نحوه استفاده از برنامه های پیام رسانی برای افزایش ترافیک به سایت وردپرس خود

نحوه استفاده از برنامه های پیام رسانی برای هدایت ترافیک به سایت وردپرس شما

در سطح جهان ، برنامه های پیام رسان موبایل هر روز کاربران بیشتری را به خود جذب می کنند. در حقیقت ، سه سیستم عامل برتر – WhatsApp ، Facebook Messenger و WeChat – هر یک بیش از یک میلیارد کاربر در هر ماه جذب می کنند.


حتی اگر وجود دارد کاربران فعال تر در برنامه های پیام رسانی نسبت به رسانه های اجتماعی, این سیستم عامل ها عمدتاً نادیده گرفته شده اند و فقط یک یا دو سال گذشته سرمایه گذاری قابل توجهی از مشاغل بزرگ جذب کرده اند. این بدان معناست که هم فرصت و هم برای خطا وجود دارد – به خصوص اگر به دنبال راه هایی برای رشد ترافیک به سایت وردپرس خود هستید.

حقیقت این است که, 67٪ از کاربران به دنبال برقراری ارتباط بیشتر با مشاغل از طریق برنامه های پیام رسانی هستند و بسیاری از این موارد را می توان با افزونه های درست وردپرس انجام داد تا بتوانید از این رونق سود کسب کنید. اولین قدم درک برنامه های پیام رسانی و سپس بررسی نحوه استفاده موثر از آنها می تواند باعث افزایش ترافیک به سایت وردپرس شما شود.

این چیزی است که باید بدانید.

برنامه های پیام رسانی: یک فرصت جدید ایجاد ترافیک

با توجه به اینکه این فناوری و این استراتژی های جدید بازاریابی بسیار منحصر به فرد هستند ، داده های بسیار کمی سخت منتشر شده اند. با این حال ، در حالی که برخی از مارک های بزرگتر بیشترین تلاش خود را می کنند و همچنین چقدر سریع یک پلت فرم چت در حال رشد است ، هر دو روش مناسب برای سنجش پتانسیل هستند.

افزونه های WordPress و برنامه های پیام رسانی

افزودن دکمه اشتراک گذاری به سایت وردپرس خود راهی عالی برای هدایت ترافیک و افزایش تعامل است. چرا؟ زیرا این امکان را به کاربران می دهد تا اطلاعات شما را در سیستم عامل های مورد استفاده خود به اشتراک بگذارند. حتی بهتر ، پلاگین های آسان زیادی برای انتخاب وجود دارد.

دکمه های به اشتراک گذاری AddtoAny افزونه رایگان افزونه وردپرس

AddToAny یکی از افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی است که دکمه های اشتراک گذاری برای 100 رسانه مختلف را در صفحه شما دریافت می کند. برنامه های پیام رسانی که AddToAny در اختیار شما قرار می دهد ، ممکن است بخواهید از آنها استفاده کنید شامل Kik ، Viber ، WeChat و WhatsApp.

Line یکی دیگر از برنامه های عالی است که دارای افزونه دکمه اشتراک گذاری است. یک راه آسان برای کاربران نیمی میلیارد کاربر خط که می دانند در آنجا حضور دارند ، اضافه کردن یک افزونه اجتماعی خط به سایت شما یک کلیک ساده روی دکمه “Line It” صفحه شما را در مقابل بسیاری از چهره های جدید قرار می دهد.

همچنین می توانید با استفاده از Discord یک قدم جلوتر بروید و پاسخ های خود را خودکار کنید. پست WP Discord به عنوان مثال این افزونه از یک bot و URL Webhook استفاده می کند ، که به خوانندگان در کانال مورد نظر شما درباره هر پست جدیدی که در سایت وردپرس شما منتشر شده است آگاه خواهد شد..

