نحوه ایجاد تصاویر با محتوای اشتراکی برای رسانه های اجتماعی

نحوه ایجاد تصاویر با محتوای اشتراکی برای رسانه های اجتماعی

راه رسیدن به مقاله کامل طولانی است. موضوعی را انتخاب کنید که مخاطبان شما را مجذوب خود کند. عنوان برجسته ای پیدا کنید. پیش نویس محتوا. تا زمان آماده ، دوباره بخوانید و دوباره بخوانید.


با این وجود ، یک مایل اضافی برای انجام کار وجود دارد. بسیاری از مردم اهمیتی نمی دهند که از بین بروند. اطمینان حاصل کنید که این پست در شبکه های اجتماعی قابل اشتراک است.

“این اتوماتیک است!” ممکن است بگویید مطمئناً ، هر نمونه وردپرس مناسب و معقول ، دارای افزونه ای است که نعناع ریزه کاری را برای شما به همراه دارد. شما حتی لازم نیست درباره کارت های Open Open Graph یا Twitter Twitter بدانید.

اما این تنها نیمی از داستان است. استفاده مجدد از مقاله شما در شبکه های اجتماعی ممکن است خوب باشد. اما این قطعاً عالی نیست.

محتوای شما در وب سایت شما در مقابل شبکه های اجتماعی

قبل از اینکه به شما نشان دهیم که چگونه محتوای خود را آماده به اشتراک بگذارید ، بیایید ببینیم که رسانه شما در وب سایت و شبکه های اجتماعی چگونه به نظر می رسد. زیرا اینها معمولاً بسیار متفاوت هستند.

آگاهی از برند

مسائل مربوط به برندسازی یک برند قدرتمند به شما کمک می کند تا وفاداری مشتری را بهبود بخشید ، باعث تقویت مشتری و مشتریان جدید شوید … ساختن مارک ممکن است هدف اصلی وبلاگی باشد که برای آن می نویسید ، زیرا این مورد اغلب در مورد وبلاگ های شرکتی صورت می گیرد..

آگاهی از برند

هنگامی که مقاله ای در وب سایت منتشر می شود ، با نام تجاری توسط وب سایت صورت می گیرد:

 • نام دامنه در نوار آدرس مرورگر ظاهر می شود.
 • این وب سایت اغلب دارای نوار پیمایش سطح بالا است ، که آرم را تعبیه می کند و از رنگ اصلی آرم به عنوان رنگ پس زمینه استفاده می کند.
 • ویژگی های منحصر به فرد طراحی (فونت ، چیدمان و …) با بازگشت بازدید کنندگان ، وب سایت را به راحتی تشخیص می دهد.
 • مورد علاقه در برگه.

وقتی این مقاله در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود ، با نام تجاری چه می شود؟ (تقریبا) از بین رفته است.

بیایید بررسی کنیم که چگونه یک مقاله مشترک در Facebook به نظر می رسد:

به اشتراک گذاشتن فیس بوک

اجزای اصلی:

 • یک تصویر. معمولاً این یک تصویر بزرگ است ، اولین عنصری که دوستان فیس بوک بازدید کنندگان شما متوجه آن هستند.
 • یک عنوان. این نمایش اولین متن است که به صورت پررنگ نمایش داده می شود.
 • یک شرح.
 • نام دامنه مبدا با استفاده از حروف بزرگ و خاکستری روشن ، این عنصر به راحتی نادیده گرفته می شود.

این عناصر به طور کلی با اطلاعات اضافی قاب بندی می شوند. در بالا ، عکس پروفایل و نام شخصی که مقاله را به اشتراک گذاشته است ، به همراه اظهار نظر وی. در زیر ، لایک و نظرات.

این برند که در وب سایت بسیار گسترده بود ، اکنون تقریبا نامرئی است. مورد بدتر: نام دامنه کمی با نام تجاری متفاوت است (به عنوان مثال “New York Times” به “nytimes.com” می شود).

تصویر شاخص

یک پست منظم وردپرس با یک تصویر برجسته همراه است. این تصویر یک اندازه متناسب با اهداف مختلف ارائه می دهد. اولین مورد این است که اغلب به عنوان در لیست مقالات ، به عنوان مثال در صفحه اصلی وبلاگ مراجعه کنید. این یک طرح فهرست آسان برای مرور ایجاد می کند ، جایی که بازدید کننده می تواند به راحتی آنچه را که علاقه مند است یا آنچه را که قبلاً مورد بررسی قرار داده است ، مشخص کند..

تصویر برجسته نیز به طور مرتب در بالای صفحه مقاله ظاهر می شود. این یک دعوت دوستانه برای خواندن مطالب ایجاد می کند ، و مانع از رد یک متن غالبا متن می شود.

این تصویر می تواند هر الزام داخلی را دنبال کند. یک تصویر گسترده ، مثلاً 16: 9 بگویید؟ مطمئن! یک تصویر مربع؟ چرا که نه! یک تصویر بلند؟ این یک طرح اصلی است!

تصویر برجسته معمولاً مانند سهام شبکه های اجتماعی مجدداً مورد استفاده قرار می گیرد. مشکل این است که اکنون قوانین توسط شبکه های اجتماعی تنظیم شده اند. با پیچ و تاب: شبکه های اجتماعی تقریباً هرگز شکایت نمی کنند ، در سکوت تصویر برجسته را مطابق با نیازهای خود می گیرند.

بیشتر اوقات ، این خوب است. سمت چپ / راست یا بالا / پایین تصویر کمی بریده شده است و نتیجه آن به اندازه ای خوب است که گویی یک انسان آن را انجام داده است.

اما بعضی اوقات ، برداشت خودکار درست نیست. مثلاً در او مصاحبه توسط تیم فریس, دکتر اندرو ویل خوب به نظر می رسد:

اتوکپی کردن: ارسال بلاگ

هنگامی که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شد ، بخشی از سر خود را از دست می دهد:

اتوکپی کردن: در فیس بوک

مسئله اصلی خود نتیجه نیست. می توان استدلال کرد که نتیجه مناسب و معقول است. مشکل واقعی کنترل خودکار کنترل نشده است: این کار تنها به فیس بوک واگذار شد. که جای تاسف دارد وقتی این مقاله بیش از 1000 بار به اشتراک گذاشته شده است.

عنوان و توضیحات

ابرداده متن یکی دیگر از اختلافات وب سایت و شبکه های اجتماعی است.

در یک وب سایت معمولاً فضای اختصاص داده شده به عنوان نامحدود است. اگر تمایل به شفاف سازی دارید ، وب سایت با کمال میل مطابقت دارد.

عنوان و توضیحات

شبکه های اجتماعی داستان دیگری است. فیس بوک عنوان را به دو خط محدود می کند ، بیضی کوتاه و کمکی را به عناوین خیلی طولانی اضافه می کند. این باید با سیستم عامل ها ترکیب شود: مرورگرهای دسک تاپ از صفحه های بزرگتر نسبت به برنامه های بومی تلفن های هوشمند سود می برند.

یادداشت دسک تاپ فیس بوک

حاشیه نویسی موبایل فیس بوک

آیا این یک موضوع مهم است؟ احتمالا نه. اما آنچه عادی نیست ، داشتن عنوانی کوتاه بدون آن است که شما از آن آگاهی داشته باشید.

توضیحات اطلاعات متنی دیگری است که می تواند برای حمل اطلاعات اضافی مورد استفاده قرار گیرد. فیس بوک آن را نشان می دهد:

مقاله اشتراک گذاری Facebook

اما LinkedIn چنین نمی کند:

مقاله لینک شده به اشتراک بگذارید

بنابراین ، یک وبلاگ B2B ، که به احتمال زیاد در LinkedIn به اشتراک گذاشته می شود ، بهتر است از عناوین بلند استفاده کند تا از فضای موجود استفاده کند ، و کمی توصیف کند که بندرت مشاهده خواهد شد..

هنگامی که بازدید کنندگان محتوای شما را به اشتراک می گذارند ، مارک تجاری خود را قابل مشاهده کنید

این برای مشکلات بود. زمان راه حل ها! هنگامی که محتوای شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود ، مارک شما تازه شسته می شود. با این حال ، فضایی از گفتار آزاد وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید: تصویر.

بیا با آن روبرو شویم. تصاویر برجسته اغلب غیرقابل تصور هستند. بد نیست ، مطمئناً نه. اما آنها فاقد اصالت هستند و باعث می شوند در اقیانوس تصاویر مشابه ، آنها را غیر قابل توجه کنند.

سهام اجتماعی بدون برندسازی

در صورت عدم تحول در هنر عکاسی ، چنین تصویری حداقل می تواند مارک شما را به همراه داشته باشد:

سهام اجتماعی با برندسازی

در حالی که این باعث جذاب تر شدن تصویر نمی شود ، اما اکنون نماد WPExplorer قابل مشاهده است. کاربران شبکه های اجتماعی گاه به گاه این فرصت را دارند که متوجه آن شوند ، متوجه شوند که این آرم را زودتر دیده اند یا حتی به این مقاله چند ثانیه یا توجه می کنند زیرا قبلاً با WPExplorer درگیر بودند..

داستان لازم نیست که در اینجا متوقف شود. حتی در حالی که هنوز هم از تصاویر منظم برای سهام عکس استفاده می کنید ، می توانید به تصاویر برجسته خود هویت بدهید. هنگامی که آنها توسط شبکه های اجتماعی نمایش داده می شوند ، مقالات WPExplorer به طور ناگهانی تبدیل به این تصاویر با رنگ آبی تیره با یک آرم سفید در گوشه پایین سمت چپ می شوند. ممکن است افرادی که چند بار در معرض این طرح قرار گرفته اند ، حتی وقتی که به سرعت از بین بروند ، متوجه آن شوند.

نحوه ایجاد تصاویر اشتراکی برای پست های خود

مانند اکثر موارد ، یک راه سخت و یک راه آسان برای اضافه کردن هویت مارک تجاری خود برای ارسال تصاویر وجود دارد.

دستی (راه سخت)

مطمئناً اجرای این شیوه ها علم موشکی نیست. تصاویر را می توان ویرایش کرد ، یا توسط یک پیمانکار یا خودتان. مقالات را می توان قبل از انتشار رسمی به اشتراک گذاشت و با یک آیفون بررسی کرد.

برای جلسه ویرایش تصویر آماده هستید؟ تصویر برجسته خود را بگیرید ، نرم افزار یا خدمات مورد نظر خود را آتش بگیرید و اندازه های اختصاصی ایجاد کنید:

 • فیس بوک و لینکدین انتظار تصویری 1200 × 630 را دارند. یک تصویر کوچکتر ممکن است از کیفیت کمتری در صفحه نمایش با وضوح بالا برخوردار باشد. ممکن است یک تصویر بزرگتر به هیچ وجه پردازش نشود. تصویری که دارای نسبت 19.1: 10 مورد انتظار نباشد ممکن است برش خورده باشد و یا یک بار یک طرح کاملاً متفاوت ایجاد شود. به خاطر داشته باشید که فیسبوک به Open Graph اعتماد دارد ، که چاقوی فوق داده های اجتماعی ارتش سوئیس است. بیشتر سرویس ها به دنبال آنها هستند و محدودیت های خاص خود را اعمال می کنند. مهم است که به انتظارات فیس بوک ، که استاندارد de facto هستند ، پایبند باشیم.
 • توییتر وضوح تصویری را اجرا نمی کند ، اما نسبت 2: 1 با اندازه های حداقل و حداکثر وجود دارد. 750 1500 1500 عالی است ، اگرچه ممکن است شما یک تصویر کوچکتر بخواهید.
 • پینترست پیچیده تر است. به 600 × 600 تصویر مربع نیاز دارد. یا تصاویر بلند ، 600 × 900. در واقع ، هر چیزی که بین 1: 1 و 2: 3 باشد ، اشکالی ندارد. اوه ، و تصاویر بسیار بلند ، 600 × 1260 نیز پشتیبانی می شوند. این قالب ها در سال 2018 به روز شدند ، بنابراین فرضیات قبلی ممکن است اکنون قدیمی باشند.

اکنون که تصاویر خود را دارید ، زمان آن رسیده است که آنها را ویرایش کنید تا مارک تجاری خود را اضافه کنید. یکی یکی. این باید در عین حال آسان و کسل کننده باشد. به خصوص اگر در نظر بگیرید که این عملیات حداقل باید دو بار انجام شود ، زیرا فیس بوک و توییتر به تصاویر با نسبت های مختلف نیاز دارند.

مسئله اصلی با این رویکرد زمان است. نوشتن مقاله در حال حاضر یک فرایند طولانی ، وقت گیر و وقت گیر است. ما مطمئناً نمی خواهیم یک گام دیگر اضافه کنیم.

به صورت خودکار (راه آسان)

حال ، چگونه می توان تصاویر مارک دار را به صورت کارآمد ایجاد کرد؟ در حالی که یک تعداد پلاگین عالی رسانه های اجتماعی وردپرس وجود دارد ، آنها به سادگی یک دکمه “اشتراک” را به سایت شما اضافه می کنند. آنها در واقع به شما در قالب بندی و بهینه سازی رسانه پست برای اشتراک گذاری کمک نمی کنند.

اینجاست که یک افزونه WordPress مفید می شود. به طور خاص ویرایشگر اجتماعی Resoc برای وردپرس که بیشتر فرایند را خودکار می کند و به شما امکان می دهد تا در چند ثانیه قسمت دستی را انجام دهید.

Resoc Social Editor یک پانل گزینه است که در زیر ویرایشگر پست معمولی شما قرار دارد. شما می توانید از آن به عنوان ویرایشگر WYSIWYG (“آنچه می بینید چیزی است که دریافت می کنید) برای شبکه های اجتماعی فکر کنید.

ویرایشگر اجتماعی Resoc برای وردپرس

برای همیشه یکبار تصویر لایه باز طراحی کنید و آن را در دو کلیک بر روی تصویر برجسته خود اعمال کنید. یا آن را پیش فرض کنید تا تصاویر اجتماعی شما به طور خودکار مارک شوند.

روکش ویرایشگر اجتماعی Resoc

اتوکپی در فیس بوک با تصویر فعلی چندان عالی نیست؟ به سادگی تصویر را بکشید یا با ماوس آن را بزرگنمایی / زوم کنید. نیازی به ابزار خارجی نیست.

Resoc Social Editor Autocropping

عنوان و توضیحات دیگر حدس و گمان نیست. می توانید ضمن تایپ کردن ، مقاله خود را در سیستم عامل های اصلی مشاهده کنید.

عنوان و توضیحات ویرایشگر اجتماعی Resoc

نتیجه

هنگام ایجاد محتوای قابل اشتراك برای رسانه های اجتماعی ، “كیفیت خوب” استاندارد كیفیت واقعی است. وقتی رسیدن به “عالی” به طور چشمگیری به زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد ، تعجب آور نیست.

ویرایشگر اجتماعی Resoc برای وردپرس در حال تغییر معامله است هنگامی که این کارها نیمه تمام یا کاملاً خودکار انجام شد ، آسان می شود که مقالات خود را هنگام اشتراک در شبکه های اجتماعی برجسته کنید.

امروزه ، این امر به راحتی می تواند به یک تمایزگر تبدیل شود. با داشتن بسیاری از عکسهای سهام عادی که به عنوان تصاویر برجسته استفاده می شوند ، تغییر ساده اضافه کردن آرم شما برای جلب توجه یا حتی آگاهی از برند از طریق قرار گرفتن در معرض تکراری کافی است.

برای آسانتر کردن اولین حرکت ، تیم Resoc پوشش هویت برند شما را به صورت رایگان طراحی می کند. پس از نصب افزونه ، یک پست را ویرایش کنید ، روی “ایجاد یک روکش جدید” ، “” روی همپوشانی هویت نام تجاری رایگان خود ادعا کنید “را کلیک کنید ، و voilà!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map