چگونه می توان ایده های وبلاگ بزرگ را برای وب سایت وردپرس خود ناخن زد

قبل از اینكه پیش بروید ، متوجه شوید كه تفاوت زیادی بین تولید ایده های شگفت انگیز وبلاگ و ایجاد محتوای شگفت انگیز برای سایت وردپرس وجود دارد. برای ایجاد یک کمپین بازاریابی در محتوای محتوا ، به پست های درجه یک نیاز دارید ، اما چگونه می توانید بدون ایجاد ایده های وبلاگ عالی ، محتوای شگفت انگیز تولید کنید?


این سوال بزرگ است ، اکنون اینطور نیست؟ چگونه ایده های وبلاگ خوبی ایجاد می کنید که آتش را در وبلاگ وردپرس شما حفظ می کند ، و تعادل بانکی شما در حال رشد است؟ چگونه بعضی از افراد فقط ایده های وبلاگ را می شناسند که برای تأثیر حداکثر تأثیر بگذارند ، اغلب اوقات منجر به پوستی می شود?

چگونه بلافاصله ایده های وبلاگ بزرگ تولید کنیم

اگر تعجب می کنید که چگونه می توانید بهترین ایده های وبلاگ را برای جدا شدن از رودخانه ، غلبه بر بلوک نویسنده و یا اضافه کردن زندگی به وبلاگ خود ، به محض رسیدن به جای مناسب نفس بکشید (و یک جرعه از هر آنچه دارید). همه ما بعضی اوقات به الهام نیاز داریم ، بنابراین از خانه استقبال می کنیم و احساس می کنیم (حتی برای هر نوک به مقاله مفیدی مرتبط هستیم – اگر می خواهید اطلاعات بیشتری بخوانید فقط روی تصاویر کلیک کنید!).

1. از خوانندگان خود بپرسید

بهترین افزونه های امتحان برای وردپرس برای بهبود درگیری کاربر

بله ، شما فقط ارزش بازخورد خوانندگان خود را نمی دانید. شما می توانید با پرسیدن از خوانندگان خود آنچه را که می خواهند بخوانند ، یک تن از ایده های شگفت انگیز وبلاگ تولید کنید. بله ، فقط بپرسید ، اما اگر چنین چیزی به نظر شما نمی رسد ، می توانید روشهای هوشمندانه ای مانند نظرسنجی های ساده را انجام دهید.

به عنوان مثال ، یک بار من یک قسمت دیگر به فرم های ثبت نام ایمیل اضافه کردم و از مشترکان خواستم تا بزرگترین چالش خود را با بازاریابی محتوا ذکر کنند. بین شما و من ، به اندازه کافی ایده های وبلاگ را برای ماه ها و چیزهای کمی اضافی برای خبرنامه جمع کردم.

سؤال کنید و باید هر روشی را که در اختیار دارید دریافت و استفاده کنید. خوشبختانه ، امروزه رسانه های اجتماعی وجود دارند ، به این معنی که ایده های عالی وبلاگ فقط گفتگو است. با خوانندگان خود درگیر شوید تا محتوای مرتبط ایجاد کنید که با مشکلات آنها طنین انداز باشد.

2. طوفان مغزی

نکاتی درباره موفقیت در وبلاگ نویسی وردپرس

این ممکن است مانند یکی از آن “اتفاقات” به نظر برسد ، اما در واقع دیروز اتفاق افتاد. یکی از دوستان نزدیک معروف به دانکن (ببینید؟ او واقعاً واقعی است) به دیدار ما آمد ، و ما در مورد یک پروژه جانبی که من در آن کار می کنم صحبت کردیم. در هیچ زمان ، ما طوفان مغزی شدیم ، که منجر به چند ایده وبلاگ شد.

من از اظهاراتي كه در گذر زمان به آن اشاره كردم ، بسيار هيجان زده شدم كه در حال ارسال يك پست درباره ناخنك كردن ايده هاي وبلاگ براي سايت وردپرس خود هستم. بنابراین ما خیلی بیشتر طوفان مغزی کردیم و حتی ایده های بیشتری ایجاد کردیم که برخی از آنها هیچ ارتباطی با محتوا ندارند ، اما جنبه های دیگر پروژه جانبی.

