چگونه فیلم ها را به وردپرس اضافه کنیم (و چرا)

نحوه اضافه کردن فیلم ها به وردپرس

آیا اضافه کردن فیلم به سایت وردپرس خود را آسان می دانید؟ اگر بله فریاد می زدید ، دیگر اینجا نبودید?


سؤال دیگر: آیا ایجاد یا یافتن بهترین فیلم ها برای سایت وردپرس شما آسان است؟ درست است ، من فکر نکردم شما حتی نمی دانید از کجا شروع کنید ، اما آن را عرق نکنید. شما تنها نیستید.

به عنوان یک مبتدی ، اضافه کردن فیلم ها به پست ها و صفحات وردپرس ممکن است در ابتدا به نظر می رسد ارعاب کننده باشد ، اما هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد. معلوم می شود شما می توانید مانند یک حرفه ای ، فیلم ها را به سایت وردپرس خود اضافه کنید ، و در این پست ، دقیقا به شما نشان می دهیم که چگونه. لیوان خود را آماده کنید و اجازه دهید وضعیت را با برخی از آمارهای ویدیویی تنظیم کنیم.

برخی از آمارهای ویدئویی …

چرا که ویدیو چنین دردسری دارد ، در وهله اول زحمت اضافه کردن فیلم به وب سایت خود دارید؟ منظورم این است که شما فکر می کنید متن و محتوای تصویر با کیفیت بالا کافی است ، درست است?

از همه اینها ، شما شنیده اید که متخصصان می توانند تصاویر و متن را برای SEO بهینه کرده و در موتورهای جستجو رتبه های برتر را کسب کنند. آنجا بوده اید و این کار را کرده اید ، بنابراین می توانم به شما اطمینان دهم که کار می کند. هیچ چیز جدیدی در آنجا نیست.

بنابراین ، چرا باید ویدیو را در زرادخانه بازاریابی وردپرس خود گنجانید؟ آمار زیر به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک می کند.

 • مردم بیش از 5 میلیارد فیلم در YouTube روزانه مشاهده می کنند
 • کاربران بیش از 100 میلیون ساعت فیلم در فیس بوک مشاهده می کنند در روز
 • 82٪ از کاربران توییتر فیلم ها را روی سیستم عامل مشاهده می کنند
 • متوسط ​​کاربر اینترنت 88٪ بیشتر در وب سایت با فیلم صرف می کند
 • 70٪ از متخصصان بازاریابی به طور فعال ویدیو را برای سئو بهینه می کنند
 • 43٪ خوب بازاریابان موافق بودند كه اگر موانعی از جمله بودجه ، منابع و زمان وجود نداشته باشد ، محتوای ویدیوی بیشتری ایجاد می كنند
 • 65٪ بینندگان بیش از 3/4 یک فیلم را تماشا می کنند
 • 9 از 10 بیننده گفتند که فیلم های محصول در فرآیند تصمیم گیری مفید هستند
 • افزودن ویدیو به بازاریابی ایمیل میزان کلیک را از طریق 300 درصد افزایش می دهد
 • شامل فیلم در صفحه فرود می تواند نرخ تبدیل را 80٪ افزایش دهد
 • 64٪ از خریداران بعد از تماشای ویدیو احتمالاً محصولی را در وب سایت شما خریداری می کنند

منبع: Renderforest اینفوگرافیک با 40+ آمار از منابع معتبر مختلف.

واضح است که آمار فوق تصویری عالی از آینده بازاریابی ویدیویی را نشان می دهد. داده ها همچنین نشان می دهد که هرگز زمان بهتری برای درج فیلم در استراتژی بازاریابی وب سایت شما وجود نداشته است. و اگر آمار به معنای جک برای شما نیست ، ممکن است لیست مزایای زیر معامله را مهر کند.

مزایای بازاریابی ویدیویی

اگر نوع nerdy نباشید ، آمار به سختی شما را جابجا می کند. برای مقابله با این ، در اینجا لیستی سریع از مزایایی که وقتی ویدیو را در استراتژی بازاریابی خود قرار می دهید ، به دست می آورید.

