چگونه می توان مخاطب منظم بازدید کنندگان را برای وب سایت وردپرس خود پرورش داد

چگونه می توان مخاطبی را برای سایت وردپرس خود پرورش داد

در مورد چگونگی جذب بازدید کنندگان به وب سایت وردپرس شما چیزهای زیادی نوشته شده است. سئو ، محتوای با کیفیت بالا ، تبلیغ رسانه های اجتماعی. اما در مورد بازگشت این بازدیدکنندگان به طور منظم چه می توان گفت?


برای اینکه یک وب سایت واقعاً موفق باشد ، به یک جریان ثابت از بازدید کنندگان قابل اعتماد نیاز دارید. اما چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که این امر?

خوب ، خوشبختانه روشهای زیادی برای پرورش مخاطب بازدید کنندگان منظم برای وب سایت وردپرس وجود دارد. گزینه هایی که انتخاب می کنید به نوع سایتی که شما در حال اجرا بستگی دارد.
اگر در حال ایجاد یک جامعه هستید ، برای اینکه افراد با هم جمع شوند و به صورت آنلاین مشغول شوند ، ممکن است بخواهید مدل عضویت را انتخاب کنید یا سایت خود را به یک شبکه اجتماعی تبدیل کنید.

اگر می خواهید محصولات یا اطلاعات خود را بفروشید ، باید برای اجرای یک وفادار ، در حال انجام مسابقات ، تبلیغات یا وبینار باشید. علاوه بر این ، به هر نوع سایتی که دارید ، حتماً باید در مورد بهره برداری از قدرت ایمیل فکر کنید.

در این مقاله ، ما خواهیم دید که چگونه می توانید برخی از آن استراتژی ها و تاکتیک ها را بکار بگیرید که به شما در توسعه مخاطب وفادار بازدید کنندگان مکرر کمک می کند

سایتهای عضویت

Content Pro را برای وردپرس محدود کنید
احتمالاً بدیهی ترین انتخاب برای تشویق بازدید کنندگان منظم به سایت شما ، اضافه کردن یک مؤلفه عضویت در آن است.

سایت های عضویت بر این فرضیه کار می کنند که برای مشاهده محتوا باید به آن بپیوندید. عضویت می تواند رایگان باشد ، اما برای تشویق بازدید کنندگان در بازگشت و سودآوری سایت شما با پرداخت هزینه ، ارزش افزوده دارد. اگر مشتریان مبلغی را برای پیوستن به یک باشگاه نخبه با محتوای منحصر به فرد پرداخت کرده اند ، می خواهند اطمینان حاصل کنند که آنها برگردند.

Restrict Content Pro یک افزونه برتر وردپرس است که تمام ابزارهای مورد نیاز برای ساختن یک سایت عضویت را در اختیار شما قرار می دهد. این افزونه به شما امکان می دهد تا افراد را برای مشاهده محتوای خاص شارژ کنید و گزینه های مختلفی مانند سطح عضویت چندگانه را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید نیازهای مختلف مخاطبان خود را تهیه کنید.

با استفاده از محدود کردن محتوا Pro می توانید یک سایت عضویت ایجاد کنید که افراد برای پیوستن به آن هزینه بپردازند ، و به این ترتیب دوباره و دوباره به این منظور باز می گردند تا ارزش پول خود را بدست آورند.

با BuddyPress اجتماعی شوید

BuddyPress

اگر نمی خواهید یک سایت عضویت حق بیمه کامل ایجاد کنید ، اما همچنان می خواهید جامعه ای از متفکران متفکر را در سایت خود مشغول ساختید ، پس شاید شما بخواهید انتخاب کنید BuddyPress. یک افزونه رایگان وردپرس ، BuddyPress به شما کمک می کند بسیاری از ویژگی های شبکه های اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید.

با نصب BuddyPress ، اعضا می توانند پروفایل های خود را ایجاد کنند و شما می توانید گروه های کاربری ، پیام رسانی ، جریانهای فعالیت و موارد دیگر را تنظیم کنید. این امر باعث می شود تا یک جامعه در سایت شما ظهور و فعال شود و به افراد این امکان را می دهد تا درباره افکار و اطلاعات مربوط به یک موضوع یا طرحی خاص بحث و تبادل نظر کنند. کمک به افراد برای برقراری ارتباط مانند این ، کلیدی در ایجاد یک سایت اجتماعی بازدید کنندگان معمولی است.

اهمیت یک لیست پستی

MailChimp

لیست های پستی برای کلیه وب سایتهایی که مایل به ایجاد موارد زیر هستند ضروری است. وقتی ایمیل شخصی را دریافت کردید ، می توانید با آنها در تماس باشید و شروع به ساختن یک گزارش دهید.

