام وردپرس شامل یادگیری است و یادگیری نیز زمان می برد و زمان آن است که شما باید در برنامه خود ایجاد کنید. هنگامی که نوارهای خود را به دست آورید ، مشتریان رنگهای جدید شما را دوست خواهند داشت ، بدین معنی که صفحه شما تقریباً تمام وقت پر خواهد شد. اگر وقت شما را نادیده گرفت ، انتظارات مشتری خود را کم نمی کنید. این برای شهرت شما و همچنین تراز بانکی شما بد است. مشتری های مناسب را انتخاب کنید (آنهایی که به زمان شما احترام می گذارند) و زمان خود را در طول زندگی برنامه ریزی کنید و شما همیشه خوب باشید.

همچنین باید استراحت و استراحت را برای خود اختصاص دهید. همه کارها و هیچ بازی باعث نمی شود جک پسر کسل کننده شود؟ شما نمی خواهید اکنون حرفه ای وردپرس کسل کننده باشید؟ برای ورزش ، تعهدات خانوادگی و تأمل به خود زمان بگذارید.

سخت کار کنید ، سخت بازی کنید. – ویز K.

خود را آموزش دهید

این دلگرم کننده است که شما در حال خواندن این راهنما هستید زیرا این بدان معناست که شما در مسیر درست قرار دارید تا جایی که به یک متخصص محترم WordPress تبدیل شوید. گذشته از این ، آموزش خودتان روشی معمولی برای دستیابی به مهارت های حرفه ای است. به رمزگذاری ، وبلاگ نویسی و حتی مهارت های ارتباطی خود اطمینان ندارید؟ وقت آن است که یاد بگیریم شما حتی نیازی به ترک خانه خود ندارید ، می توانید تمام آنچه را که در مورد وردپرس می خواهید بصورت آنلاین یاد بگیرید. جستجو در Google مکان خوبی برای شروع است اما در اینجا چند منبع برای شروع کار وجود دارد:

دیگران را آموزش دهید

آیا می توانید آنچه را که درباره فلسفه راهنمایی وردپرس گفتیم به خاطر بیاورید؟ به دیگران کمک کن. آموزش دیگران هنوز هم کمک می کند. در عین حال ، بهترین راه برای یادگیری چیزی ، آموزش دیگران است. به عبارت دیگر ، وقتی دیگران را یاد می گیرید چه می آموزید ، شما:

 • مهارت های خود را تقویت کنید
 • مهارت های اضافی را از طریق تعامل به دست آورید
 • مشتری های بیشتری دریافت کنید
 • در اصل به جامعه وردپرس باز می گردند
 • نفوذ ایجاد کنید
 • به طور خودکار عنوان WordPress Expert را کسب کنید

یک وبلاگ راه اندازی کنید و آنچه را که در مورد وردپرس می آموزید با جهان به اشتراک بگذارید. جان یا جین دوه در جایی از جهان وبلاگ شما را پیدا می کنند و اگر نکات شما خوب باشد ، شما در راه تبدیل شدن به یک ستاره وردپرس خواهید بود. هاها به تو نگاه کن ، فکر میکنی همه چیز خیلی راحت پیش میاد :).

نکات ، نحوه کار و آموزش در وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید و در انجمن های پشتیبانی پشتیبانی کنید. به طور كل ، هرچه افراد بیشتری به شما كمك می كنند ، به عنوان یك حرفه ای وردپرس اعتبار بیشتری پیدا می كنید. به دیگران آموزش دهید و به آنها کمک کنید. آن را پرداخت به جلو خوانده شده و مؤثر است. به هر حال ، شما حتی می توانید از انجمن های پشتیبانی نیز شغل بگیرید ، بنابراین بله ، آموزش و کمک به سایر کاربران را ادامه دهید. قدرت بیشتر به تو!

با دیگر متخصصین وردپرس ارتباط برقرار کنید

دوستان WordCamp

در حالی که شما می توانید یک تجارت وردپرس سودآور ایجاد کنید بدون اینکه خودتان را با جامعه WordPress درگیر کنید ، اما در شکل گیری چیزهای زیادی وجود دارد رضایت بخش متقابل روابط با دیگر متخصصان وردپرس. به عنوان مثال ، می توانید حلقه های اجتماعی و دانش خود را گسترش دهید ، تیمی (یا شبکه ای) از متخصصین هم فکر و ماهر بسازید ، چیزهای جدید را در جلسات WordPress بیاموزید ، کمک کنید افراد بیشتری را در جامعه نزدیک خود در معرض وردپرس و غیره قرار دهید..

جلسات وردپرس در تاریخ های مختلف در سراسر جهان سازماندهی می شوند. هزینه حضور در این مسابقات معمولاً کم است و به هر حال درصد زیادی از پول بلیط برای تهیه لوازم و طراوت می رود. پرداخت برنامه مرکزی WordCamp تا ببیند چه کسی ممکن است در نزدیکی شما اتفاق می افتد. در جلسات محلی شرکت کنید و در صورت وجود هیچ یک از آنها ، در صورت تمایل با دیگر علاقه مندان به WordPress در جامعه خود پیوسته و دنیای وردپرس را از خانه خاموش کنید..

اگر شما نوع خجالتی هستید یا تماشای آخرین اقساط آن را ترجیح می دهید بازی از تخت برای حضور در یک رویداد شبکه ، می توانید از قدرت شبکه های اجتماعی مانند توییتر ، فیس بوک و لینکدین فقط به ذکر چند مورد استفاده کنید. مزایای شبکه ، چه آنلاین و چه آفلاین ، کاملاً آشکار است و می تواند سوخت مورد نیاز شما را برای دستیابی به اهداف حرفه ای خود تأمین کند.

از این گذشته ، هیچ انسانی جزیره ای نیست. همه ما به یک سیستم پشتیبانی و موارد دیگر احتیاج داریم ، اگر شما یک متخصص محترم وردپرس با نیازهایی هستید که ممکن است شما را از منطقه راحتی خود بیرون کند. شما به عنوان یک حرفه ای ، برای همکاری در پروژه ها ، ایده های طوفان مغزی و به طور کلی پشتیبانی حرفه ای و اخلاقی به یک شبکه (یا شبکه ای) از متخصصان دیگر نیاز دارید..

نقاط ضعف خود را شناسایی و جبران کنید …

… با تقویت نقاط قوت خود. ترس و ضعف مانع از توسعه انواع حرفه ای ، شخصی و غیره می شود. نقاط ضعف شما هم به عنوان یک فرد و هم به عنوان یک حرفه ای احتمالاً انتقال شما به یک حرفه ای وردپرس تمام عیار را به تأخیر می اندازد. ضعف شما می تواند هر چیزی باشد. شاید شما یک فرزند تازه پذیر نیستید (یا شما فقط به این دلیل که دوست دارید سنتی نگه دارید چیزها را قبول نمی کنید). شاید با تیم بد کار کنید. شاید این ، شاید همین – فقط کافی است نقاط ضعف حرفه ای شما را شناسایی کرده و آنها را از بین ببرید.

چطور؟ شما با تقویت نقاط قوت خود ، نقاط ضعف خود را انکار می کنید که فرصتی برای پایین آمدن شما هستند. به عنوان مثال اگر نمی توانید با یک تیم همکاری کنید زیرا شما برای نقش های مدیریتی مناسب تر هستید ، باید به جای تلاش برای حضور در تیم ، هدایت تیم خود را در نظر بگیرید. اگر نمی توانید قبل از ساعت 11 صبح از تختخواب بیرون بیفتید ، جلسات مهم را بعد از ظهر ترتیب دهید. . آیا شما یک جغد شب هستید؟ من نمی گویم این یک ضعف است. من فقط می خواهم شما بدانید که فقط می توانید نقاط قوت و ضعف خود را بدانید. نقاط ضعف را شناسایی کرده و نقاط قوت خود را تقویت کنید. به کارت برس. Et cetera et cetera.

