هزینه واقعی ساختن وب سایت با وردپرس

پست امروز درخشان می ماند بر روی یکی از رایج ترین سؤالات وردپرس که همیشه پرسیده نمی شود. هزینه واقعی ساختن یک سایت وردپرس چقدر است؟? خوب ، برای حل این معضل ، من با یک داستان کوتاه شروع می کنم زیرا داستان ها … خوب … عالی هستند. آماده؟ خوب.


اگر به من اهانت می کنید ، لطفاً پاراگراف بعدی را با لهجه انگلیسی که همه دوستش داریم بخوانید.

این یک بار ، من خودم گل زدم یک حساب میزبان فروشنده با یک میزبان محبوب در میدلزبورو ، انگلستان. پس از چند روز مغز من ، من تصمیم گرفتم که به دنبال میزبانی ارزان وردپرس با خاک ارزان ، وارد شغل شوم. منظور من این است که با حساب کاربری میزبان مجانی رایگان چه کاری می توانید انجام دهید?

وردپرس رایگان است

WordPress.org ، وردپرس خود میزبان

یک سایت وردپرس را کنار هم قرار دادم و شروع به بازاریابی کردم. داستان کوتاه ، بسیاری از استانداردها به نظر خوب می رسیدند ، زیرا – در همان روز اول – شش دورنما از گردن جنگل دریافت کردم. این یک اتفاق بزرگ است با توجه به اینکه من پیوند را در پروفایل Facebook خود فقط یک بار به اشتراک گذاشتم.

تنها مشکل؟ آنها احتیاط کرده اند که از زمان درک آنها – که شش نفر از آنها – WordPress (و هر آنچه که با آن همراه است) باشد ، متعهد شوند. یکی از چشم اندازها ، یک خانم ، تا این حد کار کرده بود که شما را به عنوان یک هنرمند برتر برای شما برگزید شارژ سالانه وردپرس. درست است ، او بخش میزبان را کاملاً فراموش کرد.

او تا آنجا که مرا به سمت WordPress.com نشان داد ، رفت ، اما قبل از اینکه توضیح دهم که برای وردپرس شارژ نمی کردم بلکه میزبانی آن هستم ، او از بین رفت. پوف! دقیقاً مثل همین در هوای نازک از بین رفت.

“ارتباط با ما را متوقف کنید ، وردپرس رایگان است!” هر کجا که شما بانوی منصف باشید ، من به کسی وصل نمی شدم و من این کار را انفرادی انجام می دادم. هیچ کس دیگری درگیر نبود. من درس خود را آموختم ، کل کار را خاموش کردم و حساب فروشنده را برای اجاره پول به فروش رساندم. چی؟ زندگی درست است.

ساختن وب سایت ها با استفاده از وردپرس هزینه ای را به همراه دارد

مشاوره در زمینه توسعه دهنده وردپرس

برای ساختن یک سایت شخصی میزبان حرفه ای با استفاده از وردپرس به شما هزینه خواهد کرد. قبل از تعیین ماجراجویی وردپرس باید هزینه هایی از قبیل نام دامنه ، هاستینگ ، طراحی و موارد دیگر را در نظر بگیرید. بدون شک ، می توانید سفر خود را در وبلاگ نویسی به صورت رایگان در WordPress.com شروع کنید ، اما طعم وردپرس که به آنجا می رسید از نظر عملکرد و سبک بسیار محدود است..

شما همچنین باید تا زمانی که به یکی از بسته های پریمیوم خود ارتقا ندهید ، آگهی های اجباری و یک دامنه فرعی (یعنی youritename.wordpress.com) را تنظیم کنید و ، اوه ای پسر ، آیا آنها مضحک هستند و یا گران قیمت هستند! اگر همه انعطاف پذیری و گزینه های یک وب سایت خود میزبان را می خواهید ، لازم است که برای یک بسته VIP بهار شوید – ما در مورد 5000 دلار + در هر ماه صحبت می کنیم (هزینه سنگین برای راه اندازی را حساب نمی کنید)!

با یک برنامه شروع کنید

بنابراین ، هزینه واقعی ساخت یک سایت وردپرس تمام عیار چیست؟ خوب ، همه چیز به خود و ویژگی های مورد نیاز شما جوش می خورد. به یاد داشته باشید ، شما باید از طرحی شروع کنید که به برخی از سؤالات اساسی مانند:

 • هدف یا هدف وب سایت شما چیست?
 • مخاطبان شما چه کسانی هستند?
 • چه کسی ایده آل ترین مشتری شما است (همچنین به عنوان شخصیت شناخته می شود)?

