نکات کلیدی برای ایجاد یک وب سایت تجاری با وردپرس

نکاتی در مورد ایجاد یک وب سایت تجاری با وردپرس

وب سایت کسب و کار ضروری است برای هر کسی که به دنبال ایجاد نام برای خود یا شرکت خود در این دنیای مدرن است. به همین ترتیب ، قطعاً چیزی نیست که باید به آرامی مورد توجه قرار گیرد. در حالی که یک وب سایت خوب می تواند به جذب مشتری جدید کمک کند ، یک بد وب سایت می تواند آنها را گمراه کند. به همین دلیل است که من لیستی از چهار نکته ضروری را که باید بدانید قبل از ساخت وب سایت شغلی خود با وردپرس گردآوری کرده ام. آسانتر از چیزی است که فکر می کنید!


1. هدف وب سایت خود را تعریف کنید

دانستن اینکه منظور از سایت جدید شما چه چیزی ممکن است به نظر می رسد مکانی بدیهی برای شروع باشد ، اما بسیاری از افراد بدون اینکه دقیقاً بدانند چه چیزی می خواهند در سایت خود یا اینکه چگونه می خواهند آن را منتقل کنند ، وارد فرایند ساخت وب سایت می شوند. این می تواند بلافاصله برای هر بازدید کننده ای که دریافت می کنید آشکار شود و روشی است که برای شروع بد آن است.

درعوض ، شما باید مدتی را با در نظر گرفتن هر جنبه وب سایت خود صرف کرده و از خود سؤالاتی مانند “چه کسی می خواهم وب سایت خود را پیدا کنم?“و”من می خواهم بازدید کنندگان من وقتی که اینجا هستند ، چه کاری انجام دهند?این یک تمرین خوب است که به شما کمک می کند نه تنها چگونگی آغاز روند را کشف کنید ، بلکه نحوه مانور و ایجاد تغییرات بعد.

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید شامل چند بار ارسال به روزرسانی و اخبار, آیا شما می خواهید گزینه اضافه کردن a خرید به سایت خود ، چگونه به بهترین نحو می توانید اطلاعات را از کاربران خود جمع آوری کنید ، و آیا به آن نیاز دارید ویژگی های حق بیمه مانند برنامه ریزی قرار ملاقات یا فروم.

این ممکن است برای یادآوری بسیار به نظر برسد ، اما تا زمانی که همه کارها را یک قدم انجام دهید ، علاوه بر نیازهای مشتری ، در هیچ زمانی درک خوبی از نیازهای خود نخواهید داشت. البته راه حلهای مختلف مانند سازندگان وب سایت و سیستم عامل های مختلف CMS امکانات و ویژگی های مختلف را امکان پذیر می کند. در اینجا در WPExplorer احساس می کنیم وردپرس برای تجارت های کوچک مناسب است,

2. یک تم حرفه ای وردپرس را انتخاب کنید

Total ، یک موضوع WordPress چند منظوره برای Infoprenuers

مهم نیست که کجای زندگی هستید ، همیشه باید تلاش کنید تا بهترین چهره خود را به جلو بکشید. همین مورد در مورد وب سایت کسب و کار شما صادق است. اگرچه به نظر می رسد همه چیز نیست ، آنها مهمتر از آنچه فکر می کنید هستند.

اگر در حال ساخت وب سایت خود هستید ، به احتمال زیاد شما یک طرح را از یک الگوی یا موضوع از پیش ساخته پیاده سازی خواهید کرد. به معنای واقعی کلمه هزاران نفر برای انتخاب وجود دارند و سبک آنها از براق و مدرن گرفته تا روشن و بلند است. مهم است که موضوعی را که انتخاب کرده اید دوست دارید ، اما احتمالاً حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است که جذابیت جهانی دارد. دلیل این امر این است که وب سایت شما برای تبدیل کاربران شما ساخته شده است و نه به تنظیمات برگزیده شما.

در نتیجه ، من بازی کردن آن را ایمن توصیه می کنم ، به ویژه هنگامی که می خواهیم هاله ای از حرفه ای داشته باشید. الگویی را انتخاب کنید که برای استفاده در مشاغل و شرکتها طراحی شده باشد. این مضامین باعث ایجاد یک نگاه و احساس می شوند که باعث ایجاد اعتماد به نفس می شوند و به طور کلی شامل ویژگی های اضافی و آزادهایی هستند که ممکن است شما برای آنها مفید باشد.

از آنجا که گزینه های زیادی وجود دارد ، توصیه می کنم چند مضمون برتر را با هم مقایسه کنید. برای کمک به ، جمع آوری WPExplorer از بهترین موضوعات تجاری وردپرس را بررسی کنید. مکان بسیار خوبی برای شروع است و شامل 20 مورد از بهترین تم های برتر و حق بیمه مطلق برای هر نقطه قیمت است. همچنین می توانید از نظر همکاران ، دوستان و حتی خانواده خود عقیده بگیرید. در نظر گرفتن نظر دوم مشکلی نیست.

3. از پلاگین های مرتبط استفاده کنید

بهترین سیستم عامل های وب سایت هزاران پلاگین رایگان و پولی را در اختیار کاربران قرار می دهند که می توانند به تبدیل وب سایت شما از یک صفحه استاتیک به یک دستگاه تبدیل تبدیل کنند. این ترفند یافتن بهترین افزونه ها برای وب سایت کسب و کار شما و اجرای صحیح آنها است.

تعدادی افزونه وجود دارد که همه وب سایت ها باید در اختیار داشته باشند. اینها شامل ابزارهای امنیتی برای اطمینان از عدم امنیت سایت شما ، ابزارهای پشتیبان گیری برای جلوگیری از از بین رفتن داده ها در صورت خراب شدن هر چیزی ، و ابزارهای SEO برای ترغیب ارتقاء وب سایت شما در ردیف موتورهای جستجوگر محبوب است. پلاگین های زیادی نیز وجود دارند که خاص تر از تجارت هستند.

MonsterInsights Analytics برای وردپرس

اولین ابزاری که به شما توصیه می کنم نصب کنید ، ابزاری است که می تواند تجزیه و تحلیل را در اختیار شما قرار دهد. ابزارهای تحلیلی مانند MonsterInsights یک روش اساسی برای ردیابی افرادی که از سایت شما بازدید می کنند هستند و می توانند جزئیات مهمی در مورد چگونگی و چرا جذب این کاربران به شما ارائه دهند.

MailChimp برای وردپرس

در مرحله بعدی ، در نظر بگیرید تا برای یک سرویس بازاریابی ایمیلی مانند MailChimp ثبت نام کنید. یک وب سایت یک راه عالی برای کمک به ایجاد یک بانک اطلاعاتی با نام های بالقوه مشتری است ، اما اگر از آن استفاده نکنید ، بسیار بی فایده است. می توانید این سرویس را مستقیماً بر روی وب سایت خود با هر یک از این افزونه های انتخابی MailChimp رایگان انتخاب کنید تا اطلاعات را برای ایجاد لیست ایمیل بدون نیاز به هرگونه اقدام از طرف خود جمع آوری کنید..

رزرو Ultra Pro برای وردپرس

سرانجام ، اگر مربوط به مشاغل شما باشد ، می توانید یک راه حل زمان بندی قرار ملاقات ها را پیاده سازی کنید. وب سایت شما به جای اینکه مشتریان خود را مجبور به برقراری جلسات از طریق تلفن کنند ، می تواند این کار را برای شما انجام دهد و سوابق خود را در زمان واقعی بروزرسانی کند تا اطمینان حاصل کند که شما هرگز ضرب و شتم نخواهید داشت. ابزارهایی مانند قرار ملاقات های فوق العاده حرفه ای رزرو کنید یا فرم رزرو دیگری برای WordPress می تواند کاملاً در نرم افزاری که در حال حاضر استفاده می کنید ادغام شود و مشتریان شما از راحتی آن قدردانی کنند.

4- محتوای خوب بنویسید و یک وبلاگ را حفظ کنید

ایجاد محتوا

اهمیت محتوای خوب را نمی توان زیاده روی کرد. وب سایت ها به واسطه اثری که تولید می کنند زندگی می کنند و می میرند و بهترین مطالب اغلب از طریق اشتراک اجتماعی ، رتبه بندی موتورهای جستجو و پیوندهای خارجی پاداش می گیرند..

به همین دلیل توصیه می کنم که هر وب سایت دارای یک وبلاگ باشد. مهم نیست که حوزه شما یا هدف وب سایت شما چیست ، وبلاگ راهی عالی برای جذب کاربرانی است که احتمالاً در غیر اینصورت پیدا نکرده اید. این امر به این دلیل است که هر قطعه محتوایی که ایجاد می کنید باعث افزایش کارایی و اهمیت سایت شما می شود.

البته همه مطالب محتوای خوبی ندارند. می توانید از نکات مربوط به وبلاگ نویسی ما برای ایجاد محتوای با کیفیت استفاده کنید یا یک مترجم آزاد را استخدام کنید تا اطمینان حاصل کنید که شخصی دارید که می توانید برای ایجاد آن برای شما اعتماد کنید. یا از وبلاگ خود برای به اشتراک گذاشتن مطالب از سایر سایتهای مرتبط استفاده کنید. متوجه می شوید که وبلاگ سایت شما ارزشمندترین منبعی است که ایجاد می کنید.

نتیجه

چیزی از دست دادیم؟ سوالی دارید؟ یا شاید شما نکات دیگری برای مشاغل جدید در ساخت اولین وب سایت خود داشته باشید؟ نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map