نکات و ترفندهای فیس بوک در مورد جادوی آن برای سایت وردپرس شما

با بیش از 1.7 میلیارد کاربر فعال, فیس بوک می تواند یک بستر قدرتمند برای دستیابی به مشتریان جدید و هدایت ترافیک هدفمند به سایت شما باشد. با این حال ، به سادگی ارسال مطالب در فیس بوک و امید به بهترین ها ساده نیست.


فیس بوک در حال تغییر است و صاحبان مشاغل باید به روز باشند تا قدرت خود را به طور مؤثر به کار گیرند. خوشبختانه ، چندین استراتژی اثبات شده و مؤثر وجود دارد که می توانید برای اطمینان از لذت بردن از هرچه بیشترین حد ممکن استفاده کنید.

در این مقاله ، ما به هفت استراتژی شما می توانید برای به حداکثر رساندن تأثیر تلاش های شما در فیس بوک نگاه خواهیم کرد.

نکته شماره 1: یک صفحه پروفایل و کسب و کار در Facebook ایجاد کنید

خوب ، بنابراین این یک گام آشکار برای بسیاری از شما است. با این حال ، واقعیت این است که بسیاری از مردم هنوز به دنیای فیسبوک متوسل نشده اند. فقط از آوریل 2015 ، فقط 41٪ مشاغل کوچک ایالات متحده برای بازاریابی از فیس بوک استفاده می کردند. علاوه بر این ، بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک از تبلیغات شخصی خود به جای یک صفحه مشاغل اختصاصی برای تبلیغ در فیس بوک با وجود مزایای فراوان استفاده از یک صفحه تجاری استفاده می کنند..

صفحه کسب و کار ما در فیس بوک (برای مشاهده و دوست داشتن کلیک کنید!)

صفحه کسب و کار ما در فیس بوک (برای مشاهده و دوست داشتن کلیک کنید!)

اگر اکنون یک صفحه کاری ندارید تنظیم شده است (اگر در حال حاضر ندارید باید یک حساب کاربری ایجاد کنید).

نکته شماره 2: دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را اضافه کنید و دکمه های سایت خود را دنبال کنید

Reach اصطلاحی است که به تعداد اخبار تازه فیس بوک مربوط می شود که محتوای شما پس از ارسال قرار می گیرد. در حالی که دسترسی به پست های شما توسط الگوریتم های پیچیده فیس بوک تصمیم گرفته شده است ، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای افزایش دسترسی خود انجام دهید.

یکی از راه های بارز برای افزایش دسترسی شما این است که افراد بیشتری مانند صفحه خود داشته باشید. دوست داشتن صفحه فیس بوک (و سایر حساب های رسانه های اجتماعی) با افزودن دکمه های دنبال کننده اجتماعی به وب سایت خود ، برای خوانندگانتان آسان شود. ما این کار را با نمایش یک ویجت اختصاصی فیس بوک در نوار کناری انجام می دهیم (فقط به سمت راست این پست نگاه کنید).

اگر نمی خواهید از یک ابزارک بزرگ استفاده کنید ، می توانید به جای آن دکمه دنبال کردن Facebook را به همراه انواع دکمه های دیگر رسانه های اجتماعی اضافه کنید. گزینه های زیادی وجود دارد که مستقیماً از آن موجود هستند فیس بوک, یا می توانید از افزونه استفاده کنید (برای پیشنهادات به زیر مراجعه کنید).

علاوه بر اضافه کردن دنبال کننده جدید ، راه دیگر برای افزایش دسترسی ، ترغیب بازدید کنندگان به اشتراک گذاری مطالب در پروفایل خود با دکمه های اشتراک اجتماعی است. می توانید دکمه های سفارشی شده را در مکان های مختلف در پست ها ، صفحات و صفحات تصویر قرار دهید.

انتهای پست وبلاگ WPExplorer نمایش دکمه های پیمایش در کنار دکمه های پست و استاتیک در انتهای پست

دکمه های پیمایش در کنار نوشته ها و دکمه های استاتیک در انتهای پست ها داریم

افزونه های زیادی وجود دارد که به شما کمک می کنند تا اشتراک رسانه های اجتماعی را اضافه کنید و دکمه ها را دنبال کنید. دو گزینه محبوب شامل اشتراک جت پک (همراه با افزونه Jetpack) و برنامه اشتراک گذاری SumoMe (همراه با افزونه SumoMe). همچنین گزینه های حق بیمه زیادی مانند Monarch و Easy WordPress Social Sidebar وجود دارد.

نکته شماره 3: سایت خود را تنظیم کنید تا به صورت خودکار در فیس بوک ارسال شود

تنظیم سایت خود برای ارسال خودکار در فیس بوک ، در وقت و دردسر ورود به سیستم در فیس بوک و ایجاد پست به صورت دستی موجب صرفه جویی در شما می شود. این کار به روشهای مختلفی از جمله از طریق انجام می شود ماژول تبلیغات عمومی Jetpack یا از طریق افزونه هایی مانند انتشار خودکار فیس بوک.

اگر از قبل Jetpack نصب شده اید ، در داشبورد خود بروید جت پک > تنظیمات > نامزدی > تبلیغ کنید > تنظیمات تبلیغات خود را پیکربندی کنید. در اینجا می توانید به فیس بوک و سایر حساب های رسانه های اجتماعی وصل شوید تا هر بار که محتوای جدید منتشر می کنید به طور خودکار در فیس بوک و فراتر از آن به اشتراک گذاشته شود.

Jetpack صفحه تنظیمات را در وردپرس عمومی کنید

Jetpack صفحه تنظیمات را در وردپرس عمومی کنید

نکته شماره 4: برچسب های متا باز نمودار را به سایت خود اضافه کنید

اگر می خواهید محتوای شما هنگام اشتراک گذاری در فیس بوک عالی به نظر برسد ، باید اضافه کنید نمودار را باز کنید (OG) برچسب گذاری در وب سایت شما را نشان می دهد. اضافه کردن برچسب های OG به شما امکان می دهد با مشخص کردن قسمت های مختلف محتوای خود مانند عنوان ، توضیحات و تصویر ، نحوه نمایش محتوای خود را کنترل کنید:

پیوند پست وبلاگ WPExplorer با تصویر ، عنوان و توضیحی با برچسب آماده ارسال به فیس بوک است

نحوه استفاده فیس بوک از برچسب های Open Graph برای نمایش عالی

می توانید برچسب های OG را به صورت دستی اضافه کنید یا با یک افزونه مانند ، راه ساده ای را در این مورد جستجو کنید SEO SEO.

نکته شماره 5: در فیس بوک به گروه بپیوندید و ایجاد کنید

لازم نیست حضور شما در Facebook محدود به پروفایل شخصی و صفحه کسب و کار شما شود. عضویت و مشارکت در گروه های فیس بوک که مربوط به مشاغل شما هستند ، یکی از راه های ایجاد ارتباطات جدید و تولید پیشتاز است. استراتژی های بسیاری وجود دارد که می توانید هنگام استفاده از گروه های Facebook ، از آنها استفاده کنید. فقط حتماً قوانین گروه را بخوانید و از قوانین عمومی فیس بوک پیروی کنید.

شما همچنین ممکن است فکر کنید گروه خود را ایجاد کنید. انجام این کار می تواند به شما کمک کند تا بتوانید خود را به عنوان چهره ای از مقامات در حوزه تجارت خود مستقر کنید ، و کنترل دقیقاً اتفاقی را که در گروه رخ می دهد به شما می دهد. یک نکته مهم در مدیریت یک گروه فیس بوک این است که می تواند وقت گیر باشد ، بنابراین مهم است که به طور مداوم دقیقاً آنچه را که می خواهید در عوض وقت خود ارزیابی کنید.

نکته شماره 6: از تبلیغات Facebook استفاده کنید

شاید فکر کنید تبلیغات روی یک پلتفرم به اندازه فیس بوک بسیار گران است. با این حال ، می توانید شروع کنید تبلیغات فیس بوک با هزینه بسیار اندک و بر اساس مواردی مانند سن ، مکان و علاقه های خود کمپین های بسیار هدفمند مستقر کنید.

صفحه نمایش گزینه های هدف گذاری تبلیغات فیس بوک

گزینه های هدف گذاری تبلیغات فیس بوک

البته این همچنان به عهده شماست که اطمینان حاصل کنید که تبلیغات شما مؤثر است و به درستی آنها را هدف قرار داده اید. تبلیغات فیس بوک به ابزاری قدرتمند و پرطرفدار بازاریابی تبدیل شده است. در نتیجه ، تعداد زیادی منابع عالی برای کمک به شما در ایجاد و پالایش تبلیغات تبلیغاتی وجود دارد.

نکته شماره 7: با سرعت بیشتری در به روزرسانی های فیس بوک بمانید

منظره Facebook دائماً در حال تغییر است ، بنابراین مهم است که از آنچه اتفاق می افتد به روز باشید. با تکامل فیس بوک ، برخی از استراتژی ها ممکن است کمتر موثر و یا حتی منسوخ شوند ، در حالی که فرصت های جدیدی ایجاد می شود.

اشتراک در اخبار فیس بوک و دیگر سایتهای خبری رسانه های اجتماعی مانند مجله رسانه اجتماعی و رسانه های اجتماعی امروز. به این ترتیب ، هرگز فرصتی برای گسترش دسترسی فیس بوک خود از دست نخواهید داد.


فیس بوک تعداد زیادی مشتری بالقوه را برای تجارت شما فراهم می کند. با این حال ، با بسیاری از مشاغل مورد توجه کاربران فیسبوک ، می توان به راحتی در دریچه پروفایل ها ، صفحات و پست ها گم شد. برای اینکه فیس بوک جادوی خود را برای سایت شما کار کند ، می توانید از این راهکارهای اثبات شده استفاده کنید!

به نظر شما کدام استراتژیها در رانندگی ترافیک از فیس بوک به وب سایت خود موثرترین هستند؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map