یک تیم در حال حاضر دارید؟ عالی! می توانید از ایده های طوفان مغزی استفاده کرده و از ابزاری مانند استفاده کنید ترلو در میان دیگران برای مدیریت روند. طوفان مغزی فقط به یک مغز اضافی نیاز دارد ، بنابراین لطفاً فقط طوفان مغزی کنید و از مکالمات شما با افراد اطراف خود لذت ببرید.

3. نظرات خود را بررسی کنید

چگونه می توان در وبلاگ وردپرس خود نظرات بیشتری کسب کرد

همه ما آرزو داریم پست هایی منتشر کنیم که نظرات زیادی را به خود جلب می کند ، و چند مورد می تواند با احساس به دست آوردن نظرهای اول شما مقایسه شود. این هیجان انگیز است از آنجا که می توانید بگویید که بچه ها در مورد شما انتقاد می کنند.

اما آیا می دانید ، درست مثل اینکه مستقیماً از خوانندگان خود بپرسید ، می توانید ایده های وبلاگ زیادی را از حوزه نظر خود جمع کنید؟ خوانندگان از کدام سؤالات مربوطه سوال می کنند؟ در پاسخ به پست شما کدام نقاط درد را بیان می کنند؟ اینها همه راه های رسیدن به ایده های خوب وبلاگ است.

می توانید این رویکرد را در وبلاگ های دیگر در صنعت خود گسترش دهید و بخش های نظرات آنها را نیز بررسی کنید. خوانندگان از چه سؤال می کنند؟ چه چیزی خوانندگان گفتگوی را ناراحت می کند و می توانید از طریق محتوای خود راه حلی ارائه دهید؟ شما مطمئناً می توانید ببینید که چگونه بخش نظرات منبع غنی از ایده های مرتبط با وبلاگ است ، درست است?

گذشته از: اگر تمایل دارید ، می توانید با پاسخ دادن به سوال سوال کننده در همان جا و سپس ، تخصص خود را نشان دهید. به آن نگاه کنید شما اقتدار ایجاد می کنید و ایده های وبلاگ را در همان زمان لعنتی ، در وبلاگ خود یا جای دیگر جمع می کنید! حالا می دانم که چرا نظرات بسیار پر ارزش است.

4. مخاطب هدف خود را تعریف کنید

مخاطبان وردپرس بهتر: معیارهای مهمی که باید در نظر بگیرید

اگر نمی دانید که چه کسی قصد ایجاد آن را دارد ، چگونه جهنمی می کنید؟ احتمالاً شما نمی توانید بهترین ایده های وبلاگ را میخکوب کنید زیرا هنوز مخاطبان خود را تعریف نکرده اید. مشتری ایده آل شما چیست؟ احتمالاً آنها از چه روشی عبور می کنند و چگونه می توانید این درد را کاهش دهید?

با تصویری شفاف و شفاف از شخصی که می خواهید به آن برسید ، ایده های شگفت انگیز وبلاگ به دست شما می رسد. و از آنجایی که شما محتوای بسیار هدفمند و شخصی ایجاد خواهید کرد ، پست های شما برای خوانندگان و موتورهای جستجو شگفت آور خواهد بود.

برای درک آینده خود وقت بگذارید. انگیزه های آنها چیست؟ چرا آنها در سایت شما هستند؟ آیا آنها نیاز به شما دارند که می توانید با محتوای رایگان برآورده کنید؟ شما می دانید ، چیزهایی مانند آن. راستی ، این یکی از بهترین نکاتی است که امروز می توانید از آن استفاده کنید. من قبلاً برای پر کردن وبلاگم با محتوا ، از رنگ آبی می نوشتم ، اما تا زمانی که یک مخاطب هدف را تعریف نکنم ، نتایج آن ناامید کننده بودند. آسان است.

