استراتژی های کسب درآمد آسان وردپرس

استراتژی های کسب درآمد آسان وردپرس

ما در سال جدید خوب هستیم ، این بدان معناست که وقت آن است که در قطعنامه های خود خوب عمل کنیم تا بتوانید برای خود و کسب و کارتان خوب عمل کنید. اگر سایت خود را از زیر به بالا ساخته اید ، از ترافیک خوبی برخوردار هستید و اکنون به دنبال راهکارهای کسب درآمد در WordPress هستید ، در جای مناسب هستید.


باز هم هست؛ وقتی به استراتژی های مختلف کسب درآمد WordPress می پردازیم ، گنجینه ای از نکاتی را که می توانید برای تقویت تعامل در سایت خود استفاده کنید ، کشف خواهیم کرد. به این ترتیب ، می توانید از این پست به عنوان یک رویکرد دو طرفه برای کسب درآمد وردپرس استفاده کنید.

اولین نکته مهم این است که از روش هایی استفاده کنید که با مخاطب هدف شما همسو باشند. چگونه دیگری از استراتژی های کسب درآمد وردپرس خود استفاده می کنید?

یادداشت سریع دیگر: ما روی آن تمرکز می کنیم وردپرس خود میزبان وبلاگ ها (WordPress.org) و وبلاگ های WordPress.com رایگان نیستند ، زیرا دومی تا آنجا که درآمد کسب می کند محدودیت هایی را ارسال می کند.

اگر کمی کنجکاو هستید, وبلاگ های موفقیت آمیز شامل مواردی مثل HuffPost (حدود 14،000،000 دلار در هر ماه) ، Moz (حدود 4،250،000 دلار در ماه) و TechCrunch (تخمینی 2.500،000 دلار در ماه) در میان دیگران است. و بله ، این به دلار آمریکایی است.

با مقدماتی خارج از خانه ، بیایید به شما نشان دهیم که چگونه می توانید با وردپرس در 48 ساعت درآمد کسب کنید. برای کسب درآمد از سایت وردپرس خود ، در اینجا چند استراتژی وجود دارد تا شما را در مسیر درست بیان کند.

برای کسب درآمد از سایت وردپرس خود ، در اینجا چند استراتژی وجود دارد تا شما را در مسیر درست بیان کند.

1. تبلیغات

تبلیغات کوکاکولا از دهه 1890

تبلیغات کوکاکولا از دهه 1890

از زمان روزهای پراهمیت ، بخش تبلیغات همیشه بزرگ بوده است. طبق گزارشی توسط emarketer.com, تبلیغ کنندگان در سراسر جهان بیش از 220 میلیارد دلار در سال برای تبلیغات دیجیتال هزینه می کنند.

این یک تغییر بزرگ است ، قبول ندارید؟ اگر ترافیک خوبی دارید ، می توانید دلارها را در هر زمان دزدکی نزنید. اما چگونه شروع می کنید?

خود مدیریت در برابر شبکه های تبلیغاتی

برای مبتدیان ، دو گزینه تبلیغات در دسترس شماست. شما می توانید انتخاب کنید شبکه های تبلیغاتی مانند Google AdSense برای وردپرس. این فقط یکی از بسیاری موارد است – Bing شبکه تبلیغاتی خود را دارد ، مانند Facebook ، Yahoo و Amazon. برای یک لیست گسترده کافی است “شبکه های تبلیغاتی” را در Google جستجو کنید تا ببینید چه چیزی در دسترس است.

روش دیگر ، شما می توانید میزبان خودتان باشید آگهی ها. شما تبلیغات ، هزینه ها ، نحوه و مکان نمایش هر تبلیغ را از بین موارد دیگر را انتخاب می کنید. برای فروش تبلیغات خود مدیریتی معمولاً ساده ترین استفاده از پلاگین های معتبر مدیریت تبلیغات موجود برای وردپرس یا گذراندن یک سرویس شخص ثالث مانند BuySellAds برای مدیریت نقاط تبلیغ موجود.

گفته می شود ، تفاوت اصلی بین شبکه های تبلیغی و تبلیغات خود مدیریتی ، سطح بالاتری از کنترل شما در مورد دومی است. به عبارت دیگر ، شبکه های تبلیغاتی معمولاً آگهی های خواننده شما را نشان می دهند که بیشتر به تاریخچه مرور اخیر آنها مربوط می شود. اگر کاربر قبل از مراجعه به سایت شما به جواهرات نگاه می کرد ، به احتمال زیاد تبلیغی را که مربوط به جواهرات است ، مشاهده می کنید ، حتی اگر سایت شما همه چیز در مورد اتومبیل باشد. شما در مورد آگهی های نمایش شبکه تبلیغات در سایت خود کنترل صفر دارید.

چیزهایی با تبلیغات خودگردان کمی متفاوت است ، شما تبلیغاتی را می فروشید که متناسب با مخاطب هدف شما باشد. بنابراین به جای نشان دادن تبلیغات جواهرات ، تبلیغات را برای قطعات یدکی خودرو ، روغن موتور و غیره نشان می دهید.

هر گزینه تبلیغاتی مدل های مختلف قیمت گذاری دارد. اکثر شبکه های تبلیغاتی معمولاً مدل CPC (هزینه برای هر کلیک) را ارائه می دهند ، به این معنی که برای کلیه کلیک های ایجاد شده شما پرداخت می شود. بسته به طاقچه ، می توانید در هر کلیک بین ۰ 2 ۰۲ تا ۱۵ دلار دلار درآمد کسب کنید.

با داشتن حجم بالای ترافیک ، می توانید با شبکه های تبلیغاتی کاملاً قتل کنید ، با توجه به اینکه آنها مدلهای تبلیغاتی دیگری را ارائه می دهند. تبلیغات خود مدیریتی معمولاً نرخ تبلیغات بالاتری را به خود جلب می کنند ، زیرا در اصل شما می توانید با پرداخت هزینه ماهانه مسطح ، فضای تبلیغاتی را به مشاغل علاقمند علاقمند بفروشید.

مبحث تبلیغات یک مطالعه گسترده است ، اما به عنوان یکی از پر سود ترین استراتژی های کسب درآمد وردپرس ، ارزش آن را دارد که وقت خود را برای حفر کردن کنید.

2. بازاریابی وابسته

اجلاس وابسته west 2017

Sumili Summit West 2017

بازاریابی وابسته شبیه تبلیغات است؛ شما برای ارسال چشم انداز علاقه مند به بازرگان درآمد کسب می کنید. شما به جای پرداخت هزینه کلیک و برداشت ، برای همه سخت کوشی هایتان کمیسیون دریافت می کنید.

در حالی که بازاریابی وابسته به نظر می رسد مانند mumbo-jumbo به مبتدی کامل ، درک آن آسان است. مطابق با نیل پاتل, بازاریابی وابسته “…” روند کسب کمیسیون با ترویج محصولات دیگران (یا شرکت) است. شما محصولی را که دوست دارید پیدا کنید ، آن را به دیگران تبلیغ کنید و برای هر فروشی که انجام می دهید ، بخشی از سود را کسب کنید. “

این تجارت بازاریابی وابسته کاملاً اساسی به نظر می رسد ، فکر نمی کنید؟ به علاوه می توانید هر محصولی را در زیر نور خورشید توصیه کنید. در اصل ، شما فقط یک مروج هستید ، این بدان معنی است که می توانید در هر استراتژی تبلیغاتی که به ذهن متبادر شود ، شرکت کنید … فقط آن را قانونی نگه دارید.

به عبارت دیگر ، بازاریابی وابسته از نظر مدل های پرداخت و سطح درگیری شما یک حیوان همه کاره است. این حتی به چه معنی است?

مدل های پرداخت بازاریابی وابسته

ما از سه مدل پرداخت اصلی محرمانه هستیم ، اما اگر از هر مدل دیگری اطلاع دارید ، در صورت تمایل به آن بپردازید.

 • بازاریابی وابسته به PPC (پرداخت هر کلیک) – این شرکت برای کلیه کلیکهایی که ایجاد می کنید به شما کمیسیون می پردازد ، خواه چشم انداز خرید را انجام دهد یا صرفاً مرور و ترک کند..
 • بازاریابی وابسته به PPL (پرداخت هر سرب) – در این سناریو ، هر زمان که پرسپولیسی که ارجاع می دهید ، اقدامی مورد نظر را انجام دهد ، مثلاً عضویت ، ثبت نام در یک جلسه آزمایشی رایگان ، ایجاد یک حساب کاربری و غیره را ایجاد می کنید. نمونه هایی از وب سایت هایی که این نوع بازاریابی وابسته را ارائه می دهند شامل ShareASale و وابسته درمیان دیگران.
 • PPS (پرداخت در هر فروش) بازاریابی وابسته – شکل سنتی بازاریابی شرکت های وابسته ، شما فقط درصورتی که چشم اندازی که ارجاع می دهید خرید کنید کمیسیون کسب می کنید. این محبوب ترین مدل بازاریابی وابسته است و معمولاً منجر به بازدهی بهتر از بازاریابی وابسته به PPC و PPL می شود – سایر فاکتورها ثابت نگه داشته شده است. به عنوان مثال می توان به همکاران آمازون ، بازار Envato و مستقل ترین فروشگاه های اینترنتی با موضوع یا پلاگین اشاره کرد.

سطح مشارکت در بازاریابی وابسته

اکنون که می دانید می توانید از طریق کلیک ، سرب و فروش درآمد کسب کنید ، بیایید به سه نوع بازاریابی وابسته دیگر از نظر مشارکت بپردازیم.

مانند پت فلین توضیح می دهد ، ما سه سطح درگیر بازاریابی وابسته داریم:

 • در دسترس نبود – در این نوع بازاریابی وابسته ، هیچگونه حضور و اختیار در طاقچه ندارید. شما فقط پیوندهای وابسته به محصولات را از طریق رسانه های اجتماعی یا هر بستر دیگر ایجاد می کنید. اما از آنجا که ما در حال کسب درآمد از سایت وردپرس خود هستیم ، می توانید از این نوع بازاریابی وابسته برای تکمیل درآمد خود استفاده کنید.
 • مربوط – در اینجا ، شما به صورت آنلاین حضور دارید و محصولات مرتبط با طاقچه خود را تبلیغ می کنید ، اما پیوندهای وابسته برای محصولاتی است که در واقع از آنها استفاده نمی کنید. به عنوان مثال ، اگر وبلاگی دارید که وردپرس را پوشش می دهد ، می توانید بدون تلاش برای هر محصول ، ابتدا مضامین ، هاستینگ و افزونه ها را تبلیغ کنید..
 • گرفتار – شما فقط محصولاتی را تبلیغ می کنید که از آنها استفاده می کنید و به آنها اعتقاد دارید. شما محصولات را قسم می خورید و آنها را به عنوان بخشی از “رویا” یا روندی که در وبلاگ خود ترسیم می کنید توصیه می کنید..

در مورد استراتژیهای کسب درآمد از طریق وردپرس در اختیار شما ، می توانید از کوپن ، معاملات ، بررسی محصول ، پیوندهای متنی ، پیوند بنر ، جمع آوری محصول ، خبرنامه های ایمیل و روشهای آفلاین استفاده کنید..

3. از WordPress با عضویت درآمد کسب کنید

استراتژی های کسب درآمد WordPress - سایت عضویت ایجاد کنید

بیایید بگوییم که به لطف مطالب خوبی که به صورت رایگان ارائه داده اید ، مخاطبی درگیر ایجاد کرده اید. شما می توانید عضویت های پرداخت شده را به بخشی از سایت خود اضافه کنید که در آن دوره ها و هر نوع دیگری از محتوای برتر را ارائه می دهید.

بسیاری از دارندگان وب سایت از عضویت پرداخت شده برای ایجاد منبع مکرر درآمد منفعل بهره می برند. و تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد محتوای باکیفیت و پنهان کردن آن در پشت paywall است. با مجموعه عظیمی از افزونه های عضویت WordPress در اختیار شما ، می توانید درست از همین دقیقه شروع کنید.

اگر محصولی دارید ، می توانید آن را تحت یک برنامه عضویت منتشر کنید ، به این معنی که کاربر برای استفاده از محصول به عضویت فعال (و ترجیحاً مکرر) نیاز دارد. به جای فروش محصول ، می توانید به جای آن ، عضویت را بفروشید.

ما دیده ایم که کارآفرینان وردپرس با تلاش کمی ، خوانندگان موجود خود را به اعضای پرداخت کننده تبدیل می کنند. نمونه های خوب وب سایت هایی که با عضویت در آن قتل می کنند شامل تم های زیبا است, موز و موارد دیگر (اگر توجه داشته باشید که این سایتها اغلب از چندین استراتژی کسب درآمد در WordPress استفاده می کنند).

4. فروش محصولات یا خدمات

روند خرید فروشگاه های آنلاین

یکی از محبوب ترین استراتژی های کسب درآمد وردپرس فروش کالا به صورت آنلاین است. در حقیقت ، اگر کسی چیزی نفروخت ، ما هیچ تبلیغی ، سایت عضویت و برنامه های وابسته برای پول نقد در اختیار نداریم.

اگر تبلیغات انجام می دهید ، تبلیغ محصولات دیگران یا میزبانی یک سایت عضویت ، چای شما نیست ، می توانید برای ارتقاء خدمات یا محصولی به مخاطبان خود ، سعی کنید یک فروشگاه آنلاین با وردپرس بسازید..

کمبود محصول برای فروش وجود ندارد ، به علاوه همیشه می توانید مهارت های تخصصی را از طریق صفحه اجاره به فروش برسانید. به عنوان مثال ، شما می توانید خدمات طراحی و یا بلاگ نویسی مانند خدمات خود را واقعاً ارائه دهید. شما می توانید هر خدمتی را که خوانندگان خود به آن نیاز دارید مشورت و بفروشید. اگر محصولی آماده ندارید ، از طریق سایت وردپرس خود فروش کالا یا خدمات را در نظر بگیرید.

اگر مایل به تجارت الکترونیکی تمام عیار هستید ، می توانید با استفاده از افزونه هایی مانند WooCommerce ، یک فروشگاه آنلاین را به راحتی راه اندازی کنید. یک فروشگاه آنلاین به شما کمک می کند تا کالاهای دیجیتال و فیزیکی را بفروشید ، به این معنی که می توانید از تجارت الکترونیکی برای رونق فروشگاه سنگ و ملات خود استفاده کنید. بهتر است ، شما می توانید از بازاریابی وابسته برای تقویت فروش خود استفاده کنید.

اگر تصمیم به ایجاد یک وب سایت تجارت الکترونیکی دارید ، آن را منحصر به فرد کنید و یک طاقچه را هدف قرار دهید. تقریباً در مورد هر بازاری رقابت سختی وجود دارد ، بنابراین روی آنچه به شما علاقه مند هستید یا علاقه دارید بیشتر متمرکز شوید.

5. ارسال ها / بررسی های حمایت شده

با استفاده از پست های پشتیبانی شده برای کسب درآمد از سایت وردپرس

به اتومبیل مسابقه به عنوان پست حمایت مالی خود فکر کنید ، فقط از این کار بیش از حد نکنید

به عنوان یک وبلاگ نویس ، می توانید سریع از پست ها یا بررسی های حامی مالی استفاده کنید. اگر اقتدار به دست آورده اید و در طاقچه های خود محبوبیت دارید ، مشاغل شروع به نزدیک شدن به شما خواهند کرد تا نظرات مطلوب درباره محصولاتشان بنویسند.

به عنوان یک مبتدی ، نزدیک شدن به شرکتها با پیشنهادهای خوب مثمر ثمر خواهد بود. فقط اطمینان حاصل کنید که محصولات و خدمات مرتبط با مخاطبان هدف خود را مرور می کنید. بازبینی محصولات فقط برای پول ، اقتدار شما را بسیار سخت برای به دست آوردن لکه دار می کند.

علاوه بر این ، هنگامی که مشاغل شروع به برقراری تماس می کنند ، سایت خود را در مورد پست های حمایت مالی همه چیز را قرار ندهید. مطالبی را که به شما ترافیک و اقتدار ایجاد کرده است ، منتشر کنید. یک پست حامی گاه به گاه عالی عمل می کند ، اما زیاده روی کردن آن یک استراتژی بلند مدت نیست.

براساس BobWP ، “… دیگران ممکن است بخواهند از پستی حمایت کنند که فقط درمورد برخی اخبار در صنعت خود از محصولشان ذکر می کند – یا صرفاً برای تبلیغ بنر بپردازند یا در انتهای پست ذکر کنند.”

به همین ترتیب ، فرصت های بسیاری برای گشت و گذار در مورد پست های حمایت شده وجود دارد ، به خصوص اگر می توانید ترتیب تنظیم ماهانه / سالانه با شرکت ها را فراهم کنید. فقط در بررسی های خود مغرضانه نباشید زیرا این برای صداقت شما ضرر دارد.

6. استراتژی های کسب درآمد بیشتر در وردپرس

روش های دیگری برای کسب درآمد از سایت وردپرس شما وجود دارد ، اما از آنجا که پوشش دادن همه آنها به یک کتاب الکترونیکی نیاز دارد (شاید بتوانید یکی بسازید و آن را بفروشید؟) ، در اینجا چند مورد محترم ذکر شده است:

 • کمکهای مالی – می توانید از طریق سایت وردپرس خود با درخواست از خوانندگان خود مبلغی پول بدست آورید. این استراتژی مانند سحر و جادو عمل می کند ، به همین دلیل است که بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های غیردولتی اهدای عضو را رشد می دهند. فقط از خوانندگان خود بپرسید.
 • رها کردن – هنگام راه اندازی فروشگاه آنلاین خود ، لزوما به کالاهای شخصی خود برای تبلیغ نیاز ندارید. Dropshipping برای وردپرس به شما امکان می دهد از کالاهایی که متعلق به آنها نیست یا در انبار موجودی هستید درآمد کسب کنید. شما محصول را در سایت خود قرار داده و پرداخت را از خریدار جمع می کنید. سپس ، شما با قیمتی ارزان تر از تهیه کننده خریداری می کنید که محصول را مستقیماً به خریدار ارسال می کند.
 • یک هیئت کار ایجاد کنید – اگر شما از تولید کنندگان محتوا به وبلاگ نویسان علاقه مند هستید ، می توانید یک صفحه شغلی ایجاد کنید. آیا با طراحان و توسعه دهندگان WordPress سرو می کنید؟ می توانید برای آنها هیئت مدیره شغلی ایجاد کنید. با غیرانتفاعی که برای کمک مالی باید با مشاغل ارتباط برقرار کنید کار می کنید؟ شما می توانید یک هیئت مدیره را نیز طراحی کنید. در اینجا چند هیئت مدیره شغلی مرتبط با وردپرس برای الهام بخشیدن از ایده های شما وجود دارد.

سخنان نهایی

این استراتژی های کسب درآمد وردپرس به شما کمک می کند تا در هیچ زمان و در سایت وردپرس خود درآمد کسب کنید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که هر چیزی که ارزش زندگی داشته باشد کار سختی را می طلبد. همانطور که همه ما می دانیم موفقیت 99٪ تعریق و 1٪ الهام است. بنابراین با ایجاد محتوای با کیفیت ، تمرکز بر سئو و ادامه بهینه سازی سایت خود برای خوانندگان خود ، در ساخت وب سایت و برند خود کار خود را ادامه دهید.

امروز ، ما فقط الهام 1٪ مورد نیاز خود را به شما پیشنهاد داده ایم. آیا برای چالش آماده ای؟ آیا فکر می کنید آنچه را که برای تأمین 99 درصد تعریق در اختیار دارید ، دارید?

آیا شما از دیگر راهکارهای کسب درآمد در وردپرس که به آنها اشاره نکردید آگاهی دارید؟ در این صورت ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید ، بنابراین می توانیم با ذکر نام خود ، آن را به این پست اضافه کنیم و به شما اعتبار دهیم. خوشحالم و موفق باشید امسال را مولا کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map