ترس چگونه می توانید بر ترس غلبه کنید و به یک حرفه ای محترم وردپرس که قرار بود باشد تبدیل شوید؟ شما ترس را احساس می کنید اما به هر حال اقدام کنید. شما می توانید بازی ایمن کنید و میانه رو باشید یا از منطقه راحتی خود خارج شوید و آنچه را که شایسته شماست به دست بگیرید. ترس واقعی نیست ، همه در ذهن شماست. می ترسید که شما نتوانید مسئولیت های افزایش یافته یک متخصص حرفه ای وردپرس را بر عهده بگیرید؟ در آنجا ترس است. هنوز به مهارت های خود اطمینان ندارید؟ این یک ضعف است.

تمرین کنید (و تمرین کنید)

عمل کد

تمرین کامل می شود ، تمرین دائمی می شود. هرچه بیشتر چیزی را تمرین کنید ، در آن بهتر می شوید. این روش طبیعی است که مغز (و بدن) برای کار کردن سیم کشی می شوند. برای مثال از بدنسازان استفاده کنید. بدنسازان حرفه ای این کار را ادامه می دهند. آنها بطور منظم تمرین می کنند و در نتیجه دارای بیضه های عالی ، ABS و همه هستند. کسانی که جدی به بدن سازی نیستند ، بعد از مدتی به ورزشگاه برنمی گردند ، یا ممکن است فقط وقتی “روحیه” دارند تمرین کنند. در نتیجه ، آنها به نتیجه ای که توسط جوانب مثبت کسب شده نرسیده اند. كسانی كه جدی در مورد ایجاد توده عضلانی بودند اما بعداً به دلیل یك دلیل به این دلیل تمرین خود را از دست دادند یا دلیل دیگری توده عضلانی خود را از دست دادند (آتروفی) یا رشد مكمل.

به همین ترتیب ، شما می خواهید به تمرین ادامه دهید. آیا شما یک طراح وردپرس هستید؟ طراحی و طراحی چند مورد دیگر. Netwrok (همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم) با سایر طراحان در مورد دریبل. آیا شما یک توسعه دهنده وردپرس هستید ، تمرین و تکرار برای احترام گذاشتن در مهارت های شما مهم هستند. پرداخت برخی از مضامین رایگان یا مخازن گیتوب برای یادگیری از رمزگذارها یک وبلاگ نویس WordPress؟ همین امر صدق می کند – بلاگ نویسی را حفظ کرده و در آن ادامه دهید – تمرین باعث پیشرفت شما می شود.

یک حرفه ای محترم وردپرس این تجربه را دارد که ساعت ها و ساعت ها تمرین می کند. چند سال پیش در جایی خواندم که برای تسلط بر تجارت ، حدود 10،000 ساعت تمرین لازم است. من نمی دانم که این حقیقت است یا خالص خالص ، اما شما این نکته را می گیرید.

تقدیر و پشتکار راه طولانی را طی می کنند

هنگامی که آن را در یک آهنگ قرار می دهید ، Drake به راحتی و سرگرم کننده به نظر می رسد ، اما متأسفانه معمولاً اینگونه نیست. شروع از پایین در واقع است شروع از پایین, از پایین به پایین ، و این یک کار صعب العبور است که خیلی ها برای آن آماده نشده اند. پرش از درآمد 20 تا 200 دلار در هر ساعت کمی برنامه ریزی ، فداکاری و استقامت را می طلبد.

باید بدانید که در طول روز و روزهایی چالش هایی وجود داشته که هرگز به نظر نمی رسد به پایان برسد. ممکن است با مشتریانی ملاقات کنید که باعث می شوند متدولوژی های شما و حتی اخلاق خود را زیر سوال ببرید. متاسفم که این روش جهان است. در عین حال ، هیچ چیز ارزش داشتن (یا تبدیل شدن به پرونده ما) هرگز آسان نمی شود. شما باید برای آن عرق کنید. شما باید سخت تلاش کنید (یا هوشمند ، یک چیز یکسان) و پایدار باشید. شما باید خود را کاملاً به مسیر انتخابی خود اختصاص دهید و حتی در هنگام تغییر مسیر هرگز متوقف نشوید. تبدیل شدن به یک حرفه ای محترم وردپرس ، وقت و تلاش می کند. همچنین ممکن است شما در این روند نیاز به سرمایه گذاری پول (خودتان) داشته باشید. همه این کارها به معنای قربانی کردن به یک صورت یا دیگری است و خواستار استقامت است.

تبدیل به یک شخص عالی شوید

انگشت شست!

اگر قبلاً شخصیتی ندارید ، شخصیت دلپذیری را اتخاذ کنید. اگر می خواهید یک حرفه ای محترم در وردپرس باشید ، داشتن یک رفتار خوشایند بسیار طولانی پیش می رود. آیا ممکن است فکر کنید چرا؟ در نهایت ، شما می خواهید مشتریان برای تمام تلاش و زمانی که برای ساختن مهارت های حرفه ای خود به کار می گیرید ، استخدام کنند.

در حالی که مهارت های حرفه ای شما ممکن است در مورد توانایی های شما صحبت کند ، اگر مشتری شما موفقیت کند ، مشتری بلافاصله شما را رها می کند. مردم می خواهند با افرادی که از بودن در کنار آنها لذت می برند ، همکاری کنند. اگر منفی بودن دو سیاره از خانه دور شود ، شما هرگز به حرفه ای محترم وردپرس مورد نظر خود تبدیل نخواهید شد. بنابراین ، چگونه شما عالی می شوید?

 • یک ارتباط خوب باشید – مهارت های ارتباطی خود را با تأکید جدی بر مهارت های گوش دادن توسعه دهید
 • به موقع به ایمیل پاسخ دهید
 • صداقت را در معاملات خود تزریق کنید – فریب نخورید
 • دوستانه اما مدبر باشید
 • کمک کننده باشید
 • تمایل به ارائه راه حل های مخالف ایجاد مشکلات را نشان دهید
 • از طریق مثبت اندیشی و ایجاد تأثیر مثبت بر خود نگرش مثبت ایجاد کنید

نیازهای مشتری خود را بدانید

تبدیل شدن به یک حرفه ای محترم در وردپرس مقصدی نیست بلکه سفری است که تا زمانی که وردپرس در حال رشد باشد پایان نخواهد یافت (وردپرس 4.0 “Benny” همین اوایل ماه جاری به زودی افت کرده است و ویژگی های جدید وردپرس زیادی برای یادگیری در اختیار شما قرار می دهد).

در حالی که مهارتهای پیشرفته و مشارکت شما در جامعه باعث به دست آوردن مشتری شما می شود ، یادگیری نحوه نگهداری از مشتری مهم است. چگونه مشتری خود را نگه دارید؟ شما نیازهای آنها را درک می کنید. سپس فراتر از انتظارات مشتری از این نیازها تأمین می کنید. سپس این کار را برای شصت (60) روز دیگر انجام می دهید. مشتری خوشحال خواهد شد و می داند که در تیم خود حرفه ای دارد.

به آنچه می خواهید از رابطه بدست آورید (ساده تر از گفتن) نیست. فقط روی ارائه ارزش فراتر از انتظارات مشتری خود تمرکز کنید. آیا می خواهید مردم باور کنند که شما نمک خود را به عنوان یک حرفه ای در وردپرس ارزش دارید؟ ادعای خود را نکنید ، شفافیت خود را ثابت کنید. برآورده کردن نیازها و فراتر از انتظارات راز است.

نرخ بالاتر را شارژ کنید

پول روی میز

شما این را باور نمی کنید ، اما آیا می دانید درک یک فرد در واقع می تواند در تصمیم گیری آنها تأثیر بگذارد؟ متخصصان محترم وردپرس خدمات بزرگی را برای خدمات خود شارژ می کنند. نوعی از نرخ هایی که اکثریت فریلنسرها آن را گزاف می دانند. آنها حتی پس از افزایش نرخ ها ، مشتری های بزرگ را دریافت می کنند. مشتری که “به اندازه کافی” برای پرداخت شما نداشته باشد ، ممکن است ده برابر بیشتر از حرفه ای برتر وردپرس در کنار آن استفاده کند. اینجا چه خبر است؟ چرا مشتریان وقتی نرخهای “حیرت انگیز رقابتی” خود را بیان می کنید ، فرار می کنند؟ ادراک.

