ده دلیل احتمالی که بازدید کنندگان وب سایت شما را ترک می کنند

ده دلیل احتمالی که بازدید کنندگان وب سایت شما را دوست ندارند

چند بار در هر وب سایت فرود آمده اید و به آن ضربه زده اید بازگشت دکمه روی مرورگر خود تقریبا بلافاصله؟ آیا بازدید کنندگان این کار را انجام می دهند که در صفحات وب شما نیز قرار بگیرند؟ اگر نرخ گزاف گویی در وب سایت شما در حال افزایش است و نرخ تبدیل کاهش می یابد ، وقت آن فرا رسیده است که دلایل دلایل بازدیدکنندگان را که وب سایت شما را دوست ندارند ، پیدا کنید.


بنابراین چرا بازدید کنندگان دقیقاً می توانند وب سایت شما را ترک کنند؟ شما واقعاً لازم نیست برای یافتن دلایل به دور نگاه کنید. ممکن است شما از بسیاری از آنها آگاه باشید ، اما در اینجا فهرست کوتاه سریع از مهمترین آنها وجود دارد.

1. سایت شما خیلی کند است

سرعت بارگذاری وب سایت یک امر بزرگ در اینترنت است. هیچ بازدید کننده ای نمی خواهد به اطراف خود آویزان شود منتظر بارگذاری صفحه اصلی خود باشید. در حقیقت ، می توانید یک عدد را در آن قرار دهید – دو ثانیه. این زمانی است که بیشتر بازدید کنندگان انتظار بارگیری یک صفحه را دارند. حتی یک تاخیر یک ثانیه می تواند به کاهش 7 درصدی تبدیل تبدیل شود. به آمازون ، الف تأخیر یک ثانیه به معنای زیان سالانه 1.6 میلیارد دلار است.

سرعت وب سایت

اما دلیلی وجود ندارد که اینگونه باشد ، با توجه به اینکه کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید وردپرس خود را سرعت بخشید. دریافت فقط چند مورد از آنها به درستی می تواند به شما در بهبود سرعت وب سایت کمک کند.

2. بیش از حد بسیاری از پاپ آپ

بله ، همه ما می دانیم که پنجره های بازشو برای تبدیل ها عالی هستند ، و من نمی گویم شما باید همه آنها را از سایت خود پایین بیاورید. به هیچ وجه – صرفاً اینکه با استفاده عاقلانه از آنها استفاده کنید. در غیر این صورت ، بازدید کنندگان شما به احتمال زیاد به راحتی به سایت رقیب منتقل می شوند.

در حال حاضر ، موارد زیادی وجود دارد که می توانید بدون استفاده از جستجوگرها به سئو سایت خود ، از پاپ آپ استفاده کنید. برای مبتدیان می توانید,

 • خوانندگان را با مطالب خود درگیر کنید تا مدتی قبل از پاپ آپ ، چشمک بزنید
 • همیشه یک گزینه آسان برای پیدا کردن آنها برای رد کردن پاپ آپ به آنها بدهید
 • پاپ های بازپرداخت بازدید کنندگان را مخفی کنید

Interstitials قابل قبول

در حقیقت ، Google به پاپ آپ هایی که به روش بازدید کنندگان از وب سایت شما استفاده می کنند ، مانند تبلیغات بزرگ چسبنده ، مهربانی نمی کند. برنامه های پاپ خروج خارج از نظر خواننده چندان آزار دهنده نیستند ، و اگر شما باید از پاپ آپ استفاده کنید ، باید به طور جدی فکر کنید که به آنها تغییر دهید.

3. وب سایت شما دوستانه موبایل نیست

تعداد افرادی که از طریق تلفن همراه به اینترنت دسترسی پیدا می کنند تعداد کاربران دسک تاپ را پشت سر گذاشت. بنابراین وقت آن نرسیده است که وب سایتهایی بسازید که برای نمایش در موبایلها نیز تنظیم شده اند?

برای اینکه یک کاربر تجربه خوبی از سایت شما در تلفن همراه داشته باشد ، باید اطمینان حاصل کنید که برای مشاهده بهتر ، نیازی به لمس یا بزرگنمایی ندارد. دکمه ها و دکمه های CTA بدون پیدا کردن خیلی نزدیک به یکدیگر ، باید به راحتی پیدا شوند. کارهای به مراتب دیگری وجود دارد که می توانید وب سایت خود را بهینه کنید تا عملکرد خوبی در دستگاه های تلفن همراه داشته باشد. و بعد از انجام همه تغییرات می توانید بررسی کنید آیا سایت شما سازگار با موبایل است یا خیر.

تست دوستانه موبایل

فراموش نکنید, Google به هیچ وجه هیچ کاربر تلفن همراه را ارسال نمی کند, اگر فکر می کند وب سایت شما در تلفن های همراه کاربر پسند نیست. این بیش از نیمی از کاربران اینترنت است ، بنابراین می بینید اگر سایت شما دوستدار موبایل نیست ، چه چیزی را از دست می دهید.

علاوه بر این ، Google در حال تغییر است فهرست اول موبایل. این بدان معناست که در هر جستجوی آغاز شده بر روی دستگاه تلفن همراه ، Google صفحات موبایل شما را قبل از نسخه دسک تاپ نگاه خواهد کرد.

همچنین اگر می دانید که اکثر بازدید کنندگان شما از طریق تلفن های همراه به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند ، ایده خوبی است..

4. پخش خودکار صدا / فیلم در حال بارگیری

مطمئناً ، همه ما دوست داریم موسیقی گوش کنیم ، اما زمان و مکان برای همه چیز وجود دارد. چند بار است که وب سایت را باز کرده اید تا به طور غیر منتظره با صدای بلند با استقبال روبرو شوید؟ در یک مکان عمومی ، این می تواند کاملاً مزاحم باشد. حتی در غیر این صورت ، می تواند شما را از انجام وظیفه منحرف کند.

بدتر این است که اگر تعدادی برگه را باز کرده اید و نمی توانید شماره پخش صوتی را شناسایی کنید. و باور کنید ، بازدید کننده شما راحت تر از جستجوی دکمه بی صدا رسیدن به دکمه بازگشت یا بستن است. این بازدید کننده دیگری است که شما گم کرده اید.

همچنین ، تبلیغاتی که بصورت غیر منتظره صدا را پخش می کنند ممکن است توسط مسدودکننده تبلیغاتی داخلی Chrome مسدود شود.

5. طراحی وب شما جذاب تر از کاربردی است

محور اصلی هر وب سایت باید ارائه مطالب به روشی دلنشین باشد. در عین حال ، کاربران باید بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند بطور مستقیم و بدون اینکه با بسیاری از ترفندهای توجه فراخوان مانند GIF و انیمیشن ها پریشان شوند..

سایتهای جذاب که استفاده از آنها دشوار است می توانند بازدیدکنندگان را برای اولین بار جذب کنند ، اما وقتی می فهمند که هیچ کاری مطابق آنچه که در سایت شما انجام می شود کار نمی کند ، مطمئناً قصد بازگشت ندارند.

هنگام طراحی وب سایت خود ، ایده خوبی است که:

 • با روندهای مدرن که کاربران اینترنت با آنها آشنا هستند ، ادامه دهید
 • در طراحی در کل وب سایت سازگار باشید ، بدون اینکه باعث تعجب در هر صفحه شود
 • به قلمها توجه کنید (به جستجوی اضافه کردن چندین شکل مختلف) ، رنگ ها ، فضای سفید و چیدمان توجه کنید
 • بلوک های متنی را کوچک نگه دارید ، یک صفحه پر ازدحام با بارهای متن روشی مطمئن برای ارسال بازدید از بازدیدکننده است.
 • از اسلایدرها فقط در صورت استفاده استفاده کنید و تبلیغات را به تعداد معقول نگه دارید

تبلیغاتی که وقتی یک کاربر روی “X” کلیک کند برای خلاص شدن از شر آن به وب سایت تبلیغات باز می شود ، مطمئناً یک شماره بزرگ است که معادل فریب یک بازدید کننده است ، و او قصد ندارد با آن مهربانانه رفتار کند..

درعوض ، شما باید سعی کنید ویژگیهای کاربرپسند مفیدی مانند “بازگشت به بالا” را در صفحه طولانی یا گزینه “جستجوی مفید” اضافه کنید..

6. تصاویر شما کسل کننده هستند

اگر به مدت طولانی وب سایت اداره کرده اید ، باید بدانید که تصاویر بخش عمده هر وب سایت خوبی را تشکیل می دهند. بنابراین چرا برخی تصاویر مناسب ، منحصر به فرد و جذاب را برای سایت خود پیدا نمی کنید؟ تصاویر بورس همیشه خوب نیستند ، به خصوص اگر اولین تصویر مناسب را که با آن روبرو هستید انتخاب کنید. احتمال وجود دارد که بسیاری از وب سایت های دیگر از آنها استفاده می کنند ، و این نمی توانند وب سایت شما را با استفاده از کاربران اینترنت متمایز کنند.

ما لیستی از مکان هایی را تهیه کرده ایم که می توانید بهترین عکس های سهام را برای سایت خود پیدا کنید ، اما می توانید آن را یک قدم جلوتر بردارید و عکس های خود را نیز ایجاد کنید. از عکسهای افراد واقعی اطراف خود استفاده کنید یا تصاویر خود را ایجاد کنید. علاوه بر این ، اگر شما یک مشتری پرداخت کننده به وب سایت هایی هستید که تصاویر را ذخیره می کنند ، احتمالاً تصاویری پیدا می کنید که چندان رایج در اینترنت نیستند.

7. محتوای نه به علامت گذاری

یک وب سایت فقط بستری برای محتوایی است که در اختیار دارد. افراد برای هدف اصلی مصرف محتوای شما به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند. بنابراین اطلاعاتی که شما در آنجا دارید باید منحصر به فرد ، مفید و به شیوه مکالمه ارائه شود.

از نظر عملی ، این می تواند به معنی باشد:

 • محتوای تکراری وجود ندارد. این توسط Google مجازات می شود ، بنابراین مهم است که محتوای شما نباید از درون وب سایت شما و همچنین از طریق اینترنت تکرار شود
 • به همین ترتیب ، چاشنی کلمات کلیدی توسط Google نیز اخم می شود
 • عناوین و عناوین شما همان چیزی است که چشم خواننده را به خود جلب می کند و باعث می شود که آنها بیشتر بخوانند. هنگام نوشتن عناوین جذاب ، مطمئن شوید که چه مواردی با عنوان مطابقت دارند
 • صفحه خوب “درباره” ساخته شده مطالب را فراهم می کند و آن را برای بازدید کننده قابل اطمینان تر می کند

علاوه بر این ، اطلاعات متناسب با وب سایت باید درج شده و در صورت مهم در مکان های مناسب نمایش داده شود. به عنوان مثال ، در یک سایت تجارت الکترونیکی می خواهم قبل از اضافه کردن آن به سبد خرید ، هزینه را بدانم. یا اگر تحویل رایگان قبل از شروع پرداخت پول موجود است همچنین اگر اطلاعات غیر ضروری مانند مکان یا سن بازدید کننده را نپرسید ، خوب خواهد بود. منظور من این است که نقشه های گوگل یا یک سایت تجارت الکترونیکی از این سؤال استفاده کنند ، اما برای بسیاری از وب سایت های دیگر اینگونه نیست.

بسیاری از خوانندگان وقتی وب سایت ها از آنها می خواهند مسدود کننده های تبلیغاتی را غیرفعال کنند ، آزار دهنده هستند. مطمئناً ، درک این موضوع چرا آسان است. اما در بیشتر موارد ، کاربران می توانند به راحتی و بدون غیرفعال کردن مسدود کننده تبلیغات ، آنچه را که در سایت رقبا به دنبال آن هستند ، پیدا کنند.

8- پیمایش سایت شما در حال کمبود است

آیا وب سایت شما برای حرکت سخت است؟ آیا بازدید کنندگان از اینكه بعد از رسیدن به وب سایت شما كدام كلیك كنند ، تعجب كرده اند؟ یک بازدید کننده دیگر وجود دارد که احتمالاً هرگز برنگردد.

ناوبری در وب سایت باید شهودی باشد و به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا محتوای مورد نظر خود را به راحتی در وب سایت شما پیدا کنند. وردپرس وقتی به شما کمک می کند تا جهت یابی صحیح را داشته باشید ، گزینه های مختلفی دارد. به طور کلی ، منطقی است که با روش های ناوبری امتحان شده و آزمایش شده که اکثر کاربران اینترنت با آنها آشنا هستند ، بمانید. همچنین به خاطر داشته باشید که یک عملکرد جستجو همیشه مورد بازدید بازدید کنندگان قرار می گیرد.

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که همه پیوندها – داخلی و خارجی خوب هستند. مطمئناً هیچ پیوند شکسته وجود ندارد.

9. سایت شما امن نیست

آیا در ابتدای URL در این صفحه متوجه “https” شده اید؟ این بدان معنی است که WPExplorer یک گواهی SSL به دست آورده و کلیه ارتباطات بین مرورگر شما و این وب سایت رمزگذاری شده است. این باعث می شود که اشخاص ثالث گوش دادن به مکالمه یا مصاحبه با آن دشوار شوند. این اطمینان را به کاربران می دهد تا با سایت شما ارتباط برقرار کنند ، به خصوص اگر اطلاعات شخصی حساس را جمع آوری کرده یا پرداخت های آنلاین را بپذیرد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این را در راهنمای قبلی HTTPS ما بخوانید.

نه تنها این ، وب سایت شما خطر بودن را در معرض خطر قرار می دهد با عنوان “غیر امن” اگر دارای گواهینامه SSL نباشد. اکنون با Let’s Encrypt ، افزودن گواهینامه امنیتی به وب سایت شما بسیار آسان است.

10. چه مواردی در بالای صفحه در صفحه اصلی شما وجود دارد?

همچنین ایده خوبی است که مهمترین جزئیات وب سایت خود را هنگام بازدید از صفحه اصلی خود فوراً در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهید. نام وب سایت شما ، یک برچسب که نشان می دهد همه چیز در مورد چیست و یک منوی منجر به محتوای وب سایت باید برای بازدید کنندگان در هنگام فرود آمدن در صفحه اصلی خود ، بدون نیاز به پیمایش ، آشکار باشد. به این ترتیب شما مفید واقع می شوید ، و یک بازدید کننده بلافاصله می داند وب سایت شما درمورد چیست.

از منوهای همبرگر استفاده کنید فقط در صورتی که کاملاً مجبور باشید. آنها روی تلفن همراه حس می کنند ، اما در دسک تاپ زیاد نیستند. برخی از خوانندگان شاید گیج شده و از اینکه چه چیزی را کلیک کنید روی بعدی کلیک کنند.

بسته بندی کردن

وب سایت شما حتی در هنگام خوابیدن برای شما کار می کند. درک کمی از تنظیمات مخاطبان و تنظیم آنها ، باعث می شود بازدید کنندگان بتوانند بیشتر با وب سایت شما درگیر شوند و جلوی کلاهبرداری آنها را با عجله متوقف کنند. کمتر از دو ثانیه زمان لازم را دارید تا یک برداشت اول خوب داشته باشید ، و باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا بتوانید مطابق انتظارات کاربر باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map