نحوه افزایش زمان بازدید کنندگان در وب سایت وردپرس خود را افزایش دهید

نحوه افزایش زمان بازدید کنندگان در وب سایت وردپرس خود را افزایش دهید

هیچ کس نمی خواهد یک وب سایت ایجاد کند که بازدید کنندگان را به محض ورود دفع کند. اگر زمان ، تلاش و یا پول زیادی را در سایت خود صرف کرده اید و می خواهید بدانید که چگونه مدت زمان بازدیدکنندگان در وب سایت وردپرس خود را افزایش دهید ، و همچنین اینکه چرا ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید ، به اینجا رسیده اید. مکان درست.


این راهنما برای افزایش زمان در سایت ، مزایای نگه داشتن بازدید کنندگان شما برای مدت طولانی ، نحوه اندازه گیری میانگین مدت بازدید کننده فعلی شما ، و آنچه می توانید برای بهبود آن زمان انجام دهید ، را در بر می گیرد..

مزایای افزایش زمان بازدیدکنندگان در وب سایت شما

اگر شنیده اید که افزایش زمان بازدید کنندگان در وب سایت شما مهم است ، اما دقیقاً مطمئن نیستید که چرا مهمترین مزایا در اینجا وجود دارد.

افزایش نرخ تبدیل اهداف

افزایش تبدیل اهداف

فایده اصلی نگه داشتن بازدیدکنندگان در سایت شما برای مدت طولانی تر این است که می تواند به اعتماد و آگاهی از برند شما کمک کند و در عین حال نرخ تبدیل هدف را نیز افزایش می دهد. هدف وب سایت شما هرچه که باشد ، مطمئناً هدف دارد. این که آیا یک بازدید کننده می تواند محصولی را خریداری کند ، به خبرنامه شما بپیوندد ، تأثیر مثبتی از مارک شما بگذارد یا نظری بگذارد ، اکثر وب سایتها دارای یک هدف هستند.

هرچه مدت طولانی تری بتوانید یک بازدید کننده را در وب سایت خود درگیر نگه دارید ، شانس اتصال آنها به پیام شما بیشتر خواهد شد ، ارزش پیشنهادی خود را مشاهده کرده و تصمیم می گیرید تا شما را در پیشنهاد خود انتخاب کنید.

ممکن است با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) کمک کند

صفحات نتایج موتور جستجو

کارهای زیادی برای بهبود رتبه موتور جستجو در وب سایت شما وجود دارد. با این حال ، برخی از کارشناسان سئو ادعا می کنند که زمان موجود در متریک سایت ، تأثیر دارد تا موتورهای جستجوگر مانند گوگل تصمیم بگیرند محتوای شما را در نتایج خود رتبه بندی کنند. اگر Google متوجه شد که بازدید کنندگان خیلی زود پس از کلیک به سایت شما ، دوباره به صفحه نتایج خود باز می گردند ، منطقی است که الگوریتم Google ممکن است این را به عنوان علامت اینکه سایت شما و محتوای آن انتظارات بازدید کننده را برآورده نمی کند ، تفسیر کند..

بنابراین ، حرکت دادن سایت خود به پایین صفحه نتایج و جایگزین کردن آن با چیزهای مرتبط تر باید به گوگل کمک کند تجربه بهتری را به کاربران خود ارائه دهد. خوب برای بازدید کننده؛ برات بد شد.

از آنجا که Google جزئیات الگوریتم رتبه بندی موتور جستجوگر خود را مخفی نگه می دارد ، نمی توان گفت صحیح است یا نه. با این حال ، زمان ساکن شدن ، یا زمان در سایت در حال تبدیل شدن است اصطلاح فزاینده ای محبوب در جامعه SEO بنابراین قطعاً باید چیزی در مورد آن اندیشید.

چگونه بررسی کنیم که بازدید کنندگان چقدر در وب سایت وردپرس شما می گذرانند

قبل از اینکه چگونگی افزایش زمان بازدیدکنندگان در وب سایت وردپرس خود را افزایش دهیم ، بیایید سریع به نحوه بررسی این متریک بپردازیم. از این گذشته ، اگر شما هنوز اندازه گیری نکرده اید که بازدید کنندگان در سایت شما برای چه مدت بمانند ، چگونه می دانید که آیا آن را افزایش داده اید?

اگر از Google Analytics یا سرویس مشابه استفاده کرده اید تا چگونگی ارتباط بازدیدکنندگان با وب سایت و محتوای آن را بررسی کنید ، می توانید به سرعت این متریک را مشاهده کنید. برای انجام این کار ، وارد Google Analytics شوید ، به دنبال میانگین طول دوره جلسه باشید.

داشبورد Google Analytics

باید بتوانید این داده ها را در داشبورد پیش فرض پیدا کنید. با تشکر از قدرت Google Analytics ، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد سایت خود در این زمینه کسب کنید. یک مجموعه از داده هایی که ممکن است بخواهید کاوش کنید ، میانگین زمان اطلاعات صفحه است.

زمان Google Analytics در صفحه

با مشاهده گزارش رفتار کاربر از ابزار تجزیه و تحلیل خود ، می توانید ببینید که کدام صفحات در سایت شما بازدید کنندگان خود را برای مدت بیشتری درگیر می کند. همچنین می توانید ببینید که کدام صفحات در زیر سطح متوسط ​​سایت کار می کنند و ممکن است نیاز به توجه داشته باشند.

چگونه می توان بازدیدکنندگان را برای ماندن بیشتر در سایت خود ترغیب کرد

خوب ، بنابراین اکنون می دانیم که چرا باید سعی کنید بازدیدکنندگان را به مدت طولانی در سایت خود نگه دارید ، بیایید که چگونه.

اطمینان حاصل کنید که محتوای شما در موضوع است

آیا عناوین صفحات شما با محتوای کلی مقالات شما مطابقت دارد؟ اگر بازدید کنندگان به صفحه ای در سایت شما می آیند ، انتظار دارند یک چیز را بدست آورند و چیز دیگری را بدست آورند ، مدتهاست که نخواهند دید. برای کمک به جلوگیری از اینکه بازدیدکنندگان از محتوای شما فریب خورده یا ناراضی باشند ، اطمینان حاصل کنید که عناوین مقاله شما به طور دقیق آنچه را پوشش می دهد منعکس کند. یک راه حل این است که صبر کنید تا مقاله خود را قبل از ایجاد عنوان و برچسب مناسب بنویسید.

همین موضوع در مورد نوشتن مقدمه برای مقالات شما نیز صدق می کند. وقتی مقاله را نوشتید ، می توانید برگردید و توضیح دهید که در این مقاله چه مواردی را پوشش می دهد. اغلب ما با یک ایده برای یک مقاله شروع می کنیم و سپس در طی فرایند نوشتن به یک موضوع متفاوت می پردازیم. با صبر کردن تا زمان نگارش مقاله اصلی ، می توانید عنوان ، توضیحات متا ، برچسب ، و معرفی خود را به طور مؤثر به بازدید کنندگان ارسال کنید و آنچه را که می خوانید.

محتوای ارائه شده خوبی ایجاد کنید

شما می توانید بهترین مقاله در جهان را بنویسید ، اما اگر به خوبی ارائه نشود ، سخت است که کسی بتواند آن را بخواند. برخی از نکاتی که باید هنگام قالب بندی و ارائه مطالب خود به خصوص هنگام نوشتن برای وب در نظر بگیرید ، شامل استفاده از پاراگراف ها ، هدر ها و تصاویر زیادی برای شکسته شدن بخش هایی از متن است..

کوتاه نگه داشتن جملات نیز می تواند کمک کند ، همانطور که از کلمات پیچیده جلوگیری می کند. ساختن مقالات شما به راحتی با پوست می تواند به خوانندگان کمک کند تا به سرعت تشخیص دهند که آیا می خواهند زمان ارزشمند خود را در خواندن مطالب شما از ابتدا تا انتها سرمایه گذاری کنند. یک وب سایت سریع بارگذاری WordPress نیز می تواند کمک کند.

برای راهنمایی بیشتر ، این مقاله حاوی اطلاعات بیشتری در مورد ایجاد پست های قابل خواندن در وبلاگ وردپرس است.

در مناطق پیمایش وب سایت وردپرس خود متمرکز شوید

اگر پیمایش سایت شما برای بازدید کنندگان دشوار باشد ، احتمال دارد که آنها قبل از تلاش برای درک ساختار سایت و منوهای خود ، به دکمه عقب ضربه بزنند. بنابراین ، بسیار مهم است که مدتی را صرف برنامه ریزی برای ساختار وب سایت و فهرست های آن کنید.

مواردی که باید در نظر بگیرید شامل کدام پیوندهایی برای نمایش در منوی اصلی شما ، نحوه سازماندهی این پیوندها و سایر کمکهای ناوبری مناسب است. و همچنین منوهای اصلی ، مناطق نوار کناری و پاورقی مکانهای عالی برای نمایش پیوندها به بهترین مطالب شما هستند. این مقاله نکات خوبی در مورد ایجاد منوهای موثر وردپرس دارد.

پیوند مطالب خود را

پیوندهای داخلی WordPress

یکی دیگر از راه های موثر برای افزایش زمان بازدیدکنندگان در وب سایت وردپرس شما این است که پیوندهایی را در مقاله های خود قرار دهید که بازدید کنندگان را به صفحات دیگر وب سایت شما می برد. همانطور که مشاهده می کنید ، این مقاله شامل پیوندهای داخلی به سایر مقالات مرتبط در این سایت است. این مقالات اطلاعات بیشتری را در مورد نکات تحت پوشش ارائه می دهند. حتی ممکن است خودتان روی یکی از آنها کلیک کنید.

برای کمک به همبستگی مطالب خود ، WordPress اکنون یک ویژگی مفید را شامل می شود. هنگام وارد کردن پیوند به محتوای خود ، می توانید سریعاً مقالات موجود را در سایت خود جستجو کنید ، قبل از انتخاب کدامیک را به آن پیوند دهید.

نمایش پیوندها به مطالب مرتبط

پیوند به مقالات مرتبط

هنگامی که یک بازدید کننده خواندن مقاله مورد نظر خود را تمام کرد ، می خواهید با کلیک بر روی مطالب دیگری در سایت خود ، دسترسی به آنها را آسان کنید. در حالی که یک سیستم ناوبری خوب به این امر کمک می کند ، تاکتیک مؤثر دیگر نمایش مجموعه ای از مقالاتی است که مربوط به مقاله خوانده شده است..

خوشبختانه ، برخی از افزونه های ارسال رایگان مرتبط با وردپرس وجود دارد که به طور خودکار محتوای مشابه را در انتهای مقاله های شما نمایش می دهند.

افکار نهایی

اکنون می دانید که مزایای افزایش زمان بازدیدکنندگان در وب سایت شما ، و همچنین برخی از راه های عملی برای طولانی تر کردن اقامت آنها را می دانید. این که آیا می خواهید به عقب برگردید و محتوای موجود خود را تجزیه و تحلیل کنید یا برخی از این تاکتیک ها را به جلو پیش ببرید ، کارهای زیادی برای افزایش زمان بازدیدکنندگان در وب سایت وردپرس شما وجود دارد.

چه چیزی شما را در یک وب سایت مجذوب خود می کند و چه فوری باعث می شود دکمه عقب را کلیک کنید؟ لطفا تجربیات خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map