نحوه ایجاد وب سایت وردپرس با مشاغل کوچک

نحوه ایجاد وب سایت وردپرس با مشاغل کوچک

آیا تصمیم به راه اندازی وب سایت تجاری کوچک گرفتید؟ شناخت نیاز به ایجاد حضور قوی آنلاین بسیار مهم است و یکی از بهترین راه های انجام این کار با وب سایت وردپرس با مشاغل کوچک است. چرا وردپرس؟ زیرا وردپرس برای تجارت های کوچک مناسب است! این به کسب و کار شما پایه ای محکم و فرصت خوبی می دهد تا پتانسیل های خود را تا حد امکان در وب آشکار سازید. با وردپرس ساختن مارک شما آسان است ، تجارت خود را به صورت آنلاین بازاریابی کرده و هویت خود را از طریق محتوای با کیفیتی که وب سایت ارائه می دهد ، برقرار کنید.


در حالی که وب سایت شما باید به راحتی برای بازار هدف شما قابل دسترسی باشد و ترجیحات زیبایی شناختی آنها را بخاطر داشته باشد. همچنین باید داستان برند شما را بیان کند ، با رقبا متفاوت باشد و خود را به مشتریان آینده معرفی کند. مورد توجه اینجاست که از طریق طرحی که پیاده سازی می کنید و محتوائی که کسب و کار کوچک خود را ایجاد می کنید باید بتوانید با مشتریانی ارتباط برقرار کنید که شما یک منبع قابل اعتماد و معتبر باشید.

حال ، چگونه می خواهید یک وب سایت وردپرس در زمینه تجارت کوچک بسازید؟ در اینجا چند نکته و نکات کلیدی برای کمک به شما در شروع کار آورده شده است.

راه اندازی وب سایت خود: از همان ابتدا

اگر از مراحل اولیه راه اندازی وب سایت خود احساس ناراحتی می کنید ، کافی است در ادامه مطلب بخوانید و ما به شما کمک خواهیم کرد. به ظاهر وب سایت آینده خود ، ویژگی های عملکردی ، عنوان و موارد دیگر فکر کنید. شما می توانید وب سایت وردپرس کسب و کار کوچک خود را با همه موارد فوق مجهز کرده و در بازار هدف مشاغل ، موتورهای جستجو و ویژگی های نام تجاری خود مورد توجه قرار دهید..

میزبانی خوب پیدا کنید

میزبانی وردپرس

در هسته هر وب سایت میزبانی خوبی است. از آنجا که در حال ساختن یک وب سایت کوچک وردپرس برای تجارت کوچک هستید ، توصیه می کنیم برنامه های میزبانی ابری مشترک یا اصلی را رد کنید و به دنبال چیزی مدیریت شده باشید. به طور خاص توصیه می کنیم نگاهی به Flywheel ، Kinsta یا WP Engine (این همان چیزی است که WPExplorer از آن استفاده می کند) توصیه کنیم. هر سه این شرکت ها بالای خط ، هاست کاملاً مدیریت شده وردپرس را ارائه می دهند. این بدان معناست که آنها از سخت افزار ، نرم افزار ، امنیت و موارد دیگر سرور شما مراقبت می کنند تا بتوانید روی ساخت و کار خود متمرکز شوید.

نام دامنه را انتخاب و ثبت کنید

همراه با میزبانی وب سایت وردپرس برای تجارت کوچک شما به نام دامنه نیز احتیاج دارید. اما فقط هر نام قدیمی ساخته شده ای وجود نخواهد داشت. نام دامنه وب سایت شما باید هم با مارک و هم به یاد ماندنی باشد. چرا اینقدر ضروری است؟ از آنجا که یک نام دامنه نشان دهنده تجارت شما است و غالباً اولین تصور شخص را درباره خدمات شما نشان می دهد. به همین دلیل است که باید به برند شما و همچنین برای بازدید کنندگان به یاد ماندنی باشد. آنها باید آن را به خاطر بسپارند و دوباره و دوباره به سایت شما بازگردند.

