از کجا می توانید با وردپرس راهنمایی پیدا کنید

از کجا می توانید با وردپرس راهنمایی پیدا کنید

کاربران عادی WordPress می دانند که یادگیری و استفاده از آن بسیار آسان است. اما شما مبتدی یا طرفدار باشید ، مواقعی وجود خواهد داشت که به WordPress کمک بخواهید. نگران نباشید ، نکته جالب در مورد وردپرس این است که جامعه گسترده ای برای کمک به شما دارد. نه تنها این ، اینترنت مملو از تعدادی وبلاگ با کیفیت ، آموزش وردپرس و منابعی است که می تواند پاسخ به متداول ترین موضوعات وردپرس را فراهم کند. در این پست برخی از بهترین مکانهایی که می توانید کمک وردپرس پیدا کنید به شما نشان می دهد.


اما صبر کنید – حتی قبل از اینکه به دنبال کمک خارجی باشید ، در اینجا چند مرحله اول ذکر شده است:

 • بررسی کنید که آیا این یک تعارض افزونه است یا خیر. اغلب ، مشکلات ناشی از درگیری بین یک افزونه با هسته وردپرس ، یا موضوع یا با یک افزونه دیگر ایجاد می شود. این آسان برای عیب یابی است. ابتدا افزونه های خود را غیرفعال کنید. اگر مشکل از بین رفت ، می دانید که مسئله افزونه است. بنابراین یکبار افزونه های خود را یک بار واکنش دهید تا مشکل ساز را پیدا کنید. به سادگی از افزونه پرش کنید یا به دنبال یک گزینه جایگزین بهتر باشید.
 • بررسی کنید که موضوع شما مسئله است یا خیر. به سادگی یکی از مضامین پیش فرض وردپرس (مانند بیست و نوزده) را به جای موضوع وردپرس موجود خود فعال کنید. اگر مشکل شما از بین رفت ، برای کمک به توسعه دهنده برنامه مراجعه کنید.
 • اگر سایت شما به دلیل سرور / هاستینگ پایین بیاید تست کنید. شما همچنین می توانید برخی از آنها را انجام دهید چک های سایت ساده برای اطلاع از اینکه وب سایت وردپرس شما خراب است.

اگر در این مرحله ، هیچ راه حلی ندارید ، می توانید در جستجوی منابع آنلاین برای پاسخ به مشکلات وردپرس خود باشید.

هنگام جستجوی راه حل ، استفاده از کلمات کلیدی مناسب برای شروع جستجو مهم است. به همین دلیل به هر کدام توجه کنید پیغام خطا روی صفحه نمایش این می تواند ماهیت مشکل را نشان دهد و شما می توانید از این کلمات به عنوان اصطلاحات جستجو در موتورهای جستجو استفاده کنید.

در اینجاست که می توانید با وردپرس راهنمایی پیدا کنید.

1. از دکمه راهنما استفاده کنید

راهنما وردپرس

وجود دارد دکمه راهنما در گوشه بالا و سمت راست هر صفحه وردپرس قرار دارد. بر روی آن کلیک کنید – این شما را به سمت اطلاعات مربوط به صفحه ای که در آن قرار دارید هدایت می کند. به اسناد مربوط به WordPress پیوند می یابد و بسیار محتمل است که شما ممکن است بلافاصله راه حل خود را در اینجا بیابید.

2. جستجو در صفحات سؤالات متداول WordPress

صفحات سؤالات متداول وردپرس شامل سؤالاتی است که مرتباً طبقه بندی می شوند. مشکل شما ممکن است در این صفحات شکل بگیرد ، در غیر این صورت می توانید سؤال خود را در مورد این سوال مطرح کنید صفحه کار پرسش و پاسخ.

3. صفحه افزونه یا صفحه را بررسی کنید

اگر به این نتیجه رسیدید که این افزونه یا موضوع ایجاد کننده مشکل است ، می توانید در صفحه رسمی این مورد را بررسی کنید. اگر از افزونه رایگان WordPress.org استفاده می کنید ، زبانه هایی برای نصب و پشتیبانی وجود دارد. این امکان وجود دارد که آنها قبلاً برای مسئله ای که شما ارائه کرده اید ، یک راه حل ذکر شده داشته باشند. برای یک موضوع رایگان WordPress.org ، به طور معمول یک پیوند سریع به صفحه اصلی موضوع (در جایی که معمولاً می توانید اسناد را پیدا کنید) وجود دارد و همچنین دکمه ای در نوار کناری صفحه تم برای مشاهده انجمن پشتیبانی. فقط موضوع را به یاد داشته باشید و افزونه های موجود در مخزن وردپرس رایگان هستند. بنابراین مودب باشید و به سختی راه حل بخواهید. یا اگر نسخه برتر وجود دارد ، ممکن است بخواهید ارتقا را در نظر بگیرید.

