پست های وبلاگ قدیمی را برای رانندگی ترافیک بازیابی کنید

با بازیافت پست های قدیمی ترافیک بیشتری را به وبلاگ وردپرس خود هدایت کنید

به وب سایت (های) خود نگاهی بیندازید و در مورد تعداد پست های وبلاگ برای دسترسی آسان به صفحه اصلی فکر کنید. من مطمئن هستم که ممکن است چهار یا پنج مورد را ببینید ، یا شاید حتی تا ده یا چند مورد دیگر ، اما به محض اینکه پست های وبلاگ شما صفحه اصلی را ترک می کنند ، به پیوندی منتقل شده به صفحه دوم نتایج در Google شبیه می شوند: بی فایده.


اکنون با پست های وبلاگ هنوز می توانید با نتایج جستجوی ارگانیک و از طرف افرادی که از طریق وب سایت شما اسکن می شوند تا بایگانی خود را چک کنند ، ترافیک کنید ، بنابراین همه چیز از بین نمی رود. با این حال ، یک یا دو سال یک بار گذر توسط شما یک مخزن عظیم از پست های وبلاگ وردپرس وجود دارد که به ندرت نور روز را می بینید. این یک مشکل است ، زیرا شما در حال حاضر کار را گذاشته اید یا به نویسندگان دیگری برای ایجاد محتوا پرداخت کرده اید. چرا نمی توانید از پست ها استفاده کنید تا خوانندگان خود را درگیر کنید یا درآمد کسب کنید؟ بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید از پست های قدیمی وردپرس خود استفاده مجدد کنید.

1. آنها را از طریق رسانه های اجتماعی بازیافت کنید

اگر یک وب سایت راه اندازی می کنید ، احتمالاً برخی از حساب های رسانه های اجتماعی نیز دارید ، درست است؟ مسئله رسانه های اجتماعی این است که مدیریت کاملاً دردناک است. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها یک فرد یا تیم کاملاً جداگانه را برای اداره کل کار استخدام می کنند.

چرا با قرار دادن آن در حساب های رسانه های اجتماعی ، از محتوای وبلاگ قدیمی خود استفاده نمی کنید؟ شانس این است که افراد مختلفی را دنبال هر پلتفرم داشته باشید ، و مردم از دیدن چیزی که شاید دو یا سه سال پیش از دست داده اند قدردانی می کنند.

میسینگلتر

اطلاعات و بارگیری

انتخاب برتر ما برای خودکارسازی اشتراک اجتماعی شما Missinglettr است. این سرویس قدرتمند راهی آسان برای ایجاد و مدیریت برنامه بازاریابی اجتماعی شما است. Missinglettr به طور خودکار پست های رسانه های اجتماعی ایجاد می کند تا محتوای شما را در طول سال به اشتراک بگذارد. تنها کاری که باید انجام دهید تأیید این کمپین است. بعلاوه یک تقویم محتوا را که می توانید استفاده کنید برای پیگیری برنامه ریزی شده ایجاد می کند.

ارسال مطالب قدیمی - ارسال خودکار به رسانه های اجتماعی

گزینه خارق العاده دیگر افزونه Revive Old Post است که تمامی پست های قدیمی شما را ضبط کرده و به صورت خودکار توییت می کند. این افزونه به شما امکان می دهد برخی صفحات و ارسال ها را از چرخه حذف کنید ، اما این یک راه عالی برای فعال کردن توییتر خود در حین مواجهه با پست های قدیمی وبلاگ شماست.

به پست های قدیمی نگاه کنید و عکس ها را برای به اشتراک گذاشتن در Pinterest بگیرید. ببینید اگر می توانید عکسهای جذاب ایجاد کنید که افراد بیشتری را برای اشتراک گذاری ترغیب کند ، چند نفر حاضرند مقالات شما را پین کنند و تست کنند. همچنین می توانید پیوندهای قدیمی خود را تقریباً در مورد هر حساب رسانه اجتماعی به اشتراک بگذارید تا به ساخت پلتفرم خود و استفاده مجدد از محتوا کمک کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است در مورد گرفتن تصویری از دفاتر قبلی خود و به اشتراک گذاشتن آن در فیس بوک برای نگاه خنده دار به گذشته فکر کنید.

2. دریافت خبرنامه نامه الکترونیکی خود

وقتی خبرنامه را راه اندازی می کنید ، ابزارهای زیادی برای کمک به شما وجود دارد ، مانند MailChimp و AWeber. اگر شما در حال ایجاد لیست ایمیل در وب سایت خود نیستید ، اکنون کار خود را شروع کنید. این روش آزمایشی و واقعی برای نگه داشتن افراد در وب سایت شما و بازگرداندن آنها برای مطالعه و خرید بیشتر است.

MailChimp

متاسفانه ، فکر کردن به محتوای اصلی خبرنامه همیشه آسان نیست ، بنابراین چرا از مطالبی که در گذشته ایجاد کرده اید استفاده نکنید؟ پست های قدیمی شما برای ساخت خبرنامه مناسب است زیرا شما قبلاً کارهایی با کیفیت انجام داده اید و می دانید که مربوط به خوانندگان شما است.

3. همه چیز را در یک کتاب الکترونیکی کامپایل کنید

راه خوب دیگر برای استفاده مجدد از پست های قدیمی وبلاگ شما ، کامپایل کردن همه چیز و ایجاد کتاب الکترونیکی است. این یک روش جالب برای درآمدزایی اندک از وبلاگ شما و دسترسی به انجمن های دست نخورده مانند آمازون است.

هنگامی که شخصی به وب سایت شما مراجعه می کند ، همیشه مسیر مشخصی را برای شروع و از کجا شروع به کار ندارید. از آنجا که بیشتر مطالب را در وب سایت خود ایجاد کرده اید ، باید بتوانید تمام مقالات را به صورت یک توالی منسجم ، با انتقال و اطلاعات تکمیلی ، برای تبدیل کردن آن به کتاب جامعی ، کامپایل کنید..

Xpress را منتشر کنید

پس از تهیه کتاب خود می توانید یک جلد ایجاد کنید ، یک ویرایشگر را استخدام کنید و سپس آن را در وب سایت شخصی خود به فروش برسانید افزونه MyBookTable. به این ترتیب خوانندگان شما از کتابها آگاه هستند و می توانند آن را با افراد دیگر به اشتراک بگذارند. شما حتی می توانید با خوانندگان خود صادق باشید و به سادگی به آنها بگویید که این یک مجموعه از کل سایت شما است ، با برنامه های اضافی که خواندن آن را آسان تر می کند.

ممکن است برخی به این موضوع علاقه ای نداشته باشند ، اما برخی دیگر راحت می بینند زیرا نیازی به مرور در کل سایت شما نیست. این امر به ویژه برای افراد تازه وارد که از طریق وب سایت شما مرعوب شده اند ، بسیار مناسب است. لازم به ذکر نیست که می توانید در ازای آدرس های ایمیل ، کتاب را نیز به صورت رایگان هدیه دهید. این یک روش جالب برای ایجاد لیست شما و نگه داشتن مردم برای آینده است.

4- براساس یافته‌ها ، یک اینفوگرافیک یا ویدیو ایجاد کنید

این شانس خوبی وجود دارد که برخی از پست های وبلاگ شما در گذشته آموزش و نحوه چگونه افراد راهنما را از طریق یک روند خاص فنی راهنمایی کرده یا حتی به آنها چیزی مانند باغبانی در یک مکان شهری نشان می دهد. پست های وبلاگ برای برقراری ارتباط با هر ایده ای بسیار عالی هستند ، اما برخی از افراد ایده مصرف اطلاعات خود را از طریق سایر قالب ها دوست دارند.

به عنوان مثال ، من فقط در کار قدیمی خود فقط به ایستگاه های رادیویی و پادکست گوش می کردم زیرا مجبور بودم تمام روز برای تماس های فروش روی تلفن بنشینم. من نمی توانم روی خواندن مقاله تمرکز کنم و اگر رئیس من قصد پیاده شدن دارد ، یک ویدئو خیلی مبهم خواهد بود. همچنین برای دیگران فقط جذب اطلاعات با رسانه های مختلف کمی ساده تر است. به عنوان مثال ، اگر می توانم بین یک فیلم و یک پست وبلاگ انتخاب کنم ، من همیشه یک فیلم تصویری زیبا را انتخاب می کنم تا در این راه مرا راهنمایی کند.

وردپرس-اینفوگرافیک

پست های وبلاگ قدیمی خود را بگیرید و با تغییر نوع رسانه ، آنها را به محتوای تازه تبدیل کنید. پلاگین های تجسم داده های زیادی وجود دارد که به این کار کمک می کنند. اگر یک آموزش پست وبلاگی در مورد چگونگی کراوات کفش های خود دارید ، با یک میزبان کودک یک ویدیو ایجاد کنید تا بچه ها بتوانند ارتباط برقرار کنند. برای آن “نحوه ساختن یک آموزش وبلاگ” ، یک صفحه نمایش تهیه کنید و از این مقاله پژوهشی گسترده که درباره سویا ساخته اید ، یک اینفوگرافیک تهیه کنید.