برنامه شما هر فعالیتی را در سایت وردپرس شما اعم از توسعه ، استراتژی محتوا ، بازاریابی و غیره اطلاع خواهد داد. هرچند در پایان روز و تا زمانی که ما در حال صحبت کردن هزینه هستیم ، شما یا وقت خود را برای انجام همه کارها خود کنار می گذارید یا پول خود را صرف دست اجیر می کنید. انتخاب باشماست.

در کل ، در اینجا تقسیم بندی از متداول ترین هزینه هایی که برای ایجاد یک سایت وردپرس متحمل می شوید وجود دارد:

 • برای مبتدیان ، به نام دامنه ای مانند wpexplorer.com نیاز دارید
 • یک حساب میزبانی وب که در آن وب سایت شما زندگی می کند
 • هزینه های برنامه نویس یا بودجه ای برای تم ها و افزونه های حق بیمه وردپرس
 • تولید محتوا
 • بدیهی است خرج بازاریابی
 • برخی از آموزش در وردپرس
 • خدمات تعمیر و نگهداری مانند پشتیبان و امنیت
 • زمان شخصی که با هزینه فرصت همراه است

با این خلاصه که اشتهای شما کم می شود ، بیایید حفر کنیم و جزئیات دقیق تر را بررسی کنیم.

خلاصه ای از هزینه های وب سایت وردپرس

همانطور که قبلاً گفته شد ، WordPress ممکن است رایگان باشد اما وب سایت شما اینگونه نیست. در اینجا جمع آوری هزینه ها است.

نام دامنه: 15 دلار
SSL و حریم خصوصی دامنه: 8 دلار+

نام دامنه شما این است که چگونه آینده نگر شما را در وب پیدا می کند. به عنوان آدرس کسب و کار فروشگاه دیجیتال ، نمونه کارها ، نمایندگی ، فروشگاه و غیره فکر کنید. اکنون ، نام دامنه شما می تواند هر چیزی باشد که دوست دارید ، فقط اطمینان حاصل کنید که برای مشتریان مناسب ، جذاب و به یاد ماندنی است. می دانید ، چیزی که احتمالاً می توانید از آن استفاده کنید. حداکثر آن را در سه کلمه نگه دارید.

دامنه معمولی .com با هزینه تقریبی 10 تا 15 دلار در سال (بسته به رجیستری که استفاده می کنید) انجام می شود ، که در سایت ارزان تر قرار دارد. همچنین می توانید یک .net ، .org ، .biz ، .guru یا هر چیز دیگری را که دوست دارید ، دریافت کنید ، فقط بخاطر داشته باشید که قیمت ها متفاوت هستند. بعضی از میزبان وب حتی یک سال دیگر شما را با دامنه آزاد وصل می کنند زیرا شما سنگ می زنید ، اما هزینه های تمدید بعدی از جیب شما خارج می شوند.

سپس ما افزودنیهای مکمل مانند WhoisGuard (حریم خصوصی) و HTTPS داریم زیرا شما نمی توانید قیمت ناشناس بودن و امنیت را تعیین کنید. در صورت جمع آوری داده های حساس در وب سایت خود ، HTTPS ضروری است. به هر حال ، آن را نیز یک معیار رتبه بندی Google SEO امروزه پس بله ، سایتهای خود را ایمن کنید. HTTPS می تواند در هر جایی از 0 دلار (با رمزگذاری Let) تا 960 دلار در سال در هر دامنه هزینه کند ، و بالاتر از آن حریم خصوصی دامنه یا WhoisGuard حدود 8 دلار در سال برای هر دامنه هزینه خواهد داشت.

توجه داشته باشید: برخی از بسته های میزبانی وب مانند میزبانی مشترک از HTTPS پشتیبانی نمی کنند ، بنابراین ابتدا با شرکت میزبان خود تماس بگیرید تا از ناامیدی خودداری کنید.

