چگونه در حال حاضر اعتبار سایت سایت وردپرس خود را بهبود بخشیم

چگونه در حال حاضر اعتبار سایت سایت وردپرس خود را بهبود بخشیم

موفقیت کلی وب سایت شما ممکن است کاملاً به این بستگی داشته باشد که آیا افراد شما را با بررسی ها و نظرات بد سوق می دهند. اگرچه متوسط ​​مشاغل دارای هزاران بررسی بد Yelp نیستند ، اما بارها مشاهده کرده ایم که چگونه عدم پاسخ صحیح به بازخورد می تواند باعث ایجاد مشکل برای شهرت آینده شما شود.


در کل ، اینترنت جایی نیست که بتواند در مورد چگونگی تجارت شما بسیار بزرگ باشد. در غیر این صورت ، افرادی که در مورد شغل شما ناراضی هستند ، بلندتر از شما خواهند بود.

ایجاد شهرت عالی کار ساده ای نیست ، اما با کمی کار ، می توانید این کار را انجام دهید. و ما به شما نشان می دهیم که چگونه امروز شروع کنید.

1. پاسخ به تمام نظرات / نظرات در مورد نام تجاری خود

کاربران درباره وب سایت ، مارک و شرکت شما در سراسر اینترنت نظر می دهند. نادیده گرفتن این نظرات و نظرات فقط به نظر می رسد که شما علاقه ای به بازخورد ندارید.

از امروز ، بهترین مکان برای جستجوی نام های تجاری شما شامل موارد زیر است:

 • Google Alerts (جستجوی مقالات و نظرات در سراسر اینترنت)
 • توییتر (جستجوی همه توییترها و مشاهده نظرات در صفحه شخصی خود)
 • فیس بوک (عمدتا برای نظرات در صفحه شخصی خود)
 • یلپ (اگر مشاغل محلی را اداره می کنید بسیار مهم است)

بررسی های وبلاگ می تواند به هر صورت پیش برود ، اما داشتن یک برنامه وابسته یا ارجاع (به تصویر زیر مراجعه کنید) می تواند شانس شما در گرفتن بررسی های نوشتاری خوب را بهبود بخشد. با این حال ، رتبه بندی ها و بررسی ها در مکان هایی مانند Google و Yelp بیشتر از زمان دیوانه شدن افراد اتفاق می افتد.

اگر در وبلاگ خود اظهار نظری را مشاهده می کنید یا یک بررسی تیز بینی در مورد Yelp است ، هر بار با این فرمول پاسخ دهید:

 • برای ناراحتی که پیش اومده معذرت خواستن
 • از آنها بخاطر نگرانی شان سپاسگزارم
 • مشکل را درست کنید (با کوپن یا آزاد)

این روش در آینده به همه نشان می دهد که شما یک شرکت منطقی هستید. شانس اینکه داور به عنوان مهره دیده شود.

2. نوشتن نظرات / نظرات ، برای مشتریان خوب بسیار آسان است

انگیزه ها و قیف های پیام رسانی مناسب در اینجا بسیار زیاد است. در مورد زمان بندی نیز همین کار را می کند. به عنوان مثال ، ممکن است شما یک نماینده املاک و مستغلات باشید و دوست دارید مشتریان گذشته شما نظرات خوبی را در صفحه Google Business خود بنویسند.

ارسال نامه الکترونیکی فقط چند روز پس از اتمام کار ضروری است. به این ترتیب آنها فراموش نخواهند کرد. باید پیوندی به صفحه بازبینی وجود داشته باشد که باعث می شود اشتباه نباشد. همچنین ، جالب است که دستورالعمل ها و نامه های شخصی را درج کنید تا آنها مجبور شوند نوشتن یک نظر را داشته باشند.

انگیزه ها تا زمانی که به آنها نگویید که باید یک بررسی خوب بنویسند ، مفید واقع می شوند.

یک راه آسان برای اطمینان از اینکه هرگز پیگیری با مشتریان را فراموش نخواهید کرد ، داشتن افزونه است. اگر افزونه تجارت الکترونیکی مانند ایمیل های WooCommerce Reminder را نصب کنید ، می توانید به راحتی یادآوری های نقد و بررسی خود را به مشتریان خود اختصاص دهید تا بتوانند آن 5 ستاره را قفل کنند.!

3. خودتان را به عنوان آنلاین و غیرفعال به یک اقتدار در جامعه تبدیل کنید

شما ممکن است بگویید ، “ایجاد یک وبلاگ قدرتمند یا صدای تالار گفتگوی آنلاین چندی طول می کشد.”

با این حال ، رسیدن به یک نمایشگاه تجاری ، گذراندن کارت و نشان دادن اینکه شما دوست دارید یک بخش فعال در جامعه باشید کاری است که می توانید در آخر هفته انجام دهید.

