بهینه سازی سایت وردپرس خود برای تولید سرب

بهینه سازی سایت وردپرس خود برای تولید سرب

معاملات یکی از مهمترین جنبه های هر تجارت است. بدون رهبری ، شما نمی خواهید مشتری های جدیدی بدست آورید ، و بدون مشتریان جدید احتمالاً کسب و کار شما طولانی نخواهد بود. به همین دلیل است که مشاغل چنین تأکید زیادی نه تنها بر روی نسل جدید سرب بلکه تبدیل آنها به فروش می کنند.


برای کاربران وردپرس ، بهینه سازی سایت شما برای هدایت آسان است. ابزارها و افزونه های وردپرس زیادی وجود دارند که می توانند به شما در تولید سرب کمک کنند ، اما گاهی اوقات شناختن اینکه از کجا شروع کنید دشوار است. برای این منظور ، در اینجا روش هایی که می توانید سایت وردپرس خود را برای تولید سرب بهینه کنید ، همراه با برخی از بهترین ابزارها برای کمک به شما در انجام این کار.

1. یک تم با ظاهر پاک را انتخاب کنید

یک موضوع خوب برای تولید سرب انتخاب کنید

ما تم وردپرس Total Drag & Drop را با قابلیت انعطاف پذیر و قابل تنظیم توصیه می کنیم

یکی از اولین مواردی که باید داشته باشید یک موضوع عالی وردپرس است. هزاران گزینه در دسترس شماست ، اما همه آنها برابر نیستند. برخی از آنها از کیفیت بهتری برخوردار هستند ، در حالی که برخی بهتر برای سایت شما مناسب هستند. فقط برای اولین موضوعی که با آن روبرو هستید ، حل و فصل نکنید ، زیرا موضوع شما نقش بزرگی را بازی می کند منجر و تبدیل.

موضوع مناسب از دو طریق به شما در تولید سرب کمک می کند. ابتدا ، اگر وب سایت شما به راحتی قابل مشاهده و استفاده است ، افراد به احتمال زیاد در سایت باقی می مانند. این بدان معناست که شما زمان بیشتری برای تبدیل هدایتان به فروش دارید. دوم ، افراد به احتمال زیاد اگر از آن لذت ببرند ، سایت شما را با دیگران به اشتراک می گذارند. هیچ کس نمی خواهد وب سایتی را که استفاده از آنها دشوار است به اشتراک بگذارد ، بنابراین می توانید با اتخاذ زمان برای انتخاب موضوع مناسب ، منجر های بیشتری را جذب کنید.

2. سازماندهی منوها

منوها و ستونهای فرعی خود را سازماندهی کنید

البته ، انتخاب موضوع مناسب کافی نیست. بعد از نصب یک موضوع جدید وردپرس ، هنوز کارهایی انجام می شود. شما باید نوارهای کناری را بهینه کنید ، محتوای خود را اضافه کنید ، رنگ ها را تنظیم کنید و موارد دیگر. برای اهداف تولید سرب ، می خواهید روی منوهای خود تمرکز کنید.

منوی این است که چگونه مردم راه خود را در اطراف سایت شما پیدا می کنند. اگر آنها می خواهند محصول یا اطلاعات مشخصی را پیدا کنند ، باید برای آنها آسان باشد که از طریق فهرست شما بدانند که در آن قرار دارد. دسته بندی های مهم شما باید در بالای منو ذکر شود که زیر مجموعه های زیادی در زیر آنها قرار دارد. اگر مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید ، از این راهنما در مورد نحوه استفاده از منوهای WordPress استفاده کنید.

بعضی اوقات ما تلاش زیادی می کنیم تا کسی به سایت های ما برسد. با این وجود پس از رسیدن به آنجا ، تصمیم می گیرند که به کالایی متفاوت از کالای وارد شده علاقه مند هستند. اگر نمی خواهید سرب خود را گم کنید ، باید این اطلاعات را برای آنها آسان کنید. اساسی ترین روش از طریق منوی شما است ، بنابراین مطمئن شوید که سایت شما به خوبی سازمان یافته است و استفاده از منوها آسان است.

3. ارسال ها و محصولات مرتبط

ارسال پست های مرتبط برای افزایش تبلیغات

علاوه بر منوهای شما ، می توانید به افراد در یافتن اطلاعات مورد نظر خود از طریق پست ها و محصولات مرتبط کمک کنید. بگذارید بگوییم که شما یک موسسه حقوقی را اداره می کنید. شخصی پس از جستجوی پاسخ های مربوط به قانون مهاجرت ، وب سایت شما را پیدا می کند. بعد از خواندن پست شما ، آنها می یابند كه قانون خانواده در واقع به چه چیزی علاقه مند هستند. اگر پیوندی با پست دیگری دارید که در مورد قانون خانواده نوشتید ، پیوندی به آن کمک می کند تا این شخص در سایت شما قرار بگیرد.

در مورد محصولات هم همینطور است. آمازون نمونه ای عالی از این امر است. هر بار که محصولی را در آمازون مشاهده می کنید ، لیستی از محصولات مشابه دیگر وجود دارد که ممکن است به آنها علاقه مند شوید. می توانید همین کار را در سایت وردپرس خود انجام دهید ، یا با اضافه کردن لینک ها به صورت دستی یا با استفاده از افزونه ای برای نمایش محصولات مرتبط.

هنگامی که شخصی را به وب سایت خود جلب کردید ، می خواهید همه کارهایی را انجام دهید تا آنها را در آنجا نگه دارید و آنها را به فروش تبدیل کنید. نمایش پست ها یا محصولات مرتبط راهی عالی برای انجام این کار است. در اینجا چند پست مرتبط با افزونه های WordPress وجود دارد که می توانید از آنها برای ساده کردن این فرآیند و بهبود نسل سرب خود استفاده کنید.

4. سرعت بخشیدن به سایت وردپرس خود

وردپرس را برای تولید سرب سریع کنید

بیایید بگوییم شما تاکنون همه موارد فوق را انجام داده اید. شما یک موضوع وردپرس عالی پیدا کردید ، محتوا و منوها را برای استفاده آسان آنها سازماندهی کردید ، و پست ها و محصولات مشابه را در تمام صفحات خود نمایش می دهید. فقط یک مشکل وجود دارد – هنگامی که شما بررسی می کنید PageSpeed ​​Insights سایت شما خیلی کند است.

همه ما تجربه سایتی را تجربه کردیم که بارگیری آن خیلی طولانی طول می کشد. در بیشتر مواقع ، ما به سادگی وب سایت را رها می کنیم و دیگری را امتحان می کنیم. مطالعات پشتیبان این است, اگر بار بیش از چند ثانیه طول بکشد ، افراد احتمالاً از آنجا خارج می شوند. مهمتر از این ، موتورهای جستجوگر مانند گوگل احتمالاً سایت شما را جریمه می کنند و اگر خیلی آهسته اجرا شود ، آن را در رتبه بندی پایین می آورند..

بنابراین اگر می خواهید مسیرهای تولید شده خود را حفظ کنید ، باید سایت خود را سرعت بخشید. برای این کار چند روش وجود دارد و بسیاری از افزونه های وردپرس برای کمک به شما هستند. می توانید اندازه یا تعداد تصاویر خود را کاهش دهید ، به یک سرور سریعتر تغییر دهید یا از حافظه پنهان استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، این راهنمای روشها را برای بهبود سرعت سایت وردپرس خود بررسی کنید.

5- فرم اشتراک نامه الکترونیکی را درج کنید

فرم اشتراک نامه الکترونیکی را درج کنید

برای افزودن فرم ثبت نام از افزونه هایی مانند Bloom یا OptinMonster استفاده كنید

غالباً کسی از سایت شما بدون هدف مشخص در سایت بازدید می کند. شاید آنها به پستی که شما در رسانه های اجتماعی نوشتید ، روبرو شوند و این باعث کاهش علاقه آنها شد ، یا شاید آنها فقط یک سؤال سریع داشتند که آنها را در موتور جستجو تایپ کردند. این شخص هنوز در مرحله خرید قرار ندارد ، اما این بدان معنی نیست که آنها روزی نخواهند بود.

با درج یک فرم ثبت نام وردپرس در سایت خود می توانید بازدید کنندگان فعلی را بگیرید و بعداً آنها را تبدیل کنید. جمع آوری لیستی از ایمیل های افرادی که حتی کمترین علاقه ای به محصول یا خدمات شما دارند ، ابزاری ارزشمند است. می توانید بارها و بارها به این افراد متوسل شوید و محصولات جدید یا تخفیف های خود را در محلی که مرتباً چک می کنید ، تبلیغ کنید.

WordPress شروع به جمع آوری آدرس های ایمیل از بازدید کنندگان خود می کند. ابزارهایی در دسترس است که می توانید یک فرم را در نوار کناری درج کنید ، یا حتی می توانید یک پنجره بازشو برای بازدید کنندگان جدید ظاهر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم فرم لیست ایمیل در سایت وردپرس خود ، می توانید این راهنما را در اصول بازاریابی ایمیل بخوانید. پس از اتمام کار ، شما می توانید یک ابزار عالی برای تبدیل نرم افزارهای منجر به سرب با کیفیت بالا داشته باشید.

6. بهینه سازی سایت وردپرس خود برای موتورهای جستجو

بهینه سازی سایت وردپرس خود برای موتورهای جستجو و تولید سرب

یکی از بهترین راههای جمع آوری سرب از طریق موتورهای جستجو است. این روزها اکثر مردم از موتورهای جستجو استفاده می کنند – این که چگونه یک سینک نشتی را تعمیر کنید یا اینکه می توانید کیک های کیک را در زادگاه خود تهیه کنید. مهم نیست که چه نوع سایتی را اداره می کنید ، به احتمال زیاد می خواهید پاسخ سوال شخصی باشید.

برای ترسیم لیست ، شما باید در صدر نتایج جستجو برای کلمات کلیدی و عبارات مربوط به سایت خود باشید. بهینه سازی موتور جستجو راهی برای انجام این کار است و وردپرس این کار را آسان می کند. برای شروع ، توصیه می کنیم از افزونه Yoast SEO برای وردپرس استفاده کنید. تو می توانی در اینجا و نحوه استفاده موثر از آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

7. دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را اضافه کنید

اشتراک گذاری اجتماعی را برای تولید تبلیغات جدید اضافه کنید

سرانجام ، شما می خواهید سهولت در سایت خود را برای مردم آسان کنید – خواه محصولات شما باشد یا شما پست های وبلاگ. ساده ترین راه برای انجام این کار با اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی به هر یک از صفحات شما است.

دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی به بازدید کنندگان این امکان را می دهد که فقط با کلیک یک دکمه ، آن صفحه را با پیروان رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. برای کاربران وردپرس ، آنها به راحتی اضافه می شوند – در اینجا چندین افزونه عالی برای اشتراک گذاری اجتماعی برای وردپرس برای شروع کار وجود دارد..

با استفاده از این دکمه ها به راحتی می توانید جذب لیدهای جدید را شروع کنید. محتوا و محصولات عالی شما از طریق رسانه های اجتماعی بیرون خواهد آمد و به افرادی می رسد که قبلاً هرگز از شما نشنیده اند. هرچه تعداد افراد بیشتری به شما برسند ، می توانید تولید بیشتری داشته باشید.

8- از از دست دادن سرب جلوگیری کرده و مشتریان خود را پس انداز کنید

تولید سرب با کیفیت بالا می تواند یک روند نسبتاً دشوار باشد در حالی که از دست دادن سرب به هیچ وجه سخت نیست. و هنگامی که شما وقت و تلاش زیادی را برای به دست آوردن راه صرف می کنید ، نمی خواهید به هر قیمتی آنها را از دست دهید.

روش های زیادی برای تبدیل بازدید کنندگان خود به مشتری وجود دارد. اما یکی از موثرترین روش برای حفظ چشم انداز شما استفاده از پنجره های خروج است. پنجره های کاملاً طراحی شده و متفکرانه چشم انداز شما را آزار نمی دهند. علاوه بر این ، آنها تجربه بازدید کنندگان شما را بهبود می بخشند ، ثبت نام های بیشتری را در سایت شما ایجاد می کنند ، لیست ایمیل شما را رشد می دهند و در نهایت مانع از دست رفتن وب سایت شما می شوند.

اغلب اتفاق می افتد که مشتریان خدمات و محصولات را لغو اشتراک یا لغو کنند. باید اعتراف کنیم که از دست دادن مشتری امری اجتناب ناپذیر است ، اما کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید برای کاهش جذابیت انجام دهید. یكی از موثرترین راهكارها برای كاهش زنجیر ، صرفه جویی در مصرف كنندگان و حفظ پایگاه مشتری شما استفاده از ابزارهای مفیدی مانند LessChurn با شناسایی گزینه های مختلف برای انتخاب جدا از ترک ، به شناسایی مشتریان مجذوب و ترغیب آنها به ماندن کمک می کنند..

LessChurn

نکته اصلی صرفه جویی در مشتریان شما درک عمیق از آنچه می خواهند ، آنچه را که ندارند و چگونگی ارائه آن به آنها است.

با استفاده از سایت وردپرس خود بیشترین استفاده از سرب را داشته باشید

یکی از بهترین موارد در مورد وردپرس این است که می توانید تغییرات سریع را انجام دهید. برای انجام برخی موارد فوق از طریق ساخت وب سایت معمولی ، باید فایل های HTML ، PHP یا Javascript را باز کرده و از برنامه نویسی سخت استفاده کنید. با وردپرس می توانید چند دکمه را بزنید یا برخی از بهترین افزونه های وردپرس را نصب کنید و آماده رفتن هستید.

بنابراین با بهینه سازی آن برای تولید سرب ، از سایت وردپرس خود نهایت استفاده را ببرید. در پایان سایتی خواهید داشت که بسیار عالی به نظر می رسد ، عملکرد خوبی دارد ، تعداد بیشتری از افراد را به خود جلب می کند و تعداد زیادی از آنها را به مدت زمان و تلاش نسبتاً کمی به فروش تبدیل می کند. نمی توانید خیلی بیشتر از این درخواست کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map