چگونه و چرا اضافه کردن نامحدود پیمایش به وبلاگ وردپرس خود

نحوه اضافه کردن پیمایش نامحدود به وبلاگ وردپرس خود

پیمایش نامحدود راهی موثر برای فعال نگه داشتن بازدید کنندگان در وب سایت وردپرس شما است. پیمایش نامحدود به مخاطبان شما امکان دسترسی سریع و آسان به تعداد نامحدودی از اطلاعات را می دهد. این باعث ایجاد یک تجربه کاربری مثبت می شود و می تواند به طولانی تر شدن زمان صرف مطالب شما و کاوش در سایت شما کمک کند. با این وجود ، در کنار فواید پیمایش نامتناهی ، همچنین می تواند برخی از مشکلات را به وجود آورد.


این مقاله شما را قادر خواهد ساخت تا جوانب مثبت و منفی پیمایش نامتناهی را درک کنید ، و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا باید از آن در وب سایت وردپرس استفاده کنید. سپس در مورد چگونگی تنظیم آن با استفاده از ماژول Jetpack ، Infinite Scroll بحث خواهیم کرد.

پیمایش نامحدود چیست?

پیمایش نامحدود به این معنی است که کاربر می تواند نامحدود را پیمایش کند. به جای خواننده ای که به انتهای یک صفحه وب می رسد و با کلیک روی یک صفحه جدید ، پیمایش نامتناهی مجموعه بعدی اطلاعات را قادر می سازد تا بارگذاری شود. این بدان معنی است که بازدید کنندگان هرگز نباید منتظر بارگذاری یک صفحه جدید باشند ، محتوا فقط با حرکت به صورت مداوم جریان می یابد. این می تواند شامل پست بعدی در وبلاگ شما یا موارد دیگری از گالری شما باشد.

اگرچه می تواند بسیار مؤثر باشد ، اما پیمایش نامتناهی برای همه وجود ندارد. قبل از ایجاد سوئیچ ، ارزشمند است ابتدا مخاطبان خود و همچنین نوع سایتی را که اجرا می کنید ، در نظر بگیرید تا ببینید که آیا هر دو سازگار هستند.

چه کسی در حال حاضر از پیمایش نامحدود استفاده می کند?

پینترست

طرفداران بزرگ پیمایش نامحدود قطعاً سایتهای رسانه های اجتماعی هستند. اینستاگرام ، پینترست ، فیس بوک و توییتر همه از پیمایش نامحدود برای فیدهای خود استفاده می کنند. این بدان معنی است که اکثر جمعیت آنلاین در برخی از نقاط از پیمایش نامحدود استفاده می کنند.

BuzzFeed

با این حال ، پیمایش نامحدود محدود به رسانه های اجتماعی نمی شود. BuzzFeed و قابل حمل همچنین اسکرول نامتناهی را با موفقیت یکپارچه کرده اید ، بنابراین این ویژگی ای نیست که فقط در توییت ها و پین ها محدود شود. اگر یک سایت سنگین و محتوا دارید ، یا وبلاگی که دائماً با اطلاعات جدید به روز می شود تا مخاطبان بتوانند از آن استفاده کنند ، آنگاه پیمایش نامحدود شاید فقط به آنچه سایت شما نیاز دارد ، باشد..

مزایای پیمایش بی نهایت

مزایای بی شماری از استفاده از پیمایش نامحدود وجود دارد. پیمایش نامحدود دسترسی سریع و آسان به اطلاعات موجود در سایت شما را به بازدید کنندگان می دهد. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای کیفیت اعتیاد آور است که خوانندگان را به سمت خود جذب می کند و آنها را ترغیب می کند تا با مطالب شما درگیر شوند.

مدت زمان بازدید کنندگان را در سایت افزایش می دهد

یكی از مهمترین موارد مثبت پیمایش نامتناهی این است كه مدت طولانی افراد را در سایت شما نگه می دارد. بینندگان با انتخاب نکردن بارگذاری صفحه دوم یا سوم ، فقط پیمایش خود را ادامه می دهند. و همانطور که می دانیم بازدیدکنندگان بیشتر در سایت شما باقی می مانند ، احتمال اینکه آنها در مقابل اهداف شما قرار بگیرند ، احتمالاً ورود به آدرس ایمیل آنها یا خرید یک محصول بیشتر باشد..