فیلم می تواند:

 • ده برابر آگاهی از برند را افزایش دهید. مثال خوبی در مورد نحوه استفاده از فیلم برای افزایش آگاهی از برند است Dollar Shave Club ویدیوی YouTube, که باعث شد 12،000 سفارش در طی دو روز انجام شود. چهار سال پایین تر از این ، یونیلور کلوپ دلار آمریکا را با مبلغ 1 میلیارد دلار پول نقد خریداری کرد. گفتن wh-a-a-at?
 • به شما کمک می کند تا به کاربران بیشتری دسترسی پیدا کنید. YouTube و بسیاری از وب سایت های رسانه های اجتماعی به طور فعال محتوای ویدیویی را تبلیغ می کنند و به شما این امکان را می دهد تا به کاربران بیشتری دسترسی پیدا کنید. ویدیو می تواند به شما در ساختن مخاطبی هدفمند کمک کند که از وب سایت کسب و کار شما در حال حاضر و آینده بهره مند شود.
 • تظاهرات محصول یا خدمات واضح تری ارائه دهید ، که منجر به خرید بیشتر می شود
 • رتبه بندی جستجوی خود را بهبود بخشید ، زیرا بیشتر از اینها هستید 50 بار اگر یک ویدیوی بهینه شده به وب سایت خود اضافه کنید ، به احتمال زیاد در صفحه اول Google قرار می گیرید
 • بازده بهتری را برای شما پیشنهاد می دهیم (ROI)
 • ارتباط عاطفی و اعتماد ایجاد کنید ، زیرا فیلم ها توانایی ذاتی برای بیرون کشیدن احساسات را دارند به شرط انجام کارتان
 • منجر به تبدیل های بیشتر شود
 • بقیه مطالب خود را تکمیل کنید و به شما امکان می دهد تجربه کاربری غنی را در سایت وردپرس خود ارائه دهید

بدون شک ، فیلم ها فقط از نظر کارآیی و نفوذ به عنوان واسطه بازاریابی رشد خود را ادامه خواهند داد. به گفته این ، مهم است که بر آخرین روندهای ویدیویی توجه داشته باشید تا از رقابت جلو بروید ، که – متأسفانه – سفت است.

این همه شما را از کجا رها می کند؟ هنوز گیر کرده ، بله?

خوب اولین قدم برای افزایش قدرت ویدیو ، یادگیری چگونگی اضافه کردن فیلم ها به وب سایت وردپرس است. اگر نتوانید آنها را به سایت خود اضافه کنید ، چگونه می توانید از مزایای فیلمهای وردپرس لذت ببرید?

در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه می توانید به راحتی ویدیوها را به سایت وردپرس خود اختصاص دهید بدون اینکه یک سکه در برنامه نویسان یا افزونه ها هزینه کنید.

چگونه می توان فیلم ها را به صورت دستی به WordPress اضافه کرد

برای افزودن فیلم به سایت وردپرس خود نیازی به افزونه ندارید. وردپرس ، پلت فرم شگفت انگیز آن است ، با ویژگی های عالی یکپارچه سازی ویدئویی که کل فرآیند را به آسانی A ، B ، C انجام می دهد.

به این نکته برسید که فردی … خوب ، من شما را می شنوم

با فرض اینکه فیلم های خود را در YouTube بارگذاری کرده اید (یا شاید ویدیوهای سازنده دیگری را به اشتراک می گذارید) ، به ویدیویی که می خواهید به سایت وردپرس خود اضافه کنید ، بروید.

پیوند را در نوار آدرس مرورگر مطابق شکل زیر کپی کنید.

نحوه اضافه کردن فیلم ها به وردپرس

روش دیگر ، می توانید بر روی فیلم راست کلیک کرده و کلیک کنید URL ویدیو را کپی کنید همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

نحوه اضافه کردن فیلم به آدرس وردپرس کپی url ویدئو در یوتیوب

اکنون ، پیوندی دارید که چیزی شبیه به این است:

https://youtu.be/eGYuBjqkj8Q

در مرحله بعد ، به صفحه بروید یا در جایی که مایلید ویدیو را اضافه کنید ، پیمایش کنید. اگر صفحه جدیدی ایجاد می کنید ، به سادگی به آن بروید صفحات> افزودن جدید همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، در فهرست مدیریت وردپرس خود قرار داده اید.

