چه موقع و چگونه می توان وظایف تجاری را برای وبلاگ وردپرس خود واگذار کرد

نحوه انجام وظایف تجاری برای وبلاگ وردپرس خود

به عنوان یک فریلنسر یا صاحب مشاغل کوچک ، مهم است که بدانید چه موقع پادشاهی ها را به یک متخصص دیگر تحویل دهید. بهتر مدیریت وبلاگ شما همیشه از نوشتن مطالب عالی یا کار در تمام ساعات شب ناشی نمی شود. در حقیقت ، برخی از مؤثرترین حرکاتی که می توانید بعنوان صاحب وبلاگ انجام دهید ، شما را در زمینه برون سپاری کار خود درگیر می کند.


این یک انتقال یکپارچه نخواهد بود ، و به احتمال زیاد شما به بازی برون سپاری دیر خواهید رسید. با این حال ، همیشه بهتر از هرگز است.

صاحبان وبلاگ می دانند که این تجارت نیاز دارد که شما چندین کلاه بپوشید. وقتی یک وبلاگ وردپرس راه اندازی می کنید ، این بدان معنی است که اکنون شما حسابدار ، مدیر بازاریابی ، نویسنده و طراح آن هستید.

اما هنگامی که موفقیتی را مشاهده کردید ، همان وبلاگ اجرای خودتان غیرممکن خواهد شد. بنابراین ، یک برنامه برون سپاری جامد به شما امکان می دهد تا برای زندگی خود صرفه جویی کنید و کار خود را به روشی که باید اجرا شود ، اداره کنید.

میزبان برون سپاری

به جرات می توان گفت که بیشتر مشاغل و وبلاگ های کوچک با میزبانی مشترک ارزان قیمت شروع می شوند. گاهی اوقات این همه چیزهایی است که شما نیاز دارید ، اما در بعضی موارد دیگر خواهید دید که به روزرسانی ها به ترتیب هستند.

حتی اگر نیازی به انتقال به یک VPS یا سرور خصوصی ندارید ، یک سوال دیگر وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. باید میزبان وردپرس خود باشید یا شخص دیگری را باید مدیریت کنید?

میزبانی وردپرس مدیریت شده یک مفهوم نسبتاً جدید است ، اما ایده ای فوق العاده است. نه تنها هرگز نگران پشتیبان گیری ، خرابی ، بروزرسانی ها یا سرعت وب سایت نخواهید بود ، بلکه نصب وردپرس اغلب برای شما انجام می شود.

برخی از هاستهایی که این نوع حق بیمه را ارائه می دهند ، میزبانی وب مدیریت شده با WordPress است:

 • کینستا
 • موتور WP
 • پرنده

شما از نظر فنی دو گزینه برای پیدا کردن شخص دیگری برای حفظ هاست خود دارید. اولین مورد این است که با میزبان وب سایت فعلی خود چسبیده و ببینید که آیا میزبانی مدیریت شده را ارائه می دهد یا خیر. در این صورت ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تیم فروش یا پشتیبانی تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا شما را ارتقا دهند. به خاطر داشته باشید که بیشتر میزبانی سایت مدیریت شده گرانتر از عدم مدیریت است. خبر خوب در مورد رفتن با هاست فعلی شما این است که شما مجبور نیستید فایلهای سایت را منتقل کنید و وب سایت خود را مجدداً مجدداً راه اندازی کنید. نکته منفی این است که برخی از شرکت های هاستینگ بیشترین خدمات مدیریت شده با WordPress را ندارند.

گزینه دوم پیدا کردن یک شرکت میزبانی با هاست اختصاصی وردپرس است. اینها Kinstas ، WP Engines و Flywheels جهان هستند. هر شرکت فقط در وردپرس و وردپرس تخصص دارد ، به این معنی که وبلاگ شما خوب است. نه تنها این ، بلکه هرکدام از این شرکت های میزبان خدمات میزبانی وردپرس را ارائه می دهند. اگر با میزبان مانند Kinsta نیستید ، باید سایت خود را منتقل کنید. این یک سردرد است ، اما لازم است.