نام دامنه ها و پسوندهایی وجود دارد که ثروت آنها را می طلبد ، اما شما خوب هستید که مهمانی را با یک نام معمولی برای رفع مشکل ارزان کنید. همه چیز گفته شده و تمام شده است ، حتی اگر یک دامنه بین 15 تا 100 دلار در سال هزینه داشته باشد ، هر دو هزینه ثبت نام اولیه و تجدید سالانه را بررسی کنید تا مبادا با گزینه ای گران قیمت گیر بیفتید..

بسیاری از افراد از رجیسترهای بزرگی مانند GoDaddy و NameCheap استفاده می کنند. وقت خود را انتخاب کنید تا دامنه خود را عاقلانه انتخاب کنید زیرا در حال حاضر و آینده نماینده شما و نام تجاری شما خواهد بود.

دامنه های GoDaddy 0.99 $ .COM

اینجا را کلیک کنید تا دامنه .COM را فقط با 0.99 دلار در سال اول از GoDaddy دریافت کنید. دامنه ها به طور معمول 14.99 دلار هزینه دارند ، بنابراین در سال اول ثبت نام 14 دلار صرفه جویی می کنید.

نام دامنه خود را برای 99 سنت دریافت کنید

میزبانی وب: اشتراک گذاری ، مدیریت و موارد دیگر

در گذشته ، ما چگونگی انتخاب بهترین هاستینگ وردپرس را بررسی کردیم. علاوه بر این ، ما چندین بار این موضوع را پوشش داده ایم ، این بدان معنی است که شما باید در این زمینه به خوبی پوشش داده باشید. به همین دلیل ، من این بخش را کوتاه نگه می دارم ، اما اگر پست های قبلی ما را نخوانده اید ، این آب میوه است:

 • آنچه در مورد میزبانی وردپرس مدیریت شده باید بدانید
 • نحوه انتخاب میزبانی مناسب وردپرس
 • میزبانی توصیه شده وردپرس

انتخاب میزبانی کامل برای سایت وردپرس ، بستگی به شما و ویژگی ها یا سطح عملکرد مورد نیاز شما دارد. یک وبلاگ شخصی کوچک به مقایسه با وبلاگ چند نویسنده ای که روزانه میلیون ها بازدید از صفحه را ارائه می دهد ، نیاز به منابع سرور کمتری دارد.

در همین نور بسته های مختلف میزبانی وردپرس با ویژگی های تفاوت و قیمت های متفاوت ارائه می شوند. بیایید با ارزان ترین و رایج ترین نوع میزبانی وب شروع کنیم.

میزبانی مشترک: هر ماه 2.95 دلار

اگر با یک وبلاگ شخصی شروع به کار کرده اید و می خواهید آب ها را آزمایش کنید ، میزبانی مشترک با هزینه حدود 5 دلار در ماه یک راه حل ایده آل برای شما است. این ویژگی ها محدود هستند ، شما انرژی کمتری می گیرید و بیشتر مستعد تهدیدهای امنیتی هستید زیرا یک سرور را با یک میلیون و یک سایت دیگر به اشتراک می گذارید.

به طور کلی ، این گزینه برای سایت های سبک وزن با حجم کم ترافیک کافی است. شرکت هایی که در این عرصه با دندان و ناخن مبارزه می کنند شامل Siteground و Bluehost هستند.

میزبانی مشترک 2.95 $ Bluehost

با لینک اختصاصی ما فقط برای خوانندگان WPExplorer می توانید یک برنامه میزبانی مشترک از Bluehost را فقط با 2.95 دلار در ماه برای سال اول بدست آورید (و پس از آن فقط 7.99 دلار در ماه / ماه تجدید کنید). این شامل نام دامنه رایگان ، نصب 1-کلیک WordPress و پشتیبانی عالی 24/7 است. بعلاوه آنها 30 روز ضمانت برگشت پول دارند ، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید!

2.95 دلار میزبانی مشترک

میزبانی وردپرس مدیریت شده: 20 دلار + در هر ماه

این نوع سرویس در سایت های وردپرس تخصص دارد و به دلیل ترافیک زیاد می تواند بهینه سازی شود و این امر برای وب سایت های متوسط ​​و کوچک ایده آل باشد. این بچه ها کاملاً روی وردپرس تمرکز می کنند ، این بدان معناست که از امنیت دیگر ، قدرت بیشتر و پشتیبانی استثنایی برخوردار خواهید بود.

قیمت میزبانی مدیریت شده با ویژگی های هر بسته متفاوت است. می توانید میزبانی وردپرس مدیریت شده را با 15 دلار شروع کنید (یا در برخی موارد در دوره های تبلیغاتی کمتر) ، اما به طور معمول بسته ها در محدوده 20-30 دلار خواهند بود. ما وب سایت های خود را با WPEngine میزبان هستیم و هرگز مشکلی نداشته ایم.

WP Engine 20٪ تخفیف به علاوه 2 ماه میزبانی رایگان

با پیوند اختصاصی ما ، 20٪ در اولین پرداخت خود را برای هر برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده از WP Engine صرفه جویی می کنید ، به علاوه با انتخاب یک برنامه سالانه ، 2 ماه میزبانی رایگان نیز دریافت خواهید کرد!

صرفه جویی 20٪ به علاوه 2 ماه رایگان در WP Engine دریافت کنید

معبد رسانه 2 ماه میزبانی رایگان

برای دستیابی به مدت 2 ماه با استفاده از یک برنامه شخصی میزبان وردپرس شخصی مدیریت شده از Media Temple ، از پیوند ما استفاده کنید. برنامه های شخصی 20 دلار در ماه است ، بنابراین در سال اول 40 دلار پس انداز خواهید کرد.

2 ماه رایگان در Media Temple دریافت کنید

البته تعداد گزینه های میزبانی دیگر نیز وجود دارد. سایر گزینه های میزبانی پر هزینه و قدرتمند عبارتند از:

 • سرورهای خصوصی مجازی – ماشین های مجازی که به شما امکان کنترل فوق العاده کاربر روی سرور وب را می دهند. آنها بسیار قدرتمند هستند اما هزینه بیشتری دارند. متوسط ​​هزینه حدود 75 دلار در ماه است. شما منابع سرور را با کسی به اشتراک نمی گذارید ، اما سخت افزار فیزیکی را با دیگران به اشتراک می گذارید.
 • سرور های اختصاصی – در اینجا ، شما یک سرور وب را همه خودتان اجاره می کنید. شما هیچ منبعی از جمله زیرساخت های فیزیکی را با دیگران به اشتراک نمی گذارید. شما رئیس هستید و در لیگ های بزرگ بازی می کنید زیرا قیمت درخواست حدود 150 دلار در ماه است.

می توانید انتظار داشته باشید حدود 90 تا 150 دلار در سال برای یک حساب میزبانی مشترک بپردازید. اگر با هاست مدیریت شده WordPress بروید ، مبلغ آن در حدود 360 تا 1200 دلار در سال می رود. به طور کلی ، و با در نظر گرفتن تمام گزینه های میزبانی موجود در بازار ، بسته به نیاز خود می توانید سالانه بین 90 تا 10،000 دلار + (بله ، شما آن را درست خوانده اید) پرداخت کنید. میزبانی رایگان قطعی بدون هیچ چیز است.

طراحی و عملکرد

طراحی وب سایت وردپرس

اگر قصد دارید این رقابت را در جای خود قرار دهید و درآمد کسب کنید ، مطمئناً می خواهید وب سایت وردپرس شما بی نظیر باشد. در اینجا شما دو گزینه دارید. تو می توانی:

 • آستینهای خود را ببندید (یا یک توسعه دهنده استخدام کنید) و با عملکرد داخلی که باعث اتکا به پلاگین ها شده است ، سایت خود را از ابتدا کاملاً بسازید یا
 • تم ها و افزونه های وردپرس را خریداری کنید و اصلاح کنید

در هر صورت ، شما وقت و یا پول را صرف می کنید.

طراحی وب سفارشی: 3000 دلار+

قیمت مناسب دو گزینه ، ساختن یک سایت وردپرس سفارشی دارای جوانب مثبت و منفی آن است. در صدر لیست موارد مثبت ، شما یک طرح حاوی موزون می گیرید که کاملاً برای برند شما سفارشی ساخته شده است – رنگ ها ، سلیقه های شخصی ، سبک و غیره. با برنامه ای که در مورد آن صحبت کردیم ، می توانید دقیقاً همانطور که می بینید با ذهن خود طراحی خود را طراحی کنید. چشم.

ثانیا ، و مهمتر از همه ، اگر شما یا برنامه نویس چیزهای او را بدانید و گوشه ها را با قابلیت داخلی خود قطع نکنید ، می توانید سرعت بار را سریعتر بدست آورید. برنامه نویسی بزرگ همیشه بزرگ است.

اصلی ترین مسئله البته قیمت و عامل زمان است. مضامین و سایتهای WordPress ساخته شده ارزان قیمت نیستند. آنها همچنین زمان زیادی برای ساختن دارند. به گفته ناتان ب ولر ، که واقعاً زیبا منتشر کرد راهنمای قیمت گذاری برای وردپرس در موضوعات زیبا, می توانید انتظار داشته باشید که بین سرفه کنید:

 • 3،000 دلار و 6،000 دلار برای یک موضوع وردپرس سفارشی
 • 6000 دلار و 15،000 دلار برای وب سایت سفارشی وردپرس با قابلیت افزونه داخلی
 • 6،000 دلار و 20،000 دلار برای یک سایت تجارت الکترونیکی وردپرس سفارشی
 • 12،000 دلار و 60،000 دلار + برای یک برنامه سفارشی وردپرس

وی درمورد موضوعات مربوط به قیمت ، اضافه می کند:

این رویکرد زمانی بهترین کار را می کند که تخصص ، بینایی و بودجه همه به صف مشتری ها ، شما می خواهید قبل از رها کردن این نوع راه مطمئن شوید که این راه حلی است که شما در واقع به آن نیاز دارید – و منابع را بررسی کنید!

به طور خلاصه ، بدیهی است که سایت وردپرس حاوی سرویس های تبلیغاتی بسیاری از مبتدیان با بودجه ناچیز ، از جایگاه مهم توپ قرار گرفته است. این یک راه حل عالی است ، بله ، اگر شما خمیر را دارید ، اما اگر به یک راه حل ارزان تر و نسبتاً سریع تر نیاز دارید ، خوشحال می شویم شما را به سمت تم ها و افزونه های وردپرس برتر معرفی کنیم.

مضامین حق بیمه وردپرس: 2 دلار+

از زمان به وجود آمدن وردپرس در یک دهه یا همین حدود قبل ، ما دیدیم که موضوع وردپرس رشد می کند و بازارهای افزونه به طرز چشمگیری رشد می کنند. ما تولد مضامین و افزونه ها در انواع ، شکل ها و اندازه ها را تجربه کرده ایم.

ما شگفتی های یک صفحه ای داریم که کاملاً خارج از این جهان هستند ، مضامین عظیم که مانند شمشیرهای دو لبه هستند زیرا با نفخ از اینجا به سمت تیمبوکتو می روند و مضامین وردپرس تیز و ظریف و شفافی که کار با آنها لذت بخش است. من در مورد موضوعات لطف مانند:

 • بهترین موضوعات صفحه وردپرس
 • مباحث آموزش ، یادگیری و مدیریت دوره وردپرس
 • 30+ بهترین تم های باغبانی و محوطه سازی وردپرس در سال 2016
 • مضامین پیشنهادی وردپرس

به طور کلی ، تم های حق بیمه در Creative Market یا 13 دلار در Themeforest از 2 دلار شروع می شوند ، در حالی که عضویت در موضوع از وب سایت هایی مانند Elegant thems و Themify در حدود 70 دلار شروع می شود. حتی می توانید مضامین چشمگیر وردپرس مانند Total را با قیمت کمتر از 60 دلار دریافت کنید. همچنین صفحه کوپن های وردپرس خود را بررسی کنید – ما معاملات منحصر به فردی برای بسیاری از فروشگاه های معروف تم وردپرس داریم ، بنابراین شما نیز می توانید روی یک لینک کلیک کنید و خود را در پول خود ذخیره کنید.

مهم نیست که چه موضوعی را انتخاب می کنید ، وقت خود را برای بررسی گزینه های خود انتخاب کنید. فقط یک موضوع خریداری نکنید زیرا زیبا است (هرچند که باید باشد) – قبل از خرید خود حتماً به ویژگی های موضوع ، سازگاری افزونه و کیفیت پشتیبانی نویسنده توجه کنید.

