حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: مضامین ، افزونه ها ، محصولات و خدمات

 1. 1. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: هاستینگ
 2. 2. در حال خواندن: حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: مضامین ، افزونه ها ، محصولات و خدمات
 3. 3. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: ایجاد شغل خود
 4. 4. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: برندسازی و بازاریابی

قبلاً در مورد اهمیت انتخاب راه حل مناسب میزبانی برای حضور آنلاین شما بحث کرده ایم. این بار ، ما در مورد آن محصولات و خدمات بی نظیر وردپرس صحبت خواهیم کرد که حضور آنلاین شما را ساده تر می کنند ، بنابراین کسب و کار به یک شادی برای حفظ و مدیریت تبدیل می شود.


چگونه می توان آن محصولات وردپرس ایده آل را پیدا کرد

قبل از جستجوی راه حل های برتر وردپرس ، به شما توصیه می کنم از راه حل های رایگان استفاده کنید. آنچه شما در افزونه و مخزن WordPress.org پیدا خواهید کرد ، ظروف سرباز یا مسافر محصولات است ، طبقه بندی نشده و کاملاً طبقه بندی نشده است ، بنابراین باید تلاش بیشتری کنید تا وبلاگ های معتبری را انجام دهید که بررسی محصولات وردپرس را بررسی می کنند.

هیچ چیز واقعاً رایگان نیست و شما اغلب به کمک پشتیبانی فلج یا بدون پرداخت هزینه خواهید پرداخت ، اما همیشه استثنائاتی وجود دارد و می توانید افزونه های وردپرس را به خوبی مرتب شده و مرتباً مرتب شده پیدا کنید ، اگر کمی عمیق تر حفر شوید ، چند جستجو انجام دهید و برخی از بررسی ها را بخوانید. بعداً پرداخت می شود ، وقتی باید در مورد چیزهای دیگر برای حضور آنلاین خود فکر کنید و نگران ناسازگاری یا بی ثباتی نباشید.

چگونه بهترین موضوع وردپرس را برای تجارت خود انتخاب کنید

انتخاب موضوع نباید چیزی بیشتر از انتخاب پوست باشد. به نظر من ، این اسم صحیحی است برای آنچه فقط یک پوشش بصری برای وب سایت شما دارد. راه حلهای عالی همه در یک مانند بسیاری از موضوعات WordPress وجود دارد که می تواند هر زاویه ای را که می توانید در آن فکر کنید پوشش داده و همه نیازهای حال و آینده خود را برآورده سازد..

افزونه ها به عیب یابی-وردپرس

همچنین مضامین وردپرس طاقچه ای وجود دارد ، که ابتدا باید بخش تفکر را انجام دهید و سپس به دنبال موضوعی بروید که فقط برای آن یک چیز ساخته شده است که مشتاقانه آن را به جهانیان نشان می دهید. به عنوان مثال ، AcademiaThemes مکان مناسبی برای جستجوی مضامین مدرسه و یادگیری است ، ShowThemes مضمون هایی است که مخصوصاً برای مدیریت رویداد است و در Themeforest شما می توانید هر طاقچه ای را که احتمالاً فکر می کنید پیدا کنید (املاک و مستغلات ، عروسی ، غیرانتفاعی ، عکاسی ، میزبانی ، و غیره.).

اگر به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید ، می توانید از پست ما در مورد نحوه انتخاب تم کامل وردپرس خود مطلع شوید. در اینجا در WPExplorer ، ما تقریباً هر طاقچه ای را که می توانید به آن فکر کنید ، پوشانده ایم ، بنابراین از تمام مضامین انتخاب شده در جمع بندی استفاده کنید..

نحوه انتخاب افزونه های مناسب وردپرس

وردپرس به دلیل پلاگین هایی که قابلیت های اضافی به وب سایت شما اضافه می کنند ، چنین سیستم مدیریت محتوای متنوع است. به راحتی می توانید با اضافه کردن برخی موارد ، هر موضوع را به یک الگوی طاقچه تبدیل کنید رایگان یا افزونه های حق بیمه.

یافتن محصولات بی نظیر وردپرس به معنای پیدا کردن برنامه افزودنی همه کاره نیست ، بلکه موردی است که یک زاویه را پوشش می دهد و آن را کاملاً انجام می دهد. قبل از شروع کار بر روی یک ایده ، شما باید از میزان کلاهبرداری از تمام مدلهای ایجاد شده و ایده هایی که ایجاد کرده اند ، کم کنید.. روی حداقل کارایی لازم برای حضور آنلاین خود متمرکز شوید و پایه و اساس پایداری را ایجاد خواهید کرد.

داشتن پلاگین های بیش از حد یک خطر امنیتی است ، به خصوص پلاگین هایی که مرتباً به روز نمی شوند. تقریباً برای هر آنچه شما نیاز دارید ، می توانید پیدا کنید که شخصی قبلاً افزونه ای را در آن ایجاد کرده است مخزن افزونه WordPress.org رایگان. با اسکن صفحات افزونه ، خواهید دید که نویسندگان چه افزایشی را به طور مرتب پشتیبانی می کنند و به روز می کنند.

راه حل های تجارت الکترونیک

اکثر راه حل های تجارت الکترونیکی در اجرای هر CMS نسبتاً آسان است. از آنجایی که وردپرس به بیش از یک پلتفرم وبلاگ نویسی تبدیل شده است ، بسیاری از راه حل های تجارت الکترونیکی برای آن بعنوان افزونه های WordPress ظاهر شده اند. برخی از پرکاربردترین و بهترین پشتیبانی ها عبارتند از:

 • بارگیری آسان دیجیتال
 • WooCommerce
 • Cart66

اگر فکر می کنید سه مورد کافی نیست ، به لیست کامل افزونه های تجارت الکترونیکی وردپرس ما نگاهی بیندازید. انتخاب موضوعی که از این راه حلها پشتیبانی کند به این معنی است که این موضوع دارای CSS ویژه ای است که فقط برای آنها نوشته شده است. به این ترتیب پلاگین تجارت الکترونیکی شما به نظر می رسد یکپارچه در درون موضوع شما قرار می گیرد. هیچ قابلیت تجارت الکترونیکی دیگری نباید در درون موضوع باشد.

دروازه پرداخت

اگر هدف شما ایجاد وب سایتی است که افراد بتوانند محصولات شما را بخرند یا به دلیل شما پول بپردازند ، شما خوشبخت هستید. بسیاری از دروازه ها از WordPress پشتیبانی می کنند (و می توانید آنها را که قبلاً در پلاگین های پریمیوم ادغام شده اند ، پیدا کنید یا پلاگین های رایگان را در آن پیدا کنید) مخزن وردپرس برای افزودن آنها به وب سایت خود) ، بنابراین به برخی از گزینه های محبوب تر نگاهی می اندازیم:

پی پال بازیکن قدیمی است که از پرداخت بیش از 190 کشور پشتیبانی می کند و کلیه کارتهای اعتباری اصلی را می پذیرد. می توانید افزونه های زیادی را پیدا کنید که ادغام آن با وردپرس را ارائه می دهد.

Gumroad مناسب برای تولید نرم افزار ، کتاب ، فیلم یا تولید کننده موسیقی است که می خواهند راهی آسان برای فروش محصولات دیجیتالی خود داشته باشند. ادغام با وردپرس یک کار 5 دقیقه ای است و معاملات در سایت انجام می شود.

2 بررسی کارت اعتباری ، کارتهای بدهی و پی پال را می پذیرد. من در استفاده از خدمات آنها با مشکل روبرو هستم ، زیرا آنها درباره اینکه محصولات و خدمات شما را بفروشید بسیار سخت است. همچنین اگر به مدت 6 ماه غیرفعال باشید ، می توانند حساب شما را به عنوان مال من به حالت تعلیق درآورند.

Authorize.net می تواند به شما کمک کند وقتی همه چیز به صورت آنلاین و تلفن همراه می آید. سیستم های پیشگیری از کلاهبرداری آنها چیزی است که به وضوح از آن بسیار مفتخر هستند. با این وجود ، برای دریافت این دروازه پرداخت ، باید پیش پرداخت کنید.

نوار یک سیستم پرداخت است که فقط در ایالات متحده موجود است. از همین اواخر ، جهانی شده اند و استرالیا ، انگلیس ، ایرلند و برخی از کشورهای دیگر (هرچند بتا) نیز در آن حضور دارند. به دلیل داشتن API قدرتمند برای فروشگاه ها و سیستم های فاکتور گرفتن بسیار عالی است.

دروازه های پرداخت برای وردپرس در دسترس است

Braintree یک شرکت متعلق به پی پال است. با یکپارچه سازی مجدد ، تجارت الکترونیک وردپرس شما قادر به مدیریت PayPal ، Venmo ، Apple Pay ، کارت های اعتباری و بدهی ، بیت کوین و غیره خواهد بود. با بودجه پی پال مطمئن هستم که خیلی زود در اکثر کشورها قابل دسترسی خواهد بود.

پرداخت فقط در هشت کشور موجود است. در صورت برنامه ریزی برای اجرای مشاغل اشتراکی SaaS ، بیشتر کارتهای اعتباری را می پذیرد و می تواند برای پرداختهای وب ، پرداختهای تلفن همراه یا پرداختهای مکرر استفاده شود..

دولا فقط در ایالات متحده موجود است. این یکی از ارزانترین هزینه ها را برای هر تراکنش دارد و برای معامله ای که کمتر از 10 دلار باشد ، رایگان است. پرداخت از طریق سایت شما انجام می شود ، بنابراین ردیابی دروازه با استفاده از Google Analytics ممکن است به آسانی نباشد.

Google Wallet از نظر فنی ، یک دروازه پرداخت نیست ، بنابراین اگر از آن استفاده کنید ، باید یکی از دروازه های ذکر شده در بالا را راه اندازی کنید. مهمترین مزیت این است که کاربران Google Wallet می توانند به راحتی محصولات شما را بپردازند.

اتوماسیون

اگر شما یکی از آن کارآفرینان سریال هستید ، ممکن است بدانید که چگونه چندین وب سایت را همزمان با استفاده از خدمات آنلاین مانند: ManageWP ، WP Remote اداره کنید. یا نرم افزاری که در وب سایت های شما نصب شده و کاملاً روی سرور شما اجرا می شود ، مانند InfiniteWP. بیایید ببینیم که چگونه این سه مرحله جمع می شوند:

ManageWP یک سرویس آنلاین است که به شما امکان می دهد وب سایت های خود را از درون داشبورد آن کنترل کنید. این قدرت را به شما می دهد تا با یک کلیک به روزرسانی ها ، پشتیبان گیری ، لایه های امنیتی اضافی را اضافه کنید و مهاجرت سایت را آسان تر کنید. این پشتیبانی از مشتری فوق العاده است و اگر شما کمتر از 5 سایت برای مدیریت دارید ، هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

WPRemote از ویژگی های عملکردی مشابه مدیریت ، که در آن می توانید هسته ، افزونه ها و مضامین با یک کلیک وردپرس را به روز کنید و همچنین “عکس های فوری” از وب سایت های خود را برای اهداف پشتیبان گیری بارگیری کنید. این سرویس همانطور که در وب سایت آنها آمده است رایگان است ، اما من همیشه هنگام صحبت از خدمات آنلاین رایگان محتاط هستم و پیشنهاد می کنم قبل از ثبت نام با تیم آنها تماس بگیرید و قبل از ثبت نام با آنها آشنا شوید.

InfiniteWP رویکرد بسیار متفاوتی نسبت به دو مورد قبلی اتخاذ کرده است. شما افزونه را از وب سایت آنها بارگیری می کنید و از طریق نصب پنل مدیریت InfiniteWP شما را راهنمایی می کند. روش کار این است که InfiniteWP را روی سرور خود نصب کرده و وب سایت های خود را از آنجا کنترل کنید.

نتیجه

WordPress گزینه ای عالی برای حضور آنلاین شما است که می توانید خیلی سریع پیکربندی کنید. خواه به یک وبلاگ شخصی ، وب سایت شرکتی ، راه حل تجارت الکترونیک و یا یک فروشگاه وردپرس نیاز داشته باشید ، همیشه می توانید مضامین و افزونه های وردپرس را برای این کار پیدا کنید. اما مشت ، فلسفه خود را تعریف کنید ، بنابراین شما باید راهی را دنبال کنید که فقط از آن پیروی کنید. عاقلانه انتخاب کنید ، همیشه دو بار فکر کنید و یک بار نصب کنید و حضور آنلاین خود را ساده کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map