با تشکر از درک ، آنچه که بسیار با ارزش است از ارزش های بالاتر از گزینه های ارزان قیمت آن در نظر گرفته می شود. با ایجاد مهارت های خود ، بدون شک می خواهید نرخ های متناسب با توانایی های خود را شارژ کنید. هرگز بیش از حد اضافه نکنید و بیش از حد اضافه نکنید. به توانایی های خود اطمینان داشته باشید ، ارزش خود را بدانید و هزینه خود را بپرسید. فقط بخاطر بسپارید ، نرخ های بسیار تخفیف در واقع ممکن است مشتری را در جهت دیگری فرار کند. حرفه ای ارزان بازی نکنید.

همه چیز در مورد شاد بودن است

اگر از کاری که انجام می دهید خوشحال باشید ، رسیدن به جایگاه حرفه ای فقط مسئله زمان خواهد بود.

خوشا به حال كسى كه وظيفه خود را با كوشش و سپاسگزاری انجام دهد ، زیرا از عرق او پاداش زحمتى را كه فرزندان فرزندانش بهره مند شوند ، به دست خواهد آورد. – ماکسیم قدیمی

اگر از تخصص انتخابی خود خوشحال باشید ، این کار را از طریق کار خود نشان می دهد. آن چیزی که به نام شور خوانده می شود در این امر نقش بسزایی دارد. کلمه ای بیشتر نیست.

آتش را بسوزانید

همه ما متفاوت (و یا تکامل یافته) ایجاد شده ایم. به هریک از ما توانایی های مختلفی اعطا می شود. شاید شما یک یادگیرنده سریعتر از جان Doe باشید. ممکن است یک سال طول بکشد تا نتایج را مشاهده کنید ، اما برای تحقق همان نتایج ممکن است جان دو یا حتی سه سال زمان نیاز داشته باشد. همه ما متفاوت هستیم. نکته این است که ، مهم نیست که چه اندازه “حرفه ای” شما را “در روده” احساس می کنید. یادگیری هرگز متوقف نمی شود. عادت زنانه.

خوب ، پس بیایید recap کنیم. در اینجا نکات ما برای تبدیل شدن به یک حرفه ای محترم در وردپرس ذکر شده است:

 • به یک کاربر مشتاق WordPress تبدیل شوید
 • تخصص
 • خود را آموزش دهید
 • به دیگران آموزش دهید و به آنها کمک کنید
 • با متخصصان دیگر ارتباط برقرار کنید
 • نقاط ضعف خود را شناسایی و جبران کنید
 • تمرین کنید و تمرین کنید
 • فداکاری و استقامت بسیار پیش می رود
 • عالی شوید
 • نیاز مشتری خود را بدانید و از انتظارات فراتر بروید
 • نرخ بالاتر را شارژ کنید
 • آتش را بسوزانید

منابع بیشتر در مورد تبدیل شدن به یک وردپرس حرفه ای قابل احترام

ما واقعاً می خواهیم شما به عنوان وردپرس مورد نظر خود تبدیل شوید ، زیرا ما این تصور را داریم که جهان با وجود حرفه ای های بیشتر می تواند مکان بهتری باشد. برای کمک به این امر ، ما برای لذت شما منابع اضافی زیر را جمع آوری کردیم:

بیش از شما …

“جاده طولانی است ، مسیر شیب دار است و خارهای اطراف همه …” ، اما تبدیل شدن به یک حرفه ای قابل احترام وردپرس یک شاهکار قابل دستیابی است. آیا احساس می کنید چیزی مهم را کنار گذاشته ایم؟ لطفاً در جعبه اظهار نظر در زیر به اشتراک بگذارید!

PS: ما برای همه تلاشهای شما آرزوی موفقیت می کنیم

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map