نام تجاری Templatemonster

مثال: Templatemonster نام تجاری

در اینجا لیستی مختصر از مواردی که برای انتخاب نام دامنه مناسب باید در نظر بگیرید:

 1. مختصر نگه دارید. نام دامنه ای در حدود سه یا چهار کلمه توجه مردم را به خود جلب می کند و به راحتی می توان آن را به خاطر سپرد.
 2. از نامها و شماره ها برای نام دامنه خود استفاده نکنید. نکته این است که افراد غالباً هنگام تایپ کردن یا به اشتراک گذاری نام دامنه فراموش می کنند که شامل hyphen ها یا قرار دادن آنها در مکان اشتباه باشد. در مورد اعداد ، افراد گاهی اوقات گیج می شوند ، آنها مطمئن نیستند که اگر این شماره به چه صورت باشد یا باید به صورت عددی بیان شود. شما نمی خواهید مردم به دلیل قرار دادن hyphens یا شماره ها به نام دامنه برای شغل خود ، به سایت اشتباهی بیایند ، آیا?
 3. گفتن ، تایپ کردن و هجی کردن آن را آسان کنید. با ساده کردن نام دامنه خود ، احتمال به اشتراک گذاری آن را تقویت می کنید. مردم باید گفتن را با صدای بلند ، تایپ یا هجی کردن آسان بدانند.
 4. اطمینان حاصل کنید که نام دامنه شما به راحتی به یاد داشته باشید و با مارک خود در ارتباط باشید. عموم مردم شما را به صورت آنلاین پیدا می کنند و شما را با کمک نام دامنه با دیگران به اشتراک می گذارند. بنابراین ، باید به برند شما مربوط باشد و کاملاً نمایانگر آن باشد. و فراموش نکنید که پس از دیدن یا شنیدن ، یادآوری آن بسیار آسان است. نام دامنه مارک تجاری خود را با یک پسوند آشنا پایان دهید. پسوند “.com” احتمالاً آشناترین خواهد بود (75٪ از نامهای دامنه موجود). در نظر داشته باشید که پایان خود را با آن به پایان برسانید و یادآوری راحت تر افراد حتی در گذشت زمان را آسان کنید.

نام دامنه 0.99 $ GoDaddy

هنگام استفاده از پیوند ما ، نام دامنه جدید خود را از GoDaddy با قیمت کمتر از یک دلار (برای سال اول) دریافت کنید! زمان بسیار خوبی است که مجدداً یک وبلاگ جدید را انتخاب کنید یا یک URL جدید را ذخیره کنید.

از GoDaddy دامنه بگیرید

طراحی آرم

درست مانند نام دامنه سایت شما ، آرم شرکت بخشی از هویت نام تجاری شما است. همچنین به افراد کمک می کند تا شما را به خاطر بسپارند. آیا می خواهید در وب سایت وردپرس با کسب و کار کوچک خود یک آرم عالی داشته باشید و جلوه ای ماندگار در کاربران خود ایجاد کنید؟ چه چیزی باعث ایجاد یک آرم عالی می شود؟ جنبه ها مطابق با صنعت و نوع مشاغل مورد نظر شما متفاوت خواهد بود ، با این وجود عناصر مشترکی برای همه آرم ها وجود دارد که می خواهند وضعیت یک آرم عالی را بدست آورند.

Templatemonster: آرم

مثال: الگوی خرید آرم

آرم شما باید مربوط به مارک یا محصول شما باشد

سوء تفاهم نکنید – آرم شما لزوماً نیازی به نشان دادن محصولی که ارائه می دهید نیست ، اما لازم است به نوعی با آنچه مارک شما در ارتباط است ارتباط برقرار کند. می توانید عنصری را درج کنید که به نشانه ای از شخصیت ، ارزش های تجاری ، نحوه فعالیت شغلی شما ، آنچه به مشتریان ارائه می دهید ، و غیره.

متفاوت از رقابت است

آرم شما باید از نظر رقبای شما چه از لحاظ طراحی و چه در طراحی رنگ متفاوت باشد. اگر آرم شما شبیه به رقابت شما باشد ، این امر باعث سردرگمی مصرف کنندگان و جلوگیری از تشخیص هویت برند شما در ذهن آنها می شود.

آرم شما باید برای قرار دادن در وب مناسب باشد

آرم شما به روش های مختلف ، در کانال های متعدد ، به صورت دیجیتالی و چاپی نمایش داده می شود. شما باید مطمئن باشید که آرم شما در همه جا کاملاً عالی به نظر می رسد ، خواه صفحه اصلی وب سایت یا کارت ویزیت شما. این به معنای استفاده از یک فونت png ، svg یا حتی نماد با کیفیت بالا و شبکیه آماده است.

حواس پرتی نیست

آرم شما باید یکپارچه با زیبایی شناسی وب سایت وردپرس در کسب و کار کوچک شما باشد. این نباید کاربر را از محتوای و طراحی خود منحرف کند. بنابراین ، آرم خود را به اندازه کافی ساده نگه دارید تا به نفع برند شما کار کند.

وب سایت خود را به صورت موبایل دوستانه کنید

پاسخگویی چیز اختیاری یا جالب در وب سایت کسب و کار کوچک شما نیست. این فقط یک ویژگی ضروری است. آیا می دانید چند کاربر اینترنت دارای تلفن هوشمند هستند? 80 درصد! فکر می کنید صاحبان تلفن های هوشمند می خواهند از دستگاه های تلفن همراه خود به سایت شما دسترسی پیدا کنند؟ البته ، آنها می خواهند.

شما باید از راحتی دوستداران اسباب بازی های موبایل مراقبت کنید و تجربه آنها را در سایت خود عالی کنید. وب سایت وردپرس کسب و کار کوچک شما باید به درستی برای صفحه نمایش آنها و کاملاً کاربردی تنظیم شود. ما به شما توصیه می کنیم تا استفاده کنید تست دوستانه موبایل کنسول جستجوی Google برای بررسی اینکه آیا صفحات وب شما سازگار با موبایل هستند یا خیر. اگر سایت شما انتظارات کاربران ابزارهای تلفن همراه را برآورده نکند ، اعتبار آن را از دست می دهد و افرادی که بعداً دوباره از آن بازدید نخواهند کرد.

موضوع مجموعه وردپرس عکاس زومین

مطمئناً می توانید مانند وبلاگ زومین که در بالا نشان داده شده است ، یک الگوی وب سایت پاسخگو انتخاب کنید. می توانید نسخه آزمایشی را در دستگاههای مختلفی که در اختیار دارید ، بررسی کنید تا مطمئن شوید که واقعاً پاسخگو هستند. یا اگر در حال حاضر موضوعی دارید ، دوست دارید از نکات ما برای دوست داشتن تلفن همراه وردپرس استفاده کنید.

بهینه سازی وب سایت شما: مراحل اولیه

هنگامی که اولین گامها را برای ایجاد وب سایت وردپرس برای تجارت کوچک خود برداشته اید ، باید وقت دیگری بگذارید و آن را بهینه کنید. در اینجا چند روش اصلی برای شکل دادن به وب سایت شما برای خوانندگان ارائه شده است.

توسعه محتوا

هنگام ایجاد یک وب سایت وردپرس با مشاغل کوچک ، از همان ابتدا SEO را در خاطر داشته باشید. تمام مطالب شما و همچنین تلاشهای بازاریابی باید برای فشار آوردن سایت شما به صدر جدول رده بندی موتورهای جستجو تلاش کنند تا این امر توسط افراد بیشتری به صورت آنلاین مشاهده شود.

افزونه SEO Yoast

آیا با سئو سایت خود به کمک نیاز دارید؟ Yoast یکی از بهترین افزونه هایی است که می توانید برای بهینه سازی محتوای وب سایت خود نصب کنید. SEO SEO شامل گزینه های اضافه شده برای نقشه های xml ، بهینه سازی عنوان صفحه ، لیست های بررسی محتوای SEO و موارد دیگر.