گزینه های برنامه پیام رسانی برتر

بنابراین پلاگین هایی را می شناسید که می توانید در صفحه وردپرس خود ادغام شوید ، اما برای کمک به رانندگی در ترافیک چه برنامه های پیام رسانی را باید انتخاب کنید.?

اگر قبلاً از بازاریابی رسانه های اجتماعی برای تولید ترافیک استفاده کرده اید ، بسیاری از همین مهارت ها در اینجا اعمال می شوند. تسلط بر هر یک از این کانال ها و معرفی کامل پتانسیل تولید ترافیک آن کار آسانی نخواهد بود.

با این حال ، پس از تنظیم مشکلات و حساب های خود را تنظیم کنید ، می توانید بسیاری از کارکردهای روزانه را روی ربات ها بگذارید ، و تقریباً در همه این سیستم عامل ها انتظار می رود. Chatbots ارائه می دهد مزایای بسیاری برای مشتریان شما و به شما امکان می دهد از یک برنامه پیام رسانی با تمام توان خود استفاده کنید.

خط

پیام های برنامه ها برای هدایت ترافیک به سایت وردپرس شما: خط

خط یک برنامه تلفن همراه برای ارتباط فوری در دستگاه های هوشمند است. فقط بیش از یک چهارم از یک میلیون کاربر, خط مقدار زیادی برای برنامه پیام رسانی ارائه می دهد. این امکان را به افراد و مشاغل می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، ایجاد و پیوستن به انجمن ها و به اشتراک گذاری پیام ها ، عکس ها و فیلم ها آنها همچنین استفاده ، ایجاد و فروش شکلک های بی نظیر و برچسب را تبلیغ می کنند. برخی از حقایق اصلی در مورد خط:

 • در حال حاضر ، مهمترین بخش از پایگاه کاربر Line در آسیای جنوب شرقی – به ویژه ژاپن (از آنجا که برنامه شروع شده است)
 • کاربران خط تمایل دارند که در کنار افراد جوان باشند و افراد زیادی در آن حضور داشته باشند براکت سن 10-19 ساله
 • پایگاه کاربر خط سالانه دو برابر می شود

از بین همه سیستم عاملهای گپ اینجا ، بیشترین حضور آمازون در Line است. حساب و انجمن آنها به ترویج محصولات و سبک زندگی آمازون اختصاص یافته است. به اندازه بسیاری از انجمن های مارک دار دیگر و همه پیوندها به طور مستقیم به Amazon.com تعامل ندارند. اگر یک وب سایت وابسته به آمازون در وردپرس دارید ، می توانید از اتصال آمازون به Line استفاده کنید.

دانلود سازنده لینک ساز آمازون

افزونه Amazon Associate Link Builder ابزارهای مورد نیاز برای تبلیغ محصولات وابسته را در وب سایت وردپرس شما فراهم می کند. سپس می توانید از Line برای تبلیغ محصولات وابسته خود استفاده کنید. برای درخواست بازخورد می توانید از طریق خط برسید ، می توانید محصولات جدید را تبلیغ کنید ، یا می توانید از مشتریان بخواهید محصولات مختلف را مرور کنند. ترفند باز کردن “خط” ارتباطات و ایجاد اعتماد به نفس است تا مشتریان بالقوه ابتدا هنگام خرید آنلاین از سایت وردپرس شما بازدید کنند..

واتس اپ

پیام های برنامه ها برای هدایت ترافیک به سایت وردپرس شما: Whatsapp

واتس اپ یک برنامه تلفن همراه چت ویدیویی و متنی بسیار محبوب است. با 1.5 میلیارد کاربران فعال ماهانه ، این احتمال وجود دارد که شما راجع به WhatsApp شنیده یا از آن استفاده کرده باشید. برخی از آمارهای WhatsApp که باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

 • 42٪ کاربران اینترنت 25 تا 34 ساله از WhatsApp استفاده کرده یا از آن استفاده می کنند
 • تقریباً یک سوم از افراد زیر 44 سال از آن استفاده کرده اند
 • در نظرسنجی بیش از 70،000 کاربر, 15٪ واتس اپ را منبع خبری اصلی خود اعلام کرد در حالی که تنها 8٪ به Facebook Messenger اعتماد داشتند

برای استفاده از واتس اپ برای افزایش ترافیک ، می خواهید از “گروه هایی” که برنامه ارائه می دهد ، استفاده کنید. با این وجود ، ممکن است شما نیاز به تقسیم تلاشهای خود داشته باشید زیرا هر گروه می تواند فقط 256 عضو را بطور همزمان داشته باشد. همچنین ممکن است در گروه های مستقر شرکت کنید. برخلاف سایر سرویس های پیام رسانی ، واتس اپ اجازه تبلیغات یا رباتها را نمی دهد. یعنی باید خلاقیت پیدا کنید.

برای آموزش و اطلاع رسانی پیوندهایی را به پست های وبلاگ وردپرس خود ارسال کنید. همچنین می توانید انگیزه هایی را به افراد ارائه دهید تا با حساب خود درگیر شوند. مثلا, ودکا مطلق یک شخصیت داستانی به نام “استیو” ایجاد کرد. برای دریافت دعوت به مهمانی Absolut ، مردم مجبور شدند با استیو تماس گرفته و تحت تأثیر قرار دهند.

افزونه رایگان چت WhatsApp

همچنین یک افزونه واتسرس WhatsApp وجود دارد که به شما امکان می دهد چت واتس اپ را مستقیماً از سایت وردپرس خود باز کنید. این افزونه به توسعه دهنده سایت WordPress اجازه می دهد تا یک جعبه چت را در وب سایت وارد کند.

سپس ، برای حرکت ترافیک به سایت وردپرس ، بسیاری از دارندگان صفحه وب از خوانندگان می خواهند تا از طریق جعبه چت WhatsApp ، بازخورد خود را در مورد محتوا ارائه دهند. آنها با خوانندگان صحبت می کنند تا ببینند چه چیزی با آنها طنین انداز است و سپس از آنها برای اصلاح و تنظیم استراتژی محتوای خود استفاده می کنند.

کیک

پیام های برنامه ها برای هدایت ترافیک به سایت وردپرس شما: Kik

کیک یک برنامه تلفن همراه پیام رسانی فوری رایگان است که به کاربران امکان می دهد مکالمه های جدید را به راحتی با اسکن کد Kik خود آغاز کنند. پیام های گروهی یک به یک و ساده را قادر می سازد. حقایق قابل توجه در مورد Kik شامل موارد زیر است:

 • به نظر می رسد بسیاری از مارک های شخصی Kik مخصوص نوجوانان و بزرگسالان است
 • 70٪ مخاطبان کیک بین 13 تا 24 هستند
 • این یکی از 10 برنامه پیام رسانی ویژه نوجوانان در ایالات متحده است

Kik فقط در اواسط سال 2016 توانایی ارائه برندها برای استفاده از رباتها را آغاز کرد. این بدان معنی است که شما هم اکنون می توانید ساخت کیک بات برای سایت وردپرس خود و افزایش ترافیک. یک ربات Kik در واقع می تواند مؤثرتر از چت های سنتی باشد. از این ربات می توان برای ارسال خودکار به روزرسانی ها ، خبرنامه ها و پیشنهادهای ویژه به مشتریان استفاده کرد تا آنها برای دیدن پس انداز و معاملات به سایت وردپرس شما مراجعه کنند..

بسیاری از مارک ها ، از جمله Sephora و H&M ، استفاده از Kik را به عنوان ابزاری جایگزین برای ارائه توصیه به مشتریان ، شروع کرده اند. در یک مبارزات انتخاباتی سپهره, این برند بیش از نیم میلیون تعامل بات چت را از طریق Kik دریافت کرد.