اضافه کردن یک صفحه جدید در مدیر وردپرس

توجه داشته باشید: اگر فیلم را به یک پست اضافه می کنید ، باید به آن بروید ارسال ها> افزودن جدید در مرحله بالا.

پس از بارگیری ویرایشگر صفحه ، موارد معمول را وارد کنید ، به عنوان مثال ، عنوان صفحه ، محتوا ، برچسب ها ، دسته ها ، سئو و غیره. ما ویرایشگر خود را با محتوای ساختگی مانند شکل زیر جمع کرده ایم. توجه داشته باشید که من از ویرایشگر گوتنبرگ نیز استفاده می کنم.

نحوه اضافه کردن فیلم ها به صفحه وردپرس خود

دو راه وجود دارد که می توانید یک ویدیو را به صفحه خود در داخل ویرایشگر گوتنبرگ اضافه کنید. تو می توانی درون خطی یک فیلم یا از فیلم گوتنبرگ استفاده کنید مسدود کردن.

1. اضافه کردن فیلم Inline به وردپرس

برای افزودن یک فیلم درون خطی به صفحه خود ، به سادگی URL YouTube را که قبلاً کپی کرده اید در یک خط از آن بچسبانید (ضربه بزنید وارد قبل از چسباندن آدرس URL) همانطور که در زیر نشان داده ایم.

افزودن ویدیو به صفحه وردپرس گوتنبرگ

چند یادداشت در مورد تصویر بالا (اعداد مطابق با لیست شماره های زیر هستند). تو می توانی:

 1. پیوندی را که ما فقط جایگذاری کردیم ، مشاهده نمی کنید زیرا WordPress بلافاصله پیوند را به پیش نمایش ویدیو تبدیل می کند
 2. ویدیو را تراز کنید ، نشانی اینترنتی YouTube را ویرایش کنید ، فیلم را کپی کنید و حتی فیلم را از بین سایر اقدامات خاص گوتنبرگ حذف کنید
 3. به راحتی یک شرح را در اینجا اضافه کنید
 4. از اندازه اندازه ویدیو برای دستگاههای کوچکتر انتخاب کنید یا خیر. توصیه می کنیم این تنظیم را ترک کنید بر
 5. تعریف اضافی CSS کلاس ، به این معنی که می توانید سبک های کانتینر ویدیویی خود را سفارشی کنید ، اما ابتدا باید CSS را یاد بگیرید ، بنابراین اکنون آن منطقه را فراموش کنید

با همه چیز موجود ، احساس راحتی کنید پیش نمایش برای دیدن ویدیوی جدید YouTube خود که در عمل است ، دکمه را در بالای صفحه فشار دهید. در اینجا نحوه نگاه من با بیست و سیزده مضمون وردپرس ارائه شده است.

اضافه کردن فیلم به وردپرس

و اگر از ویرایشگر کلاسیک استفاده می کنید ، صفحه شما به این شکل ظاهر می شود:

فیلم ها را در ویرایشگر کلاسیک به WordPress اضافه کنید

همانطور که می بینید URL براساس پیوند به طور خودکار ویدئو را پر می کند – در این حالت ، یک فیلم YouTube. با ویرایشگر کلاسیک هیچ گزینه ای برای ویرایش اندازه فیلم یا تراز کردن وجود ندارد – این همان چیزی است که هست.

این آسان بود ، درست است؟ شما حتی یک عرق را شکسته اید.

2. با استفاده از یک بلوک گوتنبرگ ، فیلم ها را به WordPress اضافه کنید

اضافه کردن یک فیلم با استفاده از یک بلوک گوتنبرگ نیز آسان است. با URL کپی شده YouTube خود ، مکان نما را در جایی که مایلید ویدیوی خود را قرار دهید ، قرار دهید و مطابق شکل زیر بر روی علامت + (+) کلیک کنید..

