تعمیر و نگهداری سایت وردپرس: راهنمایی آنچه باید بدانید

WordPress یکی از بزرگترین دستگاه هایی است که در دوره جدیدی از انتشار به وجود آورد. این فرصت های بی پایان برای بازگو کردن داستان شما برای دنیای خوانندگان به شما می دهد. این یک ماشین عالی است ، آه ، بله ، اما مانند همه دستگاه های عالی ، اکنون و بعد نیاز به روغن کاری دارد.


ببینید چگونه قرار است هر بار یک بار مجموعه چرخ مورد علاقه خود را برای چرخش انتخاب کنید؟ نگهداری سایت وردپرس چیزی مشابه است.

بنابراین ، بدون هدر دادن ثانیه ، اجازه می دهد تا با برخی از برنامه ریزی ها شروع کنیم. شما برنامه ریزی برای تعمیر و نگهداری. آن را در تقویم خود علامت بزنید و به اسلحه های خود بچسبانید. مهم است.

به روزرسانی وردپرس

پس از مدتی ایجاد ، از آن برای به روزرسانی بستر وردپرس خود استفاده کنید. شما نمی خواهید وب سایت خود را بر روی یک سیستم عامل قدیمی اجرا کنید زیرا – هکرها.

به روز رسانی-wp

اوه بله ، من می دانم که دکمه به روزرسانی اکنون ظاهر می شود و سپس …

هر وقت طرف خوب چیزی را به عنوان WordPress تأثیرگذار می گذارد ، طرف بد یک عمر را برای از بین بردن آن اختصاص می دهد ، بنابراین دشمن سریع کار می کند. به همین دلیل ، برای هر نسخه وردپرس ، هزاران هکر در انتظار مکیدن همه سرگرمی ها هستند. بروزرسانی به موقع آنها را در موهای متقاطع مناسب خواهد داشت.

علاوه بر این ، وردپرس با سرعتی بسیار آرام رو به رشد است و در عین حال روزانه مایل کششی به دست می آورد. در نتیجه ، توابع و ویژگی های جدید در هر بروزرسانی معرفی می شوند. این همه سرگرم کننده را از دست ندهید.

خودکار حداقل یکبار در سه ماه یکبار به روزرسانی های این سکو را منتشر می کند. در زمان نوشتن این مقاله ، وردپرس 3.6.1 آخرین نسخه موجود است. آخرین نسخه وردپرس را بارگیری کنید.

اگر وب سایت شما به روز نشده است ، دیگران با هزینه شما تفریح ​​می کنند.

سایت وردپرس خود را برای لینک های خراب یا مرده شانه کنید

اگر دوست دارید این را ببینید ، دست خود را بلند کنید:

صفحه خطای 404

دست های زیادی که می بینم نیست. خطای خطای 404 نتیجه پیوندهای مرده است. پیوندهای شکسته این پیوندهایی هستند که به منابع غیرقابل دسترسی اشاره می کنند ، یعنی صفحات طولانی ، دسته های غیر موجود ، پست های منتقل شده ، نام آن.

ما همیشه وقتی از تصمیم گیری برای کلیک کردن استفاده می کنید ، از پیوند شکسته دوست نداریم. بنابراین ، هنگامی که چند مورد از این 404 خطا را در سایت خود مشاهده می کنید ، خوانندگان شما صفرا خواهند داشت. از آنجا که شما همه را آن علاقه و آن را به سگ پرتاب کنید – سگی که مشق شب شما را می خورد و اکنون پیوندهای شما.

اگر صفرا به شما کمک نمی کند پیوندهای شکسته خود را اصلاح کنید ، شما باید به دلایل زیر آنها را برطرف کنید.

Google و سایر موتورهای جستجو پیوندهای شکسته را خیلی بیشتر از آنچه خوانندگان شما انجام می دهند بیزارند و آنها با دور کردن خوانندگان خود ، ظاهر ظاهری شما از گستاخی را مجازات می کنند..

آنها استدلال می کنند ، آه ، این مرد بیشترین شکست را از همه مشاغل دارد. چرا زحمت کشیدن ترافیک رایگان به او زحمت می دهید?

وقتی چنین اتفاقی بیفتد ، تمام راه را به سمت بانک رنج خواهید برد ، اما وقتی پیوندهای خراب را برطرف کنید ، روز شادتری خواهید داشت. اگر نامه یا چیزی وجود ندارد ، می توانید لینک ها را ویرایش کنید ، اطمینان حاصل کنید که منابع مرتبط (در واقع) در دسترس هستند یا پیوندهای خراب را به سادگی از بین می برید.

برای اینکه شما را در مسیر درست قرار دهید ، این کار را انجام دهید ابزار جستجوگر پیوند و فقط آن پیوندها را برطرف کنید. این چیزهای پر طعم است بنابراین دیگر آن را خاموش نکنید.

قاعده شلوغ: پیوندهای خود را حداقل هر شش ماه یکبار و بعد از ایجاد تغییرات بزرگ در سایت وردپرس خود بررسی کنید.

برخورد با هرزنامه ها

Spammers احتمالاً آن کودکانی هستند که از همه چیز در زندگی متنفر هستند. بنابراین ، حتی بدون دانستن آن ، آنها این هم افزایی را برای فست فود و نشستن در تمام طول روز در مقابل یک کامپیوتر برای ارسال چیزهای تصادفی انجام می دهند. آنها احساس نیاز به جبران دارند.

اعتبار: پول

اعتبار تصویر: Pauhatsu

اما این کجا شما را ترک می کند؟ برخی از بچه ها پایگاه داده وردپرس خود را با رشته های ناخواسته معمول می کنند. سیل بی پایان نظرات بی معنی و پیوندی.

این امر بسیار اتفاق می افتد ، به ویژه اگر افزونه ضد هرزنامه هرزنامه را در برخی پوشه ها وارد کند.

ایجاد اسپم سایت شما را خفه می کند ، همه چیز را کند می کند و تهدیدی را برای تمامیت ساختاری وب سایت شما ایجاد می کند. هرزنامه ها همچنین رتبه بندی سئو شما را حذف کرده و اعتبار شما را لکه دار می کنند.

با این حال ، برخی از افزونه های ضد اسپم پس از گذشت دوره های مشخص به طور خودکار اسپم ها را حذف می کنند ، که خوب است ، اما برای اینکه در کنار آن باشید ، می توانید بعد از چند روز به عنوان مثال ، غیرفعال کردن نظرات را انتخاب کنید. 14 روز یا برای خالی کردن پوشه هرزنامه چند دقیقه وقت بگذارید.

از طرف دیگر ، اگر واقعاً راه خود را در سرور خود می دانید ، به این قسمت بروید phpMyAdmin و query پایگاه داده زیر را اجرا کنید.

DELETE FROM از wp_comments WHERE comment_approved = “هرزنامه”

آنچه من در مورد این می گویم این است: “اما این باعث حذف همه نامه های ناخواسته ، حتی معدود کسانی که به اشتباه اشتباه شدند ، خواهد شد؟” اوه خوب.

پشتیبان گیری از وب سایت خود

اکنون که با اسپم ها سر و کار داشته ایم ، وب سایت تمیزتری داریم. پس چه می گویی ما از آن نسخه پشتیبان تهیه می کنیم?

به هر حال ، اگر شما علاقه مند به سفر به جامائیکا هستید ، Back It Up یک روال رقص محبوب است که اگر می دانید منظورم از “تهیه پشتیبان” است. اگر در یکی از این اتصالات بد بو قرار دارید و در موارد نامحدود از همه موارد باید توضیح دهید که تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت چیست ، فقط بگویید: “چه؟ مرد ببین ، من فقط از وب سایت خود کپی می کنم “.

پشتیبان گیریبازگشت از جامائیکا ، ما در مورد پشتیبان گیری سایت وردپرس صحبت می کنیم. بسیاری از میزبان وب این گزینه خارق العاده را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد وب سایت خود را بصورت دستی تهیه کنید و یا به این باور نخواهید کرد – اگر دوست داشته باشی, با برنامه ریزی پشتیبان گیری خودکار. درست؟ ما فقط باید از پشتیبان گیری خودکار استفاده کنیم. یا می توانید یک افزونه پشتیبان مانند BackupBuddy یا خدمتی مانند آن را خریداری کنید VaultPress.

بنابراین ، اگر آن سگ سرکش کد شما را بخورد یا اسکریپتی حیله گرانه شما را خراب کند ، می توانید ظرف چند دقیقه سایت خود را به جلال اصلی خود برگردانید.

می توانید از سایت وردپرس خود در یک پوشه جداگانه در سرور خود نسخه پشتیبان تهیه کنید یا یک حساب کاربری میزبانی وب جدید برای تجارت خود تهیه کنید تا یک نسخه پشتیبان تهیه منظم و آماده برای وب سایت خود داشته باشید. می توانید از فضای وب اضافی برای میزبانی پروژه های بیشتر استفاده کنید ، و قیمت یک برنامه میزبانی وب بسیار کم است.

از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید حداقل هر هفته یکبار ، خصوصاً اگر فعالیت روزانه زیادی انجام شود. اگر ارائه دهنده هاست شما گزینه اتوماتیک دارد ، سوئیچ را بزنید و هرگز آن را خاموش نکنید. مشکل حل شد.

محتوای وب خود را به روز می کنید

اوه صبر کنید ، شما واقعاً به خودتان دروغ نگفتید که نگهداری سایت وردپرس هیچ ارتباطی با به روزرسانی محتوای وب ندارد ، اکنون آیا?

با دقت گوش کن محتوای وب به همان اندازه کد شما اهمیت دارد. اگر محتوای وب خود را به روز نمی کنید یا بلاگ های جدیدی را به طور مرتب ارسال نمی کنید ، خود به خودی خود با پای پیاده تیراندازی می کنید. بنابراین ، طراحی یک برنامه انواع مفید است.

تقویم تحریریه

برای اطمینان از اینکه وب سایت شما در آن قسمت به خوبی تهیه شده است ، یک برنامه محتوا یا تقویم سرمقاله ایجاد کنید و از آن پیروی کنید. فعالیت (گفتگو ، لایک ، توییت و هر چیز دیگری که اعتیاد به مواد مخدره را تغذیه می کند) همان چیزی است که باعث می شود گاو نان پول نقد شما شود.

آره ، من شما را دوست داشتنی ترین وب سایت گاو خواندم ، باید واقعاً عصبانی شوید و آن صفحه کلید را از قبل مشت بزنید. شما همانطور که می خواهید محتوا ایجاد نکنید ، این اصل کلی نخواهد بود.

منطقه خود را تحویل بگیرید و به سر کار بروید ، اما اگر نمی توانید برای ذخیره یک غاز بنویسید ، یک نویسنده یا دو نفر را استخدام کنید. هر کاری انجام دهید ، اما محتوای خود را به روز کنید. این برای:

 • سئو
 • کسب و کار
 • تمامیت
 • گرم شدن کره زمین (jk)
 • Et cetera et cetera

بنابراین ، بله ، محتوای خود را به روز کنید ، این نیز به معنای ویرایش پست های قدیمی ، عناوین و تصحیح همه اشتباهات است. برخی از افراد ناشناخته می گویند شما باید تقویم سرمقاله خود را به آینده ببخشید ، اما اگر شش ماه دیگر مطالب را درج کرده باشید ، فقط خوب خواهید بود.

اهمیت اعتبارسنجی سایت وردپرس شما

اعتبارسنجی وب سایت شما بسیار مهم است.

اگر کد ، شیوه نامه ، صفحات ، پست ها ، پیوندها را تغییر می دهید. هر چیزی ، تأیید اعتبار وب سایت شما مهم است. حداقل یک بار در حالی شما نمی خواهید که خوانندگان به 404 صفحه خطا و شگفتی های دیگر بپردازند. اعتبارسنجی وب سایت وردپرس شما یک بار در سال باید کافی باشد ، اما به یاد داشته باشید هر بار که تغییرات زیادی را در سایت خود انجام دهید این کار را انجام دهید.

در آخر و در پشت سر هم, آمار وب سایت ، قابلیت پیوند ، ارسال سایت و سایر فرم های تبلیغاتی خود را بررسی کنید هر وقت ممکن بود این به شما کمک می کند مخاطبان هدف خود را بیشتر درک کنید.

در آنجا ، تقویم نمونه ای (تعمیر و نگهداری) بسیار طولانی را دیدم ، بنابراین شما را کوتاه تر کردم که حتی می توانید در دستگاه تلفن همراه خود بارگیری کنید:

WordPress-maintenance-تقویم-wpexplorer

با این تقویم کار کنید یا یک مورد مشابه ایجاد کنید تا سایت وردپرس خود را بهینه نگه دارد. و در حد امکان در شام خانواده شرکت کنید. این یک نکته اضافی است.

جعبه ابزار

در اینجا برخی از ابزارها و منابع (و یک جامعه) وجود دارد که باید:

اگر ترجیح می دهید شخصی کار را برای شما انجام دهد ، همیشه می توانید یک بسته تعمیر و نگهداری را خریداری کنید (ما در پست وبلاگ قبلی در مورد WPExplorer در مورد چند سرویس نگهداری وردپرس صحبت کردیم). بسته های تعمیر و نگهداری حرفه ای وردپرس از ابتدا شروع می شود 79 دلار به صورت آنلاین ، اما این قیمت مراقبت از تولید محتوا نخواهد بود. فقط به روزرسانی و موارد آسان دیگر.

خلاصه سریع

در یک جدول مشخص, WordPress را به روز کنید ، محتوای وب را به روز کنید ، اسپم ها را حذف کنید ، لینک های مرده را بعد از آن حذف کنید اعتبار سنجی, پشتیبان همه چیز و بعد دوباره این کار را انجام دهید.

خوب ، این نشانگر پایان ما است تعمیر و نگهداری سایت وردپرس آموزش اگر چیزی را کنار بگذارم یا شما نظر دیگری را برای جالب تر کردن گفتگو داشته باشید ، دوست داریم افکار شما را در بخش نظرات زیر بخوانید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map