چگونه می توان از وبلاگ وردپرس خود برای به دست آوردن شغل رویایی خود استفاده کرد

چگونه می توان از وبلاگ وردپرس خود برای به دست آوردن شغل رویایی خود استفاده کرد

کلیشه ای در مورد جستجوی کار وجود دارد که می گوید ، “این چیزی نیست که شما می دانید ، بلکه چه کسی می دانید.” در حالی که این گفته تمام ماجرا را نمی گوید ، هیچ منکر این نیست که ارتباطاتی که شما در زندگی ایجاد می کنید می تواند تأثیر بزرگی در تعیین مسیر شغلی شما داشته باشد. با این حال ، به دست آوردن مهارت «شبکه سازی» به طور مؤثر می تواند در بهترین حالت یا حتی شاید غیرممکن به نظر برسد.


اگر به دنبال کار یا حتی حرفه ای کاملاً جدید هستید ، وبلاگ نویسی ممکن است راه حلی برای گرفتن نام و “مارک شخصی” شما برای کارفرمایان ایده آل شما باشد. اگر یک وبلاگ متمرکز بر اشتغال دارید ، بلافاصله در بین سایر افراد متقاضی کار قرار خواهید گرفت. شاید مهمتر از همه ، وبلاگ شما می تواند به شما کمک کند تا به طور موثر در زمینه خود شبکه سازی کنید قبل از شما برای موقعیت جدید درخواست می کنید.

در این پست ما شما را با استفاده از وبلاگ خود برای انجام کار رویایی خود طی یک مرحله چهار مرحله ای به پیش می بریم. ما زمین های زیادی را در بر می گیریم ، از جمله نحوه ایجاد یک مارک شخصی و نحوه استفاده از وبلاگ شما برای به دست آوردن اقتدار در زمینه شما. تا زمانی که کار خود را تمام کردید ، می توانید موقعیت به مراتب بهتری را برای تأمین امنیت شغل رویایی خود داشته باشید. بیا شروع کنیم!

مرحله 1: هدف وبلاگ خود را تعریف کنید

برای اطمینان از اثربخشی وبلاگ خود ، باید آن را به طور مناسب مارک کنید. با این حساب ، اولین قدم شما تعریف هدف وبلاگ شماست.

با یک هدف تعریف شده ، شما یک نقطه شروع برای چه نوع محتوا برای ایجاد نیاز دارید. هدف این است که دیدگاه شما در مورد صنعت خود را با صدایی ارائه دهید که کارفرمایان آن را جدی بگیرند.

وقتی نوبت به هدف وبلاگ شما می رسد ، پیشنهاد می کنیم کارهای خانه را کمی انجام دهید. با سه کار زیر شروع کنید:

 1. شغل رویای آینده خود را مشخص کنید. دانستن مشخصاً کارهایی که می خواهید در حرفه رویایی خود انجام دهید به شما در تعیین مخاطبان هدف کمک می کند.
 2. کارفرمایان آینده پژوهی. تحقیق در مورد کارفرمایان به شما کمک می کند تا درک کنید که آیا آنها اهداف صحیحی برای تلاش های وبلاگ نویسی شما هستند.
 3. معیارهای شخصی خود را برای کار رویایی خود تنظیم کنید. با وجود معیارهای خود ، شما یک نقطه شروع برای موضوعات محتوا خود دارید.

تا زمانی که کار خود را تمام کردید ، باید بدانید شغل رویایی شما به چه شکلی است و کارفرمایان آن شغل را به چه صورت ارائه می دهند.

مرحله 2: نمونه کارها خود را ایجاد کنید

موضوع کل WordPress ما بسیار متنوع است و می تواند برای انواع مختلف نمونه کارها مورد استفاده قرار گیرد.

یک نمونه کارها آنلاین می تواند به عنوان کارت تلفن برای کارفرمایان آینده نگر و یک backlink عالی برای محتوای وبلاگ شما عمل کند. خوشبختانه ، ایجاد یکی ممکن است ساده تر از آنچه فکر می کنید با وردپرس باشید.

شما باید با انتخاب یک مضمون وردپرس با کیفیت بالا و طراحی متمرکز روی نمونه کارها شروع کنید. پس از این کار ، باید لیستی از دستاوردهای خود تهیه کنید که عناصر خوب نمونه کارها را به شما ارائه می دهد. اگر هیچ (یا تعداد زیادی) موردی را ندارید که بتوانید از آنها برای نمونه کارها استفاده کنید ، سعی کنید نمونه ای را ایجاد کنید و یا پروژه خود را به نمایش بگذارید تا استعداد خود را به نمایش بگذارید. مطمئن باشید که هر کالایی که در سبد خود ذکر کرده اید با کارفرمایانی که در طول تحقیق خود در مرحله 1 انتخاب کرده اید ، به خوبی مطابقت خواهد داشت.

اکنون می توانید عناصر نمونه کارها خود را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. (اگر هنوز سایت خود را تنظیم نکرده اید ، اکنون زمان انجام این کار است!) پس از اتمام کار ، به شما پیشنهاد می کنیم از دوستان قابل اعتماد و / یا اعضای خانواده بخواهید که نمونه کارها را بررسی کنند و به شما بازخورد صادقانه و سازنده ای دهند. تا زمانی که از آن راضی نیستید ، از این بازخورد برای بهینه سازی سبد خود استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که نمونه کارها شما هرگز به پایان نرسیده است. شما باید آن را مرتباً به روز کنید تا ویترین ویترین توانایی ها و تجربه های فعلی شما باشد.

مرحله 3: از وبلاگ خود برای افزایش اقتدار خود استفاده کنید

موضوع نمونه کارها Portofolio Free WordPress

اکنون که یک نمونه کارها در دست شماست ، زمان آن رسیده که تمرکز خود را به وبلاگ خود تبدیل کنید. شما می خواهید از آن برای نشان دادن اقتدار خود در زمینه انتخاب شده استفاده کنید ، و این باعث می شود جایگاه شما در نظر کارفرمایان آینده نگر بیشتر شود. به همین ترتیب ، هر پستی که منتشر می کنید باید براساس تصویری که می خواهید بسازید بنا شود.

تعداد زیادی از راهنمایی وجود دارد که می توانید هنگام ایده برای پست های وبلاگ استفاده کنید ، اما در اینجا چند پیشنهاد برای شروع کار وجود دارد..

 1. به جزئیات بیشتر بروید و / یا به پروژه های موجود در نمونه کارها خود مراجعه کنید. شما باید هر زمان ممکن به پرتفوی خود مراجعه کنید و چه راهی بهتر از این از طریق پست وبلاگ؟ برای رفتن به جزئیات بیشتر در مورد جنبه های نمونه کارها یا استفاده از زاویه جایگزین ، از یک پست استفاده کنید.
 2. تک تک نظرات بنویسید. اگر در مورد وضعیت صنعت خود چیزی برای گفتن دارید ، وبلاگ شما باید به عنوان یک بستر ارائه شود.
 3. نقاط قوت خود را آشکار کنید. بدون شک داستانهایی در مورد دستاوردهای مثبت در گذشته (حرفه ای یا غیره) دارید. از وبلاگ خود به عنوان یک صندوق صابون برای نمایش تجارب گذشته استفاده کنید که کارفرمایان آینده نگر به نظرشان برسد.

به طور خلاصه ، هرچه راجع به آن بحث کنید باید نشان دهد که در صنعت خود تجربه دارید.

از لحاظ به کار بردن این کلمه ، ما توصیه می کنیم ارسال مهمان وقتی این شانس را بدست می آورید این نه تنها باعث می شود نام شما در این صنعت وجود داشته باشد. پست های مهمان همچنین فرصتی خارق العاده برای بازگرداندن پیوند به وبلاگ شما فراهم می کند.

مرحله 4: نمایش توصیفات برای کارهای شما

داشتن شخصی که با او کار کرده اید و با ستایش شغلی که انجام داده اید شگفتی هایی برای نشان دادن مهارت ها و اقتدار صنعت شما دارد. بهترین راه برای تحسین ستایش ، دریافت آن در قالب توصیفی است که می توانید در وبلاگ و نمونه کار خود استفاده کنید.

گرفتن توصیفات می تواند مشکل باشد. خوشبختانه ، چند نکته وجود دارد که می توانید بدون اینکه آزار دهنده شوید ، بازخورد خوبی کسب کنید. ساده ترین راه این است که از یک نظرسنجی کوتاه استفاده کنید که افراد بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. ابزارهایی مانند میمون سروی و این افزونه های نظرسنجی و نظرسنجی WordPress برای جمع آوری بازخورد برای استفاده به عنوان یک توصیف برای کار شما مناسب هستند.

پس از دریافت توصیفات خود ، می توانید آنها را به وب سایت خود اضافه کنید. ساده ترین راه ایجاد صفحه ای برای توصیفات شما خواهد بود ، اما افزونه هایی نیز وجود دارد که می توانند کار حرفه ای تری انجام دهند. خوشبختانه ، ما راهنمایی در مورد کل مراحل را نوشتیم!

نتیجه

استفاده از وبلاگ وردپرس خود به عنوان یک ابزار جستجوی شغلی ، شما را قادر می سازد تا شبکه های شغلی را به سطح بعدی برسانید. این امکان را به شما می دهد تا در صنعت خود به دیگران دسترسی پیدا کنید و یک حضور معتبر ایجاد کنید که کارفرمایان آینده جذب آن شوند.

آیا در مورد چگونگی استفاده از وبلاگ خود برای یافتن شغل رویایی خود سؤالی دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map