از طریق بلوک گوتنبرگ ، ویدئو را به وردپرس اضافه کنید

در پنلی که باز می شود ، به سمت حرکت بروید بلوک های مشترک و روی آن کلیک کنید فیلم همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

بلوک ویدیو در ویرایشگر گوتنبرگ

بعد ، روی کلیک کنید درج از URL دکمه همانطور که در صفحه زیر به جزئیات می پردازیم.

با افزودن گزینه url ، ویدئو را به وردپرس اضافه کنید

در مرحله بعد ، URL ویدیوی YouTube خود را بچسبانید و ضربه بزنید درخواست دادن دکمه برای افزودن فیلم به سایت وردپرس خود را. تصویر زیر را مشاهده کنید.

با وارد کردن آدرس اینترنتی ، ویدیو را به سایت وردپرس اضافه کنید

و این همان چیزی است که شما می دهید.

از طریق بلاک ویدیو گوتنبرگ ، ویدئو را به سایت وردپرس اضافه کنید

به چیز دیگری توجه کنید؟ آیا می توانید نقطه جسورانه, ایتالیز کردن و ارتباط دادن دکمه های پایین پیش نمایش فیلم؟ به نظر شما این دکمه ها چه کاری انجام می دهند?

بقیه صفحه خود را ایجاد کنید و به آن ضربه بزنید انتشار برای انتشار صفحه / ارسال در سایت وردپرس خود را فشار دهید.

نکته افزودن افزودن فیلم به سایت وردپرس شما ، چیزهای شاداب است. روشهای فوق تعداد خوبی از سایتهای پخش ویدئو را پشتیبانی می کنند ، به این معنی که گزینه های مناسبی برای تأمین تمام نیازهای خود دارید.

در اینجا یک زن و شوهر از سایتهای ویدیویی پشتیبانی شده:

 • YouTube
 • ویمئو
 • فیس بوک
 • فلیکر
 • هولو
 • اینستاگرام
 • انیموتو
 • DailyMotion
 • آموزشها
 • SproutVideo
 • بایگانی اینترنت
 • گفتگوهای TED
 • Twitch.tv
 • Ustream.tv
 • ویدلر
 • تاک
 • ویستیا
 • و خیلی بیشتر!

هنوز هم کنجکاو؟ می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سایتهای ویدیویی پشتیبانی شده و نحوه اضافه کردن فیلم از این سایتها در وردپرس Codex.

3. نحوه اضافه کردن فیلم ها به ویجت وردپرس

به جای محتوای صفحه اصلی ، فیلم خود را در نوار کناری یا پاورقی می خواهید؟ خب ، این نیز آسان است به سادگی به حرکت کنید ظاهر> ابزارک همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

نحوه اضافه کردن فیلم ها به ابزارک های وردپرس

بعد ، انتخاب کنید متن ویجت را انتخاب کنید و منطقه ویجت را که می خواهید ویدیوی خود را قرار دهید انتخاب کنید. برای اهداف تصویرگری ، من با آن رفتم وبلاگ نوار کناری. سپس بر روی کلیک کنید ویجت را اضافه کنید دکمه مطابق شکل زیر.

اضافه کردن یک ویدیو از طریق ویجت متن

توجه داشته باشید ، بسته به موضوعی که استفاده می کنید ، می توانید مناطق ویجت بیشتر یا متفاوتی داشته باشید.

بعداً به ویجت خود عنوانی بدهید (1) ، URL ویدیوی YouTube (2) را بچسبانید و در آخر ضربه بزنید صرفه جویی دکمه (3) مطابق شکل زیر.

ویدیو را از طریق ابزارک به وردپرس اضافه کنید

اکنون ، بگذارید ببینیم چگونه فیلمهای ما در سایت تست وردپرسی ما که از موضوع بیست و شانزده استفاده می کند ، نگاه می کنند.

