هوش مصنوعی و وردپرس: چگونه هوش مصنوعی می تواند به وب سایت شما کمک کند

هوش مصنوعی و وردپرس: چگونه هوش مصنوعی می تواند به وب سایت شما کمک کند

می بینید که در اخبار روزانه و حتی بیشتر در مجلات فناوری و وبلاگها درباره آن صحبت شده است. ظهور هوش مصنوعی باعث شده است تا مردم به فکر روبات هایی باشند که در سراسر جهان به سر می برند ، مانند کتاب های علمی تخیلی ، فیلم ها و نمایش های تلویزیونی برای نشان دادن ما. با این حال ، هوش مصنوعی یا هوش مصنوعی بسیار بیشتر از این است. بله ، ما شروع به دیدن اتومبیل های رانندگی و کیوسک های سلف سرویس در فروشگاه های خرده فروشی می کنیم ، اما مطمئناً دیده اید که هوش مصنوعی در چندین صنعت مانند پزشکی ، تحصیلی ، تحقیقاتی یا حتی هوش مصنوعی و وردپرس گسترش یافته است..


اولین فکر شما ممکن است این باشد: “چه عناصر WordPress را می توان با هوش مصنوعی جایگزین کرد؟”

بیشترین کیفیت مطالب توسط نویسندگان و محققان نوشته شده است. طراحان وب برای دستکاری کد و تنظیم مواردی مانند تایپوگرافی ، رنگ ها و تصاویر ، دستورالعمل های دقیقی را از مشتریان دریافت می کنند. آیا کامپیوتر می تواند آنقدر پیشرفته باشد که آن مشاغل منسوخ شود؟ خوب ، شاید در آینده ، اما از همین حالا ، این موارد کپی کارهایی دشوار برای کپی کردن با هوش مصنوعی هستند.

با این حال ، هوش مصنوعی مدتی است که در دنیای وردپرس و طراحی وب به طور کلی وجود دارد. برخی از ابزارهای طلسم ، تایپ شما تمایلات شما را یاد می گیرند و توصیه هایی را برای بهبود نگارش ارائه می دهند. همچنین ابزارهای تصحیح محتوا برای جمع آوری مقالاتی که قبلاً تولید شده اند برای یک وبلاگ یا خبرنامه وجود دارد. همین مسئله را می توان در مورد بسیاری از ابزارهای تحلیلی گفت که نگاه عمیق تری به مشتری های شما دارند و چگونه می توانید آنها را به وب سایت خود برگردانید.

به طور خلاصه ، هوش مصنوعی از قبل تا حدی وجود دارد. بدیهی است اشکال پیشرفته تر هوش مصنوعی وجود دارد ، مانند شرکت هایی که روبات هایی را می سازند که می توانند در آن قدم بزنند و یاد بگیرند که چگونه در را باز کنند. اما مطمئناً پیشرفت های بیشتری را در زمینه هوش مصنوعی مشاهده خواهیم کرد زیرا مربوط به وردپرس است.

هوش مصنوعی دقیقاً چیست (و چگونه آن را به طراحی وب وردپرس مرتبط می کند؟)

در حال حاضر ، هوش مصنوعی حول محور چیزی به نام یادگیری ماشین می چرخد. این بدان معنی است که یک ماشین کارهایی را که معمولاً توسط انسان انجام می شود انجام می دهد و سرانجام می آموزد که دقیقاً مانند اراده انسانی آن وظایف را بهتر انجام دهد. AI دارای جوانب مثبت و منفی است. خوش بینی ها هوش مصنوعی را راهی برای جایگزینی کارهایی می دانند که برای انسان انجام کار مطلوب یا معقول به نظر نمی رسد. بسیاری از افراد همچنین احساس می کنند که هوش مصنوعی می تواند به عنوان یک تکنولوژی مکمل استفاده شود ، بنابراین لزوماً پزشک را در اتاق عمل جایگزین نمی کند بلکه به او کمک می کند تا جراحی را به صورت ایمن تر و سریع تر انجام دهد..

از طرف دیگر ، بدبینان احساس می كنند كه هوش مصنوعی باید جایگزین همه مشاغل شود ، این امر باعث می شود كه ما بفهمیم چه كسی می تواند از این دستگاه ها سود ببرد و همه با زندگی خود چه می كنند. البته ، این ایده علمی تخیلی وجود دارد که ماشین آلات احساساتی می شوند و جهان را به دست می گیرند یا بشریت را به بردگی می کشند.

صرف نظر از دیدگاه شما نسبت به هوش مصنوعی ، نسبتاً افراطی یا شدید ، یک چیز مسلم است: هوش مصنوعی برای ماندن در اینجاست. نه تنها این ، بلکه در حال حاضر پلاگین ها و مضامین بسیاری را می بینیم که از هوش مصنوعی استفاده می کنند.

برخی از افزونه های متکی بر هوش مصنوعی برای ایجاد محتوا و سرعت بخشیدن به روند طراحی وب کاملاً مفید هستند. افزونه ها و ادغام های مبتنی بر هوش مصنوعی کاملاً جدید برای صنعت هستند ، بنابراین بد نیست که آنها را آزمایش کنید و ببینید که چگونه آنها برای سازمان شما کار می کنند ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد. به عنوان مثال ، برخی از این توسعه دهندگان افزونه می توانند در هر زمان متوقف شوند. برخی از آنها ممکن است دقیقاً همانطور که انتظار دارید کار نکنند.

با این حال هوش مصنوعی هیجان انگیز است ، بنابراین می خواهیم برخی از راه هایی که می تواند به شما و وب سایت وردپرس شما کمک کند را بیان کنیم.

از این نظرات هرزنامه خلاص شوید

یکی از محبوب ترین افزونه ها در وردپرس است آکیسمت, و آن را به عنوان معرفی مناسب در مورد چگونگی کارآیی هوش مصنوعی سایت وردپرس شما معرفی می کند. اگر با Akismet آشنا نیستید ، در واقع یکی از افزونه هایی است که با هر نصب وردپرس از پیش نصب شده است.

بنابراین ، شما حتی ممکن است آن را بدون دانستن آن داشته باشید. Akismet یک نجات دهنده مطلق برای وبلاگ نویسان و همه کاربران WordPress است. چرا؟ زیرا اگر تاکنون وردپرس را بدون Akismet اداره کرده اید ، می دانید که نظرات اسپم چقدر مجنون است.

این نظرات سایت شما را کند می کند و به شما امکان می دهد تا به صورت دستی از طریق ظروف سرباز یا مسافر ریش کنید. بنابراین ، Akismet از یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی برای پاک کردن نظرات اسپم که نباید در سایت شما باشد ، استفاده می کند. Akismet می آموزد که احتمالاً کدام رباتها به سایت شما آسیب می رسانند ، بدون این که متوجه شوید در پس زمینه اجرا می شود.

سئو خود را بهبود بخشید

اگر از افزونه هایی مانند Yoast SEO استفاده می کنید ، می دانید که براساس آنچه نوشته شده است ، به بهبود محتوای شما نیز پیشنهاد می کند. این برخی از عناصر یادگیری ماشین است ، اما یک افزونه مانند WordLift در واقع محتوای شما را با استفاده از هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل می کند.

AI و WordPress

تفاوت اصلی بین ابزار یادگیری ماشینی مانند Wordlift و Yoast SEO در این است که Wordlift یک نمودار دانش را برای سایت شما ایجاد می کند. بنابراین ، توصیه های سئو متناسب با محتوای شما می باشد. جالب اینجاست که چندین واقعیت و ارقام را برای کمک به سئو خود دریافت می کنید و پست های بهتر وبلاگ را ترسیم می کنید.

ترجمه به صورت خودکار بر اساس کاربر

بسیاری از وب سایت ها از قابلیت های چند زبانه برخوردار هستند. با این حال ، یک راه آسان تر برای ترجمه وردپرس ، بهره گیری از هوش مصنوعی است مترجم زبان Google. شما افزونه را در نوار کناری خود یا با کد کوتاه نصب می کنید ، سپس به کار می رود ، در مورد بازدید کنندگان و محتوای خود در وب سایت خود یاد می گیرد – بنابراین ترجمه های با کیفیت بالاتر را ارائه می دهید.

به اشتراک گذاشتن مطالب مرتبط

اکثر وبلاگ نویسان می دانند که “پست های مرتبط” برای کاربران برای خواندن مقالات بیشتر چقدر مهم است. پلاگین های پست مرتبط زیادی وجود دارد که برخی از آنها از یادگیری ماشینی استفاده می کنند تا ببینند کدام یک از پست های دیگر شما مربوط به آنچه خوانده می شود.

پست های مرتبط برای وردپرس توسط Biblio از آنجا که الگوریتم های هوش مصنوعی مقالات مربوطه را فاش می کند ، یک انتخاب مناسب است. پیشنهاد افزونه یکی دیگر از افزونه های مرتبط با AI است. تفاوت اصلی این است که شما می توانید انواع مطالب مرتبط ، نه فقط پست های وبلاگ را به اشتراک بگذارید.

گفتگوی زنده خود را از طریق AI قدرت دهید

اگرچه من هیجان زده نخواهم شد که به AI و WordPress اجازه دهم کل گفتگوی پشتیبانی از مشتری من را اجرا کنند ، این مسأله برای سؤالات ساده تر که توسط هوش مصنوعی می توان پاسخ داد ، حس می کند و باعث می شود انسان بتواند با سایر مشتریان صحبت کند.

چت زنده رایگان + ربات 24/7 خودکار دقیقاً همین کار را انجام می دهد ، کارهای ساده را انجام می دهد و مشتری را در مسیر درست ارسال می کند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است به دنبال یک محصول خاص باشند ، یا شاید به یک کوپن که در حال حاضر فعال است نیاز دارند. در کنار یادگیری که بعد از فعال سازی انجام می شود ، افزونه به شما امکان می دهد وقتی یک سوال خاص پیش می آید ، پاسخ های کنسرو شده خود را ایجاد کنید.

درک کنید که خوانندگان شما چه احساسی دارند

Watsonfinds افزونه WordPress است که از IBM Watson AI استفاده می کند. شما ممکن است تبلیغات واتسون را دیده باشید اما هیچ تصوری از این کار نمی دانید. از نظر WordPress ، Watsonfinds ارزیابی می کند که خوانندگان شما هنگام مشاهده مطالب شما چه احساسی دارند. این یک نمره عاطفی را بر اساس کلمات و عبارات خاصی که در محتوا استفاده می شود ، ارائه می دهد.

چگونه هوش مصنوعی و وردپرس می توانند به سایت شما کمک کنند?

همانطور که مشاهده می کنید ، استفاده های زیادی برای هوش مصنوعی در وردپرس وجود دارد. برخی هنوز در کارها هستند ، اما ما پیشنهاد می کنیم این موارد را امتحان کنید تا ببینید که چگونه آنها پاسخ می دهند.

اگر در مورد هوش مصنوعی و وردپرس سؤالی دارید ، یا هرگونه پیشنهاد دیگری که فکر می کنید باید در لیست خود داشته باشیم ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ما دوست داریم افکار شما را بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map