5. ایجاد یک دوره کامل برای فروش

بعضی اوقات مردم نمی خواهند از وب سایت شما برای حرکت و یافتن همه چیزهایی که برای دانستن در مورد یک موضوع استفاده می کنند ، استفاده کنند. وب سایت ها بسیار عالی هستند ، اما هنگامی که شما شروع به ایجاد یک وبلاگ می کنید و به طور مرتب محتوای خود را تحویل می دهید ، همه چیز شروع می شود تا کمی به هم ریخته. به طور خلاصه ، این یک کلاس به خوبی بسته بندی شده نیست که افراد بتوانند رایانه خود را بارگیری کرده و در رایانه خود قرار دهند یا در یک فایل ذخیره کنند.

برای فروش کلاسهای شخصی خود (Udemy ، LearnDash و غیره) پلتفرم های آنلاین زیادی وجود دارد ، اما می توانید از WordPress نیز استفاده کنید. تعداد پلاگین های عالی LMS وجود دارد که می توانید از آنها برای مدیریت سیستم کلاس خود در وب سایت خود با استفاده از موضوع فعلی خود استفاده کنید. یا ، می توانید در یکی از این مضامین برتر مدیریت یادگیری درجه یک وردپرس سرمایه گذاری کنید.

موضوع آموزش وردپرس EDUMA

موضوع آموزش وردپرس مدیریت یادگیری EDUMA همه چیز را برای ساخت و فروش دوره های آنلاین به صورت آنلاین دارد. این موضوع BuddyPress ، bbPress و WooCommerce یکپارچه شده است تا هنگام ایجاد جامعه آموزشی آنلاین خود ، انعطاف پذیری به شما بدهد. به علاوه موضوع با Elementor یا سازگار است ویژوال کامپوزر – بنابراین شما می توانید هر صفحه یا طرح ارسال مورد نظر خود را برای بهتر نشان دادن دوره های خود ایجاد کنید.

آکادمی-دوره-موضوع

سیستم مدیریت یادگیری آکادمی موضوع وردپرس یکی دیگر از گزینه های عالی است. با داشتن انواع پست های سفارشی برای دوره ها و دروس ، به علاوه ادغام کامل WooCommerce ، به راحتی می توانید مطالب خود را اضافه کنید و کلاس ها را بصورت شخصی بفروشید. یک ویژگی منحصر به فرد اما مفید گزینه صدور گواهینامه ها پس از اتمام دوره است ، بنابراین کاربران شما اثبات دارند که دوره شما را تمام کرده اند.

هوشمندانه-البته-موضوع

یکی دیگر از مضامین پرداخت ، موضوع مدیریت یادگیری هوشمندانه وردپرس است. این تم دارای طراحی تمیز و حداقل است که فقط برای فروش کلاس های آنلاین شما مناسب است. صرف نظر از اینکه کدام مضمون ، افزونه یا پلتفرمی را انتخاب می کنید ، ساخت کلاس (های) شخصی شما به شما امکان استفاده مجدد از مطالب را می دهد و می توانید با کلاسی که از آن بدست می آید یک انجمن ایجاد کنید.


این برای یادگیری نحوه استفاده مجدد از محتوای پست قدیمی وردپرس است. گزینه ها همیشه بی پایان هستند ، و بسیار جالب هستند زیرا می دانید محتوای قدیمی شما مطابق با استانداردهای کیفیت شما است. در مواقعی که لازم باشد اگر بخواهید به موقع اطلاعات را حذف کنید یا خطایی را که در گذشته از دست داده اید ، حذف کنید ، محتوا را تغییر دهید. صرف نظر از این ، بزرگترین مجموعه اطلاعات معمولاً درست در بایگانی وبلاگ شما قرار دارند ، بنابراین کمی حفر کنید تا روند تولید محتوا خود را کمی ساده تر کنید.

در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد بهترین راه های استفاده مجدد از پست های وردپرس ، در بخش نظرات نظرات خود را به اشتراک بگذارید. آیا پیشنهادی در مورد چگونگی استفاده از برخی مطالب قدیمی و تبدیل آن به چیزی مفید دارید؟?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector