راه های آسان (و مقرون به صرفه) برای ایجاد یک وب سایت وردپرس استراحت

آیا سایت وردپرس شما متمایز است؟ نه؟ اگر تازه وارد وردپرس هستید ، معمول است که اجازه دهید موضوع بیشتر قسمتهای سنگین را انجام دهد ، سایتی را ایجاد کنید که به نظر بد نرسد ، بلکه موضوعی است که کاملاً زیبا با آن جمع شده است. اما طراحی چشم نواز و حرفه ای دارای اهمیت است. حتی ممکن است مهمتر از محتوای واقعی شما باشد.


در دنیای بازاریابی اینترنتی ، مدتهاست که یک “واقعیت” خوب پذیرفته شده است که “محتوای پادشاه است” اما در واقع, برخی تحقیقات به نظر می رسد در غیر این صورت پیشنهاد می کند. در واقع ، طرح یک وب سایت می تواند بیشترین تأثیر را در برداشت اول داشته باشد.

اکنون من نمی گویم که کیفیت محتوای شما مهم نیست (این چیزی است که به بازدیدهای مکرر و البته به اشتراک گذاری القا خواهد کرد) ، اما اگر طراحی شما آنقدر پررنگ باشد که نیمی از بازدید کنندگان شما حتی زحمت کشیدن طولانی را هم ندارند. به اندازه کافی برای خواندن آن ، بسیاری از خوانندگان / مشتریان بالقوه را از دست خواهید داد. به همین دلیل در این پست چند روش آسان و مقرون به صرفه را برای نشان دادن سایت خود به شما نشان خواهم داد.

از طرح های زمینه / چارچوب های قابل تنظیم از Get-go استفاده کنید

چارچوب های وردپرس

اگر احساس نمی کنید یاد بگیرید چگونه رمزگذاری کنید تا بتوانید کنترل خلاقانه ای در سایت وردپرس خود داشته باشید یا یک متخصص حرفه ای را استخدام کنید ، یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید انتخاب موضوعی با گزینه های طراحی است. اما وقتی نوبت به شما امکان می دهد آزادی متناسب با موضوع خود را داشته باشید – بدون برنامه نویسی لازم – از سایر کاربران مضمون گفتنی بایستید ، همه تم ها با هم برابر نیستند. تعداد زیادی مضمون وجود دارد که تقریباً امکان 0 سفارشی سازی را در خارج از گزینه های سفارشی سازی شده در وردپرس ایجاد می کند (که در واقع خیلی هم نیست).

برخی گزینه های برجسته عبارتند از Total ، Headway, درست کردن و تخته سنگ (هر دو رایگان) فقط برای نامگذاری چند مورد از گزینه های بسیار عالی در آنجا. به عنوان مثال با Total ، به شما اجازه می دهد کنترل خلاق کاملی بر نحوه ظاهر سایت شما بدون نیاز به نوشتن یک خط کد انجام شود. با استفاده از سازنده صفحه می توانید هرگونه طرح را ایجاد کنید ، و سپس از گزینه های حتی بیشتر موجود در هر ماژول برای شخصی سازی عناصر صفحه استفاده کنید.

در حالی که مضامین مانند Total به اندازه کافی ساده است که برای بیشتر افراد آشنا با WordPress استفاده می شود ، تسلط بر آن به عنوان یک مبتدی کامل می تواند کمی مشکل باشد. اگر کاملاً تازه وارد وردپرس هستید ، ممکن است بخواهید یک موضوع اساسی تر را با گزینه های سفارشی سازی کمتری نظیر ؟؟؟؟؟ در این حالت شما هنوز این گزینه را دارید که می توانید رنگ ها ، قلم ها ، اندازه و چیدمان کلی صفحات را تغییر دهید ، اما بیشتر از آنکه گزینه های از پیش تعیین شده را انتخاب کنید نه اینکه دستان خود را کثیف کنید ، وب سایت مورد نظر خود را ترسیم می کنید. اگرچه بله ، این بدان معناست که شما کنترل جزئیات کمتری دارید ، در عین حال این امر باعث می شود که در جزئیات جزئی گرفتار نشوید و وب سایت خود را به صورت مؤثر در سکته های گسترده شخصی کنید..

اکنون ، هیچ یک از مضامین ذاتاً بر دیگری برتر نیستند ، همه اینها به مشتری بستگی دارد. اما اگر هنگام طراحی وب و همچنین WordPress یک مبتدی هستید ، انتخاب موضوعی که به شما امکان کنترل خلاقانه را می دهد بدون اینکه شما را بر گزینه ها غافل کند ، ممکن است ایده خوبی باشد.

اگر عاشق موضوع فعلی خود هستید ، و اساساً هیچ گزینه ای برای سفارشی سازی ارائه نمی دهد ، نگران نباشید ، هنوز کارهای کاملی وجود دارد که می توانید آن را برجسته کنید ، بنابراین بگذارید درون آن ها حفر کنیم..

از یک آرم استفاده کنید

یکی از روشهای استاندارد تر برای تمایز یک سایت وردپرس از سایر افرادی که از همان تم استفاده می کنند ، برای ساختن یک سایت مورد نظر خود ، استفاده از یک آرم به جای متن سرفصل استاندارد + فونت است. اگر بودجه تنگی دارید ، یا دوست دارید که بتوانید به عنوان مثال یک نشان خود را بسازید ، فقط متن را بسازید. که ممکن است به نظر نرسد ، اما با انتخاب دقیق فونت ها و رنگ ها ، می توانید خودتان یک آرم بسیار حرفه ای به نظر برسید.

برای یادگیری چگونگی انجام این کار خود می توانید بررسی کنید این دقیق چگونه به ارسال که به شما نشان می دهد چگونه می توانید یکی از ابتدا تا انتها را ایجاد کنید. (این وبلاگ همچنین نمونه ای از سایت بسیار محبوب است که در صورت نگرانی شما از یک آرم فقط متن استفاده می کند.)

مکان های بسیاری وجود دارد که می توانید با ارزان قیمت یک آرم دریافت کنید ، اما محبوب بحث برانگیز جایگزین بودجه راه انداز bootstrap است پنجر. از کجا در تئوری می توانید برای 5 دلار یک آرم تمام شده دریافت کنید. مسئله در مورد fiverr این است که شما فقط ارسال نمی کنید ، باید تحقیق خود را انجام داده و یک طراح را پیدا کنید که سابقه طراحی آرم ها را دارد که دقیقاً مانند نوع موردی است که شما می خواهید. انتظار نیز اغلب بسیار طولانی است. (همچنین این 5 دلار است ، بنابراین یک طرح منحصر به فرد را انتظار ندارید ، انتظار داشته باشید مقداری کلیپارت متناسب با متن را با قلم جالب داشته باشید.)

شاید محبوب ترین جایگزین میان رده ، باشد 99 طرح, جایی که شما یک طراح را در جلو استخدام نمی کنید و سپس او را طراحی می کند ، نه. در 99 طراحی ، شما یک مسابقه طراحی را شروع می کنید ، و می توانید بین بسیاری از طرح ها یکی را انتخاب کنید که احساس می کنید بیشتر از همه با شما و برندتان طنین انداز است. نوعی مهارت مانند داشتن مهارت های یک طراح است ، زیرا با تمام گزینه ها ، شما کنترل خلاق زیادی را حفظ می کنید.

برای ایجاد یک صفحه شخصی سفارشی از یک افزونه صفحه ساز استفاده کنید

تصویری آهنگساز

با استفاده از یک سازنده صفحه ، می توانید اولین تصوری را که بازدید کننده هنگام بازدید از سایت شما ایجاد می کند ، تغییر دهید. می توانید پلاگین های سازنده صفحه را که قبلاً مورد بررسی قرار داده ایم انتخاب کنید یا یکی از گزینه های مورد نظر خود را دریافت کنید. اگر تصمیم گرفتید با یکی از مضامین پیشنهادی که قبلاً انجام دادید ، بروید ، از اینکه موضوع شما ممکن است یک صفحه ساز داشته باشد ، از قبل ساخته شده است.

سازندگان صفحه فرایند ایجاد یک وب سایت سفارشی را برای کاربران وردپرس که توسعه دهنده نیستند قابل مدیریت است. ویژوال کامپوزر تاکنون یکی از محبوب ترین افزونه های سازنده صفحه وردپرس است و با دلیل خوبی. رابط کاربری آسان برای کاربران امکان ایجاد صفحات در قسمت جلویی را فراهم می کند ، بنابراین می توانید صفحه خود را در سایت زنده خود مشاهده کنید که در حال ساختن آن هستید (این شامل دیدن عکس های انتخاب رنگ ، ستون ، گزیده ها ، لغزنده ها و موارد دیگر است. شما آنها را نیشگون گرفتن و کشیدن).

از ابزارک / نوار کناری استفاده کنید

راه آسان دیگر برای تغییر نگاه و احساس وب سایت شما ، قرار دادن عناصر بصری کلیدی در نوار کناری است. اینها می توانند مینی بنرهای خود طراحی شده یا پلاگینهای ویجت بسیار ساده و مفید باشند که با بقیه طراحی سایت شما مطابقت دارند. به عنوان مثال یک افزونه ویجت که پستهای محبوب را نشان می دهد و تصاویر برجسته آنها را نشان می دهد. مخزن افزونه WordPress.Org را پرداخت کنید – آنها تنوع بسیار خوبی دارند افزونه های ویجت رایگان که می توانید برای تغییر ظاهر وب سایت خود استفاده کنید.

Sidebar / Go را با تمام عرض حذف کنید

وب سایت تمام عرض

این روزها بسیاری از مضامین ارائه دهنده این گزینه ها هستند ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که ما را از آنها بسازید. اغلب اوقات به راحتی چک کردن یک جعبه یا کلیک روی یک دکمه به راحتی انجام می شود. بستگی به این موضوع دارد که در آن گزینه های طرح را پیدا کنید. اما ، برای موضوع Total ما گزینه ای برای انتخاب یک طرح کامل می تواند در سطح جهانی از تنظیم کننده تم یا در هر صفحه با استفاده از تنظیمات صفحه جداگانه تنظیم شود..

اگر موضوع شما از آن پشتیبانی می کند …

در این مرحله ما به منطقه ای می رویم که بسیاری از مضامین پشتیبانی نمی کنند و واقعاً هیچ افزونه ای وجود ندارد که به اندازه کافی خوب برخورد کند که ارزش پرداختن به آن را دارد. اگر موضوع شما از این پشتیبانی نمی کند.

تغییر قلم ها

اکنون این چیزی است که به چند خط کد نیاز خواهید داشت مگر اینکه شما یک موضوع را با توانایی انجام این کار انتخاب کرده باشید. اما اگر موضوع شما اجازه می دهد ، و شما در حال حاضر طیف وسیعی از فونت ها را انتخاب کنید ، توصیه می کنم که بخوانید این مقاله در مورد فونت های جفت کننده اولین. این به شما کمک می کند تا فونت هایی را انتخاب کنید که با هم کار می کنند و یک حرفه ای حرفه ای ایجاد کنید ، به جای اینکه سایت به نظر برسد که از اختلال شخصیت چندگانه رنج می برد.

و اگر موضوع شما با گزینه های قلم داخلی ساخته نشده است ، می توانید همیشه از یک افزونه استفاده کنید. افزونه WP Google Fonts free WordPress راهی سریع و آسان برای اضافه کردن پشتیبانی بیش از 670+ قلم های سفارشی Google به موضوع شما است.

تغییر رنگ طرح

انتخاب کننده رنگ

اگرچه این می تواند یک راه عالی و احتمالاً بهترین راه برای برجسته کردن سایت شما باشد ، اما این یک مسیر خطرناک برای پایین آمدن آماده نشده است. این را بخوان مقاله در مورد برخی از دستورالعمل های ایمنی تا مطمئن شوید که با طرح رنگی خود خیلی دور نخواهید شد. و اگر موضوع شما از طراحی مسطح استفاده می کند ، می توانید برخی از آنها را “سرقت کنید” در اینجا الهام بخش پالت های رنگی است.

پس از آماده شدن رنگ های وب سایت خود ، اگرچه بیشتر تم ها این کار را آسان می کنند. بسیاری از تم ها (رایگان و پریمیوم) با پوسته های رنگی داخلی ، گزینه های رنگی سفارشی در Customizer Theme یا گزینه هایی برای رنگ های ساخته شده در سازنده صفحه ارائه می شوند. یا درست مانند فونت ها ، می توانید افزونه رایگان نیز نصب کنید رنگ تم خود را نیشگون گرفتن و کشیدن.

تغییر ابعاد / موارد دیگر

به عنوان مثال می توانید از ارتفاع هدر سایت خود کم کنید تا بیشتر محتوای واقعی خود را در اولین تصور بازدید کننده بسته بندی کنید. یا می توانید عرض نوار کناری خود را افزایش یا کاهش دهید. این معمولاً مستقیم به جلو است ، و بعضی اوقات فقط با آزمایش و دیدن نتایج ، می توانید متوجه شوید که آیا پیشرفت هایی وجود دارد.

مضامین با استفاده از سازندگان صفحه به شما امکان می دهد عناصر را به راحتی آزاد کنید ، بنابراین می توانید در صورت لزوم فضای سفید بیشتری اضافه کنید یا عنصر صفحه را با سهولت تغییر دهید. علاوه بر این ، سایر مضامین مانند Total علاوه بر تمام ویژگی های اضافه شده توسط سازنده کشیدن و رها کردن ، گزینه های داخلی فقط برای هر عنصر موضوع (بالشتک عنوان ، عرض نوار ، اندازه تصویر ، تنظیمات پاسخگویی و موارد دیگر) اضافه می کند..

هر کاری انجام دهید ، آن را تمیز نگه دارید

یکی از کارهایی که بسیاری از افراد هنگام شخصی سازی وب سایت خود اشتباه می کنند این است که آنها عناصر غیر ضروری زیادی را به جای اینکه چند مورد از عناصر اصلی کلیدی طرح را تغییر دهند ، اضافه می کنند تا بهتر با برند و دیدگاه خود هماهنگ شوند..

سایت شما لازم نیست پیچیده باشد تا خوب به نظر برسد. در حقیقت ، در بیشتر موارد ، برعکس است. وب سایت ها به هم ریخته و بسیار پیچیده به نظر می رسد زشت تر از ساده و آسان برای دنبال کردن هستند. این بدان معنی است که حتی اگر شما گزینه ای برای رفتن به 4 میله جانبی ، یا آرم خود را 8 مکان بچسبانید ، ممکن است فقط با یکی بچسبید.

اگر برنامه ای دارید که با آن دست و پنجه نرم می کنید ، داستانهای موفقیت برای نشان دادن یا سؤالهای خود ، لطفاً به اشتراک بگذارید. یا اگر راهنمایی یا افزونه ای دارید که به شما در سفارشی کردن وب سایت خود کمک می کند ، دوست داریم بدانیم که آنها چه بوده اند. در زیر برای ما نظر بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector