چگونه با توسعه وردپرس شروع به کار کنیم

دو نوع از افراد وجود دارد که تصمیم می گیرند در توسعه وردپرس شرکت کنند.


نوع اول افراد ، افرادی هستند که از قبل به نوعی توسعه دهنده هستند و این تصمیم را می گیرند که در مورد وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنند. نوع دوم افراد ، افرادی هستند که تجربه کد نویسی واقعی ندارند اما باید با وب سایت فعلی وردپرس خود ارتباط برقرار کنند تا چیزی را که دوست ندارند تغییر دهند.

وردپرس یک رسانه عالی برای یادگیری بیشتر در مورد توسعه است به همین دلیل برای کسانی که چیزهایی را که لازم دارند یاد می گیرند مناسب است. به ویژه و همچنین به عنوان یک ابزار یادگیری برای توسعه دهندگان جدید به دلایل مختلف کار می کند.

بلوک های ساختمان وردپرس

چندین زبان برنامه نویسی مختلف وجود دارد که برای به دست آوردن بیشترین استفاده از توسعه وردپرس باید یاد بگیرید. در هسته آن ، WordPress روی یکی از رایج ترین زبان های برنامه نویسی در وب ، PHP ساخته شده است. همچنین از ابعاد گسترده HTML ، CSS و اندکی جاوا اسکریپت برای جنبه های مختلف استفاده می کند.

زبانها و استانداردهای رمزگذاری دیگری نیز وجود دارد (یعنی XML و MySQL) ، اما شما واقعاً لازم نیست در ابتدای سفر توسعه خود درباره آنها بسیار یاد بگیرید..

سه زبان اصلی که برای یادگرفتن برنامه نویسی WordPress باید یاد بگیرید (به ترتیب نزولی مشکلات و ضرورت ها) عبارتند از: PHP، CSS و HTML.

پی اچ پی چگونگی تعامل همه چیز در وردپرس را کنترل می کند و چگونه با پایگاه داده MySQL ارتباط برقرار می کند. می توان از آن برای ایجاد برخی عملکردهای شگفت انگیز استفاده کرد و زبان اصلی برای یادگیری هر جنبه وردپرس است.

مهمترین جنبه یادگیری CSS است. اینگونه است که وب سایت خود را سبک می کنید. اینگونه است که چگونه سایت خود را از سایر افراد موجود در وب متمایز می کنید. به دست آوردن این مهارت بسیار دشوار است و برای به دست آوردن بیشترین بهره از آن به مطالعه زیادی احتیاج دارید.

HTML ساختاری است که توابع ایجاد شده در PHP و یک ظاهر طراحی شده توسط CSS در اطراف ساخته شده است. یادگیری زبان ساده ترین است اما در ایجاد یک وب سایت به خوبی ساخته شده بسیار مهم است.

Javascript چهارمین زبانی است که می توانید با استفاده از وردپرس یاد بگیرید. این یکی نیست که لازم باشد در ابتدای سفر به توسعه وردپرس با خود مشغول شوید ، اما ارزش این را دارد که یک بار راحت باشید با سه مورد دیگر.

مسیرهای توسعه برای کاوش

اگر شما علاقه مند به یادگیری توسعه وردپرس هستید ، سه مسیر اصلی وجود دارد.

توسعه تم

توسعه تم رایج ترین ورود به توسعه وردپرس است. بیشتر توسعه دهندگان WordPress روند یادگیری خود را با مضامین شروع می کنند. این که آیا شما موضوعی دارید که به دلایلی نیاز به سفارشی سازی دیگری دارد یا تصمیم دارید موضوع خود را ایجاد کنید ، این مکان بسیار خوبی برای شروع است..

توسعه تم شامل هر سه زبان اصلی توسعه است و شما می آموزید که چگونه WordPress با همه جنبه های مختلف آن ادغام می شود. این همراه با پاداش اضافه شده به شما امکان می دهد کد را برای سایر موضوعات مشاهده کنید و یاد بگیرید که چگونه آنها در کنار هم قرار گرفته اند.

ایجاد یک موضوع از ابتدا یک روش عالی برای یادگیری هر جنبه وردپرس است.

توسعه پلاگین

ایجاد یک افزونه معمولاً کاری نیست که توسط کسانی انجام می شود که با برنامه نویسی با سایت خود کد نویسی را شروع می کنند. خیلی زیاد است که می تواند با یک افزونه بد نوشته شده برای مبتدیان کاملاً اشتباه باشد.

کسانی که دانش قبلی در PHP دارند و به دنبال حل مسئله خاصی هستند که با وردپرس تجربه می کنند ، احتمالاً از ابتدا این مسیر را دنبال می کنند. عامل اصلی در توسعه افزونه ها این است که شما فقط با تصورات خود محدود هستید.

با افزونه های خوب می توانید نصب پیش فرض وردپرس را به هر چیزی تغییر دهید. افزونه های مثال که در حال حاضر در دسترس است شامل انجمن ها ، شبکه های اجتماعی ، سایت های عضویت و موارد دیگر است.

توسعه نرم افزار هسته

این برای ضعف قلب نیست.

درگیر شدن با توسعه نرم افزار اصلی برای وردپرس مهارت زیادی لازم دارد. این چیزی نیست که باید توسط افراد بدون تجربه قبلی پی اچ پی تلاش شود.

منابع یادگیری

کسب و کار آموزش LearnDash خود را با مربیان چندگانه رشد دهید

اگرچه توسعه وردپرس می تواند دشوار باشد ، تعداد زیادی از منابع در سراسر وب وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند با هر مشکلی که پیش رو دارید.

اگر به چیزی گیر کرده باشید ، راه حل موجود است. اینجاست که باید شروع به جستجو کنید.

Codex

وردپرس Codex باید اولین توقف برای هرگونه سؤال در زمینه توسعه باشد.

این یک منبع خارق العاده است که جزئیات هر عملکرد و قطعه ای از کد در نرم افزار وردپرس را نشان می دهد. این شامل مقالات و آموزشهای زیادی برای شروع کار با وردپرس است و مسلماً منبع نهایی موضوع است.

آموزشها

برای شروع کار با توسعه وردپرس ، آموزشهای گسترده ای در اینترنت وجود دارد. ما تعداد زیادی از آنها را در وبلاگ وردپرس خود داریم. تعداد زیادی آموزش رایگان وجود دارد که می توانید آنها را مطالعه کنید ، اما چندین دوره و آموزش عالی نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید (.

و همچنین آموزش های لازم برای یادگیری در مورد توسعه عمومی ، تعدادی از آموزش های خاص نیز وجود دارد که نحوه انجام کارهای مختلف را به شما آموزش می دهد. جستجوی سریع Google ، مطالب خواندن را به شما ارزانی خواهد داشت.

انجمن ها

تعدادی تالار گفتگو مخصوصاً برای توسعه دهندگان وجود دارد. همه آنها ارزش خواندن منظم ندارند اما مکان مناسبی برای پرسیدن سؤالاتی درباره مشکلات شما هستند. همه پاسخ هایی که دریافت می کنید ارزشمند نخواهند بود اما می توانند مکانهای سریع و مفیدی برای پاسخ به سؤالات خاص باشند.

وجود دارد انجمن های خاص وردپرس, یا انجمن های عمومی توسعه دهنده مانند سرریز پشته برای شما تحقیق کنید ارزش آن را دارد تا یک فروم را پیدا کنید که مناسب شما باشد و از کاربران باتجربه تر سؤال کنید.

شرکت در انجمن

انجمن وردپرس مکانی فعال و پر جنب و جوش است که می توانید همه چیز را در آنجا یاد بگیرید تا در مورد نرم افزار بدانید. این فقط با رمزگذارها پر نمی شود. انجمن وردپرس شامل طراحان ، مترجمان ، نویسندگان مستندات و بسیاری از افراد دیگر است که همه آنها می توانند دیدگاه متفاوتی در مورد جستجوی توسعه شما ارائه دهند.

روش های زیادی برای شرکت در انجمن وردپرس وجود دارد. می توانید از نسخه های نرم افزار بتا استفاده کرده و بازخورد خود را تهیه کنید. شما می توانید با توسعه دهندگان فعلی افزونه صحبت کنید و مهارت های برنامه نویسی خود را به شما قرض دهید یا به تست کمک کرده و نسخه های جدید را حل کنید.

یک مقاله عالی در Codex درباره مشارکت در وردپرس وجود دارد و اگر می خواهید درگیر شوید ، ارزش خواندن دارد. اگر فکر می کنید خلاقانه ، راهی برای پس دادن به جامعه وجود خواهد داشت.

نتیجه

یادگیری در مورد توسعه وردپرس یک کار دشوار و وقت گیر است ، اما می تواند بسیار با ارزش باشد. اگر زمان یادگیری نرم افزار به طول انجامید ، می توانید از بسیاری جهات وب سایت وردپرس خود را شکل دهید.

این که آیا شما مضامین خود را توسعه می دهید ، افزونه ای را به مخزن وردپرس معرفی کنید یا در توسعه آینده نرم افزار اصلی درگیر شوید ، غواصی کردن و درگیر شدن در انجمن وردپرس به نوعی به شما کمک می کند تا خیلی سریعتر پیشرفت کنید..

آیا اخیراً سفر خود را به سمت توسعه وردپرس آغاز کرده اید ، یا این چیزی است که امیدوارید به زودی شروع کنید؟ اگر یک توسعه دهنده با تجربه وردپرس هستید ، چگونه به افراد توصیه می کنید شروع کنند؟ دوست داریم افکار شما را در نظرات بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map