نحوه بهبود ساختار و پیوندهای سایت سایت وردپرس

ممکن است پستی را که نوشتم در مورد چگونگی تغییر مجدد لینک ها بدون ایجاد اختلال در ساختار زیرین ، به یاد بیاورید. خوب ، من تصمیم گرفتم که وقت آن رسیده است که کمی از آن موضوع دوباره استفاده کنیم و زمان بیشتری را برای تفصیل صرف کنم تا بتوانید ساختار سایت وردپرس خود را به طور کلی بهبود بخشید. شرح سریع اولین پست من در اینجا آمده است:


 • پیوندهای متداول URL های پست ها و صفحات وب سایت شما هستند.
 • پیوندهای متداول برای عملکرد SEO سایت شما مهم است زیرا در موتورهای جستجو برای یافتن پست ها یا صفحات شما برای جستجوی مربوطه استفاده می شود.
 • نحو همیشگی شما حائز اهمیت است و به دقت فکر می کند.
 • بعد از تغییر ساختار پیوند خود می توانید از ریدایرکتهای Simple 301 استفاده کنید تا 301 تغییر مسیر را اصلاح کنید.

در این پست ، روش هایی برای بهبود بیشتر ساختار پیوند پیوند وب سایت وردپرس شما را بررسی خواهم کرد. برای مبتدیان ، مگر اینکه دلیل خوبی برای تغییر ساختار پیوند خود داشته باشید ، معمولاً باید آن را دست نخورده بگذارید. بهتر است وقتی سایت شما جدید است ، در غیر این صورت بایستی رتبه وب سایت خود را از دست دهید. خوب نیست! اما اگر به سادگی باید پیوندهای ثابت خود را تغییر دهید ، ادامه دهید.

معمول ترین ساختارهای پیوند دهنده

از نظر تئوری ، وردپرس حداکثر ده پیوند مجدد را می دهد برچسب های ساختار شما می توانید برای ایجاد مجوزهای منحصر به فرد استفاده کنید اما در واقعیت ، اکثر وب سایت های وردپرس از کمتر از پنج برچسب ساختار استفاده می کنند از جمله: نام پست ، روز و نام ، دسته و نام و ماه و نام.

ساختار سایت وردپرس و پیوندهای همیشگی

نام ارسال

نام ارسال (/٪ postname٪ /) احتمالاً محبوب ترین برچسب ساختاری است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد زیرا URL های کوتاه و خوبی را برای شما فراهم می کند که به راحتی می توانید آنها را حفظ کنید. به همین دلیل بسیاری از وبلاگ ها از این برچسب ساختار استفاده می کنند. علاوه بر این ، نام پست تاریخ انتشار را مشخص نمی کند ، بنابراین آن را برای ایجاد محتوای “بی موقع” که برای مدت طولانی مرتبط باقی بماند ایده آل می کند..

با توجه به محبوبیت Post Name ، اکثر مردم به اشتباه تصور می کنند که بهترین برچسب ساختار برای سئو است اما حقیقت این است که هیچ واقعیت موثقی برای حمایت از این ادعاها وجود ندارد. به نظر می رسد نام پست برای بسیاری از دارندگان وب سایت وردپرس یک اولویت شخصی است.

روز و نام

انواع مختلفی از برچسب Post Name ، روز و نام (/٪ سال٪ /٪ monthnum٪ /٪ day٪ /٪ postname٪ /) به طور معمول در وبلاگ هایی استفاده می شود که از نظر زمان انتشار به ویژگی های بالایی نیاز دارند. این ساختار پیوند دهنده شامل روز ، ماه و سال انتشار بخشی از مطالب است. روز و نام بیشتر در وب سایت های خبری استفاده می شود که روزانه چندین مقاله منتشر می کنند.

دسته و نام

طبقه بندی و نام (/ دسته دسته٪ /٪ postname٪ /) امکان آسان کردن مطالب را در وب سایت بر اساس طبقه بندی برای کاربران آسان می کند. همچنین این امکان را می دهد تا بیشترین کلمات کلیدی در URL های شما درج شود. اگر این ساختار را انتخاب می کنید ، نوارهای دسته بندی خود را کوتاه و بیان کنید. در صورت استفاده صحیح ، دسته بندی و نام می توانند شگفتی هایی را برای SEO شما ایجاد کنند.

گفته می شود ، چند دلیل وجود دارد که باید قبل از استفاده از این ساختار ، دو بار فکر کنید. اولا ، شما در آینده قادر نخواهید بود که پست را به گروه دیگری تغییر دهید زیرا ممکن است برخی از وب سایتهای دیگر به آن پست پیوند برقرار کنند. ثانیاً ، کلمات کلیدی مورد استفاده در نام پست شما در موتورهای جستجو وزن کمتری به دست می آورند زیرا به انتهای URL سوق داده می شوند. هرچه از نام دامنه سطح بالاتر فاصله داشته باشید ، وزن کمتری نیز به همراه دارند.

ماه و نام

ماه و نام (/٪ سال٪ /٪ postnum٪ /٪ postname٪ /) یکی دیگر از ساختارهای پیوندی گسترده است که از نظر سئو بسیار شبیه به روز و نام است. این دو اساساً مزایا و مشکلات مشابهی دارند. همانند روز و نام ، ماه و نام ، نام و تاریخ ارسال (این بار ، ماه) را در URL نشان می دهد اما URL های تولید شده از دو شخصیت کوتاه تر از روز و نام هستند..

ساختار سفارشی

پیوندهای ارتباطی سفارشی به شما امکان می دهد ساختار مجرمانه خود را همانطور که می بینید مناسب برای وبلاگ خود است ، تنظیم کنید. متداول ترین ساختارهای سفارشی عبارتند از /٪ post٪٪ /٪ post_id٪ / و /٪ post٪٪ /.

کاربران WordPress تا حد زیادی در مورد لینک های مجازی سفارشی تقسیم می شوند. از یک طرف ، برخی سوگند یاد می کنند که در صورت استفاده صحیح ، ساختار permalink سفارشی برای سئو بهترین است. در همین حال ، دیگران ادعا می کنند که از نظر SEO تفاوت معناداری وجود ندارد. بهترین راه برای پیدا کردن این است که آن را برای خودتان ایده آل در یک وبلاگ جدید امتحان کنید. آزمایش برنده روز است!

بنابراین کدام ساختار را باید اتخاذ کنید?

به استثنای ساختار پیش فرض ، کلیه ساختارهای پیوند مجدد وردپرس از نظر سئو دوستانه هستند و کمابیش به نتایج جستجوگرها کم نظیر می پردازند. این اساساً به ترجیح شخصی و هدف یا نوع وبلاگ شما در حال اجرا است. خط پایین این است که هر ساختار پیوندی را انتخاب کنید ، مطمئن باشید که توسط انسان قابل خواندن است و کلمات کلیدی اصلی شما به همان اندازه نزدیک به دامنه سطح بالا هستند.

ترفندهای کوچک می توانند تفاوت ایجاد کنند

ترفندهای پیوسته

بنابراین ما دیده ایم که اگر SEO هدف اصلی شما باشد ، صرفاً تغییر ساختار پیوند شما نتیجه قابل توجهی نخواهد داد. با این حال ، چند ترفند اضافی می تواند آمادگی موتور جستجوی سایت شما را بهبود ببخشد و دید آینده را در نتایج جستجو تضمین کند. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، تمام ساختارهای پیوند دهنده وردپرس از نظر سئو بسیار مناسب هستند. شما می توانید طیف وسیعی از متغیرها را با هر ساختاری که انتخاب کرده اید استفاده کنید. و برای پیوندهای ارتباطی سفارشی ، می توانید با استفاده از مقادیر سفارشی ، آن را بالاتر از سطح کنید.

ارزشهای سفارشی چیست ، شاید تعجب کنید؟ اگر به ساختار قابل توجهی از نتایج permalink خود به نتایج SEO نیاز دارید ، ممکن است بخواهید از یک ساختار URL پیشرفته استفاده کنید که به شما امکان می دهد مقادیر سفارشی را در لینکهای مجازی خود از طریق پست ها و زمینه های دلخواه اضافه کنید. با این حال ، این کار به برخی کارکردهای داخلی WordPress نیاز دارد ، که در نهایت به معنی هزینه کردن برای استخدام یک توسعه دهنده یا مسواک زدن در مهارت های رمزگذاری شما است.

کارایی 

اگر شما وبلاگی دارید که ترافیک زیادی مانند وب سایت تجارت الکترونیکی یا نوعی تجارت آنلاین دریافت می کند ، عملکرد وب سایت بسیار مهم است زیرا بر تجربه کلی کاربر تأثیر می گذارد. عملکرد در اصل سرعت سایت یا زمان بارگیری صفحه شما است. سرعت بارگذاری صفحه ضعیف می تواند بر نرخ تبدیل شما و در نهایت فروش شما تأثیر بگذارد.

بنابراین به نقطه بازگشت در حالی که ساختار پیوند تأثیر کمی یا تأثیری در عملکرد وب سایت های کوچک ندارد ، می تواند سرعت بارگذاری صفحه را برای وب سایت های بزرگتر با پایگاه داده های بزرگ تأثیر بگذارد. این مسئله حتی بیشتر از آن است که کاربران وب سایت شما را برای محتوای خاص جستجو کنند.

وقتی کاربر یک جستجوی جستجو در سایت وردپرس صادر می کند ، PHP از طریق کل پایگاه داده جستجو نمی کند. در عوض ، از طریق جداول جستجو می کند که دارای تمبرهای تاریخ (سال ، ماه و روز) هستند. در مورد پیوندهایی که در دسته بندی و بایگانی قرار دارند نیز همین موضوع صادق است. به همین دلیل ، ساختار پیوندی شما باید به صورت ایده آل حاوی تمبر تاریخ مانند /٪ سال٪ /٪ ماهانه٪ /٪ postname٪ /.

فقط در ساختارهایی که فقط شامل فیلدهای متنی هستند ، WordPress کل پایگاه داده را جستجو می کند ، زیرا “کار بیشتری انجام می دهد” و سعی می کند بین صفحات و پست ها تمایز قایل شود ، زیرا هیچ متغیری وجود ندارد. به این ترتیب ، سرعت بارگذاری صفحه تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. به همین دلیل است که باید از استفاده از دسته بندی قبل از نامگذاری در ساختار پیوند خود خودداری کنید.

توجه داشته باشید که عوامل بسیاری دیگر نیز وجود دارد که می تواند بر عملکرد وب سایت وردپرس شما تأثیر بگذارد و شما نیز باید آنها را بهینه کنید. علاوه بر این ، تفاوت های عملکرد مربوط به ساختار permalink در وب سایت های WordPress با مقدار نسبتاً زیادی از مطالب برجسته تر است ، بنابراین هنگام شروع سایت های جدید این نکته را در نظر داشته باشید!


هر یک از ساختارهای پیوند دهنده وردپرس ، به جز پیش فرض ، برای وبلاگ های معمولی یا شخصی کافی خواهد بود. عوامل ثابت هستند ، همه ساختارها نتایج یکسان را ارائه می دهند ، و با وجود ادعاهای متعددی ، هیچ مدرکی مبنی بر وجود یک ساختار خاص برای وب سایت های نسبتاً کوچک بهتر از ساختار دیگر وجود ندارد..

اگر به ساختار پیوندی پیشرفته سفارشی تر نیاز دارید ، ممکن است مجبور شوید برخی عملکردهای داخلی را تغییر دهید تا از مقادیر سفارشی در URL های خود استفاده کنید ، که ممکن است منجر به SEO کمی بهبود یافته شود. و برای وب سایت های شلوغ وردپرس با محتوای قابل توجهی ، یک ساختار URL حاوی تمبر تاریخ ممکن است کمی سرعت بارگذاری صفحه را هنگام جستجو از طریق محتوا بهبود بخشد..

از چه ساختار پیوندی برای وب سایت خود استفاده می کنید؟ آیا پیدا کرده اید که یکی از سایرین موثرتر است؟ ساختار پیوند شما چه تاثیری بر سئو یا عملکرد شما داشته است؟ دوست دارم افکار شما را در مورد این موضوع در نظرات زیر بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map