درهم و برهمی سایت را به حداقل برسانید و تعامل را با برگه هایی برای وردپرس بهبود بخشید

هر کاری که می توانید برای ساده سازی سایت خود انجام دهید چیز خوبی است. از این گذشته ، هرچه بازدیدکنندگان سایت کاری کمتری برای بدست آوردن اطلاعات مورد نظر خود انجام دهند ، بهتر می شوند. با این وجود ، اگر سایت شما از نظر ماهیت خود باید اطلاعات زیادی را در بر داشته باشد ، این یک چالش است. نتیجه نهایی چنین سایتهایی به طور معمول شامل افرادی با صفحات بسیار طولانی است که تقریباً هیچ کس در تمام طول آن و آنهایی که دارای یک صفحه هستند حرکت نمی کند که به طور مشابه ، تقریبا هیچ کس روی آن کلیک نخواهد کرد..


بنابراین ، گزینه جایگزینی برای یک صفحه فوق العاده طولانی یا صفحات خیلی زیاد چیست؟ چرا ، زبانه ها البته! و نگران نباشید – برای به دست آوردن زبانه ها در سایت خود ، نیازی به نبوغ کد نویسی نیست. پلاگین های زیادی در آنجا وجود دارند که این عملکرد را فعال می کنند. من چند تا از بهترین مواردی را گردآوری کرده ام که به شما کمک می کنند تا به سرعت و به راحتی مطالب زبانه شده را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

برگه‌های UI را ارسال کنید

برگه‌های UI را ارسال کنید

ارسال برگه UI افزودن برگه jQuery در محتوای شما ، اعم از ارسال ، صفحه یا انواع دیگر ارسال ، ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که کد های کوتاه را در ویرایشگر وارد کنید و زبانه ها را فعال کنید.

این افزونه شامل 24 تم UI مختلف است تا تطبیق با موضوع موجود شما آسانتر شود. یا اگر چیزهای خرد شده دارید ، یک شیوه نامه سفارشی ایجاد کنید تا ظاهر خود را بیشتر کرده و احساس خود را بیشتر کنید.

پس از نصب افزونه ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که روی دکمه مربوطه TinyMCE در ویرایشگر پست کلیک کنید تا کد کوتاه مناسب در آن وارد شود. با توجه به لیست رسمی وردپرس برای برگه های UI ، می توانید با استفاده از کدهای کوتاه زیر نیز مستقیماً زبانه ها را درج کنید:

[name name = ”نام برگه شما 1] محتوای برگه شما [/ برگه]
[name name = ”نام برگه شما 2 ″] محتوای برگه شما [/ برگه]
[name name = ”نام برگه شما 3] محتوای برگه شما [/ برگه]
[end_tabset]

برای وارد کردن HTML در این برگه ها راحت باشید. باید بدون مشکل رفتار کرد و مشاهده خواهید کرد محتوای شما نمایش داده می شود دقیقاً مانند هر مکان دیگری در سایت شما ، همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، در برگه موجود باشد.

برگه های پاسخگو آسان

برگه های پاسخگو آسان

افزونه دیگری که حتماً باید اضافه کنید که آیا می خواهید زبانه ها را به سایت خود اضافه کنید ، است یا خیر برگه های پاسخگو آسان. نه تنها سازگار با بوت استرپ 3.0 است ، بلکه دکمه های TinyMCE را نیز به ویرایشگر تصویری اضافه می کند ، و قرار دادن زبانه های پاسخگو را با کلیک روی یک دکمه بسیار ساده می کند..

پس از کلیک بر روی این دکمه ، یک صفحه تنظیمات باز می شود که به شما امکان می دهد رنگ را برای چندین جنبه مختلف از برگه ها از جمله عنوان ها ، زبانه های فعال ، شناور ، پس زمینه و موارد دیگر انتخاب کنید. همچنین می توانید برگه ها را تنظیم کنید تا در بالا یا پایین ظاهر شوند. این افزونه به دلیل اینکه چقدر ساده است راه اندازی و کار کردن سریع انجام شود ، یک مورد علاقه واقعی است.

برگه پاسخگو Tabby

برگه پاسخگو Tabby

اگر پاسخگویی یکی از نگرانی های اصلی شماست, برگه پاسخگو Tabby گزینه خوبی برای شماست. به سادگی ، این افزونه به شما امکان می دهد زبانه های پاسخگو را در پست ها و صفحات با استفاده از کد های کوتاه وارد کنید. این برنامه بیش از یک مجموعه از زبانه ها را در یک صفحه یا پست ساده پشتیبانی می کند و از jQuery برای ایجاد زبانه ها و اثر آکاردئون در صفحه های کوچکتر استفاده می کند. همچنین می توانید با صفحه کلید خود به زبانه ها دسترسی پیدا کنید.

برای درج زبانه ها ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که دو کد کوتاه را وارد کنید: [tabby] و [tabbyending]. به طور خاص ، شما برای تنظیم نام برگه از [tabby title = “tabname”] استفاده می کنید. سپس مطالبی را که باید در این برگه از جمله هر HTML که دوست دارید درج کنید. در صورت تمایل می توانید برگه های بیشتری وارد کنید. سپس برای پایان دادن به آن مجموعه از برگه ها ، از بسته کوتاه [tabbyending] برای بستن گروه برگه استفاده کنید.

اکنون ، اگر می خواهید در این برگه ها سبک ایجاد کنید ، باید کمی بیشتر وارد کد شوید. با توجه به صفحه فهرست وردپرس این افزونه ، باید شیوه نامه این افزونه را در یک موضوع کودک کپی کنید و در سبک مناسب برگه یا سبک آکاردئون تغییراتی ایجاد کنید..

ابزارک در زبانه ها

بعضی اوقات ، نیازهای شما در برگه های فردی کمی پیچیده تر است. برای این موارد ، وجود دارد ابزارک در زبانه ها افزونه این امکان را به شما می دهد تا ابزارک های مورد نظر خود را ، همه در برگه ها قرار دهید تا در فضای خود صرفه جویی کنید و یک تجربه سازمان یافته تر را در وب سایت خود ایجاد کنید. دارای کاربردهای زیادی است.

به عنوان مثال ، شما ممکن است انتخاب کنید برای استفاده از زبانه ها برای نمایش ابزارهای پیام های اخیر و نظرات اخیر. برای دور کردن صفحه نمایش برگه می توانید به دسته بندی ها اضافه کنید. یا می توانید یک گروه از زبانه ها را به ویدجت های تعبیه شده در رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک مانند جعبه ، فید توییتر ، Google+ ، صفحه کلید Pinterest و غیره اختصاص دهید..

یک مورد که من واقعاً در مورد ابزارک در زبانه ها دوست دارم این است که سبک های خاص خود را شامل نمی شود ، این اجازه می دهد تا توسط موضوع شما طراحی شود. زبانه ها درست با سایت شما ترکیب می شوند و به نظر می رسد که متعلق به آنها باشند.

عناوین زبانه ها نیز قابل پیمایش هستند ، که جایگزین خوبی برای رویکرد سنتی انباشته شده است. گزینه های انیمیشن برای انتقال بین ابزارک ها نیز وجود دارد ، و می توانید چند ثانیه از حرکت بین یک برگه به ​​برگه دیگر منتظر بمانید.

مانند سایر افزونه های برگه ای که در اینجا ذکر شده اند ، به لطف کد کوتاه [شوخ طبعی] به راحتی قابل جابجایی است.

WP UI – زبانه ها ، آکاردئون ها ، لغزنده ها

WP UI

آخرین افزونه ای که می خواهم در اینجا درباره آن صحبت کنم WP UI است – زبانه ها ، آکاردئون ها ، لغزنده ها. این افزونه نه تنها تعبیه زبانه ها در پست ها و صفحات را ساده می کند بلکه امکان ادغام ساده سایر سبک های قالب بندی مانند آکاردئون ها ، اسلایدها و دیالوگ ها را نیز فراهم می آورد. این افزونه توسط jQuery ساخته شده است و در صورت تمایل می توانید بیش از یک موضوع UI jQuery UI در هر صفحه استفاده کنید..

این همراه با یک صفحه گزینه های آسان برای استفاده است که تنظیم و استفاده را ساده می کند. همچنین می توانید منوها و دیالوگ های اختصاصی را برای ناوبری ساده تر اضافه کنید. مانند همه افزونه های فوق ، این یکی برای اجرای سریع سریع به کد های کوتاه متکی است. کد کوتاه [زبانه های wp] را می توان با آرگومان سبک به راحتی بهبود داد ، که می تواند در حدود 24 روش مختلف مانند “wpui-blue” اصلاح شود تا به زبانه ها نگاهی منسجم تر با موضوع شما ارائه شود..

برجسته واقعی این افزونه برای من ، با این وجود ، توانایی نمایش پست ها و فید ها در برگه ها یا آکاردئون ها است. کد کوتاه [wptabposts] است و به شما امکان می دهد پست ها را در یک سری برگه ها نمایش دهید. یا اگر می خواهید یک فید را در صفحه یا پست نمایش دهید ، فقط از کد [wpuifeeds] استفاده کنید. با توجه به لیست دایرکتوری وردپرس برای WP UI ، می توانید از [wpspoiler post = “3028”] برای نمایش فقط یک پست در این قالب تخصصی استفاده کنید.

کد کوتاه

کد های کوتاه نماد حداقل زبانه ها

البته ، اگر فقط به برگه های اولیه نیاز دارید ، حتماً افزونه Symple Shortcodes WordPress را که در اینجا در WPExplorer ساخته شده است ، در نظر بگیرید. این افزونه شامل چندین زبانه زیبا و دلپذیر است که می توانید در هر صفحه از سایت خود به علاوه بسیاری دیگر از ویژگیهای عالی سازماندهی مطالب استفاده کنید. اضافه کردن ستون ، ضامن ، آکاردئون و بسیاری از لهجه های دیگر (دکمه ها ، نمادهای اجتماعی و غیره).


اگرچه ممکن است در ابتدا پیچیده به نظر برسد ، روند اضافه شدن برگه به ​​سایت شما در واقع نسبتاً ساده است. افزونه های فوق باعث شده است که ضربه محکم و ناگهانی داشته باشد و نتیجه نهایی هم جذاب و هم کاربردی است. به نظر من خوب ارزش دارند بررسی کنند. بازدید کنندگان سایت شما به هر اندازه اطلاعات لازم را برای دسترسی به آنها بدون دسترسی به طراحی کلی دسترسی دارند ، دسترسی پیدا می کنند. این یک راه حل سریع برای سایت هایی است که منابع و مطالب زیادی دارند.

آیا در سایت خود از زبانه ها استفاده می کنید؟ در مورد هر یک از این افزونه ها ، به طور خاص چیست؟ اگر چنین است ، آیا آنها برای شما کار کرده اند؟ آیا روش دیگری برای درج زبانه ها در سایت خود پیدا کرده اید؟ من دوست دارم تجربه شما را با این ترفند عالی سازمانی در نظرات بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map