نحوه راهبرد استراتژی بازاریابی با استفاده از وردپرس

به نظر می رسد برخی افراد فکر می کنند تمام کاری که باید انجام دهند اینست که سایت وردپرس خود را راه‌اندازی کرده و از آنجا دور شوند. با این حال ، همانطور که ممکن است حدس زده باشید ، این درست نیست. در حقیقت ، اگر می خواهید سایت وردپرس خود را در طی مسافت طولانی موفق کنید ، باید استراتژی بازاریابی را کنار هم بگذارید و به آن بچسبید..


با این گفته ، در زیر شش مرحله وجود دارد که می توانید برای ساختن یک استراتژی بازاریابی برای سایت خود از ابتدا به بالا انجام دهید.

مرحله 1: طراحی خود را در نظر بگیرید (و تست کنید)

ایجاد وب سایتی که دوست دارید در آن جستجو کنید یک موفقیت واقعی است. همانطور که هر طراح یا توسعه دهنده به شما خواهد گفت ، روزی نادر است که شما در طی فرایند طراحی به وب سایت کاملاً بیمار نمی شوید. بنابراین ، وقتی با آن روبرو شدید که روز و روز را دوست دارید ، احتمالاً احساس می کنید واقعاً علامت زده اید. متأسفانه ، به سادگی دوست داشتن چگونگی ظاهر یک سایت نشانه موفقیت نیست.

تنها راه برای دانستن موفقیت سایت شما ، آزمایش آن است. چندین ابزار در دسترس است که به شما امکان می دهد این کار را با سهولت نسبی انجام دهید. بسیاری از آنها می توانند درست در داشبورد وردپرس ادغام شوند ، این یک سطح راحتی است که من قطعاً می توانم در آن سوار شوم. آنچه شما باید انجام دهید این است که جنبه ای از طراحی سایت خود را که می خواهید آزمایش کنید انتخاب کنید. سپس ، نسخه های متناوب از این عنصر طراحی را ایجاد کنید. از آنجا می توانید با استفاده از آن یک تست A / B یا چند متغیره انجام دهید آزمایش های Google Analytics.

آزمایش های Google Content

افزونه WordPress وجود دارد (افزونه رایگان WordPress Experimentents Google Content) انجام این آزمایشات در سایت وردپرس شما بسیار ساده است و به خوبی می توانید بررسی کنید که آیا جدی دارید سایت خود را تا آنجا که ممکن است بازاریابی کنید.

همچنین ممکن است بخواهید از ویژگی های انواع پست های سفارشی برای ساخت قالب های پست استفاده کنید که می توانند در یک لحظه از زمان اجرا شوند. با این روش ، می توانید بدون نیاز به وارد کردن کد ، صفحه فرود و یا فراخوانی را برای راه اندازی کنید هر بار. این همچنین تضمین می کند که انسجام طراحی در کل سایت شما وجود دارد.

مرحله 2: سئو است بازار یابی

نه مثل اینکه واقعاً می توانستید این مسئله را فراموش کرده باشید ، اما بهینه سازی موتور جستجو قطعاً بخش عمده ای از تلاشهای بازاریابی شما است. بایستی حداقل باشد. و در حالی که ساختار اکثر سایتهای وردپرس منجر به رتبه بندی سریع سایت می شود ، دقیقاً دقیقاً خارج از جعبه بهینه نمی شوند. برای این کار ، شما باید کمی تنظیم دقیق انجام دهید.

برای مبتدیان ، این بدان معنی است که آن کادر کوچک مزاحم را در تنظیمات علامت بزنید تا “موتورهای جستجو را از فهرست بندی این سایت منصرف کنید.”

از آنجا ، شما باید در مورد مواردی از قبیل پیوندهای همیشگی و 301 تغییر مسیر و … به خوبی فکر کنید ، می تواند کمی غرق شود. به همین دلیل من طرفدار بزرگی برای استفاده از افزونه سئو هستم. البته ، انتخاب درست یکی لازم است. یک شخص بد می تواند سایت شما را خراب کند و حتی باعث شود مجازات هایی از طرف Google انجام شود. خوب نیست! گرچه تعداد معدودی در آنجا وجود دارد که واجد شرایط بودن “خوب” هستند ، اما مورد علاقه من است وردپرس سئو توسط Yoast.

وردپرس سئو توسط Yoast

با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی عناوین متا ، توضیحات متا ، پیوند مجدد ، تنظیمات RSS را تغییر داده و تنها با چند کلیک یک نقشه سایت XML ایجاد کنید. این یک صرفه جویی در زمان اصلی است و هر کسی که در مورد رتبه موتور جستجوگر خود نگران باشد باید استفاده کند.

مرحله 3: در نظر بگیرید تبدیل به یک شرکت وابسته شوید

یکی از راه های گسترش دسترسی به سایت وردپرس شما در نظر گرفتن بازاریابی وابسته است. آنها اشکال مختلفی را به خود می گیرند که برخی از آنها نشان دادن تبلیغات شرکت های وابسته در نوار کناری سایت شما است. همچنین می توانید اطلاعات وابسته را در پست های خود وارد کنید تا به آنها دسترسی بیشتری پیدا کنید.

درآمد شرکت های وابسته می تواند پرسود باشد اما باید در مورد آن باهوش باشید. اگر به طور مرتب محتوای تازه زیادی را به بازدید کنندگان خود ارائه می دهید ، هیچ چیز آنها را سریعتر از تغییر ناگهانی به جلوی محصولات شخص دیگر خاموش نمی کند. بنابراین ، در مورد سلب مسئولیت سایت خود روشن کنید که محصولات وابسته ای در سایت خود دارید اما در نحوه نمایش آنها ظریف باشید.

مرحله چهارم: از تبلیغات به نفع خود استفاده کنید

هنگامی که شروع به دریافت منظم ترافیک به سایت خود می کنید ، ممکن است به نوعی تبلیغات را پیشنهاد کنید. شروع با تبلیغات با نرخ تخت ممکن است راهی برای پیشروی باشد زیرا این امکان را به شما می دهد که آب ها را از نظر علاقه تبلیغ کننده آزمایش کنید و ببینید که تبلیغات اولیه چه نوع پاسخی دریافت می کنند.

اما با افزایش محبوبیت سایت شما ، ممکن است بخواهید به یک مدل برای هر کلیک یا هزینه برای هر تصور تغییر دهید. این بستگی به این دارد که اگر به یک شبکه تبلیغاتی بپیوندید (و در صورت انجام کدام کار) و به طور معمول افراد دیگر در صنعت شما چه کاری انجام دهند. همیشه می توانید از تست A / B بر روی تبلیغاتی که نمایش می دهید استفاده کنید و ببینید بهترین مدل کدام مدل و کدام نوع است.

مرحله 5: ایجاد یک استراتژی محتوا

بازار سایت شما بدون محتوا غیرممکن است. این در واقع اصلی ترین بازاریابی آنلاین است. بنابراین شما باید برای محتوای خود استراتژی داشته باشید که با سایر تلاشهای بازاریابی شما سازگار باشد و سایت شما را در مقابل هرچه بیشتر چشم های چشم قرار دهد.

یک استراتژی محتوای خوب به طور معمول چند جعبه کلیدی را بررسی می کند. برای مبتدیان ، این مطلب مملو از نوشتن آموزنده و سرگرم کننده خواهد بود که خوانندگان را به خود مشغول می کند. این یا آموزش و یا لذت خواهد برد. و بهترین مطالب را انجام می دهد هر دو. شما خوش شانس هستید که این نوعی است که وردپرس برای آن ساخته شده است. ایجاد صفحات جدید و ارسال های جدید به راحتی.

افزونه تقویم تحریریه

اما اگر واقعاً بخواهید از این امر نتیجه بگیرید ، ممکن است بخواهید بهتر از برنامه سرمقاله خود پیگیری کنید. پلاگین ها مانند تقویم تحریریه و CoSchedule بسیار آسان است و مدیریت ساده تر ایده های ارسال بلاگ جدید و اینکه چه زمانی چه چیزی را منتشر می کند ، ساده تر است.

مرحله ششم: پیشرفت خود را پیگیری کنید

اگر در بازدیدهای سایت مشکلی را مشاهده کرده اید و یا افزایش تبدیل را تجربه می کنید ، ممکن است به طور خودکار فکر کنید جدیدترین استراتژی بازاریابی شما در حال کار است ، اما انجام چنین فرضی ایمن نیست. می بینید که این علائم مثبت ممکن است تازه به وجود آمده یا نتیجه فقط یک جزء خاص از استراتژی بازاریابی شما باشد. و مگر اینکه نتایج خود را ردیابی کنید ، هیچ تصوری از این مؤلفه نخواهید داشت.

به عبارت ساده تر ، فقط 15٪ از استراتژی شما می تواند کار کند اما شما ماه به ماه وصل می شوید و 85٪ دیگر وقت خود را تلف می کنید. اگر پیگیری نکردید ، هیچ یک از اینها را نمی دانستید.

منابع من برای ردیابی نتایج است تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل. این امکان را به شما می دهد تا اهداف را برای ردیابی تنظیم کنید و می توانید پیوندهای UTM را برای ردیابی منبع تبدیل های خود وارد کنید. بعلاوه ، می توانید گزارش های سفارشی را تهیه کنید که نوع خاصی از اطلاعات مورد نظر را برای شما نمایش می دهد. و البته ، وجود دارد افزونه وردپرس برای ادغام راحت در داشبورد خود.


وردپرس راه اندازی و اجرای یک استراتژی بازاریابی برای وب سایت شما ساده و ساده است. از CMS خود گرفته تا افزونه های متنوعی که می توانید از آنها استفاده کنید ، سیستم کاملی را برای ایجاد ترافیک سایت و افزایش تبدیل ها ارائه می دهد. اگر می خواهید خواندن مقاله را ادامه دهید ، راهنمای نهایی فرد برای بازاریابی سایت وردپرس خود است.

آیا برای سایت وردپرس خود استراتژی بازاریابی ایجاد کرده اید؟ آیا چیزی در مورد CMS وجود دارد که به خصوص این کار را انجام داده است؟ آیا چیزی شما را عقب نگه داشته است؟ دوست دارم در مورد نظرات شما در مورد تجربیات شما بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector