چگونه نرخ جستجوی سایت وردپرس خود را بهبود بخشید

نرخ گزاف گویی به تعداد دفعاتی که بازدید کننده سایت شما را ترک می کند بدون کلیک بر روی لینک ها یا بازدید از صفحات دیگر مشخص می شود. سایت هایی که نرخ گزاف گویی کم دارند به شما می گوید که این یک سایت جالب است ، پر از چیزهای عالی برای مشاهده / خواندن. این سایت می تواند توجه کاربر را جلب کند. یکی از بهترین نمونه ها 9GAG است. مردم چند دقیقه در آن سایت با خیال راحت دور می شوند. در معیارهای اینترنت ، اگر بازدید کننده بیش از 5 دقیقه در سایت جدید بگذراند – این یک کار واقعاً بزرگ است.


411 در نرخ های گزاف گویی

وب مسترها دائماً در جستجوی بهبود نرخ گزاف گویی سایت خود هستند. اگر سایت خاصی را پیدا کنند که میزان گزاف گویی آن پایین باشد ، بلافاصله سعی می کنند تکنیک های استفاده شده در آن را یاد بگیرند و پیاده سازی کنند. داشتن نرخ گزاف گویی بالا (حتی 100٪) همیشه چیز بدی نیست. مردم شلوغ هستند. به محض اینکه آنچه را که می خواستند پیدا کردند ، سایت شما را ترک می کنند. این امر در وب سایتهای یک صفحه ای یا صفحات فرود همه در یک بسیار متداول است. به موتور جستجو ، الف سایت چند صفحه ای (این تقریبا تمام وبلاگ های WordPress fyi است) با نرخ گزاف گویی بالا یک سیگنال قرمز است.

این سایت دارای محتوای مرتبط نیست ، آن را به پایین SERP فشار دهید “

این بدان معنی است که سایت شما جذاب یا جالب نیست. از همه بدتر اینکه ، محتوای مرتبطی ندارد. این وظیفه مشترک کل تیم توسعه وب است – مدیر وب ، طراحان و متصدیان محتوا – این است که طعمه بازدید کنندگان خود را بگذارند – به امید اینکه آنها طعمه آنها بیفتند و سرانجام به خواننده تبدیل شوند..

در نهایت ، ما مشتری می خواهیم. نه فقط بازدید کنندگان.

در این مقاله ما در مورد برخی از بهترین راه های بهبود میزان گزاف گویی سایت WordPress شما صحبت خواهیم کرد. ما از برخی افزونه ها و برخی از تکنیک های اثبات شده استفاده خواهیم کرد که وبلاگ نویسان برتر برای بهبود میزان گزاف گویی سایت خود استفاده می کنند.

چرا به نرخ گزاف گویی سایت خود توجه کنید?

به نرخ گزاف گویی توجه کنید

زیرا این یکی از راه های اصلی برای سنجش میزان درگیری کاربر در سایت شماست. مدتی برگشتم در مورد چگونگی تبدیل بازدید کنندگان خود به خوانندگان صحبت کردم. یکی از بهترین راه های اندازه گیری آن تغییر ، بررسی نرخ گزاف گویی سایت شما است. Google خاص خود را دارد (تا حدودی پیچیده) توضیح نرخ گزاف گویی و این برای خواندن افرادی که می خواهند اصطلاحات فنی را بیاموزند خوب است. سایتی با میزان گزاف گویی پایین موارد زیر را بیان می کند:

 • تعامل بهتر کاربر: این به شما می گوید بازدید کنندگان شما به محتوای سایت شما علاقه مند هستند. آنها سایت شما را به اندازه کافی مهم می دانند تا وقت خود را صرف کنید. شما می خواهم به این نیاز دارند.
 • رتبه بندی بالاتر SEO: نرخ گزاف گویی و سرعت سایت دو مورد از دو صد عاملی است که گوگل برای رتبه بندی سایت شما در برابر یک کلمه کلیدی خاص استفاده می کند. نرخ گزاف گویی برای اندازه گیری کیفیت سایت شما استفاده می شود. سایتی که دارای 10 صفحه باشد ، می تواند در صورت داشتن سایت کوچکتر از 100 صفحه ، بهتر از 100 سایت باشد. Google و همه موتورهای جستجو کیفیت را می خواهند – نه کمیت. بنابراین ، میزان گزاف گویی شما بهتر است – از نردبان SERP بالاتر می روید.
 • تبدیل های بالاتر: اجازه دهید صادقانه باشد. ما می خواهیم محصول ما بفروشد. ما می خواهیم مردم به جای عضویت کورکورانه در خبرنامه های ما و بازتوییت مجدد توییت ها ، محصولات ما را بخرند. این یک چیز خوب است ، بدون شک اما ، در پایان روز ، یک فروش بهتر از عدم فروش است. وقتی وقت و تلاش خود را برای بهبود میزان گزاف گویی سایت خود قرار می دهید ، با خوانندگان خود ارتباط برقرار می کنید. آنها می آیند تا به نام تجاری شما اعتماد کنند و شما در جامعه طاقچه خود هویت برقرار می کنید. این در نهایت خوانندگان را به مشتری تبدیل می کند.

10 دلیل برتر برای میزان گزاف گویی و چگونگی رفع آنها

براساس آنچه متخصصان می گویند ، من فاكتورهای 10 گزیده ای كه مسئول سرعت بالای جستجوی سایت شما هستند را لیست كرده ام. سعی کنید از هر قیمتی آنها را اجتناب کنید.

 1. زمان بارگذاری بالای صفحه ، یعنی وب سایت کند
 2. طراحی به هم ریخته با ناوبری ضعیف (خرده نان های گمشده)
 3. طراحی بدون پاسخگو
 4. اشکال انتخاب غیرقابل انعطاف پذیر
 5. تبلیغات بسیار زیاد است
 6. تبلیغات بی ربط
 7. پیوندهای شکسته – صفحه 404 یافت نشد ، و غیره.
 8. خطاهای MySQL یا PHP در پست ها و صفحات
 9. عدم اثبات اجتماعی
 10. محتوای ضعیف

اکنون که از مشکلات آگاه هستید ، اجازه دهید راه حل های آنها را مورد بحث قرار دهیم.

سرعت سایت وردپرس خود را بهبود بخشید

سرعت سایت خود را بهبود بخشید

بارها و بارها درباره اهمیت آن صحبت کرده ایم. سایت شما باید سریعاً بارگیری شود ، ترجیحاً ظرف 3-4 ثانیه. امروزه مردم آنقدر رسانه مصرف می کنند که هر میلی ثانیه حساب می شود. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید سرعت سایت خود را بهبود بخشید:

  1. با استفاده از یک افزونه ذخیره سازی وردپرس مانند W3 Total Cache
  2. با استفاده از یک شبکه تحویل محتوا مانند MaxCDN
 1. با استفاده از یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده مانند Media Temple یا WPEngine
 2. بهینه سازی تصاویر با فشرده سازی آنها یا استفاده از قالب صحیح

پس از اجرای تغییرات ، می توانید سرعت سایت خود را با ابزارهایی مانند اندازه گیری کنید پینگدوم, GTmetrix و WebPageTest. GTmetrix دقیق ترین اطلاعات را در مورد عملکرد سایت شما به شما می دهد.

طراحی سایت

طراحی وب سایت

از یک تم وردپرس تمیز ، پاسخگو و محجوب استفاده کنید. موضوعی که برای سایت خود استفاده می کنید باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند با سهولت آنچه را که به دنبال آن می گردند پیدا کنند. آنها نباید بیش از 3 ثانیه در جستجوی آن باشند.

 • اطمینان حاصل کنید که به طرز مشکوک از اصلی استفاده می کنید نوار کناری, نوار منوی اولیه و پاورقی. چشمان مردم به آنها عادت کرده است و بگذارید اینگونه ادامه یابد.
 • اگر وبلاگ شما روی مقاله ها و شعرها تمرکز دارد ، عاقلانه است که از یک مضمون با قوی استفاده کنید تمرکز روی تایپوگرافی. گریگوری را بررسی کنید ذهن Sparring برای نمونه ای عالی از طراحی مینیمالیستی.
 • از تصاویر مربوطه استفاده کنید. آنها ارزش هزار کلمه را دارند. از این منابع می توانید تصاویر بزرگ رایگان را بیابید.
 • از افزونه ارسال های مرتبط مانند استفاده کنید YAARP یا اعلان کنید.
 • ناگفته نماند ، سایت شما باید پاسخگو باشد. این یک دوره اول موبایل است و هیچ بهانه ای برای آن وجود ندارد.

آگهی ها

تبلیغات

این امر احمقانه است که تبلیغات را به طور کامل از سایت شما حذف کنید. این یکی از منابع اصلی درآمد است! پس چیکار میکنی؟ اطمینان حاصل کنید که تبلیغات مرتبط هستند. تبلیغات بی ربط باعث می شود بیشتر از سود سود داشته باشد. اگر از Google AdWords استفاده می کنید ، دیگر نیازی به نگرانی نیست زیرا Google بخش عمده ای از تحقیق و توسعه خود را صرف ارائه تبلیغات بهتر می کند. و آنها واقعاً خوب هستند. اما اگر از تبلیغات بنر خودران استفاده می کنید ، اطمینان حاصل کنید که محصول / سایتی که به آن لینک می دهید واقعاً مفید است. فقط در صورت پیوند به چیزی شما آن را توصیه می کنید. یکی از گزینه های جوانه زدن در بین وبلاگ نویسان BuySellAds است. این یک بستر عالی برای شبکه های تبلیغاتی خاص با طاقچه است.

پنجره های باز شو

دلیلی وجود دارد که چرا فن آوری خروج بسیار محبوب شد. اسکریپت منتظر است تا استفاده از آن خارج شود – دومی که او ماوس را به سمت دکمه صلیب حرکت می کند ، ظاهر می شود. از این رو اصطلاح خروج قصد. OptinMonster یکی از بهترین افزونه های opt-in وردپرس است که تسلط بر فن آوری خروج intent را دارد. سایتهای محبوب مانند Social Media Examiner و Journal Engine Search از OptinMonster استفاده می کنند.

با این حال ، سایتهای زیادی وجود دارند که هنوز از این فناوری خروجی استفاده نمی کنند. به عنوان یک خواننده ، وقتی سعی می کنم چیزی بخوانم و هر صفحه چند دقیقه ای روی صفحه من ظاهر شود ، واقعاً من را آزار می دهد. با این حال ، این نظر شخصی من است و ممکن است بسته به آنچه فکر می کنید متفاوت باشد. �� این چیزی است که ممکن است از قبل بدانید.

اگر محتوای شما به اندازه کافی خوب باشد ، افراد به طور خودکار سایت شما را دنبال کرده و یا مشترک می شوند.

پیوندهای خراب و خطاهای نرم افزار

پیوندهای خراب و خطاهای نرم افزار

با پیر شدن سایت شما ، پیوندهای زیادی ایجاد می کنید – داخلی و خارجی. همچنین می توانید برای تجربه بهتر کاربر ، ساختار سایت را هر چند وقت یکبار تجدید نظر کنید. در این فرایند ، بسیار طبیعی است که با پیوندهای شکسته فرود بیایید. در اینجا مشکلی وجود دارد – پیوندهای شکسته باعث ایجاد ضربه جدی به ساختار سایت شما و SEO شده اند. نگران نباش از افزونه ای مانند استفاده کنید جستجوگر پیوند شکسته برای تجزیه و تحلیل تمام پیوندهای موجود در سایت شما و رفع مواردی که مرده هستند.

خطاهای نرم افزار ناشی از اسکریپت های ضعیف پیکربندی شده PHP ، اضافه بار سرور ، درگیری افزونه به افزونه یا درگیری های افزونه به موضوع است. راه های زیادی وجود دارد که می تواند باعث این موارد شود ، و راه حل های هر یک از آنها نیاز به دانش فنی صحیح دارد. بهترین راه حل این است که از پلاگین ها / تم های متضاد استفاده نکنید. با این حال ، اگر این یک موضوع سرور است ، با پشتیبانی تماس بگیرید. اگر بودجه شما می تواند از آن پشتیبانی کند ، به یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده مانند WPEngine بروید.

اثبات اجتماعی

اثبات اجتماعی

اثبات اجتماعی به سادگی به معنای محبوبیت محتوای شما است. چند نفر آن پست خاص را به اشتراک گذاشته اند؟ این مواردی است که شما باید در نظر بگیرید. اگر سایتی جدید دارید ، نزدیک به صفر خواهد بود. نگران نباش حتماً نمایش داده نمی شود آمار اشتراک گذاری فقط دکمه های اشتراک گذاری انجام می شود. نکته بهتر –

همانطور که با خلق آن کار کرده اید ، زمان تبلیغ مطالب خود را دو برابر کنید.

محتوا پادشاه است

آخر – اما کمترین – مطمئن شوید که محتوای شما درجه یک است. وقت خود را صرف خواندن ، تحقیق و به روز کردن مطالب خود کنید تا این موضوع تبدیل شود معیار برای آن موضوع خاص فرض کنید در حال نوشتن موضوعی با عنوان “بهترین کتابهای روانشناسی اجتماعی” هستید. به سادگی نوشتن 10 نام آن را کاهش نمی دهد. شامل رتبه بندی ، خیر. بررسی ، فروش و پیشینه نویسنده و بررسی شخصی شما. چه چیزی در آن کتاب خوب است؟ مواردی که کتاب فاقد آن است چیست؟ درنهایت ، پست شما باید آنقدر خوب باشد که خواننده پیش برود:

“اوه! این پست هر آنچه را که جستجو می کنم ، دارد. آن را بهتر نشانک کنید! “

مقاله گرگوری را بررسی کنید 50 کتاب روانشناسی اجتماعی که باید بخوانند. آیا می توانید برخی پیشرفت ها را برای این مقاله ارائه دهید?

نتیجه

امروز ما برخی از بهترین راه های بهبود نرخ گزاف گویی شما را پوشش داده ایم و از این طریق مشارکت کاربر شما را بهبود می بخشیم. اگر نکته ای برای ما دارید ، لطفاً به ما اطلاع دهید – ما همیشه از شنیدن خوانندگان خود هیجان زده می شویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map