ارزش پیشنهادی

هر مطلبی که شما در وب سایت خود توسعه داده و منتشر می کنید باید مشکلات بازدید کنندگان را حل کند یا آنچه را که می خواهند یا نیاز دارند به آنها بدهید. با استفاده از اطلاعات مرتبط و قابل اعتماد ، وب سایت خود را به عنوان منبع برجسته در طاقچه خود قرار دهید. فقط یک مکان دیگر برای پیدا کردن کرک یا همان مواد موجود در جای دیگر نباشید.

نکته جایزه: می توانید از سیگنالهای اعتماد مانند توصیفات ، پیوندهای اجتماعی ، علائم تجاری ، ssl و موارد دیگر استفاده کنید تا به مشتریان و بازدید کنندگان جدید نشان داده شود که می توانند به وب سایت شما اعتماد کنند.

انتخاب کیفیت

ما می دانیم که به نظر آشکار خواهد رسید ، اما محتوای ارسال شده در وب سایت شما باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و عاری از عدم دقت ، خط مشی و دستور زبان ضعیف باشد. همچنین سرقت ادبی نکنید – برای ایجاد محتوای مورد نظر خود از ابتدا وقت بگیرید. اگر وب سایت شما حاوی خطا یا محتوای نامشخص است می توانید اعتماد بازدید کنندگان و همچنین توانایی رتبه بندی در موتورهای جستجو را از دست دهید.

روی کلمات کلیدی و عبارات متمرکز شوید

استفاده کنید کلمات کلیدی مناسب و عبارات در کل سایت شما این امر به بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو و نمایش در صفحات نتیجه جستجو بیشتر کمک می کند. به عبارت دیگر ، کلمات کلیدی مربوطه تضمین می کند که سایت شما در جستجوی مخاطبان هدف خود ظاهر می شود.

تصاویر با وضوح بالا

جذب یک صفحه وب که فقط متن دارد دشوار است. کاربر به سرعت غلظت خود را از دست می دهد. حتی اگر متن توسط یک متخصص نوشته شده باشد ، شامل اطلاعات مفیدی است ، فرد نادری در صورت نمایش در یک بلوک غول پیکر قصد دارد آن را بخواند. متن خود را با عناصر بصری بشکنید. این یک ترفند حیله گر است که توجه خواننده را به خود جلب کند و علاقه آنها را برانگیزد.

تصاویری مانند اینفوگرافیک ، تصاویر ، نمودارها ، نمودارها ، فیلم ها و gif ها توجه بیشتری را نسبت به کلمات به تنهایی نشان می دهند و آن را برای مدت زمان طولانی تر نگه می دارند. با این همه نیست ، استفاده از عناصر بصری جذاب در سایت شما می تواند به آن کمک کند تا پیوندها و اشتراک های ورودی بیشتری داشته باشد.

نکته جایزه: برای بهینه سازی تصاویر برای وردپرس وقت بگذارید تا مطمئن شوید که صفحات شما در حال بارگیری سریع و دوستانه برای SEO هستند.

یک استراتژی بازاریابی محتوا داشته باشید

بازاریابی محتوا چیست؟ مانند موسسه بازاریابی محتوا می گوید, بازاریابی محتوا یک رویکرد استراتژیک بازاریابی است که با هدف ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند ، مرتبط و مداوم برای جذب و حفظ مخاطب کاملاً تعریف شده – و در نهایت ، هدایت عملکرد سودآور مشتری انجام می شود..

بازاریابی آنلاین که از طریق وبلاگ ها ، فیلم ها ، پست های رسانه های اجتماعی ، خبرنامه های ایمیل و غیره انجام می شود ، به شما امکان می دهد برند خود را با استفاده از مطالب مربوطه ، که حتی بدون ذکر مارک ایجاد شده است ، تبلیغ کنید. محتوای ایجاد شده برای وب سایت وردپرس برای تجارت کوچک شما نه تنها در آنجا بلکه برای ترسیم مستقیم ترافیک نیز قابل اشتراک است.