پس از آن می توانید برای هاست مدیریت شده ثبت نام کنید. یک بار دیگر ، میزبانی مدیریت شده گران تر است ، اما اغلب ارزش آن را دارد.

چرا ارزشش را دارد?

زیرا اکنون دیگر لازم نیست وقت خود را برای میزبانی اختصاص دهید. اگر سایت شما پایین بیاید (که به احتمال زیاد تحت میزبانی تحت مدیریت انجام نمی شود) میزبان بدون نیاز به ورود به سیستم ، آن را پشتیبان گیری و راه اندازی می کند. نسخه پشتیبان تهیه شده برای شما تکمیل می شود ، در حالی که همه موارد از حافظه نهان به روزرسانی افزونه ها توسط شما کنترل می شود. میزبان.

این ایده خوبی است که وقتی شروع کردید به زمان یافتن فشرده شدن ، میزبان خود را برون سپاری کنید. اگر کسب و کار یا وبلاگ شما درآمد کسب می کند ، و شما در تلاش هستید تا از وظایف وب سایت و فعالیت های روزانه خود پیروی کنید ، میزبانی وب مدیریت شده استرس خود را از کار می اندازد.

برون سپاری تعمیر و نگهداری وبلاگ

نگهداری وبلاگ تقریباً شبیه به میزبانی مدیریت شده است ، به جز متخصصان نگهداری وبلاگ بسیار بیشتر از میزبانی. این شامل به روزرسانی منظم و افزونه ، بررسی های امنیتی ، پشتیبان گیری از ابر ، طیف گسترده ای از افزونه های برتر برای بهبود سایت شما ، نظارت 24 ساعته.

این خدمات بستگی به این دارد که کدام فریلنسر یا شرکتی با آنها بروید ، اما به طور کلی ، شما باید از وب سایت خود كاملاً تحت پوشش قرار بگیرید.

برخی از بهترین شرکت ها برای برون سپاری تعمیر و نگهداری وبلاگ شما عبارتند از:

یا می توانید در مورد بهترین خدمات نگهداری وردپرس در مورد گزینه های بیشتر اطلاعات کسب کنید. در هر صورت ، استخدام یک حرفه ای واجد شرایط برای حفظ وب سایت وردپرس خود صرفه جویی در وقت زیادی است ، هر هفته تعداد بیشتری از ساعات شخصی خود را برای تمرکز روی محتوا یا رسانه های اجتماعی آزاد می کنید..

حسابداری برون سپاری

این که آیا شما از حساب کاربری خود خارج شوید یا نه ، بستگی به عملکرد شما دارد. به عنوان مثال ، یک وبلاگ کوچک با درآمد شرکت های وابسته به احتمال زیاد بیشترین وظایف حسابداری را با گرفتن تمام گزارش های شرکت های وابسته از هر ماه پوشش می دهد. در مورد شرکتی که دارای وب سایت وردپرس است ، اما عملکرد تجارت الکترونیکی ندارد ، ممکن است منطقی باشد که از حسابداری برای فروشگاه خرده فروشی خود خارج شوید ، اما سایت وردپرس تنها بخش کوچکی از آن خواهد بود.

وقتی شروع به کار کردن یک فروشگاه eCommece می کنید ، برون سپاری واقعا بازی می شود. همین مورد در مورد وبلاگ های متوسط ​​تا بزرگ با جریان چند درآمد نیز صدق می کند. کل نکته برون سپاری حسابداری شما آزاد کردن وقت و اطمینان از تهیه کتاب های شما است. به این ترتیب ، هنگامی که زمان مالیات فرا رسد ، شما آماده و سازماندهی خواهید شد. علاوه بر این ، کمتر احتمال دارد با IRS (یا سایر دولتهای محلی) دچار مشکل شوید.

شما هنگام شروع یک کار وردپرس گزینه های مختلفی برای تأمین اعتبار حسابداری خود دارید. اولین مورد ، یافتن یک حسابدار از طریق یک دوست یا عضو خانواده خواهد بود. این زمان بیشتر طول می کشد ، اما شما این شانس را دارید که یک حسابدار برای زندگی بفرستید.

ما همچنین خدماتی را دوست داریم نیمکت, مجموعه ای از حسابداران و دفترداران را برای مشاغل کوچک ارائه می دهد. این سرویس کتاب های شما را با هزینه ماهانه مدیریت می کند و بسته های مالی پایان سال را برای شما ارائه می دهد تا مالیات خود را بفهمید و پرداخت کنید.

کتابفروشی به روش مشابه کار می کند ، جایی که هزینه ماهانه پرداخت می شود ، سپس صاحبان مشاغل کوچک با یک تیم حسابداری اختصاصی در ارتباط هستند. این تیم مواردی همچون مشاوره مالیاتی نامحدود ، حسابداری ماهانه ، تهیه مالیات ، برنامه ریزی سالانه مالیات و حقوق و دستمزد را ارائه می دهد.

برون سپاری بازاریابی و طراحی

تأمین منابع مالی طراحی شما اغلب از بدو تأسیس وبلاگ شما شروع می شود. به عنوان نمونه ، ممکن است شما به یک آرم ، مواد بازاریابی یا تصویر هدر فیس بوک نیاز داشته باشید. اگر طراح نیستید ، پیشنهاد می کنم از ساختن گرافیک خود خودداری کنید. شما فقط به تجارت خود آسیب می رسانید.

اگر کمی پول نقد دارید و می خواهید تقریباً یک طراحی مناسب را تضمین کنید, 99Designs بهترین شرط بندی شماست. این امکان را به شما می دهد تا با طراحان شریک شوید و حتی در جاهایی که طرح ها از طراحان باکیفیتی که می خواهند جایزه بزرگ را بدست آورند ، مسابقه دهید.

Upwork همچنین برخی از مترجمان معتبر را برای کارهای طراحی در اختیار دارد ، اما این انتخاب کمترین انتخاب را ندارد.

از نظر کمک به بازاریابی ، ممکن است در چند ماه اول راه اندازی وبلاگ خود به این امر احتیاج داشته باشید. از این گذشته ، یافتن مشتری و خوانندگان وبلاگ تنها راه برای به دست آوردن کلمه در مورد برند شما است.

فرود در یک شخص یا تیم خوب برای همکاری با او ممکن است مدتی طول بکشد. شما فردی را با تجربه در طاقچه خود می خواهید. اگرچه توصیه می کنم از دوستان و همکاران خود درخواست مستقیم مراجعه کنید Upwork همچنین برخی از متخصصان عالی بازاریابی را دارد.

آیا شما برای برون سپاری آماده هستید?

بعضی اوقات تنها کاری که باید انجام دهید این است که از کارهای طراحی خارج شوید. در سایر مواقع ، وبلاگ نویسان به حسابداری گرفته تا میزبانی مدیریت شده ، و طراحی کار تا تعمیر و نگهداری سایت نیاز دارند.

صرفنظر از آنچه شما نیاز دارید ، تعداد زیادی از کارگران در انتظار آنلاین هستند تا کار شما راحت انجام شود. اگر از هر لحظه متنفر نیستید ، دلیلی برای بیرون کشیدن موهای خود با بازاریابی ایمیل وجود ندارد. برو یک بازاریاب ایمیل پیدا کنید که روند کار را دوست دارد و می داند چگونه آن را انجام دهد. همین کار برای ایجاد فیلم های YouTube ، وبلاگ نویسی مهمان یا هر کار دیگری است.

آیا شما برون سپاری را امتحان کرده اید؟ یا شما در حصار هستید؟ ما دوست داریم افکار شما را بشناسیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map