برای ایجاد تکرار ترافیک از اعلان های فشار استفاده کنید

برای ایجاد تکرار ترافیک از اعلان های فشار استفاده کنید

برای جذب مخاطبان خود ، باید بتوانید توجه آنها را به روشهای معنی دار جلب کنید. با این حال ، این همیشه کار ساده ای نیست ، به خصوص هنگامی که تعداد زیادی حواس پرتی روی دستگاه های تلفن همراه آنها وجود دارد.


خوشبختانه ، اعلانهای فشار راه حلی مؤثر ارائه می دهند. نوتیفیکیشن های فشار راهی برای ناشران و مشاغل دیگر برای ارسال پیام های مستقیم و واقعی به مخاطبان خود به منظور کمک به ارتقاء تعامل و رانندگی ترافیک است..

در این پست ، ما درباره اعلان های فشرده بحث خواهیم کرد و فواید استفاده از آنها را توضیح خواهیم داد. ما همچنین چهار نکته را در مورد نحوه استفاده از نوتیفیکیشن های فشار برای ایجاد ترافیک تکرار به شما ارائه خواهیم داد و در مورد تنظیم آنها در سایت وردپرس بحث خواهیم کرد. بیا شروع کنیم!

مزایای استفاده از اعلان های فشار

اعلانهای فشار ، پیامهای قابل کلیک هستند که می توانند در مرورگرها یا دستگاههای تلفن همراه و برنامه ها استفاده شوند. آنها نوعی ارتباط مستقیم ، سریع و واقعی هستند.

با استفاده از اعلانهای فشار ، ناشران می توانند:

 • به خوانندگان خود در جایی که بیشتر وقت خود را صرف دستگاههای تلفن همراه خود می کنند برسید
 • کانال جدیدی را که مستقیماً آن را کنترل می کند ، اضافه کنید ، که شبیه یک خبرنامه است ، اما با نرخ باز و کلیک بالاتر
 • مشارکت و بازدیدهای برگشت را هدایت کنید ، و به تبدیل بازدید کنندگان گاه به گاه به خوانندگان وفادار و ایجاد عادت کمک کنید

به ویژه ، ناشران اخبار و محتوا از مزایای اعلان های فشار استفاده می کنند. از این گذشته ، آنها روشی مؤثر برای ارائه مطالب ، داستان ها و به روزرسانی های حساس به زمان برای خوانندگان ارائه می دهند. اعلان های فشار نیز می توانند همانند روزنامه اطلاعات را در هنگام ایجاد پایگاهی از خوانندگان وفادار پر کنند.

یکی دیگر از مزایای اعلان های فشار سادگی فرایند opt-in است. به عنوان مثال ، بازدید کنندگان بار اول به سایت یا برنامه تلفن همراه شما فقط نیاز به انتخاب دارند اجازه در صورت درخواست ، و سپس می تواند به لیست مشترکین شما اضافه شود.

انتخاب اعلان فشار

نوتیفیکیشن های فشار برنامه برنامه تلفن همراه به ویژه دارای نرخ بالای انتخاب هستند. طبق تحقیقات, نزدیک به 60 درصد ترافیک اینترنت از طریق دستگاه های تلفن همراه صورت می گیرد و نرخ اعلامیه برای اعلان های فشار برنامه تلفن همراه وجود دارد 43.9 درصد برای کاربران iOS و 91.1 درصد برای کاربران اندرویدی (از آنجا که این فرآیند به صورت خودکار روی سیستم عامل دوم است).

اکنون که ما از اعلان های فشار استفاده کرده ایم ، به چهار نکته برای استفاده از آنها برای ایجاد ترافیک مکرر به وبلاگ یا سایت خبری شما خواهیم پرداخت.

1. پیام های شفاف ، مختصر ایجاد کنید و از Emojis استفاده کنید

اعلان های فشار کوتاه هستند شما معمولاً فقط حدود 40 کاراکتر دارید تا توجه کاربران را جلب کرده و پیام خود را جلب کنید. بنابراین ، توصیه می شود از زبانی ساده و مستقیم استفاده کنید.

حتماً مباحثی را انتخاب کنید که برای خوانندگان شما مرتبط باشد. همچنین می توانید پیام خود را به گونه ای تنظیم کنید که حس فوریت را القا کند و به فعالیت القا کند. برای ناشران خبر ، یك راه برای جلب توجه این است كه عبارتی مانند “اخبار جدید” را در اعلان فشار برای یک داستان به موقع و مهم درج كنید..

علاوه بر این ، شما می خواهید از یک بوش و تماسهای جذاب (CTA) جذاب استفاده کنید. تحقیقات همچنین نشان داده است که استفاده از ایموجی ها در نوتیفیکیشن های فشار می تواند درگیری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

Push Notification Emojis

ایموجی ها می توانند در انتقال احساسات یا لحن خاصی در پیام شما کمک کنند. به علاوه ، آنها می توانند ظاهر کلی اعلان را بهبود بخشند.

همچنین ایجاد پیام انتخابی فریبنده مهم است. برخلاف اعلانهای وب که فقط از پیامهای انتخابی “اجازه” یا “مسدود کردن” استفاده می کنند ، اعلان های فشار تلفن همراه به شما امکان می دهند پیام ارسال شده را شخصی سازی کنید.

هنگام تهیه پیام انتخاب خود ، به خواننده بگویید که ارزش انتخاب و توضیح آنچه را دریافت خواهید کرد (شکستن اخبار ، آخرین به روزرسانی ها ، تبلیغات ویژه و غیره) همچنین می توانید “مجاز” و “اجازه” را تنظیم کنید. با استفاده از عباراتی مانند “بله” ، دکمه ها کمی شخصی تر می شوند. یا “شاید بعداً”.

2. بخش مخاطبان خود را

مردم نمی خواهند به طور مداوم با پیام بمباران شوند ، به خصوص پیام هایی که برای آنها ربطی ندارد. استفاده از یک رویکرد پخش شده عمومی برای فشار دادن به اعلان ها باعث می شود مشترکان شما اذیت شوند و از کار خود خارج شوند.

طبق تحقیقات ، تقسیم مخاطبان شما برای اعلان های فشار می تواند CTR را افزایش دهد 218 درصد. با شناسایی مشترکین خود بر اساس علایق آنها می توانید پیام هایی را که برای هر فرد شخصی سازی شده است ، تحویل دهید. به نوبه خود ، این باید این شانس را ایجاد کند که پیام ها را باز کنند.

چندین روش وجود دارد که می توانید مشترکان خود را طبقه بندی کنید. به عنوان مثال ، ناشران خبر می توانند براساس دسته بندی مطالبی که خواننده علاقه مند به دریافت آن است ، کاربران را تقسیم کنند. سایر گزینه های تقسیم بندی شامل منطقه زمانی ، مکان و نوع دستگاه است.

برنامه های تلفن همراه همچنین ناشران محتوا را قادر می سازند تا مشترکان خود را انتخاب کنند چه نوع اعلانی را می خواهند دریافت کنند و چه موقع. این به کاربر اجازه می دهد کنترل بیشتری داشته باشد و با پیام های غیرضروری کمتر بمباران شود.

نمونه ای از این روش عملی را می توان در New York Times تنظیمات اعلان فشار برای برنامه تلفن همراه خود مشاهده کرد.

تنظیمات بخش اعلان فشار

ناشران محتوا و اخبار می توانند از این تنظیمات برای ایجاد پیام های ارزشمند برای مخاطبان خود استفاده کنند. می توانید بیاموزید که برای چه داستان هایی مخاطبان شما علاقه مند به دریافت اعلان های فشار هستند ، و متناسب با آن آنها را سفارشی کنید.

3. از زمانبندی پیام و فرکانس توجه داشته باشید

یک مطالعه نشان داد که نزدیک به 40 درصد کاربران می گویند که آنها از اعلان های فشار خودداری می کنند زیرا در زمان اشتباه آنها را مختل می کند. علاوه بر این ، بیش از نیمی گفتند که آنها مخالفت کرده اند زیرا اعلان های فشار را تحریک کننده می دانند.

تحقیقات نشان داده است که بالاترین میزان کلیک برای اعلان های فشار در سه شنبه ها و در ساعات غیر کاری اتفاق می افتد. با این حال ، این البته یک تعمیم است. تعیین موثرترین زمان و فرکانس برای اعلان های فشار ممکن است آزمایشاتی را انجام دهد.

این دلیل دیگری است که چرا تقسیم بندی کلید است. این می تواند در تعیین زمان ارسال پیام برای هر دسته از مشترکین به شما کمک کند. به عنوان مثال ، سایت های تجارت الکترونیکی می توانند از اعلانهای فشار برای پرداختن به سبد خرید استفاده کنند.

اعلان فشار الکترونیکی تجارت

علاوه بر این ، تقسیم مخاطبان شما به شما امکان می دهد پیام ها را بر اساس مناطق زمانی و مکان آنها تنظیم کنید. اگر نیمی از مخاطبان شما در منطقه زمانی متفاوت از شما قرار دارند ، نمی خواهید پیام هایی را ارسال کنید که آنها در نیمه شب دریافت می کنند.