اهداف استراتژی بازاریابی محتوای برند شما ممکن است با سایر استراتژی های آن متفاوت باشد. با این وجود ، دو مورد مشترک برای همه استراتژی های بازاریابی محتوا وجود دارد. آنها در معرض مارک قرار می گیرند و تبدیل ها افزایش می یابد. توجه مخاطبان مورد نظر خود را با خلق مطالب جالب و مفید برای مخاطبان خود جلب کنید به علاوه کسانی را که با محتوای شما تعامل دارند پیگیری کنید و به آنها این امکان را بدهید که با نام تجاری خود در ارتباط باشند..

محتوا ایجاد کنید که خودش بفروشد. چیزهای معمولی را که در همه جای اینترنت یافت می شود نوشتن نکنید. مشکل این است که انتشار مطالبی که در ایجاد هویت برند در ذهن مردم نقش نداشته باشد و به آنچه شبیه رقبای شما قبلاً انجام داده اند ، شباهت دارد. اگر به درستی انجام شود ، بازاریابی محتوا به شما فرصتی می دهد که از مزایای متعدد آن بهره مند شوید:

 • رتبه بندی موتورهای جستجو افزایش می یابد. هنگامی که از کلمات کلیدی و عباراتی مناسب در کارزارهای بازاریابی خود استفاده می کنید که با انتشار مطالب قابل اشتراکی تقویت شده است ، وب سایت شما شروع به نشان دادن رشد چشمگیر در موقعیت های موتورهای جستجو خواهد کرد.
 • به دست آوردن ترافیک بیشتر. محتوای اصلی که حاوی تبلیغ تهاجمی نیست ، مخاطب را به خود جلب می کند و علاقه را برانگیخته است. و بعد از جلب توجه و برانگیختن علاقه شما به هدف (استفاده از CTA های خوب) ، تجارت کوچک شما قادر خواهد بود تا ترافیک بیشتری به وب سایت خود وارد کند.
 • توسعه برند شما در بازار هدف. وقتی محتوا را با توجه به نیاز مخاطبان خود و ارتباط با برند خود ایجاد می کنید ، این باعث ایجاد پیوندهای محکم بین شما و مخاطبان شما می شود. افرادی که محتوای شما را می بینند ، می توانند دو هدف را کنار هم قرار داده و وب سایت شما را بارها و بارها بررسی کنند.
 • گرفتن مشتری جدید. هنگامی که بازاریابی محتوا به درستی انجام شود ، دسترسی به افرادی که ممکن است در غیر این صورت به آنها نرسیدید آسان تر است. این می تواند چندین کانال آنلاین را در آغوش بگیرد و برای دستیابی به پتانسیلهای جدید با مخاطبان هدف شما به اشتراک گذاشته شود.

پیوندهایی را برای ترافیک درایو ایجاد کنید

ایجاد لینک یک عنصر ضروری است که به معنای سئو بهتر و همچنین ترافیک بیشتر به سایت شما است. علاوه بر این ، پیوندهای درست ساخته شده از سایت شما از دیگر منابع مناسب ، به وب سایت شما اعتبار می دهد و به عنوان یک منبع اطلاعاتی قابل اعتماد مشاهده می شود.

آیا باید بگوییم پیوند ساختمان چیست؟ این فرآیند دریافت لینک دهنده از وب سایت های با کیفیت دیگر به وب سایت شما است. چگونه می توان آن بک لینک ها را گرفت؟ می توانید از پست های مهماندار ، اینفوگرافیک و یا حتی سایتهای پرسش و پاسخ استفاده کنید و افراد را به سمت سایت خود سوق دهد وقتی که بر روی پیوند کلیک می کنند چنین محتوا شامل.

ایجاد لینک برای ایجاد یک وب سایت معتبر برای مشاغل کوچک شما واقعاً قابل توجه است ، که باعث می شود ترافیک بیشتری از سایر نقاط در سراسر وب انجام شود.

توسعه بیشتر هویت برند شما و موارد زیر

همه چیزهایی که به صورت آنلاین ارسال می کنید باید با صدای مداوم و متناسب با نام تجاری و شخصیت شما صحبت کنند. همه افرادی که به وب سایت وردپرس مشاغل کوچک شما می آیند باید بتوانند مارک شما را شناسایی کنند و تمام اخبار و اقدامات آن را دنبال کنند. در اینجا چند نکته برای کمک به تحکیم هویت خود و ساخت آنلاین زیر وجود دارد.

وبلاگ را اجرا کنید

از طریق پست های وبلاگ در وب سایت شما ، تجارت کوچک شما می تواند خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود ایجاد کند و محتوای ارزشمندی را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهد که بعداً آنها را به خاطر بسپارند و به صورت آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارند..

افزونه جعبه نویسنده ساده

همچنین می توانید از قدرت وبلاگ نویسی مهمان برای سایت خود استفاده کنید. شخصی که شما به عنوان نویسنده مهمان می خواهید در وبلاگ سایت خود مشارکت داشته باشد باید با مارک و تصویر آن به خوبی پیوند برقرار کند. همچنین ، می توانید بازدید کنندگان جدیدی را به سایت خود وارد کنید که ممکن است در آنجا نباشد و از طریق آنلاین زیر مشارکت کننده مهمان خود را دریافت کنید. اگر تصمیم دارید که پست های مهمان را در وبلاگ خود داشته باشید ، اضافه کردن a جعبه نویسنده ساده برای پیوند دادن به وب سایت نویسنده مهمان و پروفایل های اجتماعی.

وب سایت خود را به رسانه های اجتماعی پیوند دهید

پیوندهایی را به همه حسابهای رسانه اجتماعی شرکت در وب سایت خود وارد کنید. آنها را در مکان های مورد انتظار ، جایی که بازدید کنندگان به راحتی نمادهای رسانه های اجتماعی شما را پیدا می کنند ، برجسته کنید. به عنوان مثال ، می توانید آنها را به صورت برجسته در صفحه اصلی یا روی یک برگه با وضوح واضح قابل کلیک ارسال کنید. این مددجویان کوچک رسانه های اجتماعی از طریق یک جامعه اجتماعی اختصاصی ، پیروی از برند شما را در ادامه کسب می کنند.

افزونه AddThis Social Social

اگر مضمون شما پیوندهای اجتماعی و اشتراک گذاری داخلی داخلی را شامل نمی شود ، افزونه ای را در نظر بگیرید دکمه های اشتراک گذاری AddThis. این افزونه پیوندهای به اشتراک گذاری سریع را برای بیش از 200 شبکه اجتماعی ادغام می کند و شامل گزینه های یک ظاهر طراحی شده آسان برای مطابقت با دکمه های شما با بقیه وب سایت شما.

جمع آوری اطلاعات بازدید کننده و افزایش تبدیل ها

برای جمع آوری اطلاعات مخاطب خود از هر امکان استفاده کنید. با مراجعه به وب سایت شما و کسب اطلاعات بیشتر در مورد شغل ، مارک و خدمات شما ، شانس خود را از دست ندهید. آنها را ترغیب کنید تا اطلاعات تماس خود را با محتوای عالی سایت ، فرم اشتراک خبرنامه یا پیشنهاد برای بارگیری کتاب الکترونیکی رایگان به اشتراک بگذارند.

MailChimp برای وردپرس

جمع آوری آدرس های ایمیل بازدید کنندگان خود از طریق اشتراک خبرنامه راهی برای افزایش شغل شما در تجارت است. بسته به سرویس خبرنامه خود می توانید از افزونه هایی مانند استفاده کنید MailChimp برای وردپرس برای یکپارچه کردن یک فرم ثبت نام خبرنامه در وب سایت خود. با ارائه مطالب قانع کننده ، بازدید کنندگان سایت را برای اولین بار به مشتریان وفادار تبدیل کرده و سپس از طریق خبرنامه های خود به صندوق های ایمیل خود پیوسته با آنها در تماس باشید..

بازار خود را طاقچه پیدا کنید

شما نمی توانید محصولات / خدمات خود را به همه بفروشید. این استراتژی ضعیف باعث می شود وب سایت شما از نظر محتوا خیلی عمومی باشد تا واقعاً با هر کسی ارتباط برقرار کند و ارتباط برقرار کند. بهتر است طاقچه مناسب وب سایت خود را پیدا کنید و برای تأمین نیازهای آن سخت تلاش کنید. تمرکز خود را محدود کنید و سایت شما افراد بیشتری را در حلقه کوچکتر از بخش بازار جذب کند.

نقشه برداری ماوس جریان هوا

آیا از بازار هدف خود اطمینان ندارید؟ یا شاید شما مطمئن نیستید که خوانندگان قسمت طاقچه شما روی چه چیزی کلیک می کنند؟ سپس تحقیقات بازار را انجام دهید تا این موضوع را پیدا کنید. خدمتی مانند نقشه های گرماشی Mouseflow را امتحان کنید تا بازدیدکنندگان خود را ببینند. شما تمام کردید؟ اکنون به ایجاد محتوایی بپردازید که مخاطب مورد نظر شما را مورد علاقه خود قرار دهد و از نقشه های گرم خود استفاده کنید تا متناسب با آن محتوای خود را سازماندهی کنید.

پیشرفت خود را با کمک ابزار ردیابی دنبال کنید

اگر نمی دانید تلاش های شما پاداش داده می شود یا خیر ، هیچ سرمایه گذاری در منابع خود و ایجاد یک وب سایت وردپرس برای تجارت کوچک معنی ندارد. به محض راه اندازی وب سایت خود ، شروع به پیگیری عملکرد آن کنید.

Google Analytics برای وردپرس

به عنوان مثال ، می توانید از یک ابزار جامع ردیابی آنلاین مانند Google Analytics استفاده کرده و سپس آن را در داشبورد وردپرس خود با ادغام کنید افزونه GADWP رایگان برای جمع آوری داده ها در عملکرد وب سایت خود این ابزار به شما نشان می دهد که چند نفر از هر یک از صفحات سایت شما بازدید می کنند ، چقدر زمان را در آنجا می گذرانند ، از طریق آن کانال های آنلاین دیگر به سایت شما دسترسی پیدا می کنند و غیره با در اختیار داشتن این اطلاعات ، شما را قادر می سازد تا تصویر کاملی را از آنچه مشاهده می کنید مشاهده کنید. به درستی انجام می دهند و آنچه برای پیشرفت بیشتر به پیشرفت نیاز دارد.

بیش از شما …

در این مقاله نکات بسیاری وجود داشت ، بنابراین اجازه می دهیم به برخی از ظهورهای کلیدی نگاهی بیندازیم.

 • میزبانی خوب و موضوع تخصصی وردپرس خاص برای تجارت کوچک شما در طاقچه وب سایت وردپرس می تواند هنگام راه اندازی اولین وب سایت خود وقت و هزینه زیادی را برای شما صرفه جویی کند.
 • وب سایت وردپرس کسب و کار کوچک خود را به روشی بسازید که منجر به توسعه برند ، پیروی وفادار و قرار گرفتن در معرض عمومی در سراسر وب شود.
 • محتوای خود را ایجاد کنید تا مخاطب مورد نظر شما منحصر به فرد ، مرتبط ، جالب و قابل مشاهده باشد.
 • در شک و تردید ، از افزونه ای برای اضافه کردن ویژگی ها برای بهینه سازی بیشتر وب سایت وردپرس کسب و کار کوچک خود استفاده کنید.

آیا این راهنما را مفید یافتید؟ یا آیا در مورد ایجاد وب سایت وردپرس کسب و کار کوچک خود سؤالاتی بی پاسخ دارید؟ افکار و برداشت های خود را در نظرات بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector