نحوه تهیه و به اشتراک گذاری مطالب در سایت وردپرس خود

راهنمایی نحوه تهیه و به اشتراک گذاری مطالب در سایت وردپرس خود

وقتی می خواهید محتوای جدیدی را به وب سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید ، به احتمال زیاد در مورد ایجاد مقالات بلند یا پست های اصلی فکر خواهید کرد. این فقط طبیعی است و اکثر سایتها مایل به اولویت بندی محتوای منحصر به فرد هستند. با این حال ، این همچنین می تواند یک حرکت هوشمندانه برای تهیه و به اشتراک گذاری مطالب مربوط به شخص ثالث با خوانندگان خود در هر زمان که فرصت باشد باشد.


یکی از بهترین چیزها در مورد اینترنت میزان دسترسی به اطلاعات است – تقریباً در مورد هر مقاله یا وب سایت وجود دارد. پیوند دادن به این محتوا یا تبدیل آن به منابع مفید ، هم خدمتی برای خوانندگان شما است و هم راه بسیار خوبی برای فشار آوردن برخی از فشارهای خودتان.

در این مقاله ، ما در مورد اینکه چرا ممکن است بخواهید محتوای شخص ثالث را به اشتراک بگذارید ، صحبت خواهیم کرد و رایج ترین روش های انجام این کار را مورد بحث قرار خواهیم داد. سپس ما تعدادی افزونه مفید وردپرس را معرفی خواهیم کرد تا به شما در انجام کار کمک کند. بیا شروع کنیم!

در صورت به اشتراک گذاشتن محتوای شخص ثالث در نظر بگیرید?

WP RSS جمع کننده: WPNewsDesk

یک مثال عالی میز اخبار WP (طراحی شده توسط RSS Aggregator Pro) که اخبار مربوط به منابع معتبر وردپرس را در سراسر وب به اشتراک می گذارد.

مهم است که محتوای وب با کیفیت و اصلی زیادی در وب سایت خود داشته باشید. به اشتراک گذاشتن ایده های منحصر به فرد خود ، شما را به عنوان یک متخصص و از جمله موارد بسیار زیاد قرار می دهد محتوای تکراری در سایت شما می تواند برای بهینه سازی موتور جستجو مشکل ساز باشد. با این وجود ، ارجاع و اشتراک گذاری محتوای خارجی در کنار کار خودتان بسیار مفید است.

منابع و اشتراک مطالب مربوط به شخص ثالث به دلایل زیر (و موارد دیگر) یک ایده هوشمند است:

 • این حجم کار شما را کاهش می دهد – شما می توانید بدون نیاز به انجام همه کارها در سایت خود ، مطالب مفیدی را در سایت خود قرار دهید.
 • ارائه منابع و استنادهای خارجی اعتبار محتوای شما را بهبود می بخشد.
 • شما می توانید با قرار دادن خوانندگان به بهترین مکان ها برای یافتن اطلاعات ، خود را به عنوان یک مقام آگاه قرار دهید.
 • اشتراک محتوای دیگران راهی عالی برای تقویت ارتباطات و روابط است.

اگر هرگز منابع خارجی را به آن پیوند نداده یا به اشتراک نگذارید ، فرصتی برای تبدیل شدن به بخشی از مکالمه بزرگتر که قبلاً آنلاین است وجود ندارد. بنابراین سعی کنید تعادل بین محتوای اصلی و اشتراکی را که برای شما مفید است پیدا کنید.

نحوه به اشتراک گذاشتن محتوا با وردپرس

اکنون بیایید بحث کنیم که چگونه در واقع محتوای اشتراک محتوای شخص ثالث را شروع کنیم. گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد ، و بهترین رویکرد برای آنها شما بستگی به سایت ، حوزه و مخاطبان شما دارد. به احتمال زیاد ، شما می خواهید از ترکیبی از استراتژی ها استفاده کنید.

در اینجا چند مورد از موثرترین رویکردها آورده شده است:

 • پیوند ساده. ایجاد پیوندهای خارجی در محتوای شما بسیار آسان است و به شما این امکان را می دهد که به همراه اطلاعات دیگری که وقت ندارید (یا اتاق) خود را برای پوشش دادن خود ، استناد کنید. این یک استراتژی اساسی است که هرکسی می تواند از آن بهره ببرد.
 • جمع آوری محتوا. این روش از فیدهای RSS برای خودکارسازی روند به اشتراک گذاری محتوا استفاده می کند. که به نوبه خود این گزینه را سریع و آسان می کند. شما می توانید فیدها را در سایت خود جاسازی کنید تا محتوای مربوطه را از سراسر وب بیرون بکشید و نمایش دهید. این به روزرسانی های در زمان واقعی در مورد اطلاعات مهم در اختیار خوانندگان شما قرار می دهد و باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. ]
 • درمان محتوا. آموزش ، فرایند یافتن منابع خارج از کشور و ارائه آنها به خوانندگان است ، هر چند که یک پست وبلاگ ، خبرنامه ، شبکه اجتماعی یا روش دیگری است. شما با محتوای شخص ثالث شروع می کنید ، اما استعداد یا نظرات خود را اضافه می کنید. این شاید پر زمان ترین این گزینه ها باشد ، اما می تواند بیشترین مقدار کنترل و ارزش بالقوه را داشته باشد.

همه این رویکردها نیاز به کار مقدماتی دارد. خوشبختانه ، وردپرس ابزارهای زیادی را برای کمک به شما در اجرای استراتژی های به اشتراک گذاری محتوا ارائه می دهد.

درست است که یکی از بهترین موارد در مورد وردپرس این است که افزونه ای برای هر کاری که ممکن است بخواهید انجام دهید وجود دارد. یافتن افزونه مناسب می تواند دشوار باشد ، بنابراین ، در زیر ما برخی از بهترین گزینه های تصحیح و جمع آوری محتوا را برای به اشتراک گذاری محتوای شخص ثالث جمع کرده ایم.

1. WP RSS جمع کننده

پلاگین جمع کننده WP RSS

اگر ایده جمع آوری محتوا شما را فریب می دهد ، این افزونه برای بررسی است. WP RSS Aggregator شما را قادر می سازد چندین فید RSS را ترکیب کرده و آنها را در سایت خود به نمایش بگذارید. شما می توانید منابعی را انتخاب کنید که فکر می کنید با ارزش تر است ، آنها را در یک لیست مفید ادغام کنید و بگذارید افزونه کار دیگری را انجام دهد. WP RSS Aggregator اگر می خواهید محتوای شخص ثالث مفیدی را به اشتراک بگذارید بدون اینکه دستان خود را کثیف کنید و انجام کار دستی را انجام دهد ، گزینه مناسبی است..

ویژگی های اصلی

 • همانطور که نیاز دارید ، تعداد زیادی فید RSS را وارد و ترکیب کنید
 • برای نمایش به راحتی محتوای خوراک در سایت خود از یک کد کوتاه استفاده کنید
 • محدودیتهای مختلفی را برای واردات ، نمایش و ذخیره کردن محتوا اعمال کنید

نسخه اصلی WP RSS Aggregator رایگان است ، اما اگر می خواهید بسیاری از ویژگی های مفید آن (مانند وارد کردن محتوای RSS به عنوان پست ، و نمایش گزیده ها و تصاویر از کالاهای خوراکی) ، یک یا چند مورد دیگر بخرید. آن افزودنیهای برتر.

2. اکو RSS

واردکننده / ژنراتور RSS اکو

گزینه دیگر این است که افزونه Echo برای ساختن پست از فیدهای RSS ، و همچنین ایجاد تعداد نامحدودی از فیدهای RSS سفارشی برای خوانندگان خود استفاده کنید. این افزونه روشی آسان برای تبلیغ مطالب محور مخاطبان شما ارائه می دهد. این افزونه برای ایجاد پست در وبلاگ شخصی خود وارد فیدهای RSS عمومی می شود که می توانید به نوبه خود از آن برای ایجاد RSS خود استفاده کنید..

ویژگی های اصلی

 • از API SimplePie استفاده می کند
 • ارسال خودکار
 • فیدهای RSS نامحدود ایجاد کنید

مشکل بزرگ اینجاست که محتوا واقعاً بی نظیر نیست. اگرچه روشی آسان برای ارائه مطالب طاقچه خوانندگان شما ارائه می دهد (به عنوان مثال ، می توانید جدیدترین نکات رمزنگاری شده از وبلاگ های مختلف را در سایت تبادل خود به اشتراک بگذارید و به آنها پیوند دهید) ، توصیه نمی کنم برای همه مطالب خود به آن تکیه کنید. نیازهای آفرینش.

3. MyCurator

افزونه MyCurator

افزونه MyCurator کمی بی نظیر است. به جای اینکه منابع را تهیه کنید ، افزونه با مقاله هایی به نظر شما مرتبط می آید. چطور؟ پس از ایجاد مبحث ، علاقه مند به یافتن منابعی برای نتایج ساده و بالا و پایین رأی این افزونه هستید. براساس آرای شما MyCurator قصد دارد محتوای هدفمند را برای ایجاد مقاله شما فراهم کند.

ویژگی های اصلی

 • آموزش محتوای هوشمند از طریق آراء بالا / پایین
 • هشدارهای RSS و منبع را تنظیم کنید
 • زبان خود را مشخص کنید

شما می توانید برای یک موضوع به صورت رایگان از MyCurator استفاده کنید ، اما برای بیش از این موضوع باید در برنامه حق بیمه ثبت نام کنید. برنامه های حرفه ای با قیمت 15 دلار در ماه و تا 6 موضوع و برنامه های تجاری با قیمت 30 دلار در ماه برای موضوعات نامحدود است.

4. PressForward

افزونه PressForward

PressForward یک افزونه رایگان است که می توانید برای طراحی مجموعه ای از منابع خاص برای جمع آوری محتوای خود استفاده کنید. این افزونه همانطور که بسیاری از گزینه های دیگر را در لیست ما انجام می دهد ، همچنین با یک نشانک برای صفحات منبع خاص کار می کند. اما آنچه منحصر به فرد است این است که گزینه های داخلی برای انتساب ، هدایت خودکار به منبع اصلی و پشتیبانی از تیم ها (به عنوان مثال مشارکت کنندگان ، ویراستاران یا سایر نقش های کاربر) وجود دارد..

ویژگی های اصلی

 • RSS ، منابع اتم و منبع نشانه گذاری
 • محتوای استاندارد شده را ادغام کنید
 • محتوای پیش نویس را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید
 • انتساب محتوای را اضافه کنید یا به منبع تغییر مسیر دهید

یک واقعیت جالب در مورد این افزونه 100٪ رایگان (بدون فروش) این است که توسط دانشگاه جورج میسون نگهداری می شود. این بخشی از پروژه مشابه آنها با نام PressForward است که هدف آن متمرکز کردن رسانه های دیجیتال و ایجاد مراکز محتوا است..

5. مجموعه سوئیت

تصویری از افزونه Curation Suite.

اگر انتخاب محتوا بیشتر سبک شماست ، به Curation Suite نگاهی بیندازید. این راه حل جامع نوار کناری را به ویرایشگر پست های شما اضافه می کند که به شما امکان می دهد بدون جستجوی مکان به جستجوی محتوای خارجی بپردازید. این محتوا را از منابع متنوعی که روی اخبار ، رسانه های اجتماعی ، تصاویر و فیلم ها متمرکز شده اند ، جذب می کند. Curation Suite ابزاری ایده آل برای یافتن سریع و سازماندهی منابع برای ایجاد صفحات یا پیام های مفید است.

ویژگی های اصلی

 • جستجوهای خود را به منابع معتبر خاصی محدود کنید
 • مطالب را به سرعت از طریق ویرایشگر تصویری به پست خود اضافه کنید
 • از میانبرهایی استفاده کنید که به شما امکان می دهد محتوای دیگری را به سایت خود اضافه کنید ، حتی اگر در داشبورد نیستید

Suite Curit ارزان نیست – برای عضویت سالانه در سال 197 دلار هزینه خواهد داشت (یا اگر ترجیح می دهید آن مسیر را طی کنید 24 دلار در ماه). با این حال ، این گزینه مناسب برای کسانی است که می خواهند در مورد محتوای تبلیغ جدی عمل کنند و در طولانی مدت وقت و انرژی زیادی را برای شما صرفه جویی می کنند.

6. جریان جریان

افزونه Flow Flow Social WordPress

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

افزونه های ذکر شده در بالا در جمع کردن محتوا از فیدهای RSS یا ترساندن محتوای سنتی فوق العاده هستند. اما در مورد رسانه های اجتماعی چطور؟ اینجاست که Flow Flow می درخشد. با Flow Flow می توانید از جریانهای اجتماعی استفاده کنید تا یک شبکه پاسخگو از مطالب مرتبط برای خوانندگان خود ایجاد کنید.

ویژگی های اصلی

 • طرح پاسخگو با بارگذاری AJAX
 • دکمه ها و پیشخوان های رسانه های اجتماعی
 • گزینه های مرتب سازی و جستجوی شبکه ها
 • چند سازگار است

گفته می شود – نسخه رایگان Flow Flow فقط از Facebook ، Twitter ، Instagram و Pinterest پشتیبانی می کند. اگر می خواهید از یک فید RSS ، پست های وبلاگ یا شبکه های دیگر (یوتیوب ، Soundcloud ، Tumblr و غیره) استفاده کنید ، باید به Flow Flow Pro ارتقا دهید. اما با توجه به اینکه قیمت مناسب آن 35 دلار است ، می گویم که ارزش این سرمایه گذاری را دارد.


جستجوی مطالب از طریق وب راه مناسب برای خود را به عنوان بخشی از یک جامعه گسترده تر است. اعتبار خود را با به اشتراک گذاشتن منابع مفید تقویت خواهید کرد و دیگران را به عوض مطالب شخصی خود دعوت می کنید. علاوه بر این ، می توانید با افزودن مطالب با سرعت بیشتری ، وب سایت یا وبلاگ خود را سریعتر رشد کنید.

آیا هیچ راهنمایی برای چگونگی پیدا کردن محتوای عالی برای به اشتراک گذاشتن با خوانندگان خود دارید؟ در بخش نظرات در زیر درباره آنها بگویید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector