چگونه به سرعت وبلاگ وردپرس خود را افزایش دهید

نحوه سرعت بخشیدن به وب سایت وردپرس خود

وقتی در مورد سرعت وب سایت صحبت می کنیم ، بسیاری از ناشران – کاربر وردپرس یا نه – استدلال می کنند که این در واقع یک عامل مهم است که باید به طور مداوم پایدار باشد به همین دلیل که می تواند مستقیماً بر تجربه کاربران تأثیر بگذارد. تأثیر آن به قدری عظیم است که در واقع, 40٪ از کاربران اینترنت گفت که آنها وب سایتی را که بیش از 3 ثانیه برای بارگیری بیشتر طول می کشد ، رها می کنند (به همین دلیل سرعت بخشیدن به وردپرس بسیار مهم است).


در دنیای امروز که توجه مردم به آن کوتاهتر می شود ، لازم است همه صاحبان وب سایت ارزش سرعت را به عنوان یک عامل کلیدی در تجربه کلی کاربر درک کنند و بنابراین یک سیگنال مهم برای رتبه خوب در صفحات نتایج موتور جستجو است.

موارد زیر را بررسی کنید زیرا ما برخی از ترفندها و روش های لازم برای سرعت بخشیدن به WordPress و کمک به بارگیری وب سایت خود را با سرعت صاعقه بررسی کرده اید.

1. سرعت وب سایت فعلی خود را تست کنید

ابزارهای Pingdom

قبل از اینکه بتوانید سرعت وب سایت خود را بهینه کنید ، باید نقطه شروع خود را بدانید. این بدان معنی است که شما باید سرعت اولیه وب سایت خود را اندازه گیری کنید. در اینجا چند مورد از بهترین ابزارهای آنلاین رایگان ارائه شده است که به شما کمک می کنند مشخص کنید کدام قسمت از وب سایت شما باعث ایجاد تنگناها می شود:

 • Google PageSpeed ​​Insights: URL وب سایت خود را کپی و جایگذاری کنید تا ببینید چه مناطقی می توانید برای بهبود سرعت صفحه خود در دستگاه های رومیزی و موبایل (مانند بهینه سازی تصاویر ، رفع پیوندهای شکسته و غیره) تنظیم کنید..
 • تست سرعت وب سایت Pingdom: کلیه قسمتهای صفحه وب خود را ارزیابی کرده و یک طرح کلی را با رتبه و توصیه هایی ارائه می دهد.
 • GTmetrix: وب سایت خود را با دادن هر دو صفحه PageSpeed ​​و YSlow ارزیابی می کند ، و از زمان بارگذاری صفحه ، اندازه صفحه و تعداد درخواست های ارائه شده و همچنین راه حل هایی برای بهتر شدن وب سایت خود مطلع می کند..
 • تست سرعت وب سایت ابر ابر: این ابزار تجزیه و تحلیل تصویر تست سرعت وب سایت را ارائه می دهد. چرا این عالی است؟ این به شما نشان می دهد که چگونه می توانید با بهینه سازی تصاویر خود ، سرعت سایت خود را بهبود بخشید (بدون برنامه نویسی پیچیده یا ترفندهای سایت مورد نیاز).
 • تست سرعت KeyCDN: KeyCDN یک سرویس CDN عالی ارائه می دهد ، اما ابزار رایگان تست سرعت و عملکرد را نیز در اختیار شما قرار می دهد. کافیست URL خود را وارد کنید و نمرات خود را قبل و بعد از ایجاد ترفند ضبط کنید تا ببینید چقدر می توانید وردپرس را سرعت بخشید.

2. ارائه دهنده خدمات میزبانی خوب برای سرعت بخشیدن به WordPress را انتخاب کنید

میزبان موتور WP

اگر یک وب سایت تجارت الکترونیکی در حال اجرا هستید یا وب سایت شما از مطالب مختلف زیادی مانند فیلم یا اینفوگرافیک استفاده می کند ، پیدا کردن ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد را در اولویت قرار دهید. اگر واقعاً در مورد وب سایت خود جدی هستید ، احتمالاً می خواهید سرویس هاستینگ رایگان یا اشتراکی را از بین ببرید و به جای آن میزبانی وردپرس با کیفیت را انتخاب کنید. ما از WP Engine استفاده و دوست داریم و نمی توانیم آنها را به اندازه کافی توصیه کنیم. سیستم عامل هاست کاملاً مدیریت شده آنها به این معنی است که می توانید کمتر درباره سرور خود و نگران مطالب خود باشید.

اما اگر این چیزی بیش از آنچه شما نیاز دارید وجود دارد ، اگر تازه شروع کنید ، گزینه های میزبانی مشترک زیادی وجود دارد که بتوانید از آنهایی که مقرون به صرفه و مناسب هستند ، انتخاب کنید. در صورت نیاز ، می توانید برنامه خود را برای تخصیص پهنای باند بیشتر یا سایر میزبانی ها که برنامه های بزرگتری دارند ، مقیاس کنید. برای میزبانی مشترک ، ما Bluehost را دوست داریم زیرا آنها تعداد زیادی از منابع قدرت را برای وبلاگ نویسان جدید ارائه می دهند ، اما اگر به دنبال گزینه میزبانی ابری آسان هستید ، Cloudways را نیز دوست داریم..

آنچه میزبان خوب WordPress را ایجاد می کند

هنگام انتخاب ارائه دهنده هاستینگ ، حتما چند عامل اصلی وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید. بسته به نیازهای شخصی شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • قیمت (اغلب توجه شماره 1 برای وبلاگ نویسان جدید)
 • نام دامنه رایگان
 • پشتیبانی SSL یا ادغام SSL را رمزگذاری کنیم
 • مهاجرت رایگان وب سایت (اگر نمی خواهید خودتان وب سایت وردپرس خود را مهاجرت کنید) مهم است
 • کاملاً مدیریت شده
 • مشخصات فنی (PHP ، Nginx و غیره)
 • از نسخه پشتیبان تهیه روزانه وب سایت ، اگرچه ما هنوز استفاده از افزونه ها را برای تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس توصیه می کنیم
 • گپ ، ایمیل یا پشتیبانی تلفنی برای کمک سریع فناوری
 • دسترسی به FTP / SFTP
 • رتبه بندی ها / نظرات کلی

3. یک تم وردپرس بسیار جذاب را انتخاب کنید

در حال حاضر تم های بصری خیره کننده زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. با این حال به نظر می رسد که لزوماً با عملکرد مطابقت ندارد ، به خصوص اگر موضوع کدگذاری نشده ای داشته باشد. حتی اگر یک موضوع ساده وبلاگ نویسی بتواند وب سایت شما را کند کند اگر توسعه دهنده نمی داند چه کاری انجام می دهند. بهترین شرط شما انتخاب موضوعی با نمرات آزمون سرعت عالی است.

قالب کشیدن و رها کردن تم وردپرس

قالب کل وردپرس

البته ما موضوع Total WordPress را توصیه می کنیم. دست ساخته شده درست در اینجا در WPExplorer ، نه تنها پر از ویژگی های عالی بلکه همچنین بسیار سریع است. فقط نگاهی به این راهنما توسط Kinsta در مورد چگونگی انجام این کار می اندازیم موضوع وردپرس را برای سرعت بهینه سازی کنید!

موضوع شامل بسیاری از گزینه های داخلی برای رنگ ها ، قلم ها ، چیدمان ها ، انواع ارسال های سفارشی ، سبک هدر و موارد دیگر است. از نوع پست سفارشی کارکنان (یا ویژگی دیگر) استفاده نمی کنید؟ Total شامل تنظیمات بهینه سازی برای غیرفعال کردن ویژگی ها برای سرعت بخشیدن به WordPress در باطن وب سایت شما است.

موضوع همچنین شامل WPBakery صفحه سازنده ، آهنگساز صفحه بصری کشیدن و رها کردن است. این می تواند برای ایجاد طرح های وب سایت کاملاً قابل تنظیم بدون کند کردن وب سایت شما استفاده شود (به ما اعتماد کنید – فقط به نسخه های نمایشی Total Theme ما نگاهی بیندازید تا ببینید وب سایت شما چقدر سریع می تواند باشد).

تم رایگان وردپرس زیبا

تم رایگان وردپرس زیبا

آیا به دنبال یک موضوع ساده ، سریع و رایگان برای وبلاگ ، نمونه کارها یا وب سایت تجاری خود هستید؟ موضوع رایگان Elegant یک گزینه عالی است که شامل ویژگی های داخلی و آسان برای استفاده مانند قالب صفحه اصلی ، کارمندان و انواع پست های کاربری و یک وبلاگ اساسی است. موضوع شامل تعداد انگشت شماری از گزینه های سفارشی سازی کننده برای رنگ ها ، آرم ، ابزارک پاورقی و چند تنظیم دیگر است. اما این چیزی است که Elegant را سبک نگه می دارد! اگر می خواهید سفارشی سازی های بیشتری اضافه کنید ، افزودن CSS خود را در نظر بگیرید یا از یک ویرایشگر تصویری کدگذاری شده مانند مداد زرد استفاده کنید..

پیش فرض بیست و هفده موضوع

بیست و هفده تم وردپرس

و در آخر اینکه ، موضوع پیش فرض وردپرس سال به طور معمول هنگام در نظر گرفتن سرعت سایت ، انتخاب خوبی است. وقتی نگاه می کنید بیست و هفده (و همچنین سالهای گذشته) موضوع به خوبی کدگذاری شده است و ویژگی ها به حداقل ممکن نگه داشته می شوند که این نشانگر خوبی است که حتی بعد از افزودن محتوا ، تم شما نباید سرعت صفحه شما را کند کند (فقط هنگام اضافه کردن افزونه ها مراقب باشید).

اما اگر می خواهید موضوع دیگری را آزمایش کنید (یا حتی Total را برای خود آزمایش کنید) فقط از تست های سرعت که به بالا لینک داده ایم استفاده کنید تا نسخه های نمایشی موضوع را آزمایش کنید.

4- از بهم ریختگی سایت خود با پلاگین های غیر ضروری خودداری کنید

نمایش پرس و جو پلاگین وردپرس رایگان

اگر نمی دانید افزونه های زیادی می توانند عملکرد وب سایت وردپرس شما را کند کنند ، جواب این است شاید. اگر واقعاً به اندازه افزونه های شما بستگی دارد ، اگر با یکدیگر سازگار باشند ، اگر قابلیت های همپوشانی وجود داشته باشد و از همه مهمتر اگر پلاگین های کدگذاری شده هستند (دقیقاً مانند مضامین ، حتی اگر یک افزونه ساده نصب می کنید) وجود دارد. برای پیوندهای اجتماعی می تواند سایت شما را متوقف کند اگر کدگذاری نشده باشد).

اگرچه یکی از تمایزگرهای کلیدی که وردپرس را از سایر سیستم عامل ها جدا می کند ، مجموعه گسترده ای از افزونه ها است ، لزوماً به این معنی نیست که شما باید تمام افزونه هایی را که می بینید نصب کنید. سعی کنید فقط نصب پلاگین های مورد نیاز خود را حتماً تهیه کنید حذف افزونه هایی که دیگر از آنها استفاده نمی کنید (معنی ندارد که یک نگهدارنده افزونه باشید) و به یاد داشته باشید که به روز رسانی پلاگین های خود را به آنها را در شکل نوک بالا نگه دارید.

هنگام انتخاب افزونه ها ، به یاد داشته باشید که بیشتر روی کیفیت تمرکز کنید تا کمیت. در اینجا چند نکته برای مدیریت افزونه ها آمده است:

 • سرعت وب سایت خود را امتحان کنید (و نسخه پشتیبان وب سایت را ایمن کنید) قبل و بعد از نصب افزونه جدید
 • از یک پروفایل دهنده افزونه عملکرد افزونه مانند رایگان استفاده کنید مانیتور پرس و جو
 • انتخاب پلاگین هایی با چندین کارکرد (مانند Jetpack – افزونه همه کاره ستاره وردپرس)

5. ذخیره کردن وردپرس را فعال کنید

WP Super Cache

یکی از مطمئن ترین راه ها برای سرعت بخشیدن به وردپرس ، تنظیم حافظه پنهان است (حتی وردپرس نیز در این مورد می گوید) Codex) این می تواند سرعت بارگیری وب سایت شما را حتی در هنگام استفاده از یک سرویس میزبانی مشترک به طور قابل توجهی افزایش دهد. این کار با نمایش یک کپی استاتیک از وب سایت شما به جای اجرای PHP و برقراری تماس با بانک اطلاعاتی برای هر بازدید – باعث صرفه جویی در یک باند پهنای باند در روند کار می شود.

وردپرس در چندین مکان از عملکرد داخلی خود از این فرایند استفاده می کند. با این وجود ، می توانید با نصب افزونه های کش مانند W3 Total Cache یا WP Super Cache ، سطح حافظه پنهانی سایر فرآیندهای WordPress را بالا ببرید (و در نهایت سرعت وردپرس را به طور کلی سرعت بخشید)..

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری درمورد حافظه پنهانی وردپرس کسب کنید ، چرا باید از آن استفاده کنید و چگونه آن را در وب سایت خود پیاده سازی کنید؟ راهنمای کامل ذخیره سازی وردپرس ما را پرداخت کنید.

6. وردپرس را با یک CDN سرعت بخشید

مزایای استفاده از CDN برای سایت وردپرس شما

یک شبکه تحویل محتوا یک برنامه افزودنی مستقیم از سرور وب سایتهای شما در سراسر جهان است که محتوای استاتیک وب سایت شما را ذخیره می کند. محتوای استاتیک سایت شما مانند تصاویر ، CSS و پرونده های JavaScript در این سرورهای مختلف به صورت نسخه های ذخیره شده ذخیره می شوند. وقتی بازدید کننده روی وب سایت شما کلیک می کند ، سروری که به مکان بازدید کننده نزدیکترین است ، محتوای شما را بازیابی می کند و متعاقباً آن را تحویل می دهد.

علاوه بر تسریع در تحویل مطالب خود به بازدید کنندگان ، یکی دیگر از مزایای استفاده از CDN با وردپرس این است که تأخیر شما را به حداقل می رساند زیرا باعث کاهش فاصله بین سرور و دستگاه نهایی می شود (در مقایسه با میزبانی مشترک یا سرویس هاست مدیریت شده که فقط از یک سرور استفاده می کند) آزمایش تأخیر وب سایت انجام شده توسط KeyCDN نشان داد که یک وب سایت با استفاده از CDN می تواند 73٪ کاهش تأخیر را فوراً تجربه کند.

یک مقدار گزینه عالی CDN رایگان برای کاربران وردپرس وجود دارد. به نظر ما برخی از بهترین ارائه دهنده های CDN عبارتند از: CloudFlare, Jetpack فوتون و CDN77 (که یک آزمایش رایگان 14 روزه دارد).

7. نسخه PHP خود را ارتقا دهید

PHP-FPM

برای مبتدیان ، PHP یک زبان برنامه نویسی برای ایجاد وب سایت های تعاملی پویا مانند WordPress است. وردپرس برای پیاده سازی کد خود برای ایجاد صفحات وب به PHP متکی است. نسخه PHP تأثیر شگرفی در عملکرد وب سایت وردپرس شما دارد – بنابراین اگر می توانید به PHP 7 ارتقا دهید ، برای سرعت بخشیدن به نصب وردپرس در سرور خود به دنبال آن بروید. در حقیقت ، یک معیار انجام شده توسط Kinsta Managed Hosting نشان داد که PHP 7 تقریباً 2 برابر سریعتر از نسخه قبلی خود است.

با این حال ، به روز رسانی ممکن است انتخاب شما باشد یا نباشد. با ارائه دهنده هاست خود تماس بگیرید تا ببینید آیا سرور شما هنوز به روزرسانی شده است یا برای یافتن جدول زمانی به روزرسانی. برخی از عملکردهای قدیمی ممکن است دیگر پشتیبانی نشوند ، بنابراین مطمئن شوید که پس از به روزرسانی وب سایت خود را بطور مستقیم آزمایش کنید (موضوع و افزونه ها).

8. بهینه سازی تصاویر برای سرعت سایت بهبود یافته

WP Smush Image Optimizer

همچنین می توانید با بهینه سازی تصاویر ، زمان بارگذاری وب سایت خود را کاهش دهید. هنگام بارگذاری یک تصویر در وب سایت وردپرس ، می توانید فشرده سازی یا ذخیره آن را به عنوان JPG مترقی انتخاب کنید. راه های دیگر برای بهینه سازی تصاویر برای سرعت بخشیدن به وردپرس به شرح زیر است:

 • تغییر اندازه و برش تصاویر قبل از آپلود با استفاده از نرم افزار اساسی ویرایش عکس
 • قبل از آپلود کردن ، تصاویر را فشرده و بهینه کنید Kraken.io (یک بهینه ساز آسان و رایگان)
 • تصاویر آپلود شده را از طریق افزونه های بهینه سازی تصویر مانند WP Smush, WP Smush Pro (مورد علاقه ما) یا بهینه ساز تصویر Ewww
 • غیرفعال کردن hotlinking تصویر (یا حداقل برای جلوگیری از اتصال سریع)
 • اندازه تصویر را در قالب وردپرس خود تعریف کنید
 • بارگیری تصویر را تا زمانی که لازم باشد با افزونه بارگیری تنبل وردپرس به تعویق بیاندازید

9. پایگاه داده خود را پاک کنید و بازبینی های ارسال را محدود کنید

بهینه سازی پایگاه داده

بعد از اینکه مدتی از استفاده از وب سایت وردپرس خود لذت بردید ، بانک اطلاعاتی شما حاوی داده های بلااستفاده ، یتیم شده و کپی شده ای است که به آنها نیازی ندارید ، بنابراین باید یک دقیقه برای بهینه سازی پایگاه داده WordPress خود استفاده کنید. حذف این داده ها می تواند اندازه بانک اطلاعاتی شما را کاهش دهد ، و باعث می شود روند تهیه نسخه پشتیبان به طور قابل توجهی سریعتر و مهمتر از آن باعث بهبود عملکرد کلی وب سایت شما شود.

اصلاحات ارسال شده همچنین فضای داخل پایگاه داده شما را به خود اختصاص می دهد ، بنابراین ایده خوبی است که تعداد پیش نویس های ذخیره شده را به حداقل 2 یا 3 برساند تا به عنوان نسخه پشتیبان شما استفاده شود. به سادگی این خط کد را به پرونده wp-config.php خود اضافه کنید:

تعریف ("WP_POST_REVISIONS" ، 3)؛

یا برای آسانتر کردن زندگی خود می توانید از افزونه استفاده کنید. یکی از گزینه های محبوب است WP بهینه سازی کنید, که شامل گزینه های آسان برای تمیز کردن پست ها ، نظرات ، پیگیری ها ، ابرداده و موارد دیگر می باشد.

10. Pingbacks و Trackbacks را غیرفعال کنید

لینک های خارجی

وردپرس به طور پیش فرض ، پینگ و آهنگ های پیگیری را از وب سایت های دیگر ارسال و دریافت می کند. این اتفاق می افتد هنگامی که سایت های دیگر وب سایت شما را ذکر می کنند ، که به نوبه خود شما را مطلع می کند و پس از تأیید داده های موجود در پست شما را به روز می کند. این می تواند باعث شود پیوندهای نامربوط به سایت شما اضافه شود ، که می تواند باعث ایجاد سردرگمی برای بازدید کنندگان شما شود و همچنین بر عملکرد وب سایت های شما تأثیر بگذارد.

تنظیمات بحث وردپرس

برای غیرفعال کردن اعلان ها در مورد پینگ بک و پیگیری در وب سایت وردپرس خود ، وارد داشبورد شوید و سپس به تنظیمات> بحث و علامت آن را بردارید ‘اجازه دهید اعلان های پیوند از وبلاگ های دیگر (پینگ و بک لینک)” گزینه.

بسته بندی کردن

داشتن یک پایه محکم در سرعت وب سایت شما باعث افزایش چشمگیر وب سایت شما نه تنها به موتورهای جستجو بلکه به مخاطبان و تجربه مشتری شما نیز می شود. اگرچه داشتن یک وب سایت با بهینه سازی سرعت همه چیز نیست ، اما می تواند در رانندگی بیشتر به وب سایت شما کمک زیادی کند و می تواند تعداد کاربرهای راضی را افزایش دهد که در نهایت می توانند به سرب و فروش با کیفیت تبدیل شوند..

سرعت بخشیدن به اینفوگرافیک وردپرس

آیا می خواهید نکات مربوط به سرعت بخشیدن به وب سایت وردپرس خود را ادامه دهید؟ اینو ببین راهنمای تصویری برای سرعت بخشیدن به WordPress توسط WP Shrug در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به وب سایت وردپرس خود که می توانید از وبلاگ آنها مشاهده و بارگیری کنید.

و مثل همیشه ، احساس راحتی کنید که هر گونه سؤالی را که ممکن است از خود بپرسید یا نکات خود را در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به وردپرس در نظرات زیر اضافه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map