راه های اثبات شده برای افزایش نرخ تبدیل خود با اثبات اجتماعی

راه های اثبات شده برای افزایش نرخ تبدیل خود با اثبات اجتماعی

بازاریابی و روانشناسی ممکن است دو خط مطالعاتی بسیار دور باشند. اما وقتی با هم ترکیب شوند می توانند معجزه کنند. بازاریابان سالهاست که از توان روانشناسی برای افزایش فروش و رشد تجارتشان استفاده می کنند. رایج ترین شکل موجود در آن از طریق قرار دادن یک محصول ، رنگ آن ، بسته بندی آن و غیره است.


در بیشتر مواقع مصرف کنندگان نتوانند نیازهای خود را به درستی تشخیص دهند. که مانع تمام مراحل خرید پیاپی مانند ارزیابی گزینه های موجود و انتخاب بهترین مورد می شود. این وظیفه بازاریاب است که قبل از احساس نیاز به خرید ، محصولی را در معرض مصرف کنندگان بالقوه قرار دهد. و برای انجام این کار ، روانشناسی ابزاری قدرتمند است. توسط اثبات اجتماعی در وب سایت خود ، شما فرصتی خواهید داشت تا با روانشناسی مشتری خود بازی کنید و از آنها در تصمیم گیری برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید..

اثبات اجتماعی چیست؟?

قرار دادن و قیمت گذاری محصول ممکن است اولین لایه بازاریابی باشد ، اما در سطح عمیق تر بازاریابان از FUD و FOMO استفاده می کنند.

FUD مفهوم ، مخفف ترس ، عدم قطعیت و تردید است ، چنان قدرتمند است که می تواند مصرف کنندگان بالقوه شما را متوقف کند ، فکر کند و رفتار خود را تغییر دهد. FUD و FOMO دو مفهوم مشابه هستند و می توانند به صورت متناوب مورد استفاده قرار گیرند. FOMO مخفف Fear of Missing Out است که مفهوم اصلی مدل FUD را طنین انداز می کند.

بنابراین چگونه می توانید مصرف کنندگان خود را متوقف کنند که چه کاری انجام می دهند ، یک ثانیه به فکر کردن و تغییر رفتار خرید خود اقدام کنید؟ یکی از موثرترین ابزارهایی که برای اهرم مدل FOMO و FUD استفاده می شود ، اثبات اجتماعی است.

اثبات اجتماعی محتوای تولید شده توسط کاربر است که به طور طبیعی با گذشت زمان در بسترهای مختلف رسانه های اجتماعی جمع می شود. رایج ترین شکل های اثبات اجتماعی نظرات ، بررسی ها ، رتبه بندی ها و گفتار های آنلاین است. اما Proof Social نیز می تواند در قالب بارگیری و تعداد ثبت نام در ایمیل جدید وجود داشته باشد.

چرا اثبات اجتماعی مؤثر است?

بله البته کار می کند ترس اولین و ابتدایی ترین احساسات در انسان و همچنین قوی ترین است. اما هدف از Proof Social این است که ترس را به مصرف کنندگان خود وارد نکنید. بیشتر اوقات ترس در ذهن مصرف کنندگان شما وجود خواهد داشت. مصرف کنندگان از خرید کالای بد می ترسند ، می ترسند کالاهای خوب را از دست ندهند ، از هدر رفتن پول می ترسند ، می ترسند همه ویژگی ها را بدست نیاورند ، از ترس عدم دریافت پشتیبانی پس از خرید به اندازه کافی. لیست میتواند ادامه دهد.

شما به عنوان یک بازاریاب باید این ترس ها و تردیدها را برطرف کنید. اما چرا از Proof Social استفاده می کنید؟ خوب ، ما دو دلیل را برای شما بیان خواهیم کرد ، اما ابتدا اجازه می دهیم که دو آمار را روشن کنیم. براساس گزارشی ، 60 درصد هزاره ها به دلیل FOMO ، خریدهای واکنشی انجام می دهند. علاوه بر این ، نرخ مؤثر برای بازاریابی FOMO 87٪ است. حالا بیایید تئوری صحبت کنیم.

به گفته رابرت سیالدینی که در کتاب خود “نفوذ” نوشت: روانشناسی ترغیب, “ما در یک وضعیت معین رفتار را به عنوان صحیح تر مشاهده می کنیم تا حدی که می بینیم دیگران در حال انجام آن هستند”. بنابراین دلیل اول می گوید ، اگر می بینید که یکی از دوستانتان وظیفه خاصی را انجام می دهد ، شما را به انجام خودتان ترغیب می کنید. به همین ترتیب ، اگر می بینید که دوستانتان محصولی را نسبت به گزینه های دیگر انتخاب می کنند ، احتمال دارد که همان محصول را خریداری کنید.

و دلیل دوم می گوید ، در مواجهه با عدم اطمینان ما به دنبال اطلاعات دیگران هستیم. و نه تنها این ، ما فرض می کنیم که آنها اطلاعات منحصر به فرد تری دارند که به آنها دسترسی نداریم و در نتیجه هر تصمیمی که می گیرند ارزش دارد به دنبال آن باشد.

انواع اثبات اجتماعی برای تقویت تبدیل

با استفاده از اثبات اجتماعی ، شما قادر به فروش موشک های خود در آسمان هستید و وب سایت خود را به سطح جدیدی برده اید. بدون آگهی بیشتر ، بیایید به برخی از موثرترین راه هایی که می توانید اثبات اجتماعی به وب سایت خود اضافه کنید و تبدیل ها را تقویت کنید ، مرور کنیم..

1. فعالیت مشتری در زمان واقعی

فعالیت مشتری راهی عالی برای اطلاع بازدید کنندگان سایت است که کاربران قدیمی در وب سایت شما می دانند. این همچنین باعث بهبود چشمگیر تجربه کاربر در پیمایش وب سایت شما می شود. با نمایش فعالیت در زمان واقعی مخاطبان سایت خود ، شما قادر هستید اساساً بر روی وب سایت خود اثبات اجتماعی بسازید و دیگران را ترغیب کنید که در فرآیند نیز همین کار را انجام دهند.

فعالیت مشتری در زمان واقعی

NotificationX یکی از موثرترین ابزارهایی است که به شما امکان می دهد فعالیت مشتری و بصورت واقعی مشتری را نمایش داده و اثبات اجتماعی فوری را در وب سایت خود بسازید. این افزونه رایگان برای وردپرس به شما امکان می دهد تا اعتبار فوری را برای تجارت خود ایجاد کنید و سریعاً نرخ تبدیل خود را تقویت کنید.

آیا به دنبال راهی برای افزودن اطلاعیه های فروش اخیر بدون خدمات شخص ثالث هستید؟ افزونه اطلاع رسانی WooCommerce یک راه عالی برای اضافه کردن یک خوراک فروش زنده به سایت وردپرس شما است.

2. با استفاده از فوریت از اثبات اجتماعی استفاده کنید

به یاد داشته باشید که ترس برای بازاریابان چقدر مهم است. ترس از دست دادن محصولات با کیفیت خوب و قیمت پایین همان چیزی است که بیشتر مصرف کنندگان را در شب بیدار می کند. اما به عنوان یک بازاریاب ، شغل شما برای ترساندن مردم نیست. وظیفه شما این است که از ترس آنها استفاده کرده و آنها را وادار کنید که با فوریت اقدام خاصی انجام دهند. این اقدامات می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • محصول خود را بخرید
 • ثبت نام در خبرنامه خود
 • پیام بگذارید
 • تعهد دهید

اما چگونه احساس فوریت ایجاد می کنید؟ یک ابزار عالی انیمیشن ظاهر Pop-Up خواهد بود. محتوای خود را درون یک کادر بازشو تنظیم می کنید ، و هنگامی که یک عمل خاص انجام می شود ، جعبه بازشو ظاهر می شود. این ظاهر غیرقابل پیش بینی و ناگهانی جعبه Pop-Up باعث جلب توجه کاربران شما نخواهد شد.

جعبه های پاپ آپ NotificationX

NotificationX به شما امکان می دهد جعبه های پاپ آپ ایجاد کنید که می تواند حاوی هر نوع پیام های Proof Social باشد. این شامل چندین قالب داخلی است که شما می توانید بلافاصله به محض اینکه محتوای آن را پر کردید ، فوراً مستقر کنید.

افزونه WooCommerce Scheduler WordPress

یا می توانید از افزونه هایی مانند Scheduler برای WooCommerce برای اضافه کردن معاملات زمان محدود یا فصلی استفاده کنید. از تایمر شمارش معکوس داخلی استفاده کنید تا به مشتریان نشان دهید که چه مدت زمان برای معامله کردن معامله باقی مانده است. و می توانید زمان شروع و پایان را بطور خودکار برنامه ریزی کنید و همچنین یک اعلان نامه الکترونیکی برای موارد خارج از بورس بفرستید.

3 قرار گرفتن در معرض یا محبوبیت رسانه های اجتماعی

قرار گرفتن در معرض رسانه های اجتماعی یک فرآیند دو طرفه است. بازاریابان اول ، اثبات اجتماعی را از بسترهای مختلف رسانه های اجتماعی متهم می كنند و دوم اینكه آنها را به كار می گیرند تا مطمئن شوند كه حضور قدرتمند آنلاین دارند.

قرار گرفتن در معرض یا محبوبیت رسانه های اجتماعی

این امر می تواند با ترغیب بیشتر مردم به ترک بررسی و رتبه بندی برای شغل شما اتفاق بیفتد. هنگامی که اثبات اجتماعی را با حضور پررنگ و آنلاین برقرار کردید ، بیشتر افراد احساس تشویق می کنند تا برای اطلاعیه های آینده مانند پیشنهادات تخفیف و ارتقاء ویژگیها به حساب های رسانه های اجتماعی خود وصل شوند. و می توانید به راحتی از افزونه وردپرس رسانه های اجتماعی استفاده کنید تا پیوندها ، شماره های اجتماعی ، ارسال های اخیر و موارد دیگر را به سایت خود اضافه کنید.

4 توصیفات مشتری

در رویکرد بازاریابی هوشمند ، صاحب مشاغل می داند که مشتریان راضی می توانند فروش خود را بیشتر از قشر متقاعد کننده فروش یا نماینده هدایت کنند. آنچه توصیفات مشتری انجام می دهند این است که اعتبار مورد نیاز وب سایت شما را می دهد.

شهادت اثبات اجتماعی

بررسی کل موضوع وردپرس

با نشان دادن بازخورد مثبتی که از طرف شما و مشتریهایتان به وجود آمده است ، می توانید اثبات فوری اجتماعی را به وب سایت خود ببخشید و دیگران را ترغیب کنید تا سرویس خود را امتحان کنند. اگر از Elementor Page Builder در وب سایت خود استفاده می کنید ، می توانید افزونه های Elementor را امتحان کنید تا توصیفات جذاب را در وب سایت خود به راحتی نشان دهید. در غیر اینصورت پلاگینهای توصیفی وردپرس زیادی وجود دارد که می توانید برای اضافه کردن بخش توصیفات به سایت خود استفاده کنید.

5- تأثیرگذار صنعت یا تأیید کارشناسان

در پدیده های بازاریابی امروز ، بازاریابی تأثیرگذار به رشد بزرگی از تجارت شما تبدیل شده است. نکته این استراتژی بازاریابی دستیابی به مجموعه کاملاً جدیدی از مخاطبان است. از آنجایی که تأثیر گذاران مشهور مجموعه پیروان بزرگ خود را دارند ، فرصتی جالب به شما می دهد تا از آن استفاده کنید. وقتی آنها محصول شما را از طریق کانالهای خود توصیه یا ذکر می کنند ، منجر به تأثیر بسیاری از پیروان مورد اعتمادشان می شود تا شما را نیز امتحان کنند. اینگونه است که با این تکنیک اثبات اجتماعی می توانید تجارت خود را به اوج خود برسانید.

بیایید برای مثال بگوییم: باب WP افراد با نفوذ برای وردپرس است. با تایید خبره وی از طریق بررسی Podcast یا YouTube ، افراد بیشتری مایل به بررسی محصول شما هستند و آنها را نیز امتحان می کنند. به همین دلیل بازاریابی Influencer می تواند برای شناخت برند شما و دستیابی به مخاطبان گسترده تری بسیار مهم باشد.

6. ادغام با سیستم عامل های دیگر

مشارکت تجاری می تواند برای رشد شرکت شما بسیار ضروری باشد. این یک استراتژی بازاریابی بسیار محبوب برای دستیابی به مجموعه جدیدی از پایگاه کاربر و همچنین دسترسی به محصولات جدید است. مهمتر از همه ، ادغام بیشتر با سیستم عامل های محبوب ، مردم را ترغیب می کند تا اعتقاد خود را نسبت به محصولات شما جلب کنند.

ادغام چرخ optin wp

WP Optin Wheel ادغام

فقط به این روش فکر کنید ، در هنگام خرید از فروشگاه تجارت الکترونیک ، ابتدا تمایل دارید که صحت و سقم آن را بررسی کنید ، درست است؟ بعد از دیدن ادغام سایر سیستم عامل ها ، احساس اعتماد به نفس بیشتری نسبت به شرکت احساس می کنیم. با استفاده از این تکنیک اثبات اجتماعی ، می توانید شغل خود را به اعتبار بازدید کنندگان جدید تبدیل کرده و تبدیل خود را بطور گسترده انجام دهید.

7. تعداد سهام اجتماعی

امروزه پلت فرم رسانه های اجتماعی از خواندن هر وبلاگ گرفته تا تصمیم گیری در مورد خرید ، تأثیر بسیاری بر بازدید کنندگان می گذارد. نمایش تعداد سهم های اجتماعی در وب سایت شما اثبات فوری اجتماعی را به محتوای شما می افزاید. مخاطبان شما را ترغیب می کند تا به شرکت خود ایمان بیاورند و آنچه را که ارائه می دهید امتحان کنند.

با گذشت سالها ، به اشتراک گذاری اجتماعی راهی اثبات شده برای افزایش تبدیل سایت بوده است. از نظر بازاریابی محتوا ، نمایش تعداد کل تعداد اشتراک در وبلاگ شما سایر بازدید کنندگان را تحت تأثیر قرار می دهد تا خودشان آن را بررسی کنند. هرچه افراد بیشتر محتوای شما را به اشتراک بگذارند یا مشاهده کنند ، احتمالاً مشغول جذب بیشتری خواهید بود.

8. رتبه بندی ها و بررسی ها

اصولاً ، رتبه بندی ها و بررسی های آنلاین ، اعتبار کاملی از سکوی تجاری شما را به دنیای خارج می بخشد. این فرصتی است تا بتوانید اولین تأثیر خوبی را در بین بازدید کنندگان سایت خود بگذارید. اگر مشتریان شما بخاطر امتحان کردن خدمات شما ، بازخورد مثبتی را به دست آورند ، علاقه بیشتری به خرید محصولات شما خواهند داشت.

رتبه بندی و بررسی اثبات اجتماعی

طبق تحقیقات انجام شده توسط مشاور تغذیه 90٪ مردم هیچ محصولی را از 3 آمازون تحت 3 رتبه خریداری نمی کنند. نه تنها این ، 50٪ از تصمیمات خرید پس از بازدید از هر سایتی هنگامی که به بررسیهای مثبت و دارای رتبه های خوب نگاه می کنند ، انجام می شود. بنابراین ، به همین دلیل است که با نشان دادن رتبه بندی مشتری ، استفاده از اثبات اجتماعی در سکوی تجاری خود بسیار مهم است.

WooCommerce دارای رتبه های داخلی و همچنین گزینه ای برای بررسی نظرات مشتریان واقعی است. این تضمین می کند که بررسی های شما واقعی و قابل اعتماد هستند.

9. ذکرهای رسانه های اجتماعی

ذکر رسانه های اجتماعی به معنای زمانی است که افراد شما را در پست ها یا نظرات خود به شما نشان می دهند تا توجه شما را جلب کنند. در این روز و عصر ، محبوب ترین روش برای گرفتن زنگ زدن نام تجاری شما در سراسر جهان است. بنابراین ، هر زمان که مردم شرکت خود را از طریق حساب خود توصیه کنند ، می تواند برای شما بسیار سودمند باشد. این به عنوان یک اثبات اجتماعی عمل می کند و افراد دیگر برای تأثیرگذاری در روند کار احساس تأثیر می کنند.

سخنان رسانه های اجتماعی

اینگونه است که ذکر رسانه های اجتماعی می تواند تأثیر بسزایی در رشد کسب و کار شما داشته باشد. با کمک افزونه بازاریابی FOMO NotificationX ، می توانید به راحتی ذکرهای رسانه های اجتماعی خود را در وب سایت به نمایش بگذارید. می توانید حساب های رسانه های اجتماعی خود را با Zapier وصل کنید و با نمایش پنجره های بازشو هر زمان که کسی به شما توصیه کند ، به اثبات اجتماعی بپردازید..

10. توصیه های مشتری

این سخنان را بخاطر بسپار ، “مشتریان همیشه درست هستند” خوب ، سخنان ارزشمند مشتریان رضایت شما می تواند به منبع بزرگی از تجارت برای تجارت شما منجر شود. متأسفانه ، بسیاری از افراد غالباً متوجه اهمیت این جنبه نمی شوند. طبق تحقیقات انجام شده توسط PR روزانه Ragan, 83٪ خریداران در واقع تحت تأثیر توصیه‌هایی هستند که از طرف دوستان و خانواده آنها آمده است.

همین ترفند را می توانید برای فروشگاه قدرتمند WordPress خود نیز استفاده کنید. با کمک NotificationX می توانید تیزرهای نقد و بررسی شگفت انگیز افزونه های وردپرس خود را به نمایش بگذارید و فعالیت خود را توسعه دهید.

11. پست ها یا محصولات محبوب

نمایش پست ها یا محصولات مرتبط با آن یکی از محبوب ترین راه هایی است که بازدید کنندگان خود را به بررسی موارد دیگر ارائه می دهند. این یک تکنیک کاملاً مؤثر برای کمک به کاربران است تا بتوانند چیز دقیق مورد نظر خود را پیدا کنند. با پیدا کردن گزینه های موجود در همان مکان ، دیگر نیازی به مراجعه به سایت دیگری نیست. بنابراین ، می تواند علاقه مندی مخاطبان خود را افزایش داده و مشارکت سایت را در این فرآیند افزایش دهد.

ارسال ها یا محصولات محبوب

برای یک پلتفرم تجارت الکترونیکی ، می توانید محصولات خود را با بیشترین فروش یا محبوب ترین طبقه بندی کنید. بخش های قابل مشاهده مانند این موارد موظف هستند بازدید کنندگان شما را بلافاصله قلاب کرده و به سایر محصولات شما نیز نگاه کنند. با کمک این تکنیک اثبات اجتماعی ، اینگونه است که می توانید سایت خود را به صورت موشک آسمانی تغییر دهید. به عنوان مثال ، WooCommerce شامل ویجت “محصولات با رتبه بندی” است که از قبل ساخته شده است. بنابراین به راحتی می توانید موارد مورد علاقه خود را در نوار کناری ، پاورقی یا سایر مناطق ابزارک آماده تبلیغ کنید. یا از ویژگی یکپارچه شده WooCommerce upsell (در هنگام تولید محصول) در زیر برگه “محصولات پیوندی” استفاده کنید تا موارد مکمل را در صفحه محصول خود پیشنهاد دهید – مانند بخش “دیگران نیز خریداری شده” در تصویر بالا.

12. از افراد معتبر از اثبات اجتماعی استفاده کنید

در روانشناسی بازاریابی ، اگر می توانید تعداد کل خریداران خود را با مکان در وب سایت نمایش دهید ، این امر در بازدید کنندگان جدید شما تأثیر می گذارد تا خدمات شما را در محل دریافت کنند. با نمایش هشدارهای اطلاع رسانی در زمان واقعی فروش در وب سایت خود ، افزودن اعتبار به مشاغل خود و تقویت تبدیل سایت خود در مقیاس بزرگ بسیار مؤثر است.

13. مشترکین ایمیل یا تعداد کاربران

خبرنامه های الکترونیکی راهی عالی برای اعلام در مورد به روزرسانی ویژگی های آینده و پیشنهادهای تخفیف هستند. اما غالباً کاربران بالقوه از ترس هرزنامه به عضویت در خبرنامه جدید نمی روند. هیچ کس دوست ندارد ایمیل دریافت کند که هیچ ارزشی برای آنها اضافه نمی شود.

پس چگونه می توانید این افراد ناخواسته را به عضویت در خبرنامه خود متقاعد كنید؟ جواب ساده است: اثبات اجتماعی. به محض دیدن دیگران با خوشحالی برای عضویت در خبرنامه شما ، احساس انگیزه بیشتری برای ثبت نام در خود پیدا می کنند.

مشترک مشترک ایمیل یا تعداد کاربران

اگر نمی دانید چگونه می توانید هشدارهای ثبت نام از طریق ایمیل را در وب سایت ما نمایش دهید ، می توانید از NotificationX استفاده کنید. این افزونه به شما امکان می دهد اشتراک های اخیر را به عنوان زنگ هشدار اطلاع رسانی در وب سایت خود و بدون هیچ برنامه نویسی نمایش دهید.

خبرنامه فراخوان

یا می توانید با استفاده از ساخت صفحه خود ، بخش فراخوانی دلخواه خود را ایجاد کنید. به عنوان مثال ، با WPBakery یا Elementor می توانید به راحتی یک بخش فراخوان شامل اثبات اجتماعی خود را همراه با فرم ثبت نام درج کنید..

14. ارسال مجدد مطالب تولید شده توسط کاربر

ممکن است کاربران شغل شما را تحسین کنند یا ممکن است شما را وحشیانه روی سیستم عاملهای رسانه های اجتماعی بیاندازند. بنابراین بله ، محتوای تولید شده توسط کاربر می تواند کابوسی باشد. اما به عنوان یک بازاریاب می توانید بازخورد مثبت را اصلاح کرده و از آنها به عنوان Proof Social در وب سایت خود استفاده کنید. پرونده های رسانه ای ایجاد شده توسط کاربر ، وبلاگ های پیاده روی و فیلم های مرور همه محتوای بازاریابی خوبی هستند که می توانند به عنوان Proof Social در وب سایت شما استفاده شده و مجدداً در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند.

15. درگیر کردن نظرات در مورد پست های وبلاگ

بلاگ ها دومین شکل محبوب محتوای آنلاین درست بعد از فیلم ها هستند. با وجود معرفی اشکال جدید محتوای آنلاین ، وبلاگ ها محبوبیت خود را از دست نداده اند. با نمایش نظرات جدید خوانندگان خود را به مشغول ماندن و اظهار نظر در مورد خود ترغیب کنید.

نامزدی نظر در پست های وبلاگ

یک راه آسان برای دستیابی به این هدف با اضافه کردن ویجت “نظرات اخیر” به نوار کناری یا پاورقی خود است. این تکنیکی است که بسیاری از وبلاگ های معروف مورد استفاده قرار می گیرند ، از جمله WP Tavern.

از طرف دیگر ، می توانید هشدارهای نظرات را با استفاده از افزونه ای مانند نمایش دهید NotificaitonX. با افزونه نصب شده می توانید نظرات اخیر کاربران را به عنوان پنجره اعلان نمایش دهید. با این تکنیک اثبات اجتماعی ، شما قادر خواهید بود مخاطبان خود را تشویق به شرکت در بحث و افزایش تعامل در وب سایت خود کنید.

16. برای به دست آوردن اعتبار ، Coverage را فشار دهید

Press Coverage قدیمی ترین شکل بازاریابی است. از اوایل دهه 1900 بازاریابان برای نمایش در معرض تبلیغات تلویزیون و رسانه ها استفاده می کردند. و تعداد افرادی که مرتباً تلویزیون تماشا می کنند ، مجله می خوانند و وبلاگ های محبوب را دنبال می کنند چشمگیر است. اما چگونه می توانید این پوشش را به بازار هدف بالقوه خود تقویت کنید?

برای به دست آوردن اعتبار ، Coverage را فشار دهید

شما البته آن را در وب سایت خود نمایش می دهید. ساده ترین و ساده ترین راه برای تقویت پیام بازاریابی در میان مشتریان بالقوه خود ، ایجاد ویترین از منابعی است که محصولات شما مورد بررسی یا نمایش قرار گرفت. شامل لوگو ، نقل قول از مقاله و البته پیوندی باشد تا خوانندگان شما بتوانند آن را برای خودشان بررسی کنند. این روش تقویت به همان اندازه برای تبلیغات تلویزیونی ، بررسی وبلاگ های وابسته و وبلاگ های مقایسه نیز مؤثر است.

17. آرم های برتر مشتری

پول درآمد کسب می کند. این امر برای تولید مشتری جدید صادق است. مصرف کنندگان قدیمی قدرت تبدیل پایگاه کاربر جدید را دارند. آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند تا وارد بخش کاملاً جدید بازار شوید. به همین دلیل مهم است که شرکای رسمی خود را برجسته کنید تا شرکت های دیگر نیز از انجام تجارت با شما دلگرم شوند.

اضافه کردن چند آرم یا مطالعات موردی برای ایجاد اثبات اجتماعی در سایت شما و به سایت شما اعتبار می دهد تا آن را به سطح بعدی برساند. اگر از سازنده صفحه استفاده می کنید ، هیچ وقت نمی توانید یک Carousel Logo چشمگیر طراحی کنید.

چرخ فلک آرم

لوگو Carousel Pro سیستم مدیریت آرم زیبا و قدرتمند برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا از طریق صفحه نمایش تنظیم کننده کد کوتاه کاربر پسند به عنوان چرخ فلک ، نمایش شبکه ، لیست ، فیلتر و راه های دیگر ، آرم های مختلف شرکت را به راحتی نمایش داده و مدیریت کنید. این نرم افزار دارای 100+ ویژگی مفید عالی است که به شما کمک می کند تا لوگوها را با ساده ترین ، سریعترین و منحصر به فردترین نشان دادن ها به نمایش بگذارید.

این افزونه قطعاً به شما کمک می کند تا لوگوهای خود را به زیبایی و هوشمندانه از هر افزونه دیگر به نمایش بگذارید. پنل تنظیم مفید Logo Carousel Pro همچنین مطمئناً به شما کمک می کند تا آرم ها را به شکلی نشان دهید که شگفت انگیز تر است! هرکسی که حداقل مهارت های WordPress یا Tech-Savviness را داشته باشد می تواند به راحتی این افزونه را اداره کند. در اینجا همه چیز راجع به Logo Carousel Pro که در سایت شما وجود ندارد می توانید دریافت کنید. پس از گذراندن کل توضیحات و لیست ویژگی ها ، شما قادر خواهید بود افزونه را به راحتی مدیریت کنید و آرم ها را هوشمندانه به نمایش بگذارید. بنابراین ، بیایید آنچه را که شما واقعاً با Logo Carousel Pro دریافت کرده اید ببینیم.

18. بهترین شماره های خود را نمایش دهید

به عنوان یک تجارت ممکن است نقاط عطف متعددی وجود داشته باشد که شما آنها را شواهدی از رشد خود می دانید. برای مثال ، در چند روز بارگیری / خرید 100K شما می تواند یک محتوای بازاریابی عالی باشد. با قرار دادن یک مرکز توجه در چهره های اصلی کسب و کار شما ، این تأثیر خواهد گذاشت که بازدید کنندگان سایت اعتماد خود را به شرکت شما جلب کنند.

نمایش بهترین شماره های شما

این تاکتیک اثبات اجتماعی دارای سابقه اثبات شده برای بدست آوردن تبدیل های بیشتر است. با این حال ، ما توصیه می کنیم ابتدا آن عدد را با میانگین صنعت مقایسه کنید. چنین ارقامی به شما کمک می کند تا در ذهن بازار هدف خود تصویری مثبت در مورد شغل خود ایجاد کنید. اگر وارد ساختمان صفحه Elementor هستید ، می توانید اطلاعات کلیدی شرکت خود را به شیوه ای خیره کننده برجسته کنید.


برای تکمیل این مسئله ، اهمیت اعمال اثبات اجتماعی در سایت شما کاملاً غیرقابل انکار است. موفقیت کل تجارت شما به نحوه اجرای اثبات اجتماعی در سایت شما بستگی دارد. مهم نیست که محصولات یا خدمات شما چقدر خوب باشد ، شما به سختی قادر نخواهید بود روی هر کسی تأثیر بگذارید تا بدون آن ، آنها را امتحان کند. به همین دلیل است که باید ابزار مناسبی را برای افزودن اثبات اجتماعی به سایت خود بیابید و کسب و کار خود را به یک قدمی جدید برسانید.

بسیاری از راه حل های وردپرس وجود دارد که می توانید برای اضافه کردن اثبات اجتماعی به سایت خود استفاده کنید. وقت خود را در نظر بگیرید که سایت شما به چه چیزی نیاز دارد ، و در صورت لزوم از افزونه ها برای پیوندهای اجتماعی یا پنجره های جدید استفاده کنید. یا برای اثبات اجتماعی مانند راه حل ، همه راه حل را ارائه دهید NotificationX را امتحان کنید. حتی وجود دارد رایگان نسخه ای پر از ویژگی های اساسی برای شروع اعتبار ساخت برای سایت وردپرس شما.

بنابراین ، نظر شما در مورد ابزارهای Proof Social (اجتماعی) که ما به آنها اشاره کردیم چیست؟ آیا در بخش نظرات زیر هیچ نکته ای را از دست داده اید با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map