5. مشغول تحقیق در مورد کلید واژه

وردپرس سئو: تحقیق در مورد کلمات کلیدی (و با کلمات کلیدی چه باید کرد)

همراه با تعریف مخاطب هدف ، تحقیقات کلمات کلیدی صورت می گیرد. بنابراین شما اکنون تصویری روشنی از مخاطبان خود در ذهن دارید و یک زن و شوهر از کلمات کلیدی که نقاط درد آنها را توصیف می کنند. شاید حتی کلمات کلیدی دقیقی که برای یافتن وب سایت شما استفاده می کنند. نکته این است که شما به کلمات کلیدی نیاز دارید ، بنابراین کلمات کلیدی را دریافت کنید.

از این کلمات کلیدی برای تولید ایده های بیشتر در مورد کلید واژه ها استفاده کنید ، که زمینه های بارور را برای ایده های وبلاگ هدفمند ایجاد می کند که فقط تأثیر مورد نظر شما را دارند. ابزار کلید واژه AdWords در این زمینه یک نجات دهنده است. کافی است کلمات کلیدی خود را در ابزار جستجو کرده و تماشای سحر و جادو را ببینید.

تعداد بیشماری ابزار تحقیق در زمینه کلید واژه ها وجود دارد ، از جمله Moz Keyword Explorer ، KWFinder و SEMRush ، به این معنی که می توانید ایده های وبلاگ زیادی را به عنوان مورد نیاز خود تولید کنید و سئوی خود را در این فرآیند تقویت کنید. سئو بزرگ شامل تحقیقات کلمات کلیدی حیرت انگیز است.

6. گفتگو در رسانه های اجتماعی را دنبال کنید

چگونه می توان پیگیری های رسانه های اجتماعی خود را از سایت وردپرس خود افزایش داد

مکالمات در زمان واقعی در رسانه های اجتماعی منبع بزرگی از ایده های وبلاگ برای سایت شما هستند. فقط سؤال ها ، بحث ها و یا حتی اخبار مربوط به هر موضوعی را در صنعت خود جستجو کنید و هرگز دیگر هرگز از ایده های وبلاگ عالی پیروی نخواهید کرد.

به عنوان مثال Quora یا Reddit را بگیرید. خوانندگان از اقصی نقاط زندگی ، این سایت ها را در جستجوی پاسخ در مورد هر موضوعی در زیر آفتاب مکرر می کنند. از آنجا که فردی که به دنبال ایده های عالی وبلاگ برای پست های آینده است ، می توانید به وضوح مشاهده کنید که این نکته منفی وزن زیادی دارد.

فقط در توییتر یا سایت مورد علاقه خود در رسانه های اجتماعی جستجو کنید و احتمالاً ایده های وبلاگ بیشتری از آنچه می توانید استفاده کنید دریافت خواهید کرد. در واقع ، ایده های وبلاگ در #hashtags ،mentions ، اشتراک گذاری ها ، تصاویر و موارد دیگر مخفی می شوند. فقط آنهایی را که دوست دارید انتخاب کنید و با آنها اجرا کنید.

7. پیشنهادات Google Auto: نکته سریع در مورد آتش نشانی

نحوه ایجاد پست وبلاگ وردپرس

امروزه ، Google با جستجوی اطلاعات ، جستجوی جستجو را پیش بینی می کند. این ویژگی عالی خودکار در واقع “نمونه گیری” از چیزهایی است که مردم می خواهند. این منبع سریع ایده های وبلاگ برای هر موضوعی است که می توانید تصور کنید. بعلاوه ، رتبه بندی جستجوی بهتری را بدست می آورید ، زیرا ، دوباره, این چیزهایی است که مردم می خواهند.

فقط موتور جستجوی مورد علاقه ما ، Google خوب را آتش بزنید و تایپ کنید. Autosuggest بلافاصله با لیستی از موضوعات شروع می شود. پس از انتخاب موضوعات مورد علاقه خود ، می توانید عناوین کمی را متناسب با نیازهای مختلف خود تغییر دهید.

به عنوان مثال ، اگر من “چگونه یک وبلاگ ایجاد کنیم” تایپ کردم و این ویژگی به من ایده های مختلفی می داد ، می توانم به عقب برگردم و عقاید را هرچه می خواهم خم کنم. با استفاده از autosuggest گوگل می توانید ایده های بسیاری به راحتی و به سرعت ارائه دهید. منظورم این است که ، بیا ، آنها شما را به یک ابزار عالی تبدیل کردند ، پس چرا آنها را رها کنید?