WeChat

پیام های برنامه ها برای هدایت ترافیک به سایت وردپرس شما: Wechat

افتخار بالاترین نسبت کاربران فعال روزانه, WeChat در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد این برنامه پیام رسانی و پیام کوتاه صوتی تلفن همراه آمار جالبی دارد:

 • 90٪ از کاربران WeChat زیر 36 سال است
 • بیش از 90٪ کاربران WeChat مستقر در چین هستند
 • 83٪ از WeChat در محل کار استفاده می کند

به عنوان مثال Buzzfeed از WeChat برای جذب خواننده جدید یا بازگشت خواننده هایی که می خواهند محتوای منحصر به فردی پیدا کنند استفاده کرده است. این شرکت یک ربات را تنظیم کرده است که توصیه های مبتنی بر کلمات کلیدی را ارائه می دهد و تجربه ای را برای کاربران فراهم می کند.

افزونه WeChat برای WooCommerce

همچنین وجود دارد افزونه WeChat برای WooCommerce که پرداختهای WeChat را برای سایتهای WooCommerce فعال می کند. فواید اضافه کردن این افزونه به سایت وردپرس گزینه های پرداخت ساده آن است. مشتریان دوباره برمی گردند و در صورت آسان بودن کار ، ترافیک افزایش می یابد و افزونه WeChat آن را به این صورت انجام می دهد. این افزونه امکان پرداخت کد QR و پرداخت از طریق موبایل WeChat را ممکن می سازد.

اختلاف

پیام های برنامه ها برای هدایت ترافیک به سایت وردپرس شما: Discord

اختلاف یک برنامه تلفن همراه Voip است ، همه چیز درباره جوامع است. بیشتر اینها در اطراف بازی ها و حماقت ها ساخته شده اند – این همان جایی است که Discord آغاز شده است. با این حال ، بسیاری از آنها سیاسی هستند یا برای بحث در مورد انواع خاص مسائل تنظیم شده اند. Discord یکی از معدود برنامه های پیام رسانی مبتنی بر جامعه است که به شما امکان می دهد در اجتماع بپیوندید و برخلاف تماس با افراد ، به دنبال ترافیک باشید. برخی از حقایق مربوط به Discord:

 • این یک نمونه از خدمات پیام رسانی چت موفقیت آمیز اما طاقچه است.
 • ساختار گروه و طراحی کلی آن به منظور جذابیت ویژه گیمرها است
 • همچنین برای گروه هایی که می خواهند با داشتن ارتباط مداوم ، اجتماعات محکم برقرار کنند ، جذاب است

ایجاد اجتماع خود یا پیوستن به دیگری ، هر دو روش مناسب برای رشد حضور شما در Discord و همچنین هدایت سایر کاربران Discord به وب سایت شما هستند.

افزونه WP Discord Post افزونه

همانطور که قبلاً اشاره شد ، حتی یک افزونه وردپرس با نام WP Discord Post وجود دارد که پست های وردپرس شما را به کانال Discord شما ارسال خواهد کرد. کسانی که با کانال Discord شما درگیر هستند ، می توانند به راحتی به سایت شما پیوند دهند.

پیام رسان فیس بوک

پیام های برنامه ها برای هدایت ترافیک به سایت وردپرس شما: Facebook Messenger

تصمیم به ایجاد ویژگی چت در فیس بوک به عنوان یک برنامه مستقل به کاربران این امکان را داد تا با مخاطبین FB خود به روشی مشابه پیام کوتاه پیامکی متصل شوند.

تا آنجا که به رشد مربوط می شود ، پس از جدایی آن از برنامه فیس بوک, پیام رسان فیس بوک داشته است:

 • 600 میلیون کاربر در آوریل 2015
 • 900 میلیون در ژوئن 2016
 • 1.2 میلیارد در آوریل 2017

مارک های عمده از Facebook Messenger به عنوان ابزاری برای دسترسی مستقیم به مخاطبان هدف خود استفاده می کنند. NBA Champions، The گلدن استیت واریورز از فیس بوک مسنجر استفاده کرد برای ایجاد “دستیار Playoff Warrior” این روشی بود تا کاربران بتوانند برای دریافت به روزرسانی در برنامه بازی تیم ، به انتخاب خود بپردازند.

دانلود افزونه رایگان چت مسنجر

افزونه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد چت فیس بوک مسنجر زنده را به وب سایت خود اضافه کنید. این امکان را به شما می دهد که وقتی محتوای جدیدی را در سایت وردپرس خود ارسال کرده اید ، از طریق مسنجر ارسال کنید. همچنین می توانید از Messenger برای پر کردن فرم های بازخورد از مشتریان بخواهید. این دو روش ساده درگیری می توانند ترافیک قابل توجهی را به وجود آورند.

SnapChat

پیام های برنامه ها برای هدایت ترافیک به سایت وردپرس شما: SnapChat

این پلتفرم رسانه های اجتماعی مبتنی بر تلفن همراه تمایز بی نظیری نسبت به سایر سیستم عامل ها دارد ، زیرا همه پست ها ثانیه ها پس از مشاهده توسط کاربر ، خود ویران می شوند. برخی از حقایق کلیدی در مورد اسنپ ​​چت عبارتند از:

 • 71٪ از کاربران اسنپ چت زیر 34 سال سن دارند
 • 70٪ از کاربران Snapchat زن هستند
 • 30٪ از کاربران هزاره اینترنتی به طور مرتب از Snapchat استفاده می کنند

اسنپ ​​چت توسط بسیاری از مارک ها استفاده شده است تا به روشی موثر و جذاب مخاطبان خود را جذب کند. وب سایت مبتنی بر WordPress MTV News از Snapchat استفاده می کند برای دسترسی به مخاطبان خود به مطالب اختصاصی که در هیچ کجای دیگر نمی توانند پیدا کنند. این ممکن است در پشت صحنه فیلم ، نتایج یا تبلیغات باشد. هنگامی که پیروان SnapChat این کلیپ های کوتاه از فیلم های اختصاصی را می بینند ، برای دیدن کلیپ های طولانی تر به وب سایت کشیده می شوند. بنابراین ، ترافیک وب سایت رشد می کند.

کدام برنامه پیام رسانی را باید انتخاب کنید?

در بالا ، شما می توانید شش مورد از محبوب ترین گزینه ها برای برنامه های پیام رسانی را ببینید که می تواند به شما در رشد جامعه در اطراف سایت وردپرس کمک کند و راه های بیشتری را برای شما ارسال کند. گفته می شود ، همه برنامه های پیام رسانی به طور برابر ایجاد نمی شوند.

قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری وقت و پول برای ساختن کمپین برای یک بستر پیام رسان خاص ، در نظر بگیرید مخاطبان شما چه کسانی هستند و به احتمال زیاد آنها کجا هستند.

برنامه های پیام رسانی می توانند کارهای بیشتری انجام دهند

چیزی بیش از ایجاد ترافیک می خواهید؟ با وردپرس و هوش مصنوعی ، به علاوه یک برنامه پیام رسان محبوب ، می توانید بیش از اعضای اضافی فقط برای گروه خود یا بازدید کنندگان بیشتری از سایت وردپرس خود داشته باشید. می توانید داده های مربوط را جمع آوری کنید که به وب سایت یا تجارت شما اجازه می دهد تا در سودآورترین جهت رشد کند. همچنین می توانید کنجکاوی را به طرفداران مادام العمر صدا یا مارک خود تبدیل کنید. پتانسیل برنامه های پیام رسانی برای بازاریابی تازه شروع به تحقق می یابد.

آیا برای افزایش ترافیک به سایت وردپرس خود اضافی برای استفاده از برنامه های پیام رسانی دارید؟ دوست داریم افکار شما را در زیر بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map