در هنگام استخدام یک نویسنده مستقل برای وبلاگ وردپرس خود به دنبال چه چیزی باشید

داشتن یک نویسنده مستقل با کیفیت بالا مقالاتی را برای وبلاگ شما تولید می کند می تواند مزایای بی شماری را به همراه آورد. مقالات کاملاً تحقیق و نوشته شده به افزایش ترافیک سایت شما و ایجاد جامعه ای از خوانندگان مشغول کمک می کند. استخدام نویسندگان یک هزینه عادی برای ساختن یک وب سایت وردپرس است و با ارسال برخی پست های دیگر وقت شما را آزاد می کند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا تلاش های خود را در زمینه های دیگر مشاغل متمرکز کنید. اما چگونه می توانید در جستجوی و حفظ یک فریلنسر موفق و مطمئن باشید?


در این مقاله بحث خواهیم کرد که در کجا می توانید یک نویسنده مستقل پیدا کنید و در هنگام استخدام یکی از آنها را جستجو کنید. نکته مهم این است که ما قبل از شروع نوشتن برای شما ، در مورد شرایطی که باید با یک فریلنسر صحبت کنید ، فکر خواهیم کرد.

از کجا می توانم یک نویسنده مستقل را پیدا کنیم

راه های بسیاری برای پیدا کردن یک نویسنده مستقل وجود دارد ، و تعداد زیادی از نویسندگان در آنجا وجود دارند که در انتظار یافتن آنها هستند. با این حال ، نکته اصلی این است که در جای مناسب جستجو کنید ، بنابراین در پایان با یک نویسنده با کیفیت بالا ، مناسب برای طاقچه خود مواجه خواهید شد.

قرار دادن یک آگهی
کار

یکی از راه های پیدا کردن یک نویسنده مستقل ، قرار دادن آگهی در سایت برجسته مانند کار کردن, PeoplePerHour, یا Blogger Pro. این سایت ها تعداد زیادی از آزادکارها دارند که به طور منظم صفحات خود را جستجو می کنند تا به دنبال حشرات باشند. بسته به آنچه می خواهید ، ممکن است شخصی را پیدا کنید که مهارت مناسب خود را در یکی از این سایت ها تنظیم کند.

با این حال ، تبلیغات برای یک مترجم آزاد می تواند یک روند طولانی باشد. در پاسخ به آگهی خود توسط متقاضیان مورد هجوم قرار می گیرید. در بین نامزدها ، ممکن است شخصی بسیار مناسب برای وبلاگ شما باشد. پاسخ های نامناسب زیادی نیز وجود خواهد داشت ، با این که افراد شانس خود را در زمینه ای از نوشتن که تجربه ای در این زمینه ندارند تجربه می کنند. اغلب شناسایی بهترین نویسندگان می تواند بسیار وقت گیر باشد..

به جستجوی نویسندگان بپردازید

جعبه نویسنده

جستجوی نویسندگان گاهی می تواند راهی بهتر برای یافتن مترجمان با کیفیت بالا باشد. به وبلاگ های طاقچه خود نگاه کنید تا ببینید چه کسی روی آنها می نویسد. جعبههای زیستی نویسنده را در انتهای مقاله بررسی کنید ، زیرا این موارد معمولاً دارای پیوندی به وب سایت نویسنده هستند.

جستجوی Google روش دیگری برای یافتن یک نویسنده مستقل است. با جستجوی نویسندگان مستقل در زمینه خود ، ممکن است مجموعه ای از وب سایت های نویسنده وجود داشته باشد که بتوانید آنها را مرور کنید.

در هنگام استخدام یک نویسنده مستقل چه باید جستجو کنید

هنگام انتخاب یک نویسنده مستقل ، ابتدا به وب سایت خود نگاه کنید تا به آنچه انجام می دهند و آنچه ارائه می دهند ، احساساتی بدست آورید. اگر در اولین برداشت ها ، آنها با وبلاگ شما و نیازهای آن سازگار باشند ، پس می توانید با بررسی های بیشتر ادامه دهید.

صفحه نمونه کارها

صفحه نمونه کارها

در هنگام استخدام یک نویسنده مستقل ، شما به طور ایده آل می خواهید کسی که در زمینه شما تجربه دارد. با این حال ، اگر این امکان پذیر نیست ، باید بررسی کنید که حداقل آنها به استاندارد مورد نظر شما بنویسند.

آ صفحه نمونه کارها در وب سایت نویسنده مجموعه ای از کارهایشان را نمایش می دهد. باید کار را از سایتهای مختلف و در صورت امکان از ژانرهای مختلف نشان داد. در اینجا شما می توانید سبک و کیفیت آنها را سنجیده و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا این نویسنده مناسب سایت شماست یا خیر؟.

در صورت امکان همیشه سعی کنید قبل از تماس با آنها به صفحه نمونه کارها نویسنده بنگرید. اگر معلوم شود که شما علاقه ای به کار آنها ندارید ، می تواند باعث صرفه جویی در شما و آنها شود.

توصیفات را بخوانید

صفحه توصیفی

اکثر وب سایت های نویسندگان یک صفحه توصیف را در بر می گیرند. این به شما کمک می کند نویسنده را درک کنید که اگر با کارهایی که می کند معتبر ، دقیق و دقیق باشد ، با او کار کند..

با این حال ، اگر وب سایت نویسنده توصیفات زیادی نداشته باشد ، از بین نرود. اگر کار در صفحه نمونه کارها از کیفیت بالایی برخوردار باشد ، می توان از توصیفات صرف نظر کرد.

قیمت و در دسترس بودن را بررسی کنید

فریلنسرها همه قیمت بالپیک خود را برای آنها می نویسند. بسته به آنچه شما درخواست می کنید یا آنچه را ترجیح می دهید ، نقل قول در هر مقاله یا هر کلمه خواهد بود. همیشه نرخ آنها را از طریق ایمیل اولیه بخواهید تا وقت تلف نشود. آنها ممکن است یک نویسنده شگفت انگیز باشند ، اما اگر نتوانید قیمت های آنها را بپردازید ، دیگر هیچ نکته ای وجود نخواهد داشت.

هرگز سعی نکنید بیش از حد از نرخ نویسنده کم نکنید. اگرچه ممکن است آنها با قیمت پایین تر شما موافقت کنند ، شما کار نمی کنید اولویت اصلی آنها باشد. و هنگامی که یک پرداخت هزینه بهتر به شما کمک می کند ، شما اولین مشتری می شوید که از بین می روید.

و همچنین قیمت ، همیشه در مورد در دسترس بودن نویسنده سؤال کنید ، یا این را انتخاب کنید که به چه ترتیب می خواهید. بسیاری از نویسندگان بسیار شلوغ هستند ، اما کار منظم را بر اساس مقالات اولویت بندی می کنند. اگر ماهانه کار ارائه می دهید ، نویسنده ممکن است برنامه خود را دوباره بکار بگیرد تا بتواند فضایی را برای شما ایجاد کند.

قبل از استفاده از آنها ، با یک فریلنسر صحبت کنید

هنگامی که یک فریلنسر پیدا کردید که فکر می کنید برای وب سایت شما مناسب است ، وقت آن است که درباره موارد اضافی که برای ایجاد یک رابطه کاری صاف ایجاد می شود بحث کنید..

ارتباطات
اسکایپ

پیش از این صحبت کنید که چگونه می خواهید با نویسنده خود در ارتباط باشید. آیا می خواهید یک تاریخ اسکایپ ماهانه را ببینید؟ آیا شرکت شما از Slack یا Trello استفاده می کند؟ اگر هیچ یک از شما یک اولویت نداشته باشید ، ایمیل کافی خواهد بود.
دستورالعمل ها

در مورد آنچه می خواهید دستورالعمل های واضحی داشته باشید. بسیاری از کارفرمایان برای نویسندگان خود یک راهنمای سبک ایجاد می کنند ، بنابراین مشخص است که چه چیزی انتظار می رود. این باید شامل مواردی مانند انواع عنوان و اندازه تصویر و غیره باشد. این به افزایش شانس دستیابی به آنچه می خواهید در مقاله پایان یافته کمک می کند..

مهلت

برخی از کارفرمایان دوست دارند مقاله ای را در تاریخ مشخص ارائه دهند. برخی دیگر فقط خوشحال هستند که مقاله ها تا پایان ماه ارائه می شوند. اگر یک جدول زمانی خاص دارید ، پس از آن به نویسنده خود اطلاع دهید و به ترتیبی بروید که متناسب با هر دوی شما باشد.

بازنگری

اگر مشکلی در این زمینه وجود دارد ، نویسنده شما قبل از اینكه در مقاله ای تجدید نظر كند ، از قبل بررسی كنید. در صورت لزوم بیشتر نویسندگان مقاله ای را مرور می کنند. با این حال ، اگر مرتباً مقالات را برمی گردانید ، باید دوباره بررسی کنید که آیا نویسنده شما واقعاً از نظر وبلاگ شما متناسب است ، یا اگر خیلی بدخواه هستید.

موارد اضافی

اگر موارد اضافی وجود دارد که می خواهید نویسنده شما ، به جز نوشتار ، آن را تکمیل کند ، در ابتدا آن را روشن کنید. آیا می خواهید آنها در وبلاگ خود به نظرات خود پاسخ دهند یا کارهای خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند؟ بیشتر نویسندگان از انجام این کار خوشحال می شوند ، اما باید در ابتدا مورد بحث قرار گیرد تا همه در انتظارات روشن باشند.

نوشتن داستان

بیشتر نویسندگان ترجیح می دهند مطالب را تحت نام خود منتشر کنند. یک جعبه بیوگرافی نویسنده در زیر هر مقاله ، شامل اطلاعات شخصی و پیوندی به وب سایت آنها ، روشی عادی است. اگر می خواهید شخصی برای شما ایجاد کند ، پس از برقراری ارتباط با نویسنده ، باید این را مشخص کنید. شاید لازم باشد که هزینه‌ای بیشتر برای شخصی بپردازید که بتواند تحت نام شما بنویسد ، بنابراین این موضوع را زودتر بحث کنید.

روش پرداخت

همیشه قبل از شروع هرگونه نوشتن ، روش پرداخت را بررسی کنید. بیشتر نویسندگان مستقل از PayPal استفاده می کنند ، بنابراین اگر از روش پرداخت دیگری استفاده می کنید ابتدا با آنها بررسی کنید که گزینه مناسب است. به یاد داشته باشید ، برخی نویسندگان مستقل آزاد در خارج از کشور زندگی می کنند و به حساب های بانکی ایالات متحده دسترسی ندارند.

همچنین بررسی کنید که نویسنده شما مایل به پرداخت آن است. برخی خوشحال هستند که فاکتور را در پایان ماه ارسال می کنند. دیگران خواهان پرداخت هفتگی یا بعد از هر مقاله هستند. اگر آنها از پیش پرداخت می خواهند ، اطمینان حاصل كنید كه در ابتدا با این ترتیب راحت هستید.

مقاله آزمایش را بخواهید

اگر شما نوع محتاطی هستید ، بیش از حد قابل قبول است که از نویسنده بخواهید مقاله آزمایشی تولید کند. این یک مقاله یک طرفه برای بررسی کیفیت کار آنها است. اگر از نتایج راضی هستید ، می توانید آن را منتشر کنید ، و سپس با نویسنده در پست های آینده همکاری کنید. اگر شما علاقه مند به پایین رفتن از مسیر مقاله مقاله هستید ، این را بخاطر بسپار که همیشه باید مبلغی را برای پرداخت یک نویسنده برای یک تستر پیشنهاد دهید.

افکار نهایی

یک نویسنده مستقل و با کیفیت بالا و قابل اعتماد است که ارزش وزن آنها در طلا است. بنابراین پس از پیدا کردن یکی ، اطمینان حاصل کنید که آنها را نگه دارید. به طور مرتب با آنها وارد شوید ، به آنها بازخورد مفیدی بدهید و به موقع به آنها پرداخت کنید.

و به یاد داشته باشید ، نرخ نویسندگان به مرور زمان بالا می رود. اگر نویسنده آزاده ای دارید که می خواهید روی آن بمانید و مدتی است که برای شما کار کرده است ، حتماً افزایش حقوق را به آنها پیشنهاد دهید.

تجربه شما در زمینه کار با نویسنده آزاد چیست؟ لطفا در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map