بنابراین ، جستجوی سریع Google را برای یافتن عملکردهای صنعت در منطقه خود انجام دهید. اگر کسی در حال آمدن است ، برخی از کارت های ویزیت را چاپ کنید و بروید! اگر اینطور نیست ، یک فروم آنلاین پیدا کنید که مربوط باشد ، خودتان را معرفی کنید و شروع به پاسخگویی و سؤال کنید.

4- مشتری / مشتری گذشته را نشان دهید و چرا آنها شما را دوست دارند

از توصیفات گرفته تا آرم های شخص ثالث از مشتریان گذشته ، اثبات این که شما با شرکت های دیگر (مشتری بالقوه شناخته شده) کار کرده اید یک افزایش بزرگ برای هر تجارت آنلاین است.

بسته به مضمون وردپرس ، شما با افزودن ویترین مشتری می توانید به سادگی و درج یک ماژول جدید کار کنید. با یک موضوع Total می توانید از شبکه های تصویر ، چرخ فلک ها و کشویی انتخاب کنید که همه به راحتی در هر صفحه می توانند درج شده و سفارشی شوند (حتی یک صفحه مطبوعات زیبا و مطبوع در صفحه وجود دارد) نمایش نسخه ی نمایشی با استفاده از جعبه های آیکون).

5- جوایز ارائه شده ، هیچ اهمیتی برای اندک بودن ندارد

جوایز برای همه مشاغل بسیار زیاد است. حتی بسیاری از فیلم ها و نمایش های برادوی به واسطه جوایزی که دریافت می کنند زنده و می میرند. نکته جالب در مورد جوایز این است که همه آنها توسط شخصی ساخته شده اند. می توانید استدلال کنید که برخی از سایر افراد از اعتبار بیشتری برخوردارند ، اما مشتریان و مشتری ها دوست دارند ببینند حداقل برای چیزی شناخته می شوید.

جایزه اولیه کیفیت J.D. and Associates را برای صنعت خودرو بگیرید. این سازمان پس از اندازه گیری مشکلات در 90 روز اول مالکیت ، این جایزه را اعطا می کند. بسیاری از افراد این موضوع را نوعی شوخی می دانند (از آنجا که 90 روز فرصت کمی برای داشتن ماشین دارد). با این حال ، هر برنده این جایزه مانند دیوانه پیروزی را پیروز می کند. همانطور که باید ، از آنجا که این امر موظف است شهرت آنها را بهبود بخشد.

6. هر روش تماس ممکن را پیشنهاد دهید

به مشتریان خود اجازه دهید در صورت امکان با شما تماس بگیرند ، گپ بزنند ، با ایمیل بفرستند یا کبوتر حامل ارسال کنند. این قابل درک است که برخی از مشاغل آنلاین قادر به تماس تلفنی نیستند. اما برای تعامل سریع باید حداقل یک صفحه چت را در نظر بگیرید.

باز هم ، افزونه ها راهی عالی برای اضافه کردن قابلیت های اضافی به وب سایت شما هستند. ما برای ساختن یک فرم تماس سفارشی ، فرم تماس 7 و WPForm را دوست داریم. یا می توانید یکی از این افزونه های گفتگوی زنده پیشنهادی را امتحان کنید تا بتوانید در زمان واقعی با مشتری خود تعامل داشته باشید.

7. دسترسی آسان به چاپ خوب را مجاز کنید

این بستگی به نوع مشاغلی دارد که شما کار می کنید. اگر سایتی تجارت الکترونیکی دارید ، با توجه به تعداد صفحاتی که به چاپ خوب اختصاص داده اید ، این نکته بسیار مهم است.

به عنوان مثال ، شما ممکن است نیاز به نوشتن یک شرایط خدمات و یک سیاست بازگشت داشته باشید. هر دو توسط اکثر مشتریها رد می شوند ، اما بعضی ها فقط وقتی می بینند که شما هر دو را دارید ، خرید انجام می دهند. بنابراین ، برای دسترسی آسان ، پیوندهای واضح را در پاورقی خود وارد کنید.

8. هنگام پیوند ، به صفحات فرود بروید

آیا از طریق Google Ads محصولات یا خدمات می فروشید؟ آیا صفحه فیس بوک دارید که به برخی از موارد جدید در وب سایت خود پیوند دهید?

این که آیا شما هر فصل با یک وببینار یا یک فروشگاه کامل تجارت الکترونیک با محصولات جدید در حال اجرا هستید ، بلاگ را اجرا می کنید ، صفحات فرود به شما این امکان را می دهد تا مشتریان احساس بهتری داشته باشند و بیشتر اوقات از شما خریداری کنند. Best Buy یک شهرت کامل در صفحات فرود ایجاد کرده است ، و هنگامی که روی Google Ads کلیک می کنند ، مستقیماً محصولات مناسب را به مشتریان نشان می دهد.

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ راهنمای کامل ما در مورد نحوه ساخت صفحات فرود با وردپرس را بررسی کنید. ما سه روش برای ایجاد صفحه فرود خود را با استفاده از تم ها ، پلاگین ها یا کد های سفارشی پوشش می دهیم.

9. امنیت را یک اولویت ثابت قرار دهید

اگر کاربران گواهی SSL را در سایت تجارت الکترونیکی مشاهده نکنند ، دلیل محکمی برای ترک بدون بازگشت به آنجا دارند. همین مورد درمورد تعداد نظرات هرزنامه در وبلاگ شما نیز وجود دارد. این فقط باعث می شود که به شما اهمیت ندهد چه کسی به سایت شما می آید.

از اسپم گرفته تا بروزرسانی افزونه ها ، مضامین و وردپرس ، امنیت نقش مهمی در نحوه مشاهده مردم به اعتبار آنلاین شما دارد. اگرچه شما فقط باید چند سیگنال اعتماد به WordPress را انتخاب کنید تا نشان دهید که سایت شما ایمن است (مانند McAfee Secure) ، وظیفه شما این است که همه چیز را در جلو و باطن بپوشانید..

10. نوشتن هدف سایت خود بر روی دیوار و چسبیدن به آن

آیا نام تجاری شما بیانیه ماموریت دارد؟ آیا مجموعه ای از قوانین را ایجاد کرده اید که شما را منحصر به فرد جلوه دهد؟ اگر نه ، وقت آن است که قلم را روی کاغذ بگذارید. چرا؟ از آنجا که در برخی از زمان مردم در حال دیدن شرکت شما به عنوان یک هدف هستند. اما اگر هدف سازگار نباشد ، هیچ کس در آینده به شما اعتماد نخواهد کرد.

به عنوان مثال ، Zappos با ارائه حمل و نقل سریع و تعجب گاه به گاه شبانه برای برخی از مشتریان ، نام خود را ایجاد کرده است. با این حال ، اگر برخی از مشتریان حمل و نقل متوسط ​​یا آهسته را دریافت کردند ، فکر می کنند ، “هاو ، فکر می کردم تمام نقاط خرید از طریق Zappos است” ، و هرگز دیگر در آنجا خرید نکنید.

خلاصه اینکه ، منحصر به فرد بودن خود را اعلام کنید و به قولهایی که می دهید پایبند باشید.

11. به افراد اجازه دهید از طریق لینک های رسانه های اجتماعی اطلاعات بیشتری درباره شرکت شما کسب کنند

ایجاد یک حساب رسانه های اجتماعی یک چیز است ، اما ارائه این پیوندها در وب سایت شما چیز دیگری است.

چرا؟ زیرا حساب های رسانه های اجتماعی امکان اکتشاف بیشتر یک شرکت را فراهم می کند.

حساب های اجتماعی جلوه بیشتری به برند شما می بخشند. مشتریان می توانند افرادی را مشاهده کنند که مشغول کار ، فعالیت ها و رویدادهای سرگرم کننده ، تلاش های اجتماعی و موارد دیگر هستند. ما در WPExplorer راهنماهایی داریم که اینستاگرام را برای تجارت الکترونیک ، SnapChat و WordPress ، افزایش دنبال کنندگان اجتماعی و موارد دیگر پوشش می دهد. نگاهی بیندازید و ساخت زیر را شروع کنید.

12. در مورد پاداش های ارجاع و شرکت های وابسته فکر کنید

مطمئناً یک چیز اگر دیگران به دلیل خوش صحبت کردن درباره شرکت شما پاداش بیشتری کسب می کنند ، تعداد مراجعه بیشتری به شما بیشتر می شود. نکته جالب در مورد برنامه وابسته یا ارجاع این است که هر دو فقط چند لحظه طول می کشند تا با افزونه مناسب وردپرس پیکربندی شوند. پلاگین های وردپرس وابسته بسیار زیادی وجود دارد که یکی از موارد دلخواه ما AffiliateWP است.

پس از آن ، می توانید کمیسیون را به افرادی که شرکت شما را بررسی یا توصیه می کنند ، واگذار کنید. این تضمینی نیست که شما بررسی های خوبی را دریافت کنید ، اما مطمئنا شانس شما را بهبود می بخشد.

سایر نکات مربوط به اعتبار سایت?

برخی از بهترین راه های بهبود شهرت سایت شما در حال حاضر می توانند ظرف یک ساعت بعد انجام شوند. اگر در مورد نکات شهرت سایت خود سؤال یا پیشنهادی دارید ، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map