بهترین ابزار و منابع وردپرس برای مترجمان

بهترین ابزار و منابع وردپرس برای مترجمان

در باره 40٪ نیروی کار آمریکایی قرار است تا سال 2020 از فریلنسرها تشکیل شود ، به این معنی که سیستم عامل هایی مانند وردپرس به این افراد خودکفایی که می خواهند مسیر کارآفرینی را برای کسب درآمد برای خودشان بدست آورند ، بیشتر می شوند..


Freelancing یک تجارت خسته کننده است و شما را مجبور می کند رئیس خود باشید و در واقع بدون هیچ گونه حواس پرتی بنشینید و کار کنید. تنها مشکل این است که هر روز یک حواس پرتی جدید در مقابل چشمان ما رقصیده می شود که ما را از بهره وری دور می کند و راهی را دنبال می کند که خبرهای بد را برای تجارت آزاد شما هجی می کند.

نکته خوب همچنین ابزارهای وردپرس زیادی برای آزادکاران و متخصصان وردپرس وجود دارد تا بتوانند با این حواس پرتی ها مقابله کنند ، شما را تولید کنند و حتی وقت خود را مانند آنچه که ممکن است در یک کار اداری معمولی انجام دهید پیگیری کنید. اگرچه بسیاری از ما آزادکار ممکن است برخی از تکنیک ها و استوایی را که می توانید در دنیای شرکت ها بیابید ، مسخره کنیم ، دلیل وجود برخی از ابزارها وجود دارد..

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید از برخی از این ابزارهای وردپرس برای فریلنسرها استفاده کنید تا یکی از مهمترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی و وب سایت های زمان ما را بدست آورید و این کار را برای شما انجام دهیم.

مدیریت پروژه پانوراما

مدیریت پروژه پانوراما

Panorama یک افزونه ساده و رایگان است که پروژه و ابزارهای مدیریت وظیفه شما را درست روی داشبورد وردپرس گرد هم آورده است. من برای مدیریت پروژه ها از گزینه های کاملی استفاده کرده ام ، اما همیشه بدون داشتن یک برنامه کاملاً جدید وقتی که بیشتر وقت خود را در وردپرس می گذارم راحت تر وجود دارد.

می توانید زمان خود را وارد سیستم کنید ، پروژه ها را ویرایش و اضافه کنید ، وظایف را به اعضای تیم واگذار کنید ، و حتی داشبورد خود را به مشتریان ارائه دهید تا پروژه را دنبال کنند..

مدیریت رمز عبور LastPass

LastPass

این که آیا شما یک وبلاگ نویس مستقل یا طراح وب هستید ، باید چندین حساب کاربری وردپرس را مدیریت کنید و تمام نام کاربری و رمزعبورها را به خاطر بسپارید تا اطلاعات خود را ایمن نگه داشته و هر روز به سادگی کار خود را انجام دهید. این جایی است که LastPass وارد می شود. تقریباً در مورد هر دستگاهی کار می کند تا بتوانید به راحتی و با اطمینان تمام رمزهای عبور خود را در تمام سایتهای WordPress ذخیره کنید.

نکته مهم در اینجا ایمنی است. مرورگر Chrome من به طور خودکار رمزهای من را ذخیره می کند ، اما این دقیقاً بهترین راه برای جلوگیری از هکرهایی نیست که بتوانند سایت شما را به کلی خراب کنند یا برای بازدید کنندگان خطرناک کنند.

تقویم تحریریه

تقویم ویراستاری افزونه WordPress

تقویم تحریریه برای هرکسی که وبلاگ خود را در وردپرس اجرا می کند مناسب است ، زیرا می توانید تقویم ایده هایی را که برای پست های وبلاگ دارید ، مشاهده کنید و به طور خودکار در سیستم ارسال شده در داشبورد ادغام شوید. اگر تاریخچه خود را بگردید ، به یاد داشته باشید که در هنگام ارسال نیاز به یاد داشته باشید و اگر سایتی را اجرا کنید که چندین نویسنده در آن بنویسند ، جریان مداوم مقاله را حفظ کنید.

G مجموعه

G Suite توسط Google

G Suite یک ابزار وردپرس مستقیم نیست بلکه برای افرادی که در WordPress کار می کنند ضروری است. برگه ها ، اسناد ، سرویس های ایمیل و موارد دیگر به شما امکان می دهد تا از پردازنده های کلمه دست و پا گیر خلاص شوید و اطلاعات خود را به سرعت پشتیبان تهیه کنید. شما حتی می توانید به صورت آفلاین کار کنید و محتوای خود را همزمان با همگام سازی هر زمان پیدا کنید.

از ابزارهای اضافی مانند UpdraftPlus برای تهیه سریع نسخه پشتیبان از مطالب خود در Google Drive. یا حتی اسناد خود را بدون نیاز به کپی و چسباندن به سیستم وردپرس فشار دهید.

مدیر Asana Task

آسانا

آسانا یکی از محبوب ترین ابزارهای همکاری تیمی در بازار است. جالب ترین چیز این است که Asana برنامه ای دارد که به شما امکان می دهد با سایت وردپرس خود همگام شوید و گردش کار خود را در داشبورد وردپرس مشاهده کنید. فقط چند کلیک طول می کشد تا با تیم خود کار کنید یا ببینید که تکلیف بعدی شما به چه دلیل است.

فرم های برآورد و پرداخت تخت WP

فرم های برآورد و پرداخت WP

قیمت گذاری یک سرویس به مراتب کمتر از قیمت یک محصول سیاه و سفید است – انعطاف پذیری به مراتب بیشتر است ، و هیچ دو شغل هرگز یکسان نیستند. برای بررسی مجدد در این شماره ، فرم های تخمین و پرداخت WP Flat تهیه شده است که یکی از بهترین راه حل ها برای خدمات قیمت گذاری را ارائه می دهد. این افزونه به شما امکان می دهد فرم های قیمت گذاری کاملاً تعاملی و شیک ایجاد کنید ، که یک مشتری آینده نگر را از طریق گزینه های مختلف موجود در اختیار آنها قرار می دهد و قیمت را در هنگام پیشرفت قیمت گذاری می کند..

تصویر برآورد و فرم های پرداخت WP

فرم کاملاً قابل تنظیم است: می توانید قلم ها ، رنگ ها و تعداد فیلدها را انتخاب کنید. می توانید گزینه های موجود را به عنوان تصویر یا متن نمایش دهید و همچنین در صورت دسترسی چندین گزینه می توانید از کادرهای چک استفاده کنید. هر مورد انتخاب شده می تواند یک هزینه ثابت به قیمت کلی یا درصد اضافه کند / حذف کند. اگر مورد نیاز آن باشد ، می توانید به بازدید کنندگان اجازه دهید مقدارهایی را انتخاب کنید ، با تخفیف هایی که برای مقادیر بزرگتر تنظیم شده است (بنا به اختیار شما). همچنین یک نوار پیشرفت شیک در مرکز وجود دارد که می تواند برای نمایش کل هزینه فعلی یا شماره مرحله استفاده شود.

اگر می خواهید مستقیم پرداخت کنید ، می توانید در پایان فرم گزینه پرداخت پی پال را ادغام کنید. اگر از WooCommerce استفاده می کنید ، محصول / خدمات نهایی می تواند به طور خودکار به سبد بازدید کننده اضافه شود ، جایی که آنها می توانند با استفاده از هرکدام از بازرگانان پرداختی که وب سایت شما پشتیبانی می کند ، پرداخت کنند. این افزونه همچنین می تواند با فرم های Gravity یکپارچه شود.

مدیر پروژه WP

مدیر پروژه WP

کار با یک تیم از طریق وردپرس با ایمیل اشتباه ایجاد می کند ، بنابراین برای مدیریت یک تقویم ، ایجاد نقاط عطف و حتی ارسال فایل برای تیم خود ، از افزونه هایی مانند این استفاده کنید. حریم خصوصی هنگام اجرای سایتها یک نگرانی بزرگ است ، بنابراین این امر به محافظت از شما نیز اهمیت می دهد.

فاکتور WP

WP-فاکتور - فاکتور وب و صورتحساب

من دوست دارم از یک سیستم صورتحساب شخص ثالث استفاده کنم ، اما اگر می خواهید مقداری زمان صرفه جویی کنید و فاکتورهای خود را از وردپرس ارسال کنید ، این روش برای انجام آن است. چند فاکتور سریع ایجاد کنید ، یک سیستم پرداخت را ادغام کنید و فاکتورها و صورتحسابها را به مشتری خود ارسال کنید.

MonsterInsights

MonsterInsights Analytics برای وردپرس

این یک ابزار ضروری است بنابراین می توانید دقیقاً ببینید چه نوع افرادی به وب سایت وردپرس شما می آیند. اگر جمعیت شناسی مشتری و خواننده خود را درک نکردید ، احتمال ایجاد محتوای خوب را به شدت مانع می شوید. به نرخ کلیک از طریق مکان ، مراجعه به افراد مراجعه کنید و پست های وبلاگ بهترین عملکرد را دارند. من مخصوصاً دوست دارم مردم را ببینم که نمونه کارهای من را از کجا می بینم.

ویرایشگر تصویر Canva

بوم

Canva ابزاری برای شخص ثالث است که به شما کمک می کند تا به سرعت تصاویری را طراحی کنید که می توانید در وبلاگ خود ، صفحات رسانه های اجتماعی و موارد دیگر قرار دهید. اگر طراح گرافیک نیستید ، این بهترین گزینه برای ساخت تصاویر خیره کننده برای افزایش درگیری در سایت شماست.

MailChimp

MailChimp برای وردپرس

با ایجاد یک فرم ثبت نام ساده و دادن چیزهایی ، لیست ایمیل خود را بسازید. مهم نیست که چه چیزی را در سایت وردپرس خود می فروشید یا می نویسید ، ارسال ایمیل به مشتریان ، خوانندگان و ایمیل های مشتری بهترین راه برای برقراری ارتباط است. برای بهترین ادغام از افزونه MailChimp for WordPress استفاده کنید.

مدیریت رسانه اجتماعی بافر

بافر

اگر همیشه در هنگام ارسال در رسانه های اجتماعی موهای خود را بیرون می کشید ، تنها نیستید. اگر یک تجارت آزاد انجام می دهید ، احتمالاً شنیده اید که دسترسی به مشتریان از طریق شبکه های اجتماعی به خوبی است ، اما به سختی می توان گفت که آیا رسانه های اجتماعی واقعاً به تجارت شما کمک می کنند یا خیر. ناگفته نماند ، مدت زمان قابل توجهی طول می کشد.

یک راه حل سریع بافر است. از Buffer برای یافتن سریع مطالبی جالب و جذاب استفاده کنید. سپس محتوا را در عرض چند ثانیه با تمام رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. حتی می توانید پست ها را برنامه ریزی کنید ، بنابراین لازم نیست هر روز به فکر استراتژی رسانه های اجتماعی خود باشید.

هوشمند قبل از مشاهده

هوشمند قبل از مشاهده

اگر می خواهید در دنیای طراحی موفق شوید ، به یک سبد عالی نیاز دارید. مشکل اینجاست که بیشتر پرتفوی ها به همین روش ارائه می شوند و تفاوت آنها بسیار اندک است. حتی اگر کار شما عالی باشد ، ارائه آن به سبک دنیای زندگی به سختی رویکرد یک فرد خلاق نیست. اگر می خواهید روشی بی نظیر برای نمایش کار خود داشته باشید ، بررسی Smart Smart After After Viewer را بررسی کنید.

Smart Before After Viewer به شما امکان می دهد کار خود را به عنوان ارائه دهید قبل از و بعد از تصاویر. این امر به مشتریان بالقوه اجازه می دهد تا كلی از كاری را كه انجام داده اید ببینند ، و رویكرد سرگرم كننده و تعاملی اولین احساس عالی را ایجاد می كند.

عکس کشویی

این افزونه به شما امکان می دهد دو تصویر را با یک کشویی تعاملی نمایش دهید. نوار لغزنده را می توان با کشیدن یا به سادگی معلق کردن تصویر ، به صورت عمودی یا افقی جابجا کرد. اگر می خواهید اطلاعات مربوط به هر تصویر را ارائه دهید ، همچنین می توانید برچسب را به هر طرف کشویی اضافه کنید – رنگ این برچسب ها کاملاً قابل تنظیم است ، مانند رنگ کشویی تعاملی ، که به شما امکان می دهد چیزی را بسازید. با سبک بقیه وب سایت شما مطابقت دارد.

می توانید یک اسلایدر به هر پست ، صفحه یا منطقه ویجت اضافه کنید – به آسانی بسته بندی دو تصویر بین دو کد کوتاه است. برای یک نمونه کار کامل تر ، همچنین می توانید چندین لغزنده را به یک صفحه اضافه کنید. برای بازدید کنندگان در دستگاه های تلفن همراه ، اسلایدرها کاملاً پاسخگو هستند و با استفاده از صفحه های لمسی می توان آنها را فعال کرد.

صورتحساب Trello و برداشت

برداشت سه تایی

این یکپارچه سازی جالب است که شامل دو ابزار است که در واقع به طور مستقیم به WordPress پیوند ندارند. با این کار ، احساس بدی می کنم که آنها را از لیست خارج کنم زیرا هرکسی که در وردپرس به عنوان یک فریلنسر کار می کند ، باید استفاده از Trello و Harvest را در نظر بگیرد..

Trello یک ابزار ساده مدیریت پروژه با یک رابط براق برای سادگی و امکان برقراری ارتباط سریع با افراد تیم شماست. Harvest یک ابزار ردیاب و فاکتور فاضلاب زمانی قدرتمند است که می توانید با دیدن اینکه در چه زمینه هایی از مشاغل آزاد خود وقت زیادی را می گیرید ، خود را سریعتر تولید کنید..

به طور جداگانه ، این دو ابزار فقط فوق العاده هستند ، اما شما یک افزونه خوب Google Chrome نیز بدست می آورید که آنها را گرد هم می آورد. می توانید در Trello یک کارت کار ایجاد کنید و هر زمان شروع به کار ، روی یک دکمه ردیابی زمان کلیک کنید. این به طور خودکار زمان برداشت محصول را ضبط می کند و شما هرگز نباید هنگام جستجوی پروژه های خود ترللو را ترک کنید.


اگر سؤالی در مورد این ابزارهای وردپرس را برای آزادکاران دارید ، در بخش نظرات به من اطلاع دهید. زندگی یک مترجم آزاد غالباً گیج کننده و استرس زا است ، اما شما همچنین این شانس را دارید که واقعاً احساس استقلال کنید و در روند کار موفق باشید. با کمک این ابزارها می توانید با وردپرس لگد بزنید و در خارج از آن بخش شرکتی زندگی کاملی داشته باشید. از آن لذت ببرید و به من اطلاع دهید که آیا می توانید به هیچ ابزاری دیگر فکر کنید که بدون آن نمی توانید زندگی کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map