آسان برای چک کردن لیست وردپرس ارسال چک لیست وبلاگ

آسان برای چک کردن لیست وردپرس ارسال لیست وبلاگ برای محتوای بهتر

شما خوانده اید که محتوای وب کامل ، بیش از هر عامل دیگر ، موفقیت وب سایت شما را تعیین می کند. اما چه چیزی تعیین می کند که شما نوشته اید یا نه خوب پست وبلاگ?


گفتن عینی غیرممکن است ، اما تعدادی مورد کلی وجود دارد که می توانند به اثربخشی پست های وبلاگ شما کمک کنند. اینها را در هر پستی که منتشر می کنید درج کنید و به جای آن قرار خواهید گرفت.

با توجه به موارد فوق ، در این مقاله قصد داریم با بررسی آناتومی یک پست وبلاگ شروع کنیم ، سپس نشان می دهیم که چگونه می توانید قطعات تشکیل دهنده ذکر شده را در یک لیست چک پلاستیکی ایجاد کنید که می توانید هر بار که تولید می کنید اجرا کنید. پست وبلاگ در وردپرس. بیایید ترک کنیم!

آناتومی یک پست برتر وبلاگ با کیفیت

بنابراین چه چیزی باید در یک پست وبلاگ معمولی درج شود؟ بیایید با استعاره پزشکی برویم. اگر یک طرح وبلاگ یک اسکلت باشد ، ساختار آن از ده نکته اساسی تشکیل می شود. در اینجا نگاهی به هریک از آنها می اندازیم:

 1. یک موضوع کلیدی و کلمه کلیدی تمرکز. مبحث ارسال وبلاگ را انتخاب کنید که به نوعی برای خوانندگان شما مفید باشد ، سپس یک کلمه کلیدی مرتبط را پیدا کنید که به شما در تقویت موضوع کمک کند و به انسان و عنکبوت موتور جستجو کمک کند تا بدانند پست وبلاگ شما چیست.
 2. عناوین و زیرنویسهای قانع کننده. یادگیری چگونگی نوشتن عناوین که توجه خوانندگان شما را به خود جلب می کند ، زمان لازم دارد ، اما این یک مهارت اساسی است ، زیرا عنوان شما اغلب تفاوت بین یک کلیک یا گذر است. و از آنجا که بیشتر بازدید کنندگان سایت پست های وبلاگ را اسکن می کنند ، همین مفهوم برای زیرنویس ها نیز صادق است.
 3. قالب بندی مناسب. بسته به نوع پست وبلاگ شما می نویسید ، قالب بندی “مناسب” در نظر گرفته شده متفاوت خواهد بود. این گفت ، به طور کلی ، شما می خواهید از زیرنویس ها (h2 ، h3 و غیره) استفاده کنید و جسورانه, ایتالیایی, لیست ها و سایر عناصر مشابه برای ارائه تنوع در پست های وبلاگ شما.
 4. توضیحات متا. این خلاصه هایی است که در نتایج موتور جستجو نشان داده می شود. آنها همچنین توسط رسانه های اجتماعی و وب سایتهای نشانه گذاری اجتماعی استفاده می شوند. مال شما نباید بیشتر از 159 کاراکتر (از جمله فضاها) توضیحات متا به لحاظ سئو از اهمیت چندانی برخوردار نیستند ، اما آنها به خوانندگان شما می دانند وقتی در صفحه شما در موتورهای جستجو یا در وب سایتهای رسانه های اجتماعی قرار می گیرند انتظار چه چیزی را داشته باشند.
 5. رسانه ها. هر پست باید حداقل یک تصویر و سایر اشکال رسانه را در صورت امکان درج کند. فیلم ها ، اینفوگرافی ها ، پادکست ها و فایل های صوتی باعث افزایش تجربه خواندن و تشویق به اشتراک گذاری اجتماعی می شوند. همچنین ، همه بازدید کنندگان سایت شما قادر به خواندن هر پست نخواهند بود. برخی ممکن است هنگام کار یا مسافرت برای کار به پادکست گوش دهند. هرچه مخاطبان خود را می شناسید ، انتخاب رسانه شما باید هدفمندتر شود.
 6. نتیجه گیری و فراخوانی برای اقدام. نتیجه گیری به خوانندگان کمک می کند تا محتوای وبلاگ شما را هضم کنند و تصمیم بگیرند در آینده چه کنند ، و یک تماس با عمل خوانندگان را ترغیب به همکاری با انجمن وبلاگ نویسی شما می کند.
 7. پیوند مناسب. گذشته از اینکه شما غیر حرفه ای به نظر برسید ، پیوندهای شکسته می توانند باعث شوند که موتورهای جستجوگر معتقدند وب سایت شما غیرقابل اعتماد است ، و این باعث می شود رتبه سایت شما رو به زوال باشد. افزونه های WordPress مانند جستجوگر پیوندهای شکسته می تواند وب سایت شما را اسکن کند تا اطمینان حاصل شود که پیوندهای داخلی و خارجی به درستی کار می کنند.
 8. دسته ها و برچسب ها. گذشته از کمک به شما در ساخت مباحث ارسال بلاگ ، دسته ها به مفاهیم اصلی که در وبلاگ خود درباره آنها نوشته شده است ، به موتورهای جستجو ارتباط می دهند. به همین ترتیب ، برچسب ها دسترسی گسترده تری دارند و باید اصطلاحات مرتبط را در بر گیرند.
 9. ویرایش. صرف نظر از چند بار مقاله خود را در ویرایشگر ویژوال یا متن ، مطالعه می کنید ، خواندن آن به عنوان پیش نمایش وردپرس قطعاً باید بخشی از روال شما باشد. این بهترین روش برای ویرایش و تصحیح پست وبلاگ شماست زیرا به شما امکان می دهد تصویر بزرگتر را ببینید و از روی علائم خود استفاده کنید ، مشکلات ساختاری که در غیر این صورت از دست داده اید.
 10. برنامه ریزی. شما در حال نوشتن چیزی نیستید که بلافاصله منتشر می کنید ، درست است؟ البته نه – تقویم سرمقاله شما از قبل برنامه ریزی شده است. با توجه به این نکته ، پس از پایان یک پست ، باید برنامه ریزی کنید!

در آنجا آن را دارید – یک ساختار قابل اعتماد برای هر پست وبلاگی وردپرس که منتشر می کنید. بسته به موضوع وبلاگ ، مخاطبان و اهداف تجاری شما ، ممکن است نیاز به افزودنی هایی داشته باشید یا در غیر این صورت این لیست را تغییر دهید. این گفته است ، اگر آنچه را که در بالا توضیح داده شد ، وارد کنید ، شروع خوبی را ندارید.

اکنون می دانیم که می خواهیم چه کاری انجام دهیم ، باید ساختار مورد نظر خود را به یک لیست چک تبدیل کنیم تا بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که هر زمان انجام می شود.

چرا لیست های چک مهم هستند?

شاید از شما سؤال شود که آیا داشتن لیست چک لیست ارسال بلاگ وردپرس ضروری است یا خیر. من وقتی اولین بار به طور منظم وبلاگ نویسی کردم ، به همان اندازه شکاک بودم. اما مدتها قبل فهمیدم که اگر واقعاً بخواهم این مطالب وبلاگ نویسی را ایجاد کنم ، نیاز به سیستم دارم.

می بینید ، حتی با بهترین اهداف ، فراموش کردن یک یا دو کار ساده بدون مراجعه رسمی به مواردی که یک پست وبلاگ را کامل می کند ، آسان است. Atul Gawande ، نویسنده مانیفست چک لیست, نوشت که حتی متخصصان مانند جراحان ماهر نیز به چک لیست نیاز دارند (او باید بداند – او) است یک جراح).

یک لیست چک یک عصا نیست. این یک کمک ارزنده برای اثربخشی شماست. آنها ما را پاسخگو می دانند و فرایندی را ساده می کنند که می تواند یکنواخت یا فراموش شود.

با استفاده از افزونه چک لیست پیش انتشار

پیش از انتشار پلاگین لیست چک لیست

با افزونه Pre-Publish Checklist می توانید یک لیست چک سفارشی مخصوص ساختار پست وبلاگ خود ایجاد کنید و هرگز یک مرحله را فراموش نکنید. بیایید راه اندازی آن را طی کنیم. خیلی سریع است – بنابراین در اینجا می رویم!

این افزونه رایگان را می توان در مخزن WordPress.org یافت. این بدان معنی است که می توانید به سادگی به Plugins> Add New بروید و برای “نصب چک لیست قبل از انتشار” جستجو کنید.

قبل از انتشار فهرست بررسی لیست افزونه ها

پس از نصب و فعال سازی افزونه ، باید ببینید که یک جدید است چک لیست قبل از انتشار مورد در بخش تنظیمات در داشبورد اصلی وردپرس شما اضافه شد. اینجاست که شما قادر خواهید بود لیست چک و گزینه های مرتبط خود را ایجاد و مدیریت کنید.

تنظیمات لیست لیست ارسال قبلی را منتشر کنید

این افزونه هنگامی ایجاد می شود که کاربر سعی در انتشار یک پست یا صفحه جدید در وب سایت شما داشته باشد. بنابراین اولین قدم این است که وقتی کاربران روی انتشار کلیک می کنند چه می خواهید اتفاق بیفتد. همانطور که در بالا مشاهده می کنید گزینه هایی برای اجرای کامل لیست کامل چک وجود دارد ، وقتی کاربر سعی می کند بدون اتمام لیست چک منتشر کند ، هشداری را اضافه کند ، یا به سادگی اجازه انتشار مطالب را می دهد (حتی اگر لیست چک نیز نادیده گرفته شود). همچنین می توانید گزینه “لیست پیش نمایش” را در پست ها و یا صفحات فعال کنید. اکثر وب سایت ها احتمالاً فقط از افزونه برای ارسال ها استفاده می کنند (خصوصاً وبلاگ های چند نویسنده). اما اطمینان حاصل کنید که تنظیمات خود را هنگام استفاده از آنها در سایت خود ذخیره کنید.

قبل از انتشار مدیریت لیست ارسال پست

در مرحله بعد باید واقعاً لیست چک خود را بسازید. این یک روند سریع و آسان است. یک لیست پیش فرض از موارد موجود (در بالا مشاهده می شود) برای شروع کار وجود دارد. برای افزودن موارد جدید ، فقط از قسمت متن در پایین صفحه استفاده کنید. سپس کلیک کنید اضافه کردن به لیست برای افزودن مورد جدید خود در پایین لیست چک خود. برای ترتیب مجدد ، به سادگی روی نماد همبرگر در سمت چپ یک مورد کلیک کنید و سپس آن را بکشید و به جای خود بکشید. بعد از اینکه تمام موارد مورد نظر را به لیست خود اضافه کردید ، تماماً انجام می شود.

به این ترتیب لیست ایجاد لیست جدید با استفاده از ویرایشگر گوتنبرگ به نظر می رسد:

قبل از انتشار لیست چک لیست گوتنبرگ

و به این ترتیب به نظر می رسد اگر (مانند ما) شما ویرایشگر کلاسیک را ترجیح می دهید:

قبل از انتشار ویرایشگر لیست کلاسیک ارسال پست

هرچند یک یادداشت سریع. اگر از ویرایشگر کلاسیک استفاده می کنید اما لیست چک را مشاهده نمی کنید ، ممکن است لازم باشد آن را از طریق برگه گزینه های صفحه نمایش در سمت راست بالای صفحه پست خود فعال کنید. فقط کادر را علامت بزنید و لیست چک شما باید ظاهر شود.

با فعال کردن چک لیست قبل از انتشار ، می توانید موارد را به راحتی تکمیل کنید. در حالت ایده آل تا زمانی که همه آنها را تمام کنید ، در این مرحله شما پست یا صفحه خود را منتشر می کنید. بسته به تنظیماتی که برای فعالیت در لیست انتخاب خود انتخاب کرده اید ، باید قبل از تکمیل لیست ، روی انتشار کلیک کنید.

پیش لیست پیام ارسال لیست را منتشر کنید

از آنجا که گزینه نمایش یک اخطار اما باز هم اجازه انتشار پست انتخاب شده است ، این همان چیزی است که پیام به نظر می رسد. و اگر از من بپرسید یک یادآوری فوق العاده مفید است.

اگرچه فعال سازی این افزونه اختیاری است ، اما می تواند به شما کمک کند عادت به ایجاد پست های بهتر وبلاگ داشته باشید. به طور خاص ، تأیید می شود که همه عناصر (که به نظر شما ضروری است) وجود دارند که خوانندگان را جذب می کنند و آنها را درگیر نگه می دارند..


نوشتن محتوا که خوانندگان شما را به خود مشغول می کند و آنها را به اقدام تشویق می کند لازم نیست غیرممکن باشد – شما فقط به یک لیست چک نیاز دارید.

شما به یک موضوع متمرکز ، یک تیتر جذاب و نکات پشتیبان با زیرنویس ها و سایر عناصر قالب بندی نیاز دارید. شما می خواهید یک تصویر برجسته و سایر اشکال رسانه (در صورت امکان) برای جلب توجه خوانندگان در نظر بگیرید. داده های متا ، دسته ها و برچسب ها باعث می شوند پست وبلاگ شما بیشتر جستجو شود و خلاصه و فراخوانی شما عملکرد یخچال روی کیک است. پس از انجام ویرایش ، تمام آنچه باقی مانده است این است که پست خود را برای انتشار برنامه ریزی کنید.

هنگامی که موارد ذکر شده در بالا را در همه پست های وبلاگ خود گنجانید ، نتیجه یک پست ساختاری و جذاب خواهد بود که آماده ی خزیدن توسط موتورهای جستجو و در سراسر وب است..

چه مواردی را در لیست چک لیست پست وبلاگ WordPress خود قرار می دهید؟ آیا مواردی را ترک کرده ام؟ احساس رایگان برای اضافه کردن به این لیست و / یا افکار خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map