صحبت از حق بیمه – از اینکه شما یک موضوع یا افزونه خریداری کرده اید با همان منطق استفاده می کنند. ابتدا به دنبال اسناد باشید. بیشتر توسعه دهندگان با پیوند دادن به آن در صفحه مورد ، این فوق العاده را آسان می کنند. به عنوان مثال ، در Themeforest معمولاً می توانید اطلاعات مربوط به مستندات موضوع را در برگه پشتیبانی از آیتم ها پیدا کنید. اگر در اسناد راه حلی پیدا نکردید ، به برنامه نویس دسترسی پیدا کنید. اغلب 6 ماه تا 1 سال پشتیبانی با خرید شما درج می شود. چه کسی بهتر از شخص یا تیمی که مورد را ایجاد کرده است ، کمک می کند?

4- انجمن های پشتیبانی وردپرس

انجمن های پشتیبانی در WordPress.org یکی از اولین مکانهایی است که از داوطلبان می خواهیم تا در رفع مشکل خود به شما کمک کنند. برای تازه متولدین ، ​​که ممکن است یک راه حل آماده در موضوعات موجود پیدا کنند بسیار عالی است. اگر نه ، به عنوان یک کاربر ثبت نام شده ، می توانید موضوع جدیدی را نیز باز کنید.

صفحات پشتیبانی پلاگین

مراقب باشید که اطلاعات مختصر و مرتبط را ارائه دهید. تلاشهایی را که تاکنون انجام داده اید توضیح دهید ، عکسهای مربوط به مشکل را بر روی ابر بارگذاری کرده و پیوندهایی را در موضوع ایجاد کنید. در صورت تمایل اطلاعات بیشتری در مورد نحوه نوشتن کسب کنید یک درخواست پشتیبانی عالی.

5. به جستجوی منابع آنلاین با کیفیت بپردازید

تعدادی از منابع با کیفیت مانند تلویزیون وردپرس در اینترنت موجود است که می تواند به شما در درک بهتر وردپرس کمک کند. ممکن است بخواهید قبل از گسترده تر کردن جستجوی خود ، این آموزش ها را بررسی کنید.

همچنین تعدادی وبلاگ فوق العاده و وب سایت های آموزشی مرتبط با وردپرس (مانند WPExplorer) وجود دارد. آنها نحوه برخورد با اشتباهات معمول وردپرس یا مواردی مانند خطای 404 ، مشکلات حافظه حافظه ، مشکلات فساد دیتابیس ، وردپرس را نشان می دهند که یک صفحه خالی و موارد دیگر را پوشش می دهد. اگر به منابع اضافی نیاز دارید ، هر یک از این بهترین وبلاگ ها را در وردپرس امتحان کنید.

6. WP Compendium

WP Compendium یکی دیگر از مجموعه های عالی آموزش گام به گام برای تقریباً هر موضوع مرتبط با وردپرس است. علاوه بر این ، به عنوان یک برنامه افزودنی جالب برای مرورگر Chrome شما نیز موجود است ، بنابراین کمک وردپرس فقط با یک کلیک فاصله دارد. علاوه بر این ، تعدادی از ماژول های آموزشی به یک مبتدی کمک می کند تا با وردپرس و راه های آن آشنا شود.

7. اتاق چت IRC را امتحان کنید

اتاق چت IRC بیشتر برای کمک مستقیم به توسعه دهندگان WordPress است. بخش عمده ای از صحبت های اینجا ممکن است برای کاربران متوسط ​​وردپرس مانند من و شما خیلی فنی باشد. حتی اگر چنین سؤالی بگذارید ، فرصتی وجود دارد که برخی داوطلبان در اینجا بتوانند پاسخ دهند.

8. Exchange Stack Exchange

Exchange Stack Exchange مکان دیگری است که عمدتاً برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است. این برنامه رایگان است و می توانید بدون ثبت نام در سایت به سؤالات بپرسید و به آنها پاسخ دهید. از آنجا که پاسخ های دارای رتبه برتر به بالا منتقل می شوند ، می توانید سریع ترین جواب را پیدا کنید. بحث را در اینجا بیشتر مربوط به کد WordPress خواهید یافت.

مکان دیگر برای بحث در مورد مسائل وردپرس است انجمن های ظهور. این مکانی است که می توانید با صاحبان وب سایت ، وبلاگ نویسان و کاربران وردپرس ملاقات کنید تا در مورد مسائل مشترک صحبت کنید. با هزینه ثبت نام یک باره 10 دلار می توانید در بحث انجمن شرکت کنید.

9. از ارائه دهنده میزبان خود بپرسید

برخی از خدمات میزبانی مدیریت شده مانند WPEngine ، Flywheel یا Kinsta تیم متخصصان وردپرس خود را در اختیار دارند. فقط کافی است یک بلیط یا چت زنده را باز کنید تا از تیم پشتیبانی آنها کمک بگیرید.

10. راهنمایی استخدام کنید

هنگامی که شک دارید ، به یک متخصص بروید. در سایتهایی مانند Fiverr و Upwork از فریلنسرهای کوچک خود انتخاب کنید. یا در یک سرویس پشتیبانی حق بیمه WordPress سرمایه گذاری کنید. این موارد اغلب تعمیر و نگهداری و مدیریت کل میزبان خدمات وردپرس را انجام می دهند و هر مشکلی را که ممکن است با آن برطرف کنید ، برطرف می کنند. در اینجا چند مورد توصیه شده است:

پشتیبانی فنی WP

پشتیبانی فنی WP برنامه های جامع نگهداری و وردپرس را ارائه می دهد. خواه به رفع سریع اضطراری (هزینه یک بار 65 دلار) ، تعمیر و نگهداری استاندارد (45 دلار در ماه ، که شامل پشتیبان گیری ، به روزرسانی و امنیت است) یا اگر راحتی کمک نامحدود می خواهید ، برنامه های ماهانه نیز برای آن وجود دارد (فقط با 60 دلار شروع می شود / ماه).

راهنما WP

راهنما WP از همه جنبه های وردپرس با هزینه ای که از 129 دلار تا 299 دلار باشد مراقبت خواهد کرد. از امنیت گرفته تا نسخه پشتیبان تهیه و نظارت تا بروزرسانی ها ، آنها به کل طیف خدمات وردپرس اهمیت می دهند.

WP Buffs

WP Buffs, خدماتی که به دنبال سرعت ، امنیت ، پشتیبان گیری و به روزرسانی هر تعداد وب سایت وردپرس شما باشد. آنها 24/7 برای نظارت و ویرایش وب سایت شما در دسترس هستند. برنامه ها از 50 دلار در هر ماه شروع می شوند و برای این WP Buffs وب سایت شما را رصد ، پشتیبان گیری و بازیابی می کند. وب سایت شما تمام روز و هر روز به طور کامل مدیریت می شود.

مراقبت از WPSite

مراقبت از سایت WP هدف از ارائه خدمات پشتیبانی کامل وردپرس به مشاغل کوچک و وبلاگ نویسان حرفه ای است. آنها وب سایت شما را برای سرعت بهینه می کنند و به شما در رشد ترافیک کمک می کنند. ممیزی های امنیتی ، پشتیبان گیری و حل مسائل پشتیبانی به سرعت در بسته ها گنجانده می شوند. برنامه ها با 79 دلار در هر ماه شروع می شوند ، و ضمانت 30 روزه برگشت پول در داخل وجود دارد.

Valet.io

Valet.io خدمات تعمیر و نگهداری و مدیریت را برای وب سایت های WordPress ارائه می دهد. به آنها می توان اعتماد کرد تا وب سایت شما هموار بماند و در پروژه های توسعه کمک کند. آنها در درک اهداف شما افتخار می کنند و با شما همکاری می کنند تا باعث پایداری آنها شود. برای اطلاع از برنامه ها و قیمت گذاری آنها باید یک فرم با جزئیات خود را پر کنید.

کلمات نهایی در یافتن راهنمایی با وردپرس

WordPress یک نرم افزار منبع باز است که جامعه ای قدرتمند از آن پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، منابع کاملاً زیادی به صورت آنلاین وجود دارد. بنابراین دفعه دیگر که در برابر صفحه وردپرس خود قرار دارید که نمی فهمید ، وحشت نکنید. با آرامش همراه باشید و با استفاده از منابعی که در این پست پیشنهاد شده است ، راه خود را بیابید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map