با ارسال ایمیل ، بازدید کنندگان سایت شما را به شما یادآوری می کند و آنها را با هرگونه محتوای جدید و جالبی که اضافه کرده اید ، به روز می کند تا در غیر این صورت ممکن است از آنها اطلاع نداشته باشند. این نکته را باید در نظر داشته باشید که اگر می خواهید بازدید کننده معمولی داشته باشید ، باید ایمیل های منظم را ارسال کنید.

MailChimp ابزاری برای بازاریابی ایمیل freemium است که آدرسهای پستی را جمع آوری ، ذخیره می کند و ایمیل های خود را بطور خودکار یا هر زمان که چیزی برای گفتن دارید ارسال می کند. ارسال ایمیل از طریق MailChimp روشی آسان برای ترغیب مردم برای بازدید مجدد از سایت شما است.

اخبار مربوط به مسابقات ، کتابهای الکترونیکی رایگان ، محصولات جدید یا رویدادهای هیجان انگیز را ارسال کنید که باعث می شود URL سایت شما بارگیری شود. اطمینان حاصل کنید که همیشه پیوندی به سایت خود وارد کنید تا افراد بتوانند مستقیماً از طریق ایمیل به آن مراجعه کنند. دستیابی به سایت شما آسانتر است ، بازدیدکنندگان بیشتری که دریافت خواهید کرد.

استفاده از وبینارها برای یادآوری بازدید کنندگان برای بازگشت به سایت شما

WebinarsOnAir
وبینارها ابزاری بسیار مفید برای یادآوری مردم برای بازگشت منظم به سایت شما هستند. مردم اغلب به استفاده از وبینارها برای ایجاد سود یا جذب بازدید کنندگان جدید فکر می کنند.

با این حال ، وبینارهای منظم روشی هوشمندانه برای حفظ بازدیدکنندگان هستند. غالباً بازدیدکنندگان جدید به یک سایت برنمی گردند ، زیرا آنها سایت را فراموش می کنند یا نمی توانند زمان انجام این کار را پیدا کنند. با برنامه ریزی وبینارها ، افراد تاریخ مشخصی برای بازدید از سایت شما و دلیل مشخصی برای انجام این کار خواهند داشت.

WebinarsOnAir گزینه ای قدرتمند برای میزبانی وبینارها است. این راه حل ، وبینارهای خودکار ، گزینه هایی برای وبینارهای پرداخت شده ، گفتگوهای زنده و سؤالات و همچنین موارد دیگر را ارائه می دهد. این بدان معناست که می توانید روی کیفیت وبینار خود تمرکز کنید و دیگر لازم نیست نگران جزئیات فنی باشید.

BuddyPress با وبینارها به خوبی کار می کند ، زیرا بازدید کنندگان می توانند در سایت شما بمانند ، یا در طول هفته با استفاده از تالارهای BuddyPress به بحث در مورد موضوع یا سؤالات موجود در وبینار خود بپردازند. این یک جامعه فعال قوی و البته بازدید کننده مکرر بسیار آرزو دار را تشویق می کند.

می خواهید بازدید کنندگان منظم؟ تبلیغات معمولی را اجرا کنید

WooCommercePromotionManager

تبلیغات بارها و بارها ثابت شده است که روشی بسیار موفق برای ترغیب بازدید کنندگان به سایت شماست. با این حال ، اگر می خواهید بازدید کنندگان خود را ترغیب کنید که مرتباً سایت شما مرتباً مرتب شوند ، تبلیغ یک طرفه ممکن است بهترین راه برای حل آن نباشد. با اجرای تبلیغات منظم ، شانس بهتری خواهید داشت که مخاطب هدف خود را چندین بار برگردانید. بنابراین ، به جای اجرای یک تبلیغ بزرگ ، پیشنهادات کوچکتر اما منظم تری را امتحان کنید. به عنوان مثال “10٪ تخفیف محصولات انتخابی هر دوشنبه”.

WooCommerce Promotion Manager یک افزونه محبوب وردپرس است که می توانید از آن برای تنظیم کمپین های تبلیغاتی استفاده کنید. این افزونه برای نصب فقط 25 دلار هزینه دارد و در وقت و تلاش زیادی صرفه جویی می کند. این امکان را به شما می دهد تا محصولات فروش ، زمان و تاریخ تبلیغات را انتخاب کنید و آگهی های نمایش اسلاید را برای تبلیغ تبلیغات خود نمایش دهید. از MailChimp در رابطه با تبلیغات خود استفاده کنید ، مشترکان را از آخرین معاملات خود یادآوری کرده و آنها را برای بازدید مجدد از سایت خود تشویق کنید تا آنها را بررسی کنید.

اگرچه تبلیغات راهی عالی برای تشویق شخصی برای بازدید از سایت شما هستند ، اما قبل از اجرای آنها باید مواردی را در نظر بگیرید. شماره یک ، آیا می توانید هزینه اجرای تبلیغات را داشته باشید؟ شماره های خود را بررسی کنید ، افزایش فروش بسیار عالی است اما تنها درصدی که سود کسب می کنید.

شماره دو ، قطعاً از آنها سود می برید؟ تبلیغات خود را با دقت کنترل کنید. آیا مردم همزمان با تبلیغات می توانند سایر محصولات پر قیمت را خریداری کنند؟ آیا آدرسهای ایمیل بازدید کننده جدید را ضبط می کنید؟ و مهمتر از همه ، بازدید کننده ها به طور مداوم برمی گردند?

مردم عاشق مسابقات هستند

PhotoContestWordPressPlugin

رقابت ، مانند یک تبلیغ ، روشی دیگر است که ثابت شده است که ترافیک بیشتری را به سایت شما منتقل می کند. یک رقابت برای مخاطبان شما جالب و سرگرم کننده است و یک سریال خوب ایجاد می کند. مردم عاشق چیزهای رایگان هستند بنابراین ایجاد یک موقعیت اقدامی یک روش مطمئن برای جمع آوری ایمیل و اضافه کردن دنبال کننده است. اما در مورد ایجاد بازدید کنندگان منظم چه؟?

خوب ، این خیلی به نوع رقابتی که شما اجرا می کنید بستگی دارد. گزینه های افزونه وردپرس بسیاری از گزینه های خوب برای انتخاب شما وجود دارد که به شما در ایجاد و مدیریت انواع مسابقات کمک می کند.

آنچه شما می خواهید یکی از مواردی است که تعامل بین بازدید کنندگان شما را تشویق می کند و باعث می شود آنها به سایت یا صفحات رسانه های اجتماعی خود بازگردند تا آنچه را که به اشتراک گذاشته می شود را ببینید. افزونه Photo Contest WordPress گزینه خوبی است ، زیرا مردم را به اشتراک گذاری عکس ترغیب می کند.

تصاویر همیشه بیشتر از متن مورد توجه مردم قرار می گیرند ، بنابراین اگر می توانید مسابقه ای را ایجاد کنید که در آن افراد عکس های هیجان انگیز به اشتراک بگذارند ، این ممکن است باعث شود بازدید کنندگان به طور مکرر بازگردند تا ببینند چه چیزی اضافه شده است.

به هر شکلی که انتخاب کنید ، با دقت به رقابت فکر کنید و از نزدیک نظارت کنید. ممکن است آدرس های ایمیل زیادی جمع آوری کرده اید اما چه چیز دیگری؟ آیا این آدرسهای ایمیل برای وبلاگ شما به ترافیک منظم تبدیل شده اند؟ آیا بعد از اتمام مسابقه ، با یادآوری مردم سایت خود ، از حضور گسترده اجتماعی خود استفاده کرده اید?

اگر رقابتی را انتخاب کردید که نظرات و بحث را ترغیب کرد ، آیا این مشارکت در سایت شما بهتر شده است؟ ممکن است لازم باشد شما یک سری مسابقات را برگزار کنید ، بنابراین شما فقط با یک رقابت بازدید کنندگان جدید را جذب نمی کنید ، بلکه بازگشت کنندگان را با امکان بیشتر برنده شدن در چیزی تشویق می کنید.

افکار نهایی

ایده های زیادی در این مقاله وجود دارد که به شما کمک می کند تا تعداد بازدیدکنندگان منظم که به سایت خود دریافت می کنید ، افزایش یابد. چه نوع سایتی را تعریف کنید و با دقت فکر کنید که کدام گزینه ها برای شما مناسب تر است.

هر آنچه را انتخاب می کنید حتماً آن را نظارت کنید. آیا این کار می کند؟ آیا بازدید کنندگان مرتب خود را دریافت می کنید؟ آیا می توانید از نظر مالی و با زمان خود ، آن را اداره کنید؟ اگر یک مفهوم بهبود نمی یابد ، تعداد بازدید کنندگان را دوباره برگردانید. ایجاد یک مخاطب منظم کار سخت و شغلی است که ادامه دارد ، اما قطعاً ارزش آن را دارد.

چگونه قصد دارید مخاطبان را پرورش دهید یا بازدید کنندگان را برای وب سایت خود تکرار کنید؟ چه چیزی باعث می شود که به وب سایت هایی که بازدید می کنید بازگردید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map