اخبار ، وبلاگ ها و سایر ناشران محتوا اغلب می توانند از ارسال اولین پیام در صبح سود ببرند. برای مثال ، نیویورک تایمز هر روز یک اعلان فشار “صبحنامه” ارسال می کند.

4- معیارهای مناسب را دنبال کنید

مانند هر استراتژی بازاریابی ، اگر می خواهید ببینید چه کاری انجام می دهد و چه کار نمی کند ، ردیابی عملکرد اعلان های فشار ضروری است. ممکن است مدتی طول بکشد تا مشخص شود چه نوع پیام رسانی و زمانبندی مخاطبان شما به آن پاسخ می دهد.

معیارهای خاصی برای توجه به این موارد وجود دارد که می تواند به شما در ارزیابی عملکرد اعلان فشار کمک کند ، از جمله:

 • CTR ها
 • نرخ انصراف و امتناع
 • نرخ باز
 • نرخ نگهداری

بسته به سیستم عامل ها و سیستم هایی که برای ارسال نوتیفیکیشن استفاده می کنید ، بهترین روش های گرفتن و تحلیل داده ها متفاوت است. با این حال ، نکته مهم این است که استراتژی ردیابی شما سازگار است ، بنابراین می توانید به طور مداوم اعلانهای فشار خود را بهینه و بهبود بخشید.

نحوه ارسال اعلان های فشار با استفاده از وردپرس

درک این نکته مهم است که برخی وجود دارد تفاوت بین اعلان های فشار وب و موبایل. به عنوان مثال اعلان های وب گزینه های شخصی سازی پیام های انتخابی را که اعلان های تلفن همراه انجام می دهند ، ارائه نمی دهند. آنها همچنین به شما امکان دسترسی به کاربران iOS را نمی دهند. علاوه بر این ، تحقیقات نشان داده است که اعلان های فشار برنامه برنامه های موبایل نرخ باز و کلیک بالاتر دارند.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید با استفاده از WordPress اعلان های فشار از هر نوع ارسال کنید. به عنوان مثال برای ارسال اعلان های وب می توانید از ابزاری مانند استفاده کنید OneSignal.

افزونه اطلاعیه های فشار وب OneSignal Free

برای نصب این افزونه وردپرس ، به داشبورد وردپرس خود بروید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید. افزونه OneSignal را جستجو کنید و سپس آن را نصب و فعال کنید. از آنجا ، می توانید برای راهنمایی های بیشتر به راهنمای مفید ما مراجعه کنید تا اعلان های فشار را به وردپرس اضافه کنید.

اگر می خواهید اعلانهای مربوط به فشار موبایل را ارسال کنید ، از طرف دیگر ، می توانید با استفاده از خدماتی مانند MobiLoud.

MobiLoud برنامه های تلفن همراه وردپرس

افزونه رایگان آنها به روند تبدیل سایت وردپرس شما به برنامه ای کمک می کند که می توانید از آن برای ارسال اعلانات استفاده کنید. با MobiLoud شما اعلان های فشار را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود ایجاد و ارسال می کنید. همچنین گزینه ای را برای خوانندگان فراهم می کند تا تصمیم بگیرند که مباحث مورد نظر برای دریافت اعلان های فشار را برای آنها در نظر بگیرند. این ایده آل برای وبلاگ ها ، سایت های خبری و سایر ناشران محتوا است که می خواهند تعامل را افزایش دهند.


در این محیط دیجیتالی شلوغ ، شما فقط فرصت های بسیاری دارید تا بازدید کنندگان را درگیر کنید و آنها را ترغیب به بازگشت کنید. اعلان های فشار راهی موثر برای انجام این کار ارائه می دهند.

خوشبختانه ، ایجاد اعلانهای فشار وب و موبایل از طریق وردپرس آسان است. هنگام انجام این کار ، این چهار نکته را در خاطر داشته باشید:

 1. پیام های واضح ، گیرنده و مختصر را با ایموجی ها برای افزایش تعامل ایجاد کنید.
 2. برای تقسیم مخاطبان خود و ایجاد پیامهای هدفمند از یک برنامه تلفن همراه استفاده کنید.
 3. به زمان و دفعات تحویل اعلان توجه داشته باشید.
 4. برای بهینه سازی و بهبود استراتژی اطلاع رسانی فشار ، معیارهایی را که برای تجارت شما مهم هستند ، دنبال کنید.

آیا در مورد استفاده از اعلانهای فشار سؤالی دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map