تجربه کاربر را بهبود می بخشد

استفاده از پیمایش نامتناهی تجربه کاربران سایت شما را تا حد زیادی بهبود می بخشد. با بارگیری اطلاعات جدید ، هر بار که خواننده نزدیک به انتهای صفحه قرار می گیرد ، محتوا به سرعت و یکنواخت ظاهر می شود. این نتیجه باعث می شود مخاطب شما هیچ تصمیمی نگیرد ، روی هر دکمه ای کلیک کند ، یا منتظر بارگذاری یک صفحه باشد. باز هم ، این باعث می شود بازدید کنندگان در سایت شما برای مدت طولانی تری نگه داشته شود ، و همچنین به افزایش تعداد بازدید کنندگان بازگشت کمک می کند.

دوستانه موبایل

پیمایش نامتناهی نیز مخصوصاً دوستانه با موبایل است. بدون فشار دادن دکمه های دقیقه ، کاربران می توانند بدون حواس پرتی روی صفحه های لمسی خود حرکت کنند. دسترسی سریع و سهولت استفاده برای اکثریت جذاب است و بازدید کنندگان را به طور مرتب سایت شما تشویق می کنند.

وقتی نباید از پیمایش نامحدود استفاده کنید?

پیمایش نامحدود برای همه و هر وب سایت مناسب نیست. بنابراین هنگامی که نباید از پیمایش نامحدود استفاده کنید?

آیا مخاطبان شما آن را دوست دارند?

برخی از مشکلات مرتبط با پیمایش نامحدود در وب ذکر شده است اما اغلب این موارد تا حدودی منسوخ می شوند. شکایات متداول علیه پیمایش نامحدود شامل موارد زیر است. بیننده ها از هم گسسته می شوند ، تعداد پراکنده نامحدودی از داده ها بازدید کنندگان زیاد را به نمایش می گذارد ، یا خوانندگان قادر به انتقال مجدد محتوا پس از گذشت آن نیستند.

اگرچه این ممکن است در ابتدا شکایات اصلی باشد ، زیرا پیمایش نامحدود اکنون در رسانه های اجتماعی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است ، عموم مردم نسبت به آن متناسب هستند. بنابراین اجازه ندهید که این انتقادات شما را از معرفی و آزمایش پیمایش نامحدود در سایت خود دور کند.

با این وجود ، باید در نظر داشته باشید که پیمایش نامتناهی یک انتخاب شخصی است. ممکن است برخی از بازدید کنندگان فقط سبک بارگیری محتوای صفحه را به طور همزمان ترجیح دهند. مخاطبان خود را امتحان کنید و به شما کمک کنید تا درک کنید که چگونه آنها به پیمایش بی نهایت پاسخ خواهند داد.

اگر مطمئن نیستید ، برای سنجش واکنش ، پیمایش نامحدود را در سایت خود امتحان کنید. تجزیه و تحلیل های خود را از نزدیک کنترل کنید تا زمان صرف شده در سایت ، نرخ گزاف گویی ، بازگشت شماره بازدید کنندگان و تبدیل ها را بررسی کنید. این به شما کمک می کند ببینید که آیا پیمایش نامتناهی در بین بازدید کنندگان شما محبوب است ، و چگونه می تواند بر عملکرد سایت شما تأثیر بگذارد.

آیا سایت شما متناسب با آن است?

دلیل محتمل تر برای استفاده نکردن از پیمایش نامحدود به نوع سایتی که شما اجرا می کنید مرتبط است. همه وب سایتها خود را به پیمایش نامحدود وام نمی دهند. اگر وب سایت شما یک هدف خاص دارد ، بر اساس اینکه مخاطبان شما وظیفه خاصی را انجام می دهند ، ممکن است که پیمایش نامحدود برای شما نباشد. پیمایش نامتناهی می تواند مخاطبان شما را منحرف کند و این می تواند مانع از انجام کامل کار در دست شما شود. این در نهایت می تواند سایت شما را در مقابل اهداف خود متوقف کند.

سایت های تجارت الکترونیکی ثابت کرده اند که با پیمایش بی نهایت مطابقت ندارند. مشخص شده است که اگرچه مردم تمایل دارند محصولات بیشتری را در فروشگاه اینترنتی با پیمایش نامحدود مشاهده کنند ، اما تمایل دارند کمتر کلیک کنند. این می تواند بر فروش و رضایت مشتری از سایت شما تأثیر بگذارد و منجر به عدم سود و حجم کمتری از بازگشت مشتریان شود.

همچنین مهم است که بخاطر بسپارید که پیمایش نامتناهی در سایتهایی که دارای مقدار زیادی محتوا هستند که بطور مرتب ارسال می شود ، بهترین کار را می کند. اگر سایت شما از نظر محتوای سنگین نیست ، ممکن است پیمایش نامتناهی غیر ضروری باشد.

افزونه Jetpack Infinite Scroll WordPress

اگر تصمیم به امتحان کردن اسکرول نامحدود گرفته اید ، قدم بعدی تنظیم آن است. جت پک, توسط تیم WordPress.com ، مجموعه ای از افزونه ها یا ماژول های رایگان را که می شناسند ، ارائه می دهد. در میان این موارد است اسکرول بی نهایت مدول. این افزونه به شما امکان می دهد پیمایش نامحدود را در وب سایت وردپرس خود فعال کنید ، بنابراین ارسال های بعدی به طور خودکار به عنوان نزدیک خواننده در انتهای صفحه نمایش داده می شود.

تنظیم نامحدود Jetpack

این افزونه بسیار سریع و آسان است. ابتدا Jetpack را در وب سایت خود نصب کنید.

جت پک

سپس در زیر تنظیمات Jetpack ، ظاهر را انتخاب کنید.

ظاهر

برای یافتن پیمایش نامتناهی ، به پایین بروید ، سپس آن را فعال کنید.

پیمایش نامحدود Jetpack

نکته کلیدی که باید هنگام تنظیم این افزونه به یاد داشته باشید این است که فقط با مضامین کار می کند که پشتیبانی از پیمایش نامحدود را دارند. بیشتر موضوعات اخیر از این پشتیبانی پشتیبانی می کنند ، اما اگر موضوع شما نگران نباشید. صفحه پشتیبانی بی نهایت پیمایش دستورالعمل های مفصلی در مورد چگونگی افزودن پشتیبانی از پیمایش نامحدود به موضوع شما ارائه می دهد.

پس از فعال کردن ماژول ، پیمایش نامحدود به طور خودکار شروع به کار در سایت شما خواهد کرد. هفت پست جدید در هنگام بارگیری یک بازدید کننده ، روی هر بار جدید نشان می دهد. سپس هر بار در Google Analytics به عنوان یک صفحه جدید قابل مشاهده است. این به شما کمک می کند تا تجزیه و تحلیل خود را کنترل کنید.

سفارشی کردن عملکردهای نامحدود پیمایش

CSS همچنین می تواند در صورت لزوم برای تغییر عملکردهای بی نهایت اسکرول مورد استفاده قرار گیرد. دستورالعمل نحوه انجام این کار را می توان دوباره در صفحه پشتیبانی Infinite Scroll یافت.

بنابراین چه سفارشی را باید در نظر بگیرید?

تغییر دادن پاورقی

یک انتقاد از پیمایش نامحدود این است که چون خوانندگان هرگز به انتهای یک صفحه نمی رسند ، هرگز به پاورقی دسترسی ندارند. پیمایش نامحدود Jetpack با یک پاورقی ثابت ارائه می شود ، که به محض حرکت کردن صفحه به داخل صفحه می شوید.

با این حال ، پاورقی استاندارد ممکن است متناسب با طراحی سایت شما باشد. ظاهر این پاورقی قابل تغییر است ، یا می توانید بسته به نیاز سایت خود ، انتخاب کنید که به هیچ وجه پاورقی اضافه نشود..

دکمه “بارگذاری پست های بیشتر” را اضافه کنید

پیمایش نامحدود گزینه ای برای اضافه کردن دکمه ad بار بیشتر ارسال ها ’ارائه می دهد. این به مخاطب شما اجازه می دهد تصمیم بگیرد که پیمایش کند ، که می تواند یک وسیله مناسب بین پیمایش بی نهایت و بارگیری یک صفحه در هر زمان باشد. اگر از نحوه واکنش بازدید کنندگان خود به پیمایش بی نهایت مطمئن نیستید ، این ممکن است گزینه خوبی برای سایت شما باشد.

افکار نهایی

پیمایش نامحدود راهی عالی برای درگیر کردن بازدید کنندگان شما ، ارائه تجربه کاربری چشمگیر به آنها و کمک به افزایش زمان سپری شده در سایت شماست.

استفاده از Jetpack برای تنظیم پیمایش نامحدود در وب سایت وردپرس سریع و آسان و در عین حال بسیار مؤثر است. پس از راه اندازی و اجرای ، از آمار سایت Jetpack استفاده کنید ، تا بتوانید در تجزیه و تحلیل خود ردیابی کنید و نظارت کنید اگر پیمایش نامحدود تأثیر مثبتی بر عملکرد سایت شما دارد.

نظر شما در مورد پیمایش بی نهایت چیست؟ آیا می خواهید پیمایش نامحدود به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ لطفا در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map