8. نویسندگان استخدام / میزبان

10 بهترین پلاگین مدیریتی مولتی وردپرس

یک عملیات یک نفره قدرت خود را دارد اما به راحتی نمی توانید با اقتصاد مقیاس بحث و گفتگو کنید. اگر برخلاف یک عمل انفرادی ، یک وبلاگ چند نویسنده را اجرا کنید ، می توانید ایده ها و مطالب وبلاگ بسیار بیشتری تولید کنید. می توانید به نویسندگان پرداخت کنید ، از وبلاگ نویسان مهمان استقبال کنید یا هر دو را انجام دهید.

Andy of Newsforshoppers یک مجله آنلاین ایجاد کرد که در خرید آنلاین به مصرف کنندگان کمک می کند. وی همه این کارها را با استفاده از یک مدل توزیع درآمد و تیمی از روزنامه نگاران اختصاصی انجام داد که وب سایت را با محتوا تازه نگه می دارند. نویسندگان 70 درصد از پولی را که از پستهایشان ایجاد می شود دریافت می کنند و اندرو هرگز نگران ایده های وبلاگ نیست.

بسیاری از وب سایت های دیگر از این مدل استفاده می کنند ، و در صورت وجود نقص آن مؤثر است. شما به جنبه های دیگر فعالیت شغلی خود توجه می کنید و به شخص دیگری اجازه می دهید تا از ایده های وبلاگ و تولید محتوا مراقبت کند. اگر می خواهید تمام مطالب را تحت نام خود یا شخص تبلیغاتی مانند “ستاد تحریریه” منتشر کنید ، این امر نیز صدق می کند..

9. کارشناسان مصاحبه

بهترین افزونه ها و راه حل های پادکست برای وردپرس

چه کسی دوست ندارد آنچه را که یک متخصص درباره موضوعات مورد علاقه گفت ، بخواند (یا گوش کند)؟ مصاحبه های تخصصی به خودی خود ایده های خوبی برای وبلاگ هستند ، و به این دلیل که میزان خردی که می توانید از پاسخ ها کسب کنید را ذکر نمی کنید. مصاحبه ها به راحتی قابل تهیه و ایجاد هستند ، اما می توانند به سرعت اعتبار و اعتماد ایجاد کنند.

به متخصصان صنعت خود دسترسی پیدا کنید و از این بچه ها بخواهید که به سؤالات مربوط به خوانندگان شما پاسخ دهند. مصاحبه ها را هر زمان منتشر کنید ، به خصوص در روز ضرب المثل ، هنگامی که شما به راحتی نمی توانید آب های خلاقانه خود را جاری کنید.

لازم نیست در مورد مصاحبه ها طولانی و سخت فکر کنید ، فقط باید یک سؤال یا یک سوال مطرح کنید. سوالات را به بهترین کارشناسان خود ارسال کنید و پاسخ های آنها را در پست های قانع کننده وارد کنید. یا سعی کنید برای پادکست خود مهمان پیدا کنید. این نه تنها محتوای جدیدی را به وبلاگ شما اضافه می کند ، بلکه انواع مختلفی از رسانه ها را نیز به خود جلب می کند تا خوانندگان / شنوندگان جدید را به خود جلب کنند.

10. Joyride on Trends

نکات و روندهای مربوط به بازاریابی وردپرس

روندها منبع خوبی برای ایده های وبلاگ هستند که ویروسی می شوند. و از آنجا که گرایش ها به آنچه در یک زمان خاص داغ است ، می چرخند ، آنها برای پست های خبری خوراک می دهند. با این همه ، روندها به همان اندازه گرم هستند که خوب هستند. اگر به سرعت عمل نکنید ، ممکن است شانس خود را برای برخی از ترافیک ویروسی از دست دهید.

بهترین بخش این است که ابزارهای بی شماری در خارج وجود دارد که به شما کمک می کند تا در بالای آخرین اخبار و گرایش ها در هر صنعت بمانید. برای مبتدیان ، ما داریم Google Alerts, که هر لحظه ذکر کلمات کلیدی شما به شما اطلاع می دهد. می توانید چندین هشدار ایجاد کنید ، اما بیش از حد از آن غافل نشوید ، یا در نامه غرق می شوید.

روندها همچنین می توانند شما را در مورد تغییر منافع افراد به مرور زمان آگاه کنند ، این یک روش عالی برای پیش بینی آینده است. اگر اطلاعات کافی جمع کنید و هوشمندانه بازی کنید ، می توانید به راحتی محتوای همیشه سبز را ایجاد کنید که امروز و در آینده کار می کند.

11. نشانک ها را نگه دارید

10 منبع وردپرس مورد نیاز برای علامت گذاری در حال حاضر

الهام بخش در همه جا زندگی می کند ، و مقاله ای درباره کاوش در فضا می تواند نبوغ شما را به همان راحتی به عنوان یک پست هیجان انگیز در صنعت شما برانگیزد. هر وقت اطلاعاتی را پیدا کنید که در تاریخ آینده مفید باشد ، ذخیره کردن یک نشانک منطقی است.

مرورگرها به شما این امکان را می دهند که نشانک های خود را تقسیم کنید ، به این معنی که می توانید چندین پوشه برای نیازهای مختلف خود داشته باشید. تنها نکته منفی در بوک مارک ها این است که همه می توانند هنگام رکاب زدن کثیف شوند. به علاوه شما باید برای پیدا کردن مقاله ، حفر کردن عمیق را ادامه دهید.

طرفدار اصلی ، البته ، شما این است که در هر زمان معینی یک فضای گسترده ای از ایده های وبلاگ دارید. این بدان معنی است که شما فقط به یک مقدار جدی نیاز دارید قهوه مواد محرک برای نوشتن این پست اضافی که برای چرخاندن چرخ ها لازم دارید.

12. کمی زندگی کنید

فعالیتهای خارج از سایت برای رشد وب سایت وردپرس شما

و با این کار ، منظور ما صرفاً یک لحظه دور شدن از صفحه نمایش لرزش است. اگر سخنان جی-ز هر چیزی باشد که زندگی را پشت سر بگذارد ، زندگی برای زندگی است ، نه زنده ماندن. شما باید کمی بگذارید و فقط باشید. با دوست خود از یک فنجان قهوه لذت ببرید ، به همراه یک خانواده به یک فیلم بروید یا اسکی کنید – فقط کاری غیر از نوشتن انجام دهید.

شما موافقت می کنید بلوک نویسنده هنگام سوزاندن شدیدترین ضربه را داشته باشد. وقتی هیچ تصوری ندارید که با صفحه خالی که به شما خیره شده است چه کاری انجام دهید ، تمام ایده های وبلاگ دیگر به سادگی در هوای باریک از بین می روند. پوف ، درست مثل همین در این زمان ها باید بدانید که شما بخشی از زندگی نیستید بلکه خود زندگی است.

برو نفس تازه ای از هوا بگذارد ، کمی مسافرت کنی ، چیزی بخوانی ، در یک سرگرمی افراط کنید ، با افرادی که دوستشان دارید وقت بگذرانید – به سادگی هر کاری انجام دهید تا به خودتان یک استراحت بسیار ضروری بدهید. شما را فقیر می کنید ، احتمالاً نمی توانید ایده خود را برای نجات جان خود به دلیل تمام این وزن بر روی شانه های خود بیاورید. کمی بازی کنید ، یا گنگ باشید.

14. ایجاد یک لیست ایده آل

25+ نکاتی برای متخصصان وبلاگ نویسی در وردپرس

این نان کره است که نکته فوق است. صرفه جویی در بوک مارک ها قطعاً فنجان چای همه نیست. به علاوه ، برای ذخیره نشانک خود به یک مرورگر نیاز دارید. اما ، همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، می توانید در هر کجا الهام بگیرید.

یک ایده عالی وبلاگ می تواند در زمان های عجیب و غریب اعتصاب کند ، و شما ممکن است فقط اعتقاد داشته باشید که برای تمام ابدیت به حافظه متزلزل انسان شما متعهد است. لطفاً خود را با همسر خود فریب ندهید ، یک دفترچه یادداشت آماده برای افشای ایده ها داشته باشید. اگر از کاغذ متنفر هستید ، در مورد برنامه هایی مانند Evernote?