نحوه اضافه کردن ویدیو به سایت وردپرس

اصلاً بد نیست. سایت نمونه ما همراه با فیلم نوار کناری است!

یادداشت در مورد اضافه کردن فیلم ها به وردپرس

اضافه کردن فیلم ها به سایت وردپرس خود مطالب کلاس چهارم است. بسیار آسان است که نیازی به رمزگذاری قبلی یا دانش فنی نیست.

اما اگر توجه کردید – راهنمای ما توصیه می کند از یک سرویس شخص ثالث برای میزبانی فیلم های خود استفاده کنید. ما عموماً توصیه می کنیم فایلهای ویدئویی خود را مستقیماً در سایت وردپرسی خود بارگذاری نکنید (مگر اینکه دلیل خاصی مانند فیلم های پریمیوم یا دوره های مربوط به عضویت وجود داشته باشد) چرا؟ چند دلیل:

 • اگر تازه کار را شروع کرده اید ، احتمالاً از میزبانی وب مشترک استفاده می کنید ، که با وجود پهنای باند و محدودیت های ذخیره سازی با وجود ادعای “همه چیز نامحدود” که اکثر میزبان ها ارائه می دهند. اگر فایلهای شما ترافیک زیادی داشته باشد ، ذخیره کردن فایل های بزرگ در محیط های میزبان مشترک می تواند وب سایت شما را خراب کند.
 • بارگذاری مستقیم فیلم ها در وب سایت وردپرس به معنای این است که تمام ترافیکی را که می توانید از سایت های پخش ویدیو مانند YouTube ، Vimeo و غیره و سایت های رسانه های اجتماعی بدست آورید ، از دست نخواهید داد. علاوه بر این ، بک لینک از چنین سایت هایی همچنین می تواند به شما در بهبود رتبه بندی جستجوی شما کمک کند ، که این امر به بیشتر ترافیک تبدیل می شود.
 • شما کشف و به اشتراک گذاری فیلم های خود را برای کاربران دشوارتر می کنید ، این محدودیت تا چه اندازه می توانید محتوای ویدیوی خود را گسترش دهید. به عنوان مثال ، هنگامی که شما در YouTube میزبان ویدیو هستید ، کاربران می توانند مانند فیلم ها در کانال شما مشترک شوند و بدون کار اضافی از طرف شما ، محتوای شما را به اشتراک بگذارند. همچنین ، آنها لزوماً برای به اشتراک گذاشتن محتوای ویدیویی با دوستان ، به وب سایت شما مراجعه نمی کنند ، این به شما کمک می کند تا فیلم های خود را جلوی چشم های بیشتری بکشید.
 • OH منتظر ، شما همچنین می توانید از آگهی های YouTube خود درآمد کسب کنید ، بنابراین به معنای واقعی کلمه پرداخت می کند برای ایجاد فیلم هایی که تمایل به ویروسی شدن دارند. به این نگاه کنید ، ما فقط یک جریان درآمد دیگر را برای شما کشف کردیم

با این حال این فقط نظر ما است. مطمئناً شما می توانید یک فیلم را در کتابخانه رسانه خود بارگذاری کنید تا در صورت تمایل ، در سایت خود استفاده کنید. اما توصیه می کنیم ابتدا منابع سرور را برای فیلم ها در دسترس داشته باشید.


افزودن فیلم به سایت وردپرس به همان سادگی A ، B ، C است. شما حتی نیازی به نصب افزونه ها ندارید تا فیلم ها برای شما کار کنند! فقط یک سایت شخص ثالث را انتخاب کنید (ما YouTube یا Vimeo را دوست داریم) و هنگامی که شروع به ایجاد فیلم می کنید ، فیلم هایی با کیفیت بالا ایجاد کنید که بتوانند ویروسی شوند.

آیا با افزودن فیلم به وب سایت وردپرس خود مشکل دارید؟ آیا در مورد روشهای ما سوال یا نگرانی دارید؟ یک پیشنهاد شاید؟ آیا ما چیزی را ترک نکردیم؟ لطفا افکار خود را در نظرات به اشتراک بگذارید. به سلامتی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map