چگونه سایت تجاری وردپرس خود را اجتماعی تر کنیم

هنگام برقراری حضور تجاری خود به صورت آنلاین ، بسیار آسان است که همه این موارد را جدی بگیرید. و شما باید – البته – اما خوب است که کمی سرگرم کننده نیز باشید. و یکی از راه های ادغام سرگرم کننده در وب سایت شما این است که آن را به صورت اجتماعی به اشتراک بگذارید و تعاملی کنید. این امر نه تنها احتمال بازدیدکنندگان را در سایت ، محتوا و پست های وبلاگ شما در کانال های اجتماعی خود به اشتراک می گذارد ، بلکه توانایی مخاطبان شما را در ارتباط مستقیم با شما افزایش می دهد. و هرچه بیشتر بتوانید خود را به عنوان یک “شخص واقعی” به طور آنلاین مستقر کنید ، پذیرش بهتری را برای تجارت خود دریافت خواهید کرد.


اگر سایت شما مبتنی بر WordPress است ، افزایش دید اجتماعی شما بسیار آسان است. یک پلاگین اضافی در آنجا وجود دارد که این امکان را فراهم می آورد. اما کدام یک از نظر عملکرد و سهولت در استفاده از آنها بهترین هستند و کدام یک از اینها برای مشاغل مناسب ترین هستند؟ نگران نباش من تو را پوشانده ام در اینجا چند ابزار ضروری برای ایجاد اجتماعی تر شدن سایت تجاری وردپرس شما آورده شده است:

جت پک

جت پک

گرچه ممکن است بدیهی به نظر برسد, جت پک یک ابزار قوی برای هر سایت وردپرس است ، به این معنی که جایگاه مناسب خود را در این لیست کسب کرده است (ارسال Ajeet در Jetpack برای اطلاعات بیشتر در مورد این افزونه قدرتمند وردپرس).

از جمله موارد دیگر ، Jetpack ادغام رسانه های اجتماعی را به روشی یکپارچه ارائه می دهد. شما نه تنها این گزینه را دارید که بلافاصله پس از انتشار ، پست های جدید وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید ، بلکه می توانید دکمه های اشتراک اجتماعی گسسته را نیز در زیر هر پست اضافه کنید. این یک راه حل عالی برای کسانی است که نمی خواهند سایت های خود را با یک تن افزونه اضافه کنند. Jetpack کارهای زیادی انجام می دهد که شانس خوب شماست ، اما به هر حال از آن استفاده خواهید کرد – حتی اگر برای مؤلفه اشتراک گذاری اجتماعی نباشد.

BuddyPress

رفیق

BuddyPress یک افزونه کامل اجتماعی برای وردپرس است. بازدید کنندگان سایت شما می توانند پروفایل کاربری سفارشی ایجاد کنند و می توانید درست در سایت خود یک شبکه اجتماعی بسازید. اگر چندین سایت دارید ، ویژگی های ادغام اجتماعی به صورت یکنواخت ظاهر می شوند. تنظیم و مدیریت اعلان ها ، فعال کردن پیام های خصوصی و نصب انواع برنامه های افزودنی شخص ثالث نیز ممکن است.

این یک ابزار داغ است و اگر ادغام اجتماعی و ایجاد جامعه برای تجارت شما مهم است (باید باشد) ، این افزونه مسلماً یک ضرورت است. راهنمای سریع BuddyPress ما را برای کمک به شما در شروع کار پرداخت کنید.

کد کوتاه Tweetable

کد کوتاه Tweetable

اگر مرتباً مشغول وبلاگ نویسی هستید ، احتمالاً راههای اصلی انتقال کلید وجود دارد که می خواهید خوانندگان شما از هر پستی خارج شوند. و به جای اینکه فقط آنها را در انتهای مطلب بنویسید ، جایی که می توان آنها را مورد استفاده قرار داد ، این ایده خوبی است که فقط به جاهایی که در متن هستند توجه کنید. افزونه Tweetable Shortcode برای کاربران ساده است تا با کلیک کردن بر روی یک دکمه ، صدای جیر جیر بخشی از محتوای شما را که بصیرت پیدا کرده است ، بشنوند. به نقل از پست های شما در Twitter به اشتراک گذاشته می شود و حتی لازم نیست انگشت خود را نیز بلند کنید.

پس از نصب ، یک دکمه کد کوتاه در نوار ابزار ویرایشگر پست شما ظاهر می شود. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که فقط متنی را که می خواهید به عنوان موسیقی متن ارائه دهید برجسته کنید و روی آن دکمه کلیک کنید. خودشه! این افزونه 10 دلار قیمت دارد اما اگر می خواهید استراتژی توییتر خود را بهبود بخشید ، ارزش آن را دارد.

فرم تماس با شماره 7

فرم تماس با شماره 7

یکی از بهترین راه هایی که می توانید سایت تجاری خود را اجتماعی تر کنید ، نصب فرم تماس است. و یکی از بهترین افزونه های موجود برای انجام آن کار این است فرم تماس با شماره 7. نصب و راه اندازی آن آسان است. فقط فیلدهای مورد نظر خود را انتخاب کنید ، متن را سفارشی کنید و درج کنید. این شامل فیلتر کردن اسپم است ، بنابراین در نتیجه صندوق ورودی شما با آشغال آب نمی شود. هر سایت تجاری خوبی باعث می شود تا مشتریان بالقوه و فعلی ارتباط برقرار کنند ، بنابراین این یک ضرورت است. و از آنجا که می توانید زمینه ها را شخصی سازی کنید ، هیچ بهانه ای وجود ندارد. فرم را متناسب با شغل خود تنظیم کنید. آسان.

دکمه های AddThis را به اشتراک بگذارید

دکمه های AddThis را به اشتراک بگذارید

اینجا پلاگین های به اشتراک گذاری اجتماعی زیادی وجود دارد ، اما فکر می کنم واقعاً خوب است دکمه های AddThis را به اشتراک بگذارید. کار با بیش از 330 شبکه اجتماعی و سایت های نشانه گذاری اجتماعی پیکربندی شده است. همه biggies در این لیست گنجانده شده است. می توانید آن را تنظیم کنید تا این دکمه ها تقریباً در هر جایی از پست های شما ، از جمله پست های بالا و پایین ظاهر شوند.

اگر ثبت نام کرده اید AddThis.com حساب ، شما می توانید به آماری درباره نحوه به اشتراک گذاری محتوای خود دسترسی پیدا کنید. AddThis افزونه های دیگری نیز برای ادغام اجتماعی دارد ، که ارزش بررسی آنها را نیز دارند دکمه های AddThis را دنبال کنید, که یا در بالای صفحه اصلی شما یا در سمت چپ هر صفحه ظاهر می شوند, نوار خوش آمدید AddThis, که نواری را در بالای صفحه نمایش می دهد که به دلیل تنظیمات شبکه های اجتماعی و موارد دیگر از بازدیدکنندگان استقبال می کند.

ورود به سیستم اجتماعی

ورود به سیستم اجتماعی

اگر تهیه یکپارچه ترین تجربه ممکن برای شما در اولویت قرار دارد ، لذت خواهید برد ورود به سیستم اجتماعی. این افزونه باعث می شود بازدیدکنندگان سایت شما مستقیم باشند تا با استفاده از پروفایل های شبکه های اجتماعی خود وارد سایت شوند و نظر خود را ترک کنند. ویجت و کد کوتاه مبتنی بر آن است ، بنابراین می توانید آن را در هر مکانی که می خواهید در سایت خود قرار دهید و با تمام سایتهای معروف مانند Facebook ، Twitter و Google+ کار کند. با BuddyPress نیز کار می کند ، بنابراین اگر همه در مورد ادغام اجتماعی هستید ، این افزونه برای شماست.

Digg Digg

Digg Digg

آخرین افزونه ای که امروز می خواهم درباره آن صحبت کنم ، هیچ کس دیگری نیست جز Digg Digg توسط بافر. نوار Floating Share در تعداد زیادی سایت در سراسر وب نمایش داده می شود و به نوعی اصلی ترین وردپرس تبدیل شده است. این نوار در سمت چپ صفحه نمایش داده می شود و همزمان با حرکت کاربر ، در بالای محتوا شناور می شود.

این دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی را برای طیف گسترده ای از سایت ها نمایش می دهد و می توانید کدام یک را انتخاب کنید و انتخاب کنید. برای نمونه گیری دقیق ، Digg Digg از Twitter ، Facebook Likes ، Facebook سهام ، LinkedIn ، Google +1 ، Buffer ، StumbleUpon ، Pinterest ، Tumblr و موارد دیگر پشتیبانی می کند. همچنین از بارگیری تنبل نیز استفاده می کند ، به این معنی که سایت شما دچار مشکل نخواهد شد. و اگر چیزی در نوار شناور ندارید ، می توانید دکمه ها را در بالا یا پایین پست های خود انتخاب کنید. انعطاف پذیری من بیشتر از همه دوست دارم.


رسانه های اجتماعی بیشتر و بیشتر به یک مؤلفه اساسی در اداره یک تجارت تبدیل می شوند. اگر می خواهید به صورت آنلاین موفق باشید ، به آن احتیاج دارید. در حالی که ممکن است ایجاد شبکه خود در همه شبکه های محبوب نگران کننده باشد ، کمترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بازدید کنندگان خود را با شما ارتباط برقرار کرده و مطالب خود را به اشتراک بگذارید. حتی اگر این همه کارهایی باشد که انجام می دهید ، باز هم بسیار بهتر از اکثر خواهید بود.

بنابراین به جای اینکه بازدیدکنندگان خود را به کارهای اضافی در پا انجام دهند و نمایه توییتر ، آدرس ایمیل یا مواردی را که از طریق جستجوی گوگل به دست آورده اید شکار کنید ، از افزونه های فوق استفاده کنید تا سایت تجاری شما حتی به نگاه اول اجتماعی تر شود. اجتماعات را در سایت ایجاد کنید. با شبکه های اجتماعی محبوب ادغام شوید. اجازه برقراری ارتباط آسان. اشتراک گذاری اجتماعی را فعال کنید. این موارد ضروری یک سایت مدرن است. و خوشبختانه برای شما ، داشتن سایت شما در وردپرس همه این موارد را کمی ساده تر می کند.

برای پیشرفت اجتماعی تر شدن سایت تجاری خود چه اقداماتی انجام داده اید؟ آیا از پلاگین های فوق استفاده می کنید یا از ابزارهای دیگر استفاده می کنید؟ من دوست دارم آنچه را که فکر می کنید بشنوم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map