آیا می توانید عضویت های پرداخت شده را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید؟

آیا می توانید عضویت های پرداخت شده را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید؟

اگر مدتی بلاگ نویسی کرده اید ، احتمالاً سعی کرده اید از تبلیغات نمایشگر برای کسب درآمد از وبلاگ خود استفاده کنید. اما استفاده از آگهی های نمایش به همان اندازه سودآور و سودآور نیست. طبق تحقیقات, نرخ کلیک کنید اخیراً تبلیغات نمایش در حال کاهش است. اگر می خواهید یک راه مطمئن برای کسب درآمد از سایت خود داشته باشید ، استفاده از مطالب پرداخت شده از طریق عضویت در پرداخت شده یک راه حل مناسب است.


در این مقاله ، ما در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد که چرا باید محتوای پولی ، جوانب مثبت و منفی را برای ایجاد یک منطقه “فقط عضو” برای محتوای پرداخت شده در نظر بگیرید و نکاتی را در مورد چگونگی آسان تر کردن روند انتقال به اشتراک بگذارید.

محتوای پرداخت شده چیست و چرا باید آن را در نظر بگیریم

محتوای پرداخت شده هر محتوائی است که در پشت “paywall” در “منطقه عضو” سایت شما قرار می گیرد. این می تواند مقالات اضافی ، کتابهای کاری قابل بارگیری ، قالب ها ، لیست های چک ، صدا ، فیلم یا هر نوع محتوای دیگری باشد که به خوانندگان شما ارزش اضافی می بخشد. همچنین می توانید از آن در ساخت لیست الکترونیکی استفاده کنید و آن را از طریق صفحات فشرده سازی ، پنجره هایی که قصد خروج دارند و سایر استراتژی های بازاریابی تبدیل به ذهن خود ترویج کنید..

هنگامی که به درستی انجام شد ، عضویت های پرداخت شده می توانند به شما کمک کنند تا از بقیه صنعت خود متمایز شوید ، از سایت خود درآمد کسب کنید یا منبع درآمد دیگری را اضافه کنید. همچنین می تواند در ضمن ایجاد روابط بهتر با مشتریان به شما کمک کند تا تعامل بیشتری را در سایت خود داشته باشید. بیایید در زیر درباره مزایا عمیق تر صحبت کنیم.

می توانید مطالب اختصاصی برای خوانندگان خود ارائه دهید

اضافه کردن یک بخش محتوای پرداخت شده برای اعضا ، به شما این امکان را می دهد که به خوانندگان موجود خود محتوای منحصر به فرد ارائه دهید که تعارفاتی را که قبلاً در آنجا وجود دارد ، ارائه دهید. این به محتوای موجود شما ارزش درک بهتری می بخشد و می توانید از هر رسانه ای از رسانه های مختلف مانند صدا و فیلم گرفته تا لیست های چک ساده یا قالب ها استفاده کنید.

منبع درآمد دیگری را اضافه می کند

اگر قبلاً محصولات یا خدمات خود را می فروشید ، یک محتوای محتوای پرداخت شده ، یک جریان درآمد دیگر را به صورت مکرر اضافه می کند. می توانید برای دسترسی در برنامه ماهانه ، سالانه یا حتی سه ماهه هزینه خود را بپردازید یا عضویت با هزینه های مختلف ایجاد کنید که به انواع مختلفی از محتوا دسترسی می دهد.

درگیری های درگیر و روابط را تقویت می کند.

داشتن یک منطقه فقط برای اعضا ، خوانندگان را به سمت سایت شما سوق می دهد تا بتوانند به محض انتشار آن به محتوا دسترسی پیدا کنند. اگر منطقه عضو خود را با افزونه ای مانند bbPress vs BuddyPress ، جفت کنید ، می توانید اعضای خود را در بحث ها درگیر کنید و به آنها اجازه دهید نه تنها با شما بلکه با سایر اعضا ارتباط برقرار کنند..

نقاط ضعف عضویت پرداخت نشده چیست?

شکی نیست که اضافه کردن عضویت های پرداخت شده با اعضای منحصر به فرد فقط می تواند برای سایت شما سودمند باشد. با این حال ، چند نکته جانبی وجود دارد که باید قبل از پریدن در نظر بگیرید.

تولید محتوای اضافی می تواند زمانبر باشد

اگر قصد ارائه یک محتوای محتوای پولی را به عنوان یک جایزه برای محتوای آزاد در دسترس دارید ، این را بخاطر بسپارید که برای تولید و توسعه محتوای اضافی نیاز به اختصاص وقت خود دارید. به عنوان وبلاگ نویسان و صاحبان مشاغل ، ما در حال حاضر کوتاه هستیم ، بنابراین اگر نمی توانید مدتی را به برنامه خود اختصاص دهید تا روی محتوای بیشتر کار کنید ، این راه حل ممکن است برای شما نباشد.

محتوای پرداخت شده می تواند در رتبه سئو شما نقش ایفا کند

هنگامی که با عجله تمام شد ، قرار دادن تمام مطالب خود را در پشت paywall می تواند بر سئوی شما تأثیر منفی بگذارد. اگر تنظیم شود که تمام محتوای پرداختی شما noindex باشد ، Google هیچ علاقه ای به ارسال افراد به سایت شما نخواهد داشت. یک راه آسان برای حل این امر ، ارائه بخشی از مطالب شما قبل از محافظت از بقیه مطالب و اطمینان از نمایه شدن هر دو توسط موتورهای جستجو است..

منطقه اعضا نیاز به تعمیر و نگهداری اضافی دارند

در آخر ، به خاطر داشته باشید که یک منطقه از اعضا نیاز به نگهداری اضافی دارد. افزونه دیگری برای بروزرسانی و اطمینان از پخش زیبایی آن با سایر افزونه های موجود در سایت شماست. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که توسط کاربران ثبت نشده ممکن است به محتوای پرداخت شده دسترسی یا سوءاستفاده نشود که ممکن است نیاز به چند مرحله امنیتی اضافی داشته باشد.

4 نکته برای انتقال به محتوای پرداخت شده

وردپرس را به روز کنید

اگر تشخیص داده اید که انتقال به محتوای پرداخت شده انتخاب مناسبی برای سایت شماست ، در اینجا چند نکته وجود دارد که فرایند را برای شما و خوانندگان خود یک تجربه صاف و یکدست می کند..

1. به خوانندگان خود توجه زیادی کنید

قبل از ایجاد سوئیچ ناگهانی ، مطمئن شوید که برای خوانندگان خود توضیح می دهید که چرا تصمیم دارید هزینه دسترسی به مطالب اضافی را به خوبی هزینه کنید. به آنها نگاهی دزدکی از آنچه می توانند انتظار داشته باشند و به تدریج به محتوای پرداخت شده تبدیل کنید. توجه به آنها از قبل به آنها اجازه می دهد استدلال شما را بفهمند و از هرگونه سؤالی که ممکن است به آنها کمک کند تصمیم بگیرند که آیا می خواهند در محتوای پرداخت شده خود سرمایه گذاری کنند تصمیم بگیرند.

2. برخی از مطالب خود را رایگان نگه دارید

در نظر بگیرید که برخی از مطالب خود را رایگان نگه دارید تا بازدید کنندگان جدید بتوانند قبل از ثبت نام برای دسترسی به مطالب پرداخت شده با برند شما آشنا شوند. همچنین می توانید از محتوا رایگان برای هدایت ترافیک به سایت خود و تبلیغ مطالب پرداخت شده استفاده کنید.

3. برای کمک به کاربران خود آماده باشید

با معرفی عضویت پرداخت شده ، اطمینان حاصل کنید که اعضای شما شرایط پرداخت ، خط مشی های لغو و چگونگی ارتباط با شما را می دانند. در نظر بگیرید یک صفحه سؤال را ایجاد کنید که در آن بتوانند پاسخ فوری دریافت کنند یا افزونه Live Chat را در صفحه ثبت نام اضافه کنید.

4- افزونه مناسب را انتخاب کنید

در آخر ، اطمینان حاصل کنید که پلاگین مناسب را برای محافظت از محتوای پرداخت شده خود انتخاب کرده اید. کمبود پلاگین های عضویت در WordPress وجود ندارد که بتوانند این کار را برای شما انجام دهند اما اطمینان حاصل کنید که آنها عملکرد مورد نیاز شما را دارند. در اینجا چند ویژگی برای جستجو به شرح زیر است:

 • امکان نمایش آمار درآمد – این به شما کمک می کند تا میزان عضویت در سایت عضویت خود را اندازه گیری کنید و کدام محتوا یا برنامه ها بهترین عملکرد را دارند ، بنابراین می توانید برای افزودن بیشتر آن در آینده برنامه ریزی کنید.
 • روش های مختلف پرداخت – یکی از بدترین کارهایی که می توانید انجام دهید ارائه یک روش پرداخت واحد است. مردم با اطلاعات مالی خود بسیار محافظت می کنند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که چندین روش پرداخت را ارائه می دهید تا آنها بتوانند روشی را که احساس راحتی می کنند انتخاب کنند
 • قیمت گذاری انعطاف پذیر – اگر تازه کار را شروع کرده اید ، افزونه ای را انتخاب کنید که بتواند همچنان به عنوان اعضای خود همچنان از نظر اعضای خود پشتیبانی کند ، به جای سرمایه گذاری در گران ترین طرح ، سریعاً سرمایه گذاری کنید. این در دراز مدت موجب صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد و بر این اساس تنظیم می شود.
 • سئو-دوستانه – افزونه ای را انتخاب کنید که ماسک شما را پوشانده یا از محتوای شما برای موتورهای جستجو پنهان کند در حالی که هنوز هم به غیر مشترکین امکان می دهد پیش نمایش مطالب را مشاهده کنند.
 • گزینه های شخصی سازی – اطمینان حاصل کنید که افزونه ای را انتخاب کنید که یکپارچه با وب سایت شما ادغام شود و شناخت برند را حفظ کند تا خوانندگان شما بتوانند بخش محتوای پرداخت شده را به عنوان بخشی از وب سایت شما تشخیص دهند..
 • امکان رسیدگی به رسید و بازپرداخت – پرداختن به پرداخت آسان نیست ، بنابراین افزونه ای را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد نه تنها مبلغ پرداختی را جمع کنید بلکه رسیدی را نیز برای کاربران خود ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که در صورت لزوم می توانید بازپرداخت را صادر کنید یا اشتراک کسی را به راحتی لغو کنید و همچنین دسترسی همه اعضای خود را کنترل کنید.

هنوز مطمئن نیستید از کدام افزونه استفاده کنید؟ در اینجا توصیه های برتر ما برای اضافه کردن عضویت های پرداخت شده به وب سایت وردپرس شما ارائه شده است.

Content Pro را برای وردپرس محدود کنید

محدود کردن Content Pro یکی از افزونه های برتر عضویت در دسترس است. عضویتها و اشتراکهای ساده یا پولی ساده را تنظیم کنید ، کاربران را پیگیری کنید و تمدیدهای خود را با گزارش داخلی انجام دهید یا ویژگیهای بیشتری را با افزودنیهای مربوط به ساخت فرم ، BuddyPress ، سیستم مدیریت وابسته AffiliateWP ، Easy Digital Downloads تجارت الکترونیکی ، مانیتور کمپین ، bbPress اضافه کنید. و بیشتر برای کسب اطلاعات بیشتر ، بازبینی محدودیت Content Pro را بخوانید.

افزونه عضویت در WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

توصیه دوم ما این است عضوپرس – افزونه کامل مدیریت عضویت و اشتراک وب سایت. عضوPress تنظیم سریع و آسان است. فقط نصب ، برنامه ها یا سطح عضویت را نصب کنید ، دروازه پرداخت خود را انتخاب کرده و لینک های ثبت نام / ورود به سایت خود را اضافه کنید. این افزونه همچنین شامل ادغام ایمیل ، تنظیمات کوپن یا تخفیف ، تجزیه و تحلیل داخلی و موارد دیگر می باشد. هنوز فروخته نشده است؟ مشاهده چگونگی استفاده از آن در بررسی MemberPress آسان است.

بارگیری عضویت و محدودیت در محتوا - اشتراک های پرداخت شده به عضویت

و به آخر – اشتراک مشترک پرداخت شده طرفدار گزینه دیگری است. این افزونه روشی سریع برای پذیرش پرداخت ، ایجاد برنامه اشتراک ، اضافه کردن یک paywall به محتوای حق بیمه و موارد دیگر ارائه می دهد. به علاوه سازگاری WooCommerce ، استفاده آسان از کد کوتاه و گزارش های داخلی این افزونه را به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است. وجود دارد نسخه رایگان در دسترس است که می توانید برای تست آبها استفاده کنید ، یا می توانید (مانند گزینه های دیگری که ذکر کردیم) برای مشاهده ویژگی های افزونه بیشتر به بررسی اشتراک اشتراک های پرداخت شده ما مراجعه کنید..

اما این فقط نوک کوه یخ پلاگین عضویت است. تن های عالی وجود دارد افزونه های عضویت WordPress, وقت خود را برای خواندن ویژگی ها ، سازگاری های افزونه (از آنجا که می خواهید با هر افزونه ای که در حال حاضر در سایت وردپرس خود نصب کرده اید کار کند) وقت بگذارید و از همه مهمتر بررسی های اخیر مشتری برای هرکدام برای پیدا کردن افزونه ای مناسب برای شما.


اضافه کردن مطالب پرداخت شده به سایت شما یک روش عالی برای درگیر کردن خوانندگان و کسب درآمد از مطالب شما است. با این وجود ، نیاز به کمی تعمیر و نگهداری اضافی و سرمایه گذاری زمان برای ارزشمند بودن آن دارد. از نکاتی در این مقاله استفاده کنید تا به شما در تصمیم گیری مبنی بر اینکه آیا باید به استفاده از محتوای پرداخت شده تصمیم بگیرید ، تصمیم بگیرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map