افزونه های Premium WordPress: 5 دلار+

سپس افزونه های برتر وردپرس را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما امکان می دهد هر عملکردی را به همراه با a به وب سایت خود اضافه کنید تنها چند کلیک همه چیز از SEO تا به اشتراک گذاری اجتماعی گرفته تا تجارت الکترونیکی و مدیریت در بین دیگران. ما با این منطقه به طور گسترده با پست های بسیار جذاب مانند:

 • 20 بهترین پلاگین کشیدن و رها کردن صفحه سازنده وردپرس
 • 30+ بهترین افزونه های ویجت وردپرس برای (تقریبا) همه چیز
 • 10 بهترین پلاگین مدیریتی مولتی وردپرس
 • افزونه های پیشنهادی WordPress

افزونه های Premium WordPress نسبتاً مقرون به صرفه هستند (با شروع فقط 5 دلار در Codecanyon) و پیکربندی آن آسان است. البته ، افزونه هرچه پیچیده تر باشد ، قیمت آن نیز بالاتر می رود ، بنابراین در مورد افزونه های تجارت الکترونیکی و افزونه هایی که اغلب بیش از 100 دلار هستند ، خود را برای شوک برچسب آماده کنید..

توجه داشته باشید: اگر بودجه کافی ندارید یا راه اندازی بوت شدن زیاد به نظر نمی رسد ، می توانید مضامین و افزونه های وردپرس رایگان را در موضوع WordPress.org و مخزن پلاگین به ترتیب. با گزینه های رایگان ، عملکرد محدودی به دست می آورید ، اما هنوز هم می توانید برخی از افزونه ها و مضامین عالی را در آنجا بکشید. فقط باید کمی عمیق تر حفاری کنید.

خدمات تعمیر و نگهداری سایت: 5 دلار+

ساخت سایت وردپرس شما فوق العاده است ، اما این فقط آغاز است. پس از راه اندازی ، شما باید سایت وردپرسی خود را حفظ کنید که با هزینه ای همراه باشد. به عنوان مثال ، در صورت اعتصاب افراد بد به راه حل های امنیتی و پشتیبان نیاز دارید. وظیفه نگهداری دیگر که باید در نظر بگیرید شامل بروزرسانی ها ، به روزرسانی ها ، اسپم ها ، تنظیمات و پیوندهای شکسته بین دیگران است.

شما می توانید سایت وردپرس خود را به شکلی مناسب حفظ کنید که این کار زمان زیادی را می برد ، یا می توانید از آن خارج شوید.

برای پشتیبان گیری از WordPress, می توانید از خدمات شخص ثالثی مانند:

 • VaultPress, که به پشتوانه های امنیتی و امنیتی با حداقل 99 دلار در سال می پردازد
 • تهیه نسخه پشتیبان از دوستان ، در حال حاضر برای مجوز سایت 1 ساله 80 دلار قیمت دارد
 • BlogVault ، که با 89 دلار در سال برای مشاغل کوچک و وبلاگ نویسان شروع می شود
 • یا هر یک از سرویس ها و افزونه های دیگر را که در بهترین راهنمای خدمات پشتیبان خود قرار داده ایم ، تشریح می کنیم

بالا امنیت وردپرس خدمات شامل:

 • آکیسمت, که از 5 دلار در ماه شروع می شود (اما در عضویت 99 $ VaultPress نیز درج شده است)
 • Sucuri ، که از سال 19999 با 199.99 دلار امنیت برنده کننده را ارائه می دهد
 • iThemes Security (رایگان ، اما نسخه حرفه ای با 80 دلار در سال با 25٪ تخفیف هنگام ثبت نام شروع می شود
 • قفل امنیتی WP (با 147 دلار در ماه شروع می شود)

و اگر نمی خواهید روزانه خود را مدیریت کنید نگهداری وردپرس (به روزرسانی های وردپرس ، مضامین ، افزونه ها و غیره) همچنین می توانید شرکتی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ما را در مورد بهترین خدمات نگهداری وردپرس پرداخت کنید.

بازاریابی و تبلیغات

بازاریابی ، تبلیغات ، سئو و ایجاد محتوا

برای اولین بار ضربه زدن به دکمه انتشار باعث ایجاد موج هیجان بر ستون فقرات شما خواهد شد ، اما اگر کسی نتواند مطالب شما را بخواند ، این سرعت به سرعت از بین خواهد رفت. برای بدست آوردن محتوای خود ، از این رو پیشنهاد شما ، باید در زمان بازاریابی و سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنید.

برای به دست آوردن این کلمه به SEO ، محتوای عالی و خبرنامه نیاز دارید. در حالی که شما می توانید بازاریابی ارزان یا رایگان انجام دهید ، برای رسیدن به نتیجه زمان زیادی طول می کشد.

بهینه سازی موتور جستجو: 69 دلار+

شما باید پست خود را برای موتورهای جستجو تنظیم کنید ، که در صورت انجام درست ، ترافیک هدفمند زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. می توانید از خدمات افزونه های حق بیمه و یا گزینه های رایگان استفاده کنید ، حتی اگر دومی بیشتر وقت شما را بگیرد. افزونه های SEO و نکاتی که باید در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

 • موز یک تن عالی ارائه می دهد ابزارهای جستجوگرها رایگان, اما سرویس حرفه ای آنها (با 99 دلار در ماه شروع می شود) تن بیشتر ارائه می دهد (اگر بخواهید آن را امتحان کنید 30 روز محاکمه وجود دارد)
 • Yoast SEO ، که رایگان است اما نسخه برتر شما بسته به تعداد سایت ها بین 69 تا 1499 دلار در سال بازپرداخت می کند
 • برای راهنمایی درباره مدیریت و بهبود سئو در مورد خودتان:
  • بهترین وردپرس SEO SEO برای 2015 و فراتر از آن
  • 10 مهمترین کارکرد سئو وردپرس توسط Yoast
  • راهنمای مبتدی SEO WordPress SEO (سری پست)
  • WordPress SEO: رتبه بالاتر در موتورهای جستجو
  • در میان بسیاری دیگر از مقالات SEO WordPress

تولید محتوا: 50 دلار + برای هر مقاله

من به شما دروغگو نمی گویم ، ایجاد محتوای وب موثر به طور منظم کار ساده ای نیست. از من بپرسید ، من این کار را برای امرار معاش انجام می دهم ، اما نمی توانم شکایت کنم زیرا – قبض. این و من از نوشتن لذت زیادی می برم. آیا می توانیم همین حرف را در مورد شما بگوییم؟ با این حال ، به محتوای جدید نیاز دارید تا Google را به فروش برسانید و محصولات / خدمات خود را بفروشید.

اگر مدت کوتاهی دارید یا نمی توانید یک بند را بنویسید بدون اینکه بچه گربه ای بمیرد ، باید در وب سایت سرمایه گذاری کنید و یک نویسنده مستقل استخدام کنید. بسته به پیچیدگی موضوع خود و نویسنده ای که استخدام می کنید مبلغ مرتب و پرداختی را پرداخت خواهید کرد ، اما گریه نکنید. ارزشش را دارد وبلاگ های چند نویسنده از زمان انجام عملکرد بهتر از مأموریت های انفرادی هستند:

 • مقالات را از کارشناسان دریافت کنید
 • مرتباً وبلاگ خود را به روز کنید ، و
 • برای کارهای دیگر وقت صرفه جویی کنید

پست های خوب در محدوده 50-80 دلار شروع می شوند ، اما نویسندگان تثبیت شده تری (اغلب با پیگیری های اجتماعی بزرگتر و بسیاری از وبلاگ های بسیار جذاب که به درب آنها می چسبند) 150 دلار + یک قطعه می پردازند. شما می توانید یک قرارداد ماهانه با نویسنده خود بسازید تا بیشترین مزاحمت را از دست خود بگیرید. از طرف دیگر ، می توانید سر کار بیایید و محتوای خود را بنویسید. درست مثل رقصیدن ، نوشتن به محض شروع شیار خود آسان می شود.

فرم ها + خبرنامه ها: 39 دلار+

برای جمع آوری اطلاعات از خوانندگان خود به فرمهایی نیاز دارید. به فرم استخدام خود ، صفحه تماس خود ، نظرسنجی ها و ثبت نام در خبرنامه ها و آنچه که دو مورد آخر می توانند برای فعالیتهای بازاریابی ایمیل خود انجام دهید ، فکر کنید. در اینجا گزینه های مختلفی از قبیل:

  • Gravity Forms که با عمده خدمات بازاریابی ایمیل همراه است
  • WPforms که دارای رابط کاربری سازنده شکل و کشش فوق العاده آسان است

این ابزارها با یک سرویس ایمیل مانند MailChimp ترکیب شده اند, هراس یا دیوانه میمی می تواند به شما در ایجاد لیست مشترک مفید کمک کند. و از آنجا که ما در مورد بازاریابی صحبت می کنیم ، در اینجا پست های بیشتری برای لذت شما وجود دارد:

 • روندهای بازاریابی WordPress: تمرکز روی فرآیند فروش بالاتر لمسی
 • نکات و ترفندهای فیس بوک در مورد جادوی آن برای سایت وردپرس شما
 • چگونه ترافیک بیشتری را به سایت وردپرس خود هدایت کنید

آموزش وردپرس: 0 دلار+

قبل از استفاده از WordPress برای ساخت و اجرای وب سایت خود ، باید طناب ها را یاد بگیرید. میزان پول و زمانی که در اینجا می گذرانید بستگی به چیزهایی دارد که می خواهید یاد بگیرید. و دامنه گسترده ای با موضوعاتی مانند وبلاگ نویسی و توسعه وردپرس که نکات برجسته را ایجاد می کند. ما مجموعه ای از آموزش ها و منابع رایگان وردپرس را درست در اینجا در WPExplorer داریم ، اما گزینه های مختلفی مانند WP101 وجود دارد, لیندا, Treehouse و دیگران اگر به دنبال دوره های ویدیویی راهنمایی برای یادگیری هستند.

هزینه وقت شما

چه پیمانکارانی را استخدام کنید و چه خودتان این کار را انجام دهید ، ایجاد و راه اندازی وب سایت وردپرس بخش بزرگی از وقت شما را خواهد گرفت. اگر به طور تمام وقت این کار را انجام دهید ، این به ویژه است.

کار با و در WordPress کار آسانی است ، اما مانند هر تعهد دیگری در زندگی ، وقت شما را می گیرد. اگر در حال حاضر 20 دلار دلار در ساعت کار می کنید ، اما هر روز به 2 ساعت کار نیاز دارید تا در سایت وردپرس خود کار کنید ، روزانه 40 دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

حتی اگر یک درصد درآمد کسب نکنید و به دنبال تبدیل جداول با یک سایت وردپرس هستید ، هزینه فرصت برای فکر کردن وجود دارد. به یک طریق یا زمان دیگر ، وقت و / یا پول خود را در سایت وردپرس خود صرف خواهید کرد. دقیقا چقدر؟ این کاملاً به شما و آنچه که می خواهید با سایت خود برسید بستگی دارد.

جدول نهایی

هزینه وب سایت وردپرس در حال اجرا

اگر هم میزبانی مدیریت وردپرس ، یک موضوع رایگان با قیمت مناسب و چند افزونه کلیدی را انتخاب می کنید ، با هم انتخاب می کنید ، برای اینکه سال اول وب سایت خود را اجرا کنید ، به دنبال بیش از 1200 دلار هستید. این با در نظر گرفتن تولید محتوا (که در خارج از کشور در هر ماه از چند صد تا بیش از هزار دلار هزینه) ، هزینه های بازاریابی (که بسته به مکان تبلیغ ، کلمات کلیدی مورد نظر و غیره متفاوت خواهد بود) است. ) یا افزونه های اضافی برای تجارت الکترونیکی.

بنابراین با قیمتی حدود 100 دلار در ماه (به علاوه وقت خود) می توانید وب سایت فوق العاده بسیار جذاب وردپرس خود را با تمام زنگ ها و سوت ها داشته باشید. خیلی هم بد نیست?

کلمات نهایی

بستر وردپرس 100٪ رایگان است. این یک پروژه منبع باز است که توسط جامعه ای از توسعه دهندگان ، وبلاگ نویسان ، مترجمان ، طراحان و سایر موارد امکان پذیر است.

از طرف دیگر ساخت و مدیریت یک سایت حرفه ای وردپرس با هزینه ای همراه است. برای ساختن یک وب سایت موفق با استفاده از وردپرس ، ساعت ها هزینه می کنید و پول نقد می گیرید. با این حال هیچ کس را نگران نباشید ، ارزش این را دارد و در پایان این واقعاً هزینه چندانی ندارد. این یک ماجراجویی عالی و بهترین تجربه ای است که تا به حال خواهید داشت.

آیا این پست به همه سؤالات شما پاسخ داده است؟ آیا پیشنهادی یا توصیه ای را که می خواهید ارائه دهید دارید؟ ما دوست داریم از شما به عنوان یک عضو محترم جامعه WPExplorer بشنویم. لطفاً از اشتراک گذاری در بخش نظرات زیر دریغ نکنید. از قبل ممنونم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map