هر وقت دلخوشی کنید و الهام بگیرید که آیا می دانید واقعاً می توانید ذهن خود را برای تولید ایده هایی مانند ساعت کاری فریب دهید؟ بله ، در واقع می توانید. یک کاغذ بیرون بیاورید و 10 ایده وبلاگ را از بالای سرتان بنویسید. آن قطعه را دور بریزید و لیست دیگری از ده را تهیه کنید. روزانه تکرار کنید.

15. هرگز سرقت نکنید ، قرض بگیرید

30 حرفه ای وردپرس را در توییتر دنبال کنید

از وبلاگ های معروف در صنعت خود بازدید کنید ، آنها را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید و ببینید چه جالب است. وبلاگ های معروف معمولاً دارای تیمی از نویسندگان هستند که به طور مرتب ایده هایی را ارائه می دهند. وبلاگ های محبوب همچنین دارای تیم های تحریریه عالی هستند و به این معنی که بیشتر کارها برای شما انجام شده است.

می توانید برخی از بهترین ایده ها را از طریق وبلاگ های محبوب درون طاقچه خود جمع آوری کنید. این وظیفه شماست که محتوای تازه و اصلی را از ایده های گفته شده ایجاد کنید ، در غیر این صورت کار دیگران را دزدید خواهید کرد. مطمئناً می توانید در هر وبلاگ انگیزه ای پیدا کنید ، یا حتی کمی متفاوت از یک موضوع محبوب در مورد موضوع محبوب.

ایده ها را قرض بگیرید و کار خود را در مورد موضوعات ایجاد کنید. فقط محتوا را سرقت نکنید زیرا این ممکن است به معنای روبرو شدن با پایان تلخ قانون و امثال Google باشد. پس از همه ، چرا چرخ را دوباره اختراع می کنید?

16. سازماندهی مسابقات و مسابقات

مخاطبان خود را با رقابت برای WordPress پرورش دهید

اوه آزاد در هر یک از ما. خدايا ، ما همه چيزها را براي چيزهاي آزاد انجام مي دهيم. اما اگر چیزی وجود داشته باشد که ما به همان اندازه فریبیا دوست داشته باشیم ، این شانس است که در یک نوع رقابتی قرار بگیریم. ما کاملاً رقابتی هستیم ، مگر نه؟ اما این فقط مادر طبیعت است که راه خود را دارد.

به هر حال ، من این شانس را داشته ام كه ​​در یك زن و شوهر مسابقه و مسابقات شرکت كنم و هر بار هم نتایج شگفت انگیز بود. برای مبتدیان ، آنها ایده های عالی وبلاگ ، مسابقات و مسابقات ارائه می دهند ، زیرا آنچه شما نیاز دارید چیزی است که می دهید.

هنگامی که چاه ایده های شما خشک می شود ، همیشه می توانید به عنوان نوع انتخاب پست ، روی مسابقات و برنده ها حساب کنید. آنها بسیار خوب عمل می کنند تا آنجا که رفت و آمد و تولید سرب پیش می رود ، و با توجه به اینکه مجبور نیستید تمام شب را برای برپایی مسابقه یا قرار دادن وبلاگ خود بمانید ، می توانیم بگوییم همه شما دوستان خوبی هستید.

بیش از شما …

من با ادعای شما به هوش شما توهین نمی کنم این یک راهنمای کامل در مورد چگونگی دستیابی به ایده های عالی وبلاگ است. ما نمی توانیم رد کنیم به همان اندازه که انسانهای زیادی در این سیاره وجود دارند ، رد می کنند ، به این معنی که هنوز فضای کافی برای رشد این لیست وجود دارد.

آیا قبل از رفتن ، آیا فکر می کنید چگونه ایده های وبلاگ خوبی را برای سایت وردپرس خود ایجاد می کنید؟ در صورت وجود ، از کدام ابزارها استفاده می کنید و کدام یک از نوک ها بیشتر از همه با شما طنین انداز است؟ پیشاپیش سپاسگزارم و از بهترین ایده های بهترین وبلاگ میخ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map