بهترین ابزار آنلاین برای پیگیری رقابت شما

بهترین ابزار آنلاین برای پیگیری رقابت شما

هنگامی که مشاغل یا وب سایتی را اداره می کنید ، باید تب های مربوط به محیط تجاری اطراف خود را حفظ کنید. برای محک زدن خود ، تعیین استانداردها ، دستیابی به اهداف و همچنین نظارت و بهبود سئو مهم است. خوشبختانه ، این دنیای دوستانه اینترنت خیلی سخت نیست. بسیاری از ابزارهای آنلاین رایگان وجود دارند که به شما کمک می کنند آنچه را که در طاقچه شما اتفاق می افتد کشف کنید و از آن الهام بگیرید. علاوه بر استفاده از آنها برای ردیابی معیارهای وب سایت خود ، می توانید از این ابزارهای آنلاین نیز برای ردیابی رقابت خود استفاده کنید.


اگر نمی دانید چرا اصلاً برای پیگیری رقابت خود باید به ابزارهای آنلاین اعتماد کنید ، برخی از دلایل محکم این موارد ذکر شده است:

 • شما می توانید با آخرین روندها و وقایع سرعت بیشتری بمانید
 • هنگامی که ایده های خود را از دست ندهید می تواند منبع الهام باشد
 • به شما کمک می کند تا استراتژی داشته باشید و از رقابت پیروی کنید
 • به شما کمک می کند استانداردهای مربوط به مشاغل یا وب سایت خود را تعیین کنید
 • هیچ مشکلی در آموختن از کسانی که به درستی دریافت کرده اند نیست

که گفت: بیایید به برخی از بهترین ابزارهای آنلاین برای پیگیری رقابت شما بپردازیم.

1. Google Alerts

Google Alerts ابزار go-to شما برای ردیابی هر کلمه کلیدی که می خواهید – نام ، تجارت یا رقابت شما – است. می توانید کلمات جستجو را به عنوان باریک یا همان اندازه دلخواه خود نگه دارید. Google Alerts برای هرگونه ذکر این کلمات در وب جستجو می کند و از طریق ایمیل به شما هشدار می دهد. حتی اگر کلمات کلیدی به عنوان پیوند ذکر شده باشند ، باید در مورد آن بشنوید.

ابزارهای آنلاین برای پیگیری رقابت شما - Google Alerts

شما فقط باید کلماتی را که می خواهید ردیابی کنید انتخاب کنید و منابعی را که می خواهید Google را برای نظارت بر آن مشخص کنید ، مشخص کنید. منابع می توانند به اندازه بلاگ ها ، وب ، اخبار ، فیلم ها ، کتاب ها یا بحث ها متنوع باشند. شما می توانید آن را در هر منطقه جغرافیایی خاص نگه دارید و یا شبکه خود را در سراسر جهان بچرخانید. ایمیل را می توان در هر زمان که انتخاب کردید دریافت کردید ، یا حتی به عنوان هضم نامه در یک نامه واحد.

علاوه بر این که به شما در نگه داشتن برگه های ذکر شده در شرکت های اجتماعی کمک می کند ، می دانید که رقابت شما چقدر مشهود است.

2. سایت اکسپلورر

چگونه وب سایت های برتر طاقچه خود را شناسایی می کنید? اکسپلورر سایت می تواند به شما در اینجا کمک کند. این به شما کمک می کند تا سایت هایی را تجربه کنید که از حداکثر اقتدار دامنه و بک لینک های تحقیقاتی برخوردار هستند این به شما می دهد اقدامی را که باید برای انجام آن در بالای دامنه خود انجام دهید.

همه ما می دانیم که لینک دهنده های با کیفیت بالا می توانند SEO شما را تقویت کنند. با استفاده از Site Explorer می توانید سایتهای برتر در طاقچه خود را پیدا کرده و سپس پیوندهایی را که اخیراً کشف شده است به سایت رقیب خود بازگردید. با مقایسه ساده با نمایه بک لینک رقبای خود ، می توانید ایده مناسبی در مورد چگونگی بهبود نمایه بک لینک خود داشته باشید.

پیوند اکسپلورر

پیوند اکسپلورر (هنوز در بتا است) به زودی جایگزین این ابزار خواهد شد. ابزار جدید با استفاده از الگوریتم های تصفیه شده تر برای تعیین قدرت دامنه و تجزیه و تحلیل بک لینک ها استفاده می کند. و با داشتن یک حساب کاربری رایگان Moz می توانید 10 سؤال در ماه را مطرح کنید. این ابزار همچنین نمرات هرزنامه را نشان می دهد که نشان می دهد چند سایت مشابه توسط Google مجازات شده اند. شما قادر خواهید بود درباره کیفیت پیوندهای ورودی به سایت خود قضاوت کنید و آدرس های اینترنتی و شخصی خود و رقبا را نیز ردیابی کنید.

3. ابزارهایی که به پیدا کردن CMS / Themes / Plugins کمک می کنند

خیلی اوقات ، ما در وب سایت های دیگری که می خواهیم به تنهایی بخواهیم پیاده سازی کنیم ، به ویژگی هایی می رسیم. چگونه می دانیم برای اجرای آن ویژگی از چه نرم افزاری استفاده شده است؟ خوب ، این ابزارهای آنلاین برای پیگیری رقابت شما می توانند در اینجا نیز به شما کمک کنند.

اول از همه ، شاید بخواهید بدانید که وب سایت CMS از چه چیزی استفاده می کند. برای انجام این کار ، به سادگی مراجعه کنید چه CMS و آدرس اینترنتی وب سایت را تایپ کنید. این ابزار نسبتاً دقیق است و بیش از 378 سیستم مدیریت محتوا را ردیابی می کند. ابزار دیگری IsItWp, بررسی می کند که آیا وب سایت از WordPress و همچنین جزئیات موضوع و افزونه استفاده می کند.

چه CMS

برای پیدا کردن موضوع یا افزونه هایی که از هر وب سایت وردپرس استفاده می کند ، سعی کنید موضوع وردپرس چیست؟. همچنین می توانید با استفاده از برنامه های افزودنی مرورگر مانند WPSniffer برای Chrome (یا یکی از ابزارهای دیگری را که در راهنمای خود برای چگونگی اطلاع دادن سایت از WordPress استفاده می کنیم ، امتحان کنید).

نکته مهمی که باید در اینجا به خاطر بسپارید اینست که این ابزارها ممکن است تم ها یا افزونه های سفارشی را نشان ندهند. اما در چنین مواردی می توانید بر روی وب سایت راست کلیک کرده و کدی را که برای کشف CMS ، مضامین و افزونه ها کشف شده است جستجو کنید..

و اگر رقابت شما دارای یک وب سایت فوق العاده سریع است ، می خواهید در مورد خدمات میزبانی آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید. یک ابزار هم برای آن وجود دارد – WhoIsHosting این. در حالی که همیشه دقیق نیست (یک CDN می تواند شما را از دور خارج کند) ، ارزش آن را دارد که امتحان کنید.

4. ساخته شده با

ساخته شده با مورد علاقه بسیاری از طراحان وب است. این ابزار پروفایل وب سایت می تواند تعدادی از فناوری های مورد استفاده در هر صفحه را آشکار سازد. این برنامه بیش از 25000 فناوری اینترنتی را شامل می شود که شامل تجزیه و تحلیل ، تبلیغات ، هاستینگ ، CMS و … می باشد. روندهای فناوری اینترنت به شما کمک می کند تا به طور هفتگی از تغییرات استفاده از فناوری اینترنت پیگیری کنید.

ساخته شده با

می توانید دریابید که در کدام سایت ها از سبد خرید ، تجزیه و تحلیل ، میزبانی و نتایج فیلتر بر اساس مکان ، ترافیک ، عمودی و موارد دیگر استفاده می شود. شما می توانید بسیاری از اطلاعات مورد نیاز در مورد وب سایت های دیگر را برای بهبود هوش فروش خود و همچنین سهم بازار جمع آوری کنید.

buildWith ابزاری بهتر از بسیاری از افراد در همان کلاس است و برای نتیجه سریع تر می توانید به سادگی a را فعال کنید پسوند کروم.

5. SameWeb

وب مشابه نمای کلی از وب سایت هایی که URL شما در آن تغذیه می کنید – به خود یا رقیب شما است. علاوه بر این ، اگر URL دیگری اضافه کنید ، می توانید این دو وب سایت را به طور کامل یا به صورت صفحه ای با صفحه مقایسه کنید. این عالی است برای بررسی نحوه اندازه گیری وب سایت های همسالان خود. همچنین وب سایت شما را از نظر ترافیکی که در سطح جهان دریافت می کند ، و همچنین براساس کشور و دسته بندی رتبه بندی می کند.

مشابهWeb

برای هر URL که وارد می شوید ، باعث ترافیک بسیاری از گروه ها می شود – ترافیک از طریق تلفن همراه / دسک تاپ ، کل بازدیدها در طی یک دوره زمانی ، مدت زمان بازدید ، میزان گزاف گویی و تعداد صفحات در هر بازدید. بسیاری از معیارهای دیگر نیز ردیابی می شوند – تقسیم عاقلانه ترافیک در کشور ، سایتهایی که به این URL وصل می شوند و کلمات کلیدی برتر ایجاد کننده ترافیک. همچنین می توانید در مورد درصد کلی از ترافیک ایجاد شده توسط هر کانال اجتماعی و سایر وب سایتهایی که کاربران شما نیز از آنها بازدید می کنند مطلع شوید. لیستی از سایت های مشابه و رقیب نیز موجود است.

6. الکسا

آخرین ابزار موجود در لیست ابزارهای آنلاین ما برای پیگیری رقابت شما است الکسا. این ابزار رتبه بندی صفحه از آمازون تهیه شده است ، و اگر می خواهید رقابت هایی را که در سراسر جهان پخش می شود ، پیگیری کنید.

الکسا

این امکان را به شما می دهد تا نگاه دقیق تری به کلمات کلیدی و پیوندهای رقیب خود داشته باشید و وب سایت خود را با آن مقایسه کنید. قادر خواهید بود معیارهای راهنمایی و رانندگی چند وب سایت و سایر موارد را با یکدیگر مقایسه کنید. سبد ابزارهای تجزیه و تحلیل رقابتی شامل همپوشانی مخاطبان ، سایتهای برتر ، یافتن سایتهای مشابه ، سایتهای مرتبط با ، بازدیدکنندگان بی نظیر ، صفحه نمایش سایت و سایتهای برتر.

الکسا نیز به عنوان a موجود است پسوند مرورگر برای دسترسی راحت تر.

افکار نهایی در مورد بهترین ابزارهای آنلاین برای پیگیری رقابت شما

هیچ کسب و کاری یا وب سایت در انزوا عمل نمی کند. اگر می خواهید ترافیک به وب سایت خود جذب کنید و نرخ تبدیل را افزایش دهید ، مهم است بدانید که در محیط کسب و کار شما چه اتفاقی می افتد. این ابزارهای آنلاین برای پیگیری رقابت شما می توانند به شما کمک کنند در صدر روندها و وقایع در طاقچه خود بمانید. همه اینها ابزارهای عالی برای کمک به محک عملکرد شما در برابر رقبا و همسالان خود و همچنین بهینه سازی سایت های جدید به منظور بهینه سازی سایت خود هستند..

اگر سؤال یا نظری دارید برای اضافه کردن فقط یک یادداشت در زیر بگذارید. ما دوست داریم افکار شما را بشناسیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map