حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: ایجاد شغل خود

 1. 1. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: هاستینگ
 2. 2. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: مضامین ، افزونه ها ، محصولات و خدمات
 3. 3. در حال خواندن: حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: ایجاد شغل خود
 4. 4. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: برندسازی و بازاریابی

ایجاد هر نوع مشاغل آنلاین ، مستلزم آمادگی کامل و طرحی برای امکان سنجی است. اگر می خواهید یک تجارت را راه اندازی کنید ، باید چند هدف را تعیین کنید:


 • کوتاه مدت (ایجاد محصولات و خدمات ، ایجاد ترافیک بیشتر ، تبلیغات و مارک های بیشتر از طریق بازاریابی و مارک تجاری)
 • بلند مدت (دستیابی به یک مدل کسب و کار پایدار از طریق نمایش تخصص و ایجاد ارتباطات)

چابک بودن برای مطابقت با روندهای جدید نشان دهنده یکی از مهمترین مهارتهای تجاری این روزها است. همواره ایستادگی در مقابل رقابت مهم بوده است ، اما امروز بیشتر از گذشته آشکار است ، بیشتر به دلیل تغییرات سریع در دنیای IT. دنیای مجازی در حال غلبه بر تاج و تخت مشاغل از مشاغل ملموس در دنیای واقعی است. و راه بهتری برای شروع حضور در مشاغل آنلاین شما وجود ندارد تا راه اندازی مشاغل وردپرس خود.

نوشتن وبلاگ

یک تجارت وردپرس می تواند با ایجاد افزونه های جدید ، مضامین ، راه حل های طراحی سفارشی یا پشتیبانی از آن سر و کار داشته باشد ، اما همچنین می تواند به شروع وبلاگ شما که از WordPress به عنوان موضوع اصلی استفاده می کند ، کمک کند و به دیگران کمک کند تا از آن استفاده کنند..

اگر می خواهید یک وبلاگ مطمئن و پرمحتوا بنویسید ، همیشه به آنچه می دانید بهتر است بپیوندید. بهتر است وبلاگ و شغل شما با وب سایت شما مرتبط باشند. گاهی اوقات وبلاگ می بینم که در یک دامنه فرعی قرار دارد ، خوب است ، اما از مارک تجاری مشابه وب سایت استفاده نمی کند.

هنگامی که به فکر شغل تجاری هستید ، همیشه یک منبع قابل اعتماد باشید. بازدید کنندگان و خوانندگان توجه بیشتری به وبلاگ معلمی می کنند که توسط یک معلم نوشته شده است تا شخص دیگری. بنابراین ، شما باید تا حد امکان در مورد تجربه دست اول خود بنویسید. می توان داستانهای دیگران را به عنوان پیوند درج کرد و ممکن است این افراد بعدا با شما ارتباط برقرار کنند. مهم نیست که جهان چگونه تغییر می کند ، داستان های واقعی ، واقعی و واقعی همیشه به اشتراک گذاشته می شوند.

به همین دلیل است که محتوای وبلاگ اصلی و آگاه از اهمیت بیشتری برخوردار است. نوشتن در مورد تجربیات خود بسیار ساده تر و بهتر است تا نوشتن در موضوعات “داغ” که کمی درباره آنها می دانید. با افرادی که واقعاً علاقه مند به آنچه علاقه مند هستید و این با مخاطبان هدفمندتر برابر است آشنا می شوید.

تبدیل شدن به یک حرفه ای در وردپرس بدان معنی است که شما باید در آنچه علاقه مند هستید و به طور مداوم به خود و دیگران آموزش دهید ، تخصص دهید..

لمس شخصی

سفارشی کردن-وردپرس-تم

همه وبلاگ نویسان و صاحبان مشاغل موفق می دانند که مشتریان یا مخاطبان آنها هنگام آشکار شدن از آنها قدردانی می کنند. با این کار به مخاطبان خود نشان می دهید که با آنها صمیمانه و صریح هستید. اگر آن را با یک تمبر شخصی علامت گذاری کنید ، مردم بیشتر به نظر و یادآوری شما توجه خواهند کرد.

در هر نوع مشاغل افرادی وجود دارند که این کار را انجام می دهند زیرا هیچ چیز بهتری در افق وجود ندارد و پس از آن ، کسانی هستند که واقعاً از کارشان لذت می برند و همیشه سعی می کنند مهارت های خود را بهبود بخشند.

استفاده از WordPress برای نوشتن در مورد شغل خود تأثیرات به مراتب بهتری خواهد داشت و اگر متعلق به دومی باشید ، بسیار لذت خواهید برد. دقیقاً مانند وقتی که شما به یک مبهوت می روید و احساس می کنید که گروه موسیقی چاقویی را تجربه کرده است یا آنچه را که انجام می دهند احساس می کنید یا این کار را به صورت روتین انجام می دهند ، مخاطبان شما احساسات شما را احساس می کنند. اصیل و شفاف بودن در کار شما به شما کمک و بازخورد بیشتری از افرادی که از وبلاگ شما بازدید می کنند یا از ابزارهای وردپرس خود استفاده می کنند.

علاوه بر اضافه کردن شخصیت خود به وبلاگ خود ، باید آن را از طریق طراحی وبلاگ خود نشان دهید. هزاران ابزار عالی وجود دارد که می توانید برای سفارشی کردن موضوع وردپرس خود استفاده کنید و سایت وردپرس خود را مجزا کنید. این راهی آسان برای ساختن برند و تجارت شما بدون تلاش زیاد است.

زیبایی اشتراک گذاری

اگرچه در دنیای شرکت ها مردم هنوز مسابقه موش را اداره می کنند ، دنیای اینترنت غالباً داستانی متفاوت می نویسد. نه تنها به دلیل محبوبیت رسانه های اجتماعی ، کلمه کلیدی اینترنت امروز به اشتراک گذاری است. هزاران وب سایت و وبلاگ اطلاعات و دانش را از بین می برد. اینترنت وقتی فرهنگ فرهنگ اشتراك اطلاعات را می گیرد ، واقعاً یك انقلاب جهانی را نادیده گرفته است.

افراد برای یادگیری زبانهای مختلف ، تقویت مهارت های رایانه ای و انجام کارهای دیگر ، دروس رایگان خود ساخته را بارگیری می کنند. بنابراین ، هنگام نوشتن برای و یا در مورد شغل خود در وردپرس ، برخی از استراتژی های موفق خود را که برای شما و تجارتتان خوب کار کرده اند به اشتراک بگذارید.

از طرف دیگر ، احساس راحتی کنید که در مورد برخی از شکستها یا خطاها نیز به مخاطبان خود بگویید. این به آنها در کارهای آینده خود کمک خواهد کرد و شما نیز اعتماد آنها را جلب خواهید کرد. با ارتباط با افراد مختلف و وبلاگهای آنها ، شما همچنین چیزی از پیروزی ها و شکست های آنها خواهید آموخت. علاوه بر آن ، اگر ارزیابی اخیر داشته اید ، به آن رویدادها یا وب سایتهایی که کار شما منتشر شده یا قدردانی شده است ، پیوند دهید..

کل ایده وجود سرویس هایی مانند وردپرس ، پیوند دادن افراد به ایجاد جامعه عظیمی است که افکار و مهارت های آنها را به اشتراک می گذارد ، در حالی که در عین حال یادگیری از یکدیگر را حفظ می کنند.

اصل ارتباطات

ما قبلاً به معنای تجارت به این ضعف اشاره کرده ایم. بسیاری از ما چیزهای مختلفی را امتحان کرده ایم و متوجه شده ایم که باید کاملاً به دنبال چیز دیگری برویم. وقتی در مورد زمینه ارتباطات اینترنتی صحبت می کنیم ، از بسیاری جهات می توان آن را بهبود بخشید ، اما جوهر ارتباط خوب در درون فرد نهفته است.

ممکن است در ابتدا ایجاد محتوا و مشارکت در بحث های سازنده برای شما دشوار باشد ، اما با این کار چیزهای زیادی را می آموزید که خود و تجارت وردپرس را چگونه انجام می دهید. مثل صحبت با یک دوست است ، هنگامی که نگرانی های خود را با دیگران به اشتراک گذاشتید ، می توانید مسیر درست را ببینید.

تا آنجا که می توانید اشکال مختلف ایجاد محتوا را امتحان کنید:

 • نوشته شده (متن ، چگونه- TOS ، تبلیغاتی و انتقادی ، انجمن های WordPress.org)
 • ویژوال (اینفوگرافیک ، آموزش های ویدئویی ، تخته های سفید)

ارتباطات خوب به معنای آمادگی برای پاسخ دادن به خوانندگان یا کاربران محصولات و خدمات شما است. اگر موضوعی برای وردپرس ایجاد کرده اید و از کاربران بازخورد دریافت کرده اید ، باید برای کمک به آنها در حل مشکلات احتمالی باشید یا همیشه از آنها بخاطر تمجید و انتقاد تشکر کنید. از رسانه های اجتماعی برای ارتقاء کار و پیشرفت در طاقچه خود استفاده کنید ، اما از فیس بوک یا توییتر انتظار معجزه ندارید. آنها دقیقاً مانند آتش هستند – بندگان خوب ، اما استادان بد. بگذارید آنها برای شما کار کنند و نه برعکس. در اینجا می توانید ابزارهایی را برای افزایش تعامل در وب سایت وردپرس خود پیدا کنید.

برو کسب و کار آنلاین خود را تأسیس کنید

بازرگان با لپ تاپ در دفتر

وردپرس برای ساده کردن تجارت آنلاین شما فوق العاده است. اگر می خواهید در مورد چگونگی سودمندی محصولات و خدمات خود بنویسید ، مطمئناً نیاز دارید که یک وبلاگ عالی با داستانهای واقعی و مطالعات موردی داشته باشید. خصوصیات اصلی کسب و کار وردپرس شما باید:

 • اعتبار و اقتدار از طریق نمایش تخصص شما از طریق محصولات ، خدمات و یک وبلاگ عالی
 • در برقراری ارتباط با مشتریان و بازدید کنندگان ، دوستانه و صمیمانه باشید
 • پشتیبانی به موقع

ایجاد سؤالات متداول و مستندات بر اساس بازخورد کاربران شما یکی دیگر از راههای عالی برای دستیابی به مطالب بیشتر و آسان تر کردن زندگی (و شما) است. برای ابزارهایی که می توانند به شما در ایجاد تجارت وردپرس کمک کنند ، می توانید به وبلاگ WPExplorer مراجعه کرده و هر آنچه را که احتمالاً نیاز دارید پیدا کنید.

با ایده های جدید باز بمانید و خواهید دید که با گوش دادن به مشتریان ، تجارت خود را به مکانی